Νέα

Σας τον έχει πιάσει γνωστή σας καταλάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.602
Πόντοι
2.606
30+ είμαι, απλώς θυμήθηκα ένα σκηνικό που είχε γίνει,πέτυχα μια γνωστή μου στο δρόμο και έτσι όπως κούναγε τα χέρια της από το περπάτημα καταλάβατε.
Έχει τύχει ώμος και εγώ να πιάσω καταλάθος σε άλλες περιπτώσεις.
τι εννοεις τυπε?:confused:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.821
Κριτικές
56
Like
18.468
Πόντοι
13.636
Εγώ την προηγούμενη Κυριακή στην θάλασσα όπως έβγαινα από το νερό και καθώς είχα παγώσει, ο Περικλής μου ειχε αυρικνωθει και είχε βγει πλάγια από το μαγιό, και έλεγα τι με κοιτάζουν τι με κοιτάζουν έτσι κάτι mature του ελέους.... H μισή ντροπή του Περικλή και η άλλη μισή των mature.....
Χειμερινός κολυμβητής τον Ιούνιο κατάντησα....
Κάτι τέτοιο εννοείς κύριε τύπε ? :confused:
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1686817860959.jpg
    FB_IMG_1686817860959.jpg
    31 KB · Εμφανίσεις: 66

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
Α ναι. Το Περίφημο "Ακουμποπούτσι"... Έχει τύχει αρκετές φορές αλλα δυστυχώς δεν παίρνει την έκταση που θα θέλαμε...
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.753
Κριτικές
30
Like
20.020
Πόντοι
8.746

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.602
Πόντοι
2.606

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.735
Κριτικές
1
Like
6.079
Πόντοι
2.306
Α ναι. Το Περίφημο "Ακουμποπούτσι"... Έχει τύχει αρκετές φορές αλλα δυστυχώς δεν παίρνει την έκταση που θα θέλαμε...
παναρχαια γιαπωνεζικη πρακτικη, συνηθως ακολουθείται απο ενα καλο μπουκακε να πανε τα φαρμακια κατω…
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.735
Κριτικές
1
Like
6.079
Πόντοι
2.306
30+ είμαι, απλώς θυμήθηκα ένα σκηνικό που είχε γίνει,πέτυχα μια γνωστή μου στο δρόμο και έτσι όπως κούναγε τα χέρια της από το περπάτημα καταλάβατε.
Έχει τύχει ώμος και εγώ να πιάσω καταλάθος σε άλλες περιπτώσεις.
Τον εμασχαλιασες κατα λαθος τυπε? Πηγες να βαλεις τον χαρτοφυλακα υπο μαλης και κατα λαθος εγινε πεος?
αυτες ειναι ατυχιες…
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
10
Like
5.381
Πόντοι
2.816
Τι λέτε ρε τύποι.. εδώ με το ζόρι μας ακουμπάνε στο μπρατσο κατά λάθος...
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
6.637
Κριτικές
20
Like
23.228
Πόντοι
8.346
Είχα μια συνάδελφο η οποία μεσα σε κόσμο γουστάρε τα τυχαια ακουμποπουτσια. Αλλα δν θα τον έβλεπε ποτέ από κοντά
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
εμενα μου τον εχει πιασει γνωστος μου καταλαθος, εγώ ήμουν συνοδηγός, και ενω οδηγούσε, αντι να πιασει τον λεβιε ταχυτήτων έπιασε τον πούτσο μου
εμενα ειχε τυχει στο λεοφορειο οταν ειχε πολυ κοσμο μεσα ενας μαλακας γκει να μου πιανει το πουτσο επιτηδες λεγοντας μου οτι το εκανε καταλαθος γιατι ειμαστε στριμοκωλα εδω ενω πριν τον ειχα ρωτησει πως να παω στο ταδε μερος και αυτος επειδη ηταν πουστης βρηκε ευκαιρια μου ειπε να βγουμε και ραντεβου,εννοειται πως την κοπανησα.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.505
Like
65.466
Πόντοι
11.956
Όχι μόνο μου τον έχει πιάσει γνωστή καταλάθος ....αλλά μου εψει πάρει και πίπα καταλάθος και πώς έγινε αυτό?είμαι σε τουαλέτα από καφετέρια ανοίγει η πόρτα γυρνάω με την πουτσα όρθια...μπαίνει μεσα η γνωστή σκοντάφτει στο καλάθι τουαλέτας και όπως πέφτει φωνάζει ωχ.ωχ ωχ και με ανοιχτό το στόμα βρίσκει στόχο....πάει να το τραβήξει αλλά έχει μπλεχτεί ένα κολιέ που φορά στα μπαλάκια μου τραβάει το κεφάλι της την τραβά το κολιέ μπροστά ξανά βεντούζα στο πουλί μου εεεε αυτό έγινε αρκετές φορές δεν άντεξα την έχυσα ...και μετά μου λέει δεν το ειθελα καταλάθος εγινε το κολιέ φταίει χαχαχαχα
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.557
Πόντοι
12.056
Όχι μόνο μου τον έχει πιάσει γνωστή καταλάθος ....αλλά μου εψει πάρει και πίπα καταλάθος και πώς έγινε αυτό?είμαι σε τουαλέτα από καφετέρια ανοίγει η πόρτα γυρνάω με την πουτσα όρθια...μπαίνει μεσα η γνωστή σκοντάφτει στο καλάθι τουαλέτας και όπως πέφτει φωνάζει ωχ.ωχ ωχ και με ανοιχτό το στόμα βρίσκει στόχο....πάει να το τραβήξει αλλά έχει μπλεχτεί ένα κολιέ που φορά στα μπαλάκια μου τραβάει το κεφάλι της την τραβά το κολιέ μπροστά ξανά βεντούζα στο πουλί μου εεεε αυτό έγινε αρκετές φορές δεν άντεξα την έχυσα ...και μετά μου λέει δεν το ειθελα καταλάθος εγινε το κολιέ φταίει χαχαχαχα
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
508
Πόντοι
86
Όχι μόνο μου τον έχει πιάσει γνωστή καταλάθος ....αλλά μου εψει πάρει και πίπα καταλάθος και πώς έγινε αυτό?είμαι σε τουαλέτα από καφετέρια ανοίγει η πόρτα γυρνάω με την πουτσα όρθια...μπαίνει μεσα η γνωστή σκοντάφτει στο καλάθι τουαλέτας και όπως πέφτει φωνάζει ωχ.ωχ ωχ και με ανοιχτό το στόμα βρίσκει στόχο....πάει να το τραβήξει αλλά έχει μπλεχτεί ένα κολιέ που φορά στα μπαλάκια μου τραβάει το κεφάλι της την τραβά το κολιέ μπροστά ξανά βεντούζα στο πουλί μου εεεε αυτό έγινε αρκετές φορές δεν άντεξα την έχυσα ...και μετά μου λέει δεν το ειθελα καταλάθος εγινε το κολιέ φταίει χαχαχαχα
Άκου σύμπτωση! Και σε μένα!
 

sotosdep2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2008
Μηνύματα
510
Like
1.902
Πόντοι
206
Όχι μόνο μου τον έχει πιάσει γνωστή καταλάθος ....αλλά μου εψει πάρει και πίπα καταλάθος και πώς έγινε αυτό?είμαι σε τουαλέτα από καφετέρια ανοίγει η πόρτα γυρνάω με την πουτσα όρθια...μπαίνει μεσα η γνωστή σκοντάφτει στο καλάθι τουαλέτας και όπως πέφτει φωνάζει ωχ.ωχ ωχ και με ανοιχτό το στόμα βρίσκει στόχο....πάει να το τραβήξει αλλά έχει μπλεχτεί ένα κολιέ που φορά στα μπαλάκια μου τραβάει το κεφάλι της την τραβά το κολιέ μπροστά ξανά βεντούζα στο πουλί μου εεεε αυτό έγινε αρκετές φορές δεν άντεξα την έχυσα ...και μετά μου λέει δεν το ειθελα καταλάθος εγινε το κολιέ φταίει χαχαχαχα
Έπος έγραψε ο συναγωνιστής!!!!
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Αν συρρικνωμενος σου βγαινει απο το μαγιο τυπε, εχεις φυγει σφαιρα για καρριερα στις τσοντες .
εμενα μετα απο μπάνιο στη θάλασσα βγαινει για καμμια βδομαδα amber alert για εξαφανιση
Χαχαχαχαχχαχα κλαίω έτσι όπως τη είπες όλη αυτή τη περιγραφη
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
121
Πόντοι
1
Γεια πείτε παληκάρια πιστεύω σε όλους πρέπει να έχει τύχει.
Αν 30 χρόνων γομαρι και κάθεσαι και θυμάσαι τα καταλαθος που γίναν τοτε πολύ φοβάμαι ότι έχεις ελάχιστες εμπειρίες από γυναίκες.Καταρχιν τα καταλαθος δε μετράνε καν σημασία έχει να βγεις με μια και αν όχι να τη γαμησεις έστω να φασωθειτε να της πιάσεις βυζί και να τη φιλάς αυτά μένουν και φυσικά πιο πολύ απολα μένει το γαμησι τώρα τα καταλαθος μη τα σκέφτεσαι καν σα να μη γίναν είναι.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656
Γεια πείτε παληκάρια πιστεύω σε όλους πρέπει να έχει τύχει.

τυπε μια φορα μου τον πατησε το μπουτζον κατα λαθος οπως εμπαινε απο την αυλοπορτα στο σπιτι :confused::confused::confused:
καθομουνα στη βεραντα και τον ειχα βγαλει εξω να λιαστει :confused::confused::confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.937
Κριτικές
18
Like
15.751
Πόντοι
4.546
τυπε μια φορα μου τον πατησε το μπουτζον κατα λαθος οπως εμπαινε απο την αυλοπορτα στο σπιτι :confused::confused::confused:
καθομουνα στη βεραντα και τον ειχα βγαλει εξω να λιαστει :confused::confused::confused:
Τύπε μια προσωπική ερώτηση: πώς τον ξετυλίγεις και τον ξαναμαζεύεις;

Τύπε, υπάρχουν μικροτσούτσουνα μέλη στο μπου, >30εκατοστών, που με χαρά θα δέχονταν κάμποσα εκατοστά ακόμα από το πουλί σου, αλλά είναι πολύ υπερήφανα να το αποδεχτούν.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.656
Like
14.729
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom