Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 676K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
πχ τα μωρα του απολυτου :2funny: :2funny: :2funny:

Μπαααααα... η συγκεκριμένη και μικρή φαίνεται και έχει ΟΛΑ της τα δόντια!

http://[URL unfurl="true"]www.all4humor.com/images/files/Horse%20showing%20Teeth.jpg[/img[/URL]]

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Ξενερωτη. Αν δεν ημουν μεθυσμενος και εδινα σημασια στη συμπεριφορα της ισως και να σηκωνομουν να φυγω

:2funny: :2funny: :2funny:


Η κοτα εκανε το αυγο ή το αυγο την κοτα ?

δηλαδις ο μεθυσμενος εκανε την ξινη η ξινη τον μεθυσμενο ?
κατα τ αλλα μια χατα κριτκη . αναφαιρονται τα κρισιμα σημεια ...
 

Επισκέπτης

[ Δεν θυμαμαι αν ειχε piercing στον αιδοιο της, η μπερδευτηκα απο μια τσοντα που ειδα χτες βραδυ ]

Όλα μπερδεύονται γλυκά... :) :) :)

Σημ. Από ότι θυμάμαι, το μπουρδελάκι αυτό ήταν πρωτοπόρο  στη προσφορα νεαρών αλλοδαπών κοριτσιών στο Μεταξουργείο.
Μιλάμε για δεκαετία και βάλε...

Χρόνια έχω να μπω (άσχετο αυτό).
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.488
Κριτικές
1
Like
30.254
Πόντοι
8.006
αυτη τη φορα γυρησε χωρης να πω τιποτα, και ηρθε μια μποχα, συνδεση ψαριλας-γρασου-και πλαστικου μαζι,τελεια περασα.

Ταδε εφη Stam_90.
Απλα θεος. :rockon: :rockon:
 

Aληταλια

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2011
Μηνύματα
299
Like
0
Πόντοι
1
αυτη τη φορα γυρησε χωρης να πω τιποτα, και ηρθε μια μποχα, συνδεση ψαριλας-γρασου-και πλαστικου μαζι,τελεια περασα.

Ταδε εφη Stam_90.
Απλα θεος. :rockon: :rockon:

:2funny: :2funny: :2funny:

μονο ο giasou πανω απο τον σταμ, κανεις αλλος.
 

Jarlaxle

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
"Η περίοδος 10/02/2011 – 21/02/2011 δεν θα έλεγα ότι ήταν για μένα και ιδιαίτερα ερωτική (Αφροδίτη στον Αιγόκερω σε πτώση, Αφροδίτη στον 6ο οίκο σε εξορία)"

Απο τον τρισμεγιστο ΤΑΚΜΑΝ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Νομίζω ότι αυτή τη φορά στην κριτική μου, χρησιμοποίησα όλο το συγγραφικό μου ταλέντο. Άλλος, κανένα σχόλιο;
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Όταν γράφουμε κριτική, θα πρέπει να μπορούμε να αξιολογούμε την γκόμενα όχι μόνο πριν ή μετά το ραντεβού αλλά και όταν την "σπρώχνουμε". Την ώρα εκείνη είναι πολύ σημαντικό να μπορούμε να "συλλέγουμε" πληροφορίες, διότι εκείνη είναι η ώρα της "αλήθειας". Εκείνη την ώρα, από τις εκφράσεις, τα στησίματα, τους μορφασμούς, τα λόγια, τους αναστεναγμούς και όλα τα "στοιχεία" που συνθέτουν το σκηνικό της "μάχης", δημιουργούν το κατάλληλο παζλ για το αν η γκόμενα σέβεται τον πελάτη ή όχι. Όποιος δεν μπορεί, να σκέφτεται, να συλλέγει "πληροφορίες" και να το απολαμβάνει συγχρόνως, τότε καλύτερα να μην γράφει κριτικές. Αλλιώς θα πληρώνουμε πάντα, το ένα άλλο ένα....βεβαίως, αν δεν έχεις "ιδρώσει" για να τα κερδίσεις αυτά που δίνεις, τότε τα λόγια είναι φτώχια!!!

από κριτική του Γέωπα

 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
από κριτική του Γέωπα

Πιστευω για να ειναι μια κριτικη απολυτως αντικειμενικη πρεπει ο γραφων να μη συμμετεχει της πραξης.

Οποτε οποιος θελει μπορει να μου δινει τα λεφτα να γαμαω εγω την πουτανα και αυτος να κρινει τους μορφασμους και τους αναστεναγμους και να κραταει σημειωσεις  :2funny:
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Τα απαντα του τρεζουρερτ σημερα. Απο ολα ομως εγραψε το μοναδικο

"Ηλικια μινιμουν 25-27 !!"
 

professorx

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.513
Κριτικές
527
Like
28.978
Πόντοι
35.368

Ποιό το νόημα του αντισηπτικού μαντηλιού πριν το ματς, όταν σε τελειώνει ακάποτα;
Για την προστασία την δική της καθώς και των υπολοίπων που θα γλύψει ακάποτα.Ασχέτως αν η πρακτική του ελεύθερου στοματικού εγκυμονεί κάποιους κινδύνους οφείλει απο την στιγμή που αναλαμβάνει το ρίσκο αυτή και ο πελάτης που θα δεχθεί το πρόγραμμα να τους ελαχιστοποιήσει.Τι πιο λογικό εξάλλου.Η πλειοψηφία των ιεροδούλων που κάνει ακά χρησιμοποιεί αυτό το μαντηλάκι.Αν δεν το χρησιμοποιήσει επαφίεται στον πελάτη αν το δεχθεί η όχι.Εγώ στην κριτική μου όφειλα να το αναφέρω για όσους τους ενδιαφέρει η συγκεκριμένη υπηρεσία και την θεωρώ ως χρηστική πληροφορία.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Κριτικη του
avatar31913.png
xilnik για το Καλύμνου 48A.


Ειναι αυτη εδω:
1.
2.
3.

Και οντως εχει ΤΡΕΛΗ διαφορα στις υπηρεσιες της απο το ενα στο αλλο.
Αν και εχει καιρο να πατησει στο Κολωνου 48.

Το μονο που παραμενει ιδιο ειναι το μουμερο του μπουρδελου!!!  :tooth:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ναι...εκει τα εδωσε ολα και μετα ξεφουσκωσε...
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
τωρα ξαναφουσκωσε hardcora γιατι εβαλε σιλικονη :grin:
Υ.Γ Να το πω και απο εδω,ειναι καταπληκτικη η περιγραφη του speed για την μαρινα απο καλυμνου εμφανισιακα.Τα υπολοιπα του τα γραψα ιδιαιτερως μιας που τον βλεπω να ξαναπηγαινει
 

lex80

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.354
Κριτικές
53
Like
3
Πόντοι
2.310

Στεκομαι στα εξης σημεια:
χωρις να το σκεφτω εδωσα την 50αρα , φτυσιματα στην πουτσα και γλυωιμο χωρις καποτα σουπερ ειδικα το γλυψιμο , χυσια μαγκες στο προσωπο της μαλλια βυζια κωλος την εκανα την κοπελα
Με 50 και ελευθερο κτλ κτλ; Απλα αυτην την απορια διατυπωνω!

Προφανως δεν βαζω την κριτικη για εξοικονομηση χωρου. Αλλα ας το εξηγησω γιατι πολλοι ειναι περιεργοι εδω μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom