Νέα

Σχολιασμός τελευταίων κριτικών...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 675K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Μου φεροταν σαν να ημουν σκουπιδι η σαν τον ποιο τελευταιο αχρηστο αντρα πανω στην Γη. Η Συμβουλη μου μεινετε μακρυα. Και ο Zero Tolerance την εκθειάζει! Ο άνθρωπος έδωσε 100 Ευρώ και ΔΕΝ έμεινε ευχαριστημένος γιατί να πιστέψω τον δεύτερο όταν πληρώνεται από τα studio μέσω των διαφημίσεων?
για ποια λες φιλε;
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
για ποια λες φιλε;
Μια κριτική που εξαφάνισαν γρήγορα ως συνήθως, ένας τυπάκος έγραφε δεν τα έτρωγα τα 100 στο Στοίχημα κάτι τέτοιο ως τίτλο τελοσπάντων. Πήγε για αυταρχικό, χρυσοπλήρωσε και δεν πέρασε καθόλου καλά! Δεν την βρίσκω ακριβώς γιατί την έκρυψαν για να τρώνε φόλα και άλλοι. Έλεος με το learned helplessness
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.819
Like
453
υπαρχουν ανθρωποι και ανθρωπακια....

με τους ανθρωπους αξιζει να ασχοληθει κανεις...Κποιοι τα φορανε να παντελονια και μαλιστα ισχυριζονται οτι ειναι και μαρκες αλλα δεν τα τιμανε...

τελευταια καθε φορα που ανεβαινει καποια κριτικη για μενα καποιοι σπευδουν να γεμισουν το ιντερνετ με λασπολογιες οσον αφορα το ατομο μου...

εχουν γραψει οτι εχω ειτζ ..κονδυλωματα ..οτι κλεβω πορτοφολια μολις ο πελατης παει στου ντους..οτι δεν εχω δοντια ....το τελευταιο σχολιο ομως ξεπερναει καθε φαντασια ..παιρνω λεει ΚΑΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΤΟΝΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ....αχαχαχα   ..Ποιο μουνοπανο παει και τα γραφει ολα αυτα?αλλη δουλεια δεν εχει να κανει?

κι ολα αυτα στις 19 ιουνη που ανεβηκε η τελευταια κριτικη

οπως επισης οταν ανεβηκε το χειμωνα καποια αλλη πολυ ωραια κριτκη απο μελος με το ονομα floky xv η καπως ετσι δε θυμαμαι ...παραλληλα ανεβηκε στο ιντερνετ απο το ιδιο ψευδονυμο κειμενο που με θαβει...δε σας καβει και το νιονιο λιγο χαιβανια ε χαιβανια...

και η απαντηση μου προς καθε ενδιαφερομενο...ειμαι υγιεστατη γιατι προσεχω και φροντιζω τον εαυτο μου
κλεφτρα δεν ημουν ποτε ουτε προκειται να γινω τωρα
επισης ...ναρκωτικα δεν πηρα ποτε γιατι δεν ταιριαζουν με την ιδεολογια μου...το καλιτερο ναρκωτικο ειναι η αδρεναλινη που προκαλει η δημιουργικοτητα κι εγω ειμαι πολυ δραστηριο ατομο..αρα και το οτι θα αυτοκτονησω φανταζει τουλαχιστον κωμικο ...λατρευω τη ζωη μου και καποιοι με αγαπουν και με εχουν αναγκη ακομα

οσον αφορα τη σεξουαλικοτητα μου ..μ αρεσει να γαμιεμαι και δεν το εκρυψα ποτε στη ζωη μου ...ειτε τωρα που ειμαι βιζιτα ειτε πριν μπω στη δουλεια..Αυτο ακριβως ειναι που κανει να γραφονται οι καλες κριτικες

με καποιους ταιριαζουν τα χνωτα μας και βγαζουμε καλα γουστα...με καποιους αλλους δεν καταφεραμε να τα βρουμε

και τελος οσα ασχημα σχολια και να γραψετε δεν μου κανετε ζημια γιατι πλεον εχω σταθερη πελατεια που δε με αλλαζει με καμμια ...οπως και αλλες κυριες εχουν το δικο τους κοινο

κοιταξτε πως θα γινετ καλιτεροι αντι να φθονειτε τους αλλους....


















 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.367
Κριτικές
165
Like
24.983
Πόντοι
34.168
Τι γινεται με το σαιτ σημερα?
Απο χθες εχουν να ανεβουν κριτικες..

Αητο πετουν οι υπευθυνοι η πηγανε για βουτιες?

:think: :think: :think:
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.246
Κριτικές
110
Like
17.714
Πόντοι
20.686

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.955
Κριτικές
490
Like
36.522
Πόντοι
41.447
χθες παρατηρηθηκε το εξης ...

ο n.smirni76 με δικους του κλωνους ψηφιζε τις κριτικες του με σκοπο φυσικα να εχει οσα περισσοτερα "λαικ" γινεται.... :idiot:

τα λαικ των κλωνων διεγραφησαν .

μπράβο του λοιπον του σμυρνη για την λαμπρη του ιδεα, εστω και αν δεν ειχε επιτυχια. :gay:

Φυσικα δεν ειναι ο μονος που εχει κανει κατι τετοιο.

Σε ελεγχο που γινεται κατα περιοδους και αλλα τετοια φαινομενα εχουν παρατηρηθει και πολλα κλωνολαικ εχουν διαγραφει.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
χθες παρατηρηθηκε το εξης ...

ο n.smirni76 με δικους του κλωνους ψηφιζε τις κριτικες του με σκοπο φυσικα να εχει οσα περισσοτερα "λαικ" γινεται.... :idiot:

τα λαικ των κλωνων διεγραφησαν .

μπράβο του λοιπον του σμυρνη για την λαμπρη του ιδεα, εστω και αν δεν ειχε επιτυχια. :gay:

Φυσικα δεν ειναι ο μονος που εχει κανει κατι τετοιο.

Σε ελεγχο που γινεται κατα περιοδους και αλλα τετοια φαινομενα εχουν παρατηρηθει και πολλα κλωνολαικ εχουν διαγραφει.
Τον βομβαρδίσατε, τον κατεδαφίσατε και μετά τον ξαναβομβαρδίσατε...
 

Επισκέπτης
υπαρχουν ανθρωποι και ανθρωπακια....

με τους ανθρωπους αξιζει να ασχοληθει κανεις...Κποιοι τα φορανε να παντελονια και μαλιστα ισχυριζονται οτι ειναι και μαρκες αλλα δεν τα τιμανε...

τελευταια καθε φορα που ανεβαινει καποια κριτικη για μενα καποιοι σπευδουν να γεμισουν το ιντερνετ με λασπολογιες οσον αφορα το ατομο μου...

εχουν γραψει οτι εχω ειτζ ..κονδυλωματα ..οτι κλεβω πορτοφολια μολις ο πελατης παει στου ντους..οτι δεν εχω δοντια ....το τελευταιο σχολιο ομως ξεπερναει καθε φαντασια ..παιρνω λεει ΚΑΙ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΥΤΟΚΤΤΟΝΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ....αχαχαχα  ..Ποιο μουνοπανο παει και τα γραφει ολα αυτα?αλλη δουλεια δεν εχει να κανει?

κι ολα αυτα στις 19 ιουνη που ανεβηκε η τελευταια κριτικη

οπως επισης οταν ανεβηκε το χειμωνα καποια αλλη πολυ ωραια κριτκη απο μελος με το ονομα floky xv η καπως ετσι δε θυμαμαι ...παραλληλα ανεβηκε στο ιντερνετ απο το ιδιο ψευδονυμο κειμενο που με θαβει...δε σας καβει και το νιονιο λιγο χαιβανια ε χαιβανια...

και η απαντηση μου προς καθε ενδιαφερομενο...ειμαι υγιεστατη γιατι προσεχω και φροντιζω τον εαυτο μου
κλεφτρα δεν ημουν ποτε ουτε προκειται να γινω τωρα
επισης ...ναρκωτικα δεν πηρα ποτε γιατι δεν ταιριαζουν με την ιδεολογια μου...το καλιτερο ναρκωτικο ειναι η αδρεναλινη που προκαλει η δημιουργικοτητα κι εγω ειμαι πολυ δραστηριο ατομο..αρα και το οτι θα αυτοκτονησω φανταζει τουλαχιστον κωμικο ...λατρευω τη ζωη μου και καποιοι με αγαπουν και με εχουν αναγκη ακομα

οσον αφορα τη σεξουαλικοτητα μου ..μ αρεσει να γαμιεμαι και δεν το εκρυψα ποτε στη ζωη μου ...ειτε τωρα που ειμαι βιζιτα ειτε πριν μπω στη δουλεια..Αυτο ακριβως ειναι που κανει να γραφονται οι καλες κριτικες

με καποιους ταιριαζουν τα χνωτα μας και βγαζουμε καλα γουστα...με καποιους αλλους δεν καταφεραμε να τα βρουμε

και τελος οσα ασχημα σχολια και να γραψετε δεν μου κανετε ζημια γιατι πλεον εχω σταθερη πελατεια που δε με αλλαζει με καμμια ...οπως και αλλες κυριες εχουν το δικο τους κοινο

κοιταξτε πως θα γινετ καλιτεροι αντι να φθονειτε τους αλλους....
σωστη
 

Σώμα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2019
Μηνύματα
247
Κριτικές
11
Like
406
Πόντοι
291
Καλησπέρα είμαι καινούργιος χρήστης στο site και μόλις το ανακάλυψα αποφάσισα να γράψω κριτικές για να καταθέσω τις ουκ ολίγες εμπειρίες μου.
Η μία κριτική που έγραψα ανέβηκε ενώ η άλλη όχι.
Οπότε θέλω να ρωτήσω, υπάρχουν συγκεκριμένες κοπέλες - μαγαζιά που μπορώ να γράφω κριτικές; Η μήπως επιτρέπονται μόνο οι αρνητικές κριτικές και όχι οι θετικές; Ή πάει ανάλογα την κοπέλα;
Ας με διαφωτίσει κάποιος παρακαλώ να ξέρω, μη γράφω τσάμπα.
 

ice__man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2008
Μηνύματα
20
Κριτικές
13
Like
363
Πόντοι
290
Πολυ καλο θρεντ.
Προσωπικα εμπιστευομαι κριτικες μονο απο νικ που συμμετεχουν στο φορουμ,χωρις απαραιτητα να ειναι σωστο αυτο.

Και εγώ αυτό κάνω φίλε,γιατί προσωπικά πιστεύω αυτός που παρακολουθεί και φορουμ θα γράψει και μια κριτική.

Εκτός αν τύχει να του το ζιτησει η κοπέλα αν πέρασε καλά να της γράψει για να τη βοηθήσει,έχει τύχει και σε μένα ,Κίας μην έχει ενεργό δράση ο χρήστης εδώ σε φόρουμ κτλ.

Οποτε διάβασα βέβαια κριτική και ψώνισα δεν έπεσα έξω,ίσως ήμουν και τυχερός.
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Και εγώ αυτό κάνω φίλε,γιατί προσωπικά πιστεύω αυτός που παρακολουθεί και φορουμ θα γράψει και μια κριτική.

Εκτός αν τύχει να του το ζιτησει η κοπέλα αν πέρασε καλά να της γράψει για να τη βοηθήσει,έχει τύχει και σε μένα ,Κίας μην έχει ενεργό δράση ο χρήστης εδώ σε φόρουμ κτλ.

Οποτε διάβασα βέβαια κριτική και ψώνισα δεν έπεσα έξω,ίσως ήμουν και τυχερός.
εμένα με όσες έχω πάει καμία δε ζήτησε μετά το τέλος του ραντεβού γράψε μου κριτικι μόνος μου την εγραψα
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
182
Like
23.962
Πόντοι
33.598
Λατρεύουμε Cinzia :fuck1: αλλά 2 φορές η κριτική του Buzzkill; :think:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Η αλήθεια είναι πως όταν έχουν γραφτεί πολλές κριτικές για κάποια κοπέλα,η οποία μάλιστα είναι σταθερή αξία,κάπου χάνεται και το νόημα για περαιτέρω ενημέρωση  :rolleyes:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.713
Κριτικές
182
Like
23.962
Πόντοι
33.598
Τώρα γιατί κατέβηκαν και οι 2;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom