Νέα

Σχέση με νυμφομανή: όταν δεν τη γαμάς όσο θέλει, αυνανίζεται να ηρεμήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CoupleNP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 214
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
848
Κριτικές
1
Like
1.751
Πόντοι
206
δηλαδη εγω με 2 φορες την ημερα την τελευταια σχεση μου ,ειμαι κλινικη περιπτβση η ειναι μονο για τις γυναικες
 

alizeus

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Αυτό κατάλαβες, καλέ μου;
Καμία σχέση....
Είναι τα Vibe που εκπέμπει ο άλλος.
Προσωπικά προτιμώ το δυνατό κ άγριο γαμησι, αλλά δεν μου έχει βγει με όλους τους συντρόφους μου.
Είτε γιατί δεν ένιωθα ότι θα ακολουθήσουν όπως το θέλω, είτε γιατί πολύ απλά δεν το γουστάραν.
Οπότε προσαρμοζομαι σε πιο ήπιους τόνους, αν ο άλλος το αξίζει για κάποιο λόγο πχ μπορεί να κάνει το απόλυτο γλυφομούνι ή να με φτιάχνει εγκεφαλικά.
Όσο για το αν μου τα ακουμπάει, δεν με ενδιαφέρει καν το θέμα. Φτάνει να μου ακουμπάει τον πουτσο του όπως θέλω.
Ωραία τα λες δεσποινίς...
 

staedtler

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2020
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Δεν παίζει σχέση με νυμφομανή. Η νυμφομανία είναι ψυχική και συναισθηματική διαταραχή και απαιτεί θεραπεία από ειδικό.
Γνωρίζω τρεις περιπτώσεις, από γνωστούς που τους έτυχε η περιπτωσάρα όταν ήταν πρωτόβγαλτα παλικαράκια. Κι οι τρεις διηγόντουσαν με καρμπόν τα ίδια αν κι είχαν μπλέξει με διαφορετικές γυναίκες ο καθένας:
Στην αρχή γούσταραν να πηδάνε μια μεγαλύτερη σε ηλικία που τους μάθαινε και τα κόλπα, αλλά στη συνέχεια, περίπου στον μήνα πάνω, τους έπεφτε το ηθικό γιατί όσο κι αν γαμούσαν μέχρι εξάντλησης αυτή δεν ικανοποιούνταν με τίποτε οπότε ένιωθαν ανεπαρκείς. Έκοψαν λάσπη όταν άρχισαν να τους ζητούνε/ απαιτούνε κάθε είδους βίτσιο, παρτούζες και να τους σπρώχνουν σε χρήση ουσιών. Στην τελική, όσο κι αν η εμπειρία τούς έκανε να νιώθουν και καλά grand γαμιάδες, είχαν τρομάξει/ αηδιάσει κι ο ένας έκανε καιρό να ξαναμπεί στο παιχνίδι. Κατάντησαν να τις λυπούνται.
Το καλό ήταν πως απ' την αρχή κι οι τρεις είχαν ξεκαθαρίσει πως αποκλειστικότητα δεν έπαιζε με την καμία κι ήταν εντάξει σε ό,τι αφορά καπότες, κλύσματα και τα σχετικά, μέχρι κι εμβόλια.
 

Fuck you

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
51
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Εχει τυχει να πηδηξετε νυμφομανη γκομενα ?
γραψτε επισης αποψεις περι του θεματος και αν γνωριζετε καποια νυμφομανη γυναικα
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
430
Κριτικές
7
Like
1.728
Πόντοι
481
Τι εννοείς ρε Καζανόβα τι να σου Πούμε;
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.132
Κριτικές
3
Like
4.159
Πόντοι
736
Φίλη από εξωτερικό πριν έτη κατά την διάρκεια διακοπών μας πήρε τουλάχιστον τρεις φορές τον καθέ άντρα της παρέας την πρώτη μέρα και μετά έπαιζε το μουνι της μπροστά μας για να χαλαρώσει. Μετά από τρεις ημέρες διακοπών είχαμε σιχαθεί το σεξ ( για δυο τρεις μέρες μόνο βέβαια καθότι πιτσιρίκια ). Η πραγματικά νυμφομανής είναι στην κυριολεξία άρρωστη και εάν δεν το έχεις ζήσει δεν μπορείς να το καταλάβεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

GiorgosGreko

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
112
Like
228
Πόντοι
21
Από παθολογική άποψη, η νυμφομανία, λειτουργεί ακριβώς όπως ο εθισμός στα ναρκωτικά. Οι νυμφομανείς εθίζονται από τις ίδιες τις ορμόνες που παράγει ο εγκέφαλος τους, κατά τη διάρκεια του σεξ. Ο εγκέφαλος απελευθερώνει ορμόνες και νευροδιαβιβαστές: οξυτοκίνη, ντοπαμίνη, σερετονίνη, επινεφρίνη… Και όπως ο ναρκομανής για να «ανέβει» χρειάζεται το ναρκωτικό του, έτσι και η νυμφομανής για να «ανέβει» χρειάζεται να κάνει μια πράξη (το σεξ) που θα απελευθερώσει ουσίες στον εγκέφαλο της.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.736
Like
14.099
Πόντοι
2.256
Επειδή μιλάμε για παθολογική κατάσταση όπως πολύ σωστά ειπώθηκε, καλύτερα να μη σου τύχει!!! Αν προκύψει κάποια περίπτωση, θα σου ρουφήξει το μεδούλι μερικές μέρες (αν αντέξεις) και έξω από την πόρτα!!! Αν πρόκειται για σχέση - δεσμό, ζήτω που κάηκες και δε μιλάω για κέρατο!!! Οι γυναίκες αυτές, επάνω στην έξαψη κάνουν πράγματα που ίσως προκαλέσουν βλάβες στον εαυτό τους!! Σεξ σε δημόσιο χώρο,χωρίς προφύλαξη, αυνανισμό με διάφορα, ακόμα και επικίνδυνα αντικείμενα κλπ.
Η ζωή δεν είναι τσόντα να πατήσεις το κουμπί ff. :cry:
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
706
Κριτικές
15
Like
2.709
Πόντοι
4.115
Μην εχετε στα μυαλα σας ωραιοποιημενες καταστάσεις που ειναι άρρωστες.
Το σεξ για μας ειναι απόλαυση. Για τις νυμφομανεις και τους σεξομανείς ειναι ψυχαναγκαστικός εθισμός.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.934
Κριτικές
14
Like
3.723
Πόντοι
2.777
κάνει κάτι άλλο στη ζωή της (εργασία, χόμπι, ...;)
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
70
Like
12
Πόντοι
0
Ναι, είμαι κλειτοριδικη.
Αλλά ξέρεις τι; Είμαι αρκετά μεγάλη πια για να ξέρω ποια είναι τα δυνατά μου χαρτιά και να ξέρω που υστερω.

Πάντως τα δόντια σου να τα προσέχεις.
οταν το ανακαλυψα (κλειτοριτιδα) ηταν οτι καλυτερο για το κοριτσι μου και ξετρελαινει με το γλυψιμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom