Νέα

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάρηδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Σας έχουν χωρίσει επειδή έμαθαν οτι είστε μπουρδελιάριδες?

  • Οχι βέβαια,... αυτό δεν είναι σχέση

  • Φυσικά. Οι ελλεινίδες δεν τα σηκώνουν αυτά

  • Οχι αλλά η σχέση μας δεν είναι η ίδια. Το γυαλί έχει ραγίσει

  • Με χώρισε αλλά μετά από λίγο τα ξαναφτιάξαμε. Δεν μπορούσε χωρίς εμένα

  • Έδειξε κατανόηση και βελτιώθηκε και στο σεξ. Πλέον μου δίνει και πίσω πόρτα


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Τώρα τις ξέρετε τις γυναίκες..... με το που θα αφήσετε το κινητό πάνω στο τραπέζι θα πάνε να το ψάξουν να δουν τι και πως και γιατί. Ανακαλύπτουν το τηλ της Αντριάννας της Μπέλας, της Αννούλας, της Μαρίνας, της Κατερίνας κλπ.... κλπ και η λίστα δεν έχει τελειωμό. Αγάπη μου πάς με πουτάνες.... σε ρωτάει!! Χωρίζουμε τώρα.... Το έχει πει ή το κατάπιε και κάνει την κότα?
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
Ωραιο θεμα.
Εναν φιλο μου τον επιασε να βγαίνει απο το μπουρδελο επαρχεια μια φιλη της κοπελας του,αυτη ηταν σε απόσταση 50 μετρων και γυρισε τα μουτρα της οτι ταχα δεν τον ειδε.
Σε 5 λεπτα τον παίρνει η κοπελα του τηλεφώνο και τον εκανε σκουπίδια, του ελεγε πας με τις βρωμιαρες και θα με κολλησεις ειτζ συφιλη κλπ και θα τρεχω να κανει εξετασεις τωρα κλπ,τονειπε στους γονεις της και τον πηρε μετα ο πατερας της κοπέλας και του ελεγε αν η κορη εχει σμν θα του κανει μύνηση,τελοε παντων κανει εξετάσεις η κοπελα ολα καλα και του λεει χωρίζουμε,απο τοτε δεν την ξαναειδε.
Αυτος ειχε παει για ενα ξεμπουκωμα μια φορα ο δυσμοιρος και το πλήρωσε.
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
ε αμα είναι έτσι να την ενημερώνεις κάθε φορά ώστε όταν γυρίζεις να σου χει έτοιμο το φαι και τον θερμοσίφωνα
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Είναι πολύ απλό. Δε λέω σε μη επαγγελματίες πουτάνες πως πάω με επαγγελματίες πουτάνες.*

Οι γυναίκες δεν είναι σε θέση να δείξουν κατανόηση στο μέσο άντρα , δε χρειάζεται να τις μιλάμε για τα πάντα. Όσο καλή κοπέλα και να είναι , όσο και να προσπαθεί να δείξει κατανόηση στο τέλος της ημέρας είναι τόσο εύκολο για αυτήν να κάνει τζάμπα σεξ και να ικανοποιηθεί που δε θα χρειαστεί κατά πάσα πιθανότητα ποτέ να πάει επί πληρωμή.

Είναι θέμα βιολογίας του φύλου , εμείς δε μπορούμε να κατανοήσουμε τη περίοδο , αυτές δε μπορούν να κατανοήσουν πως είναι δυνατόν να θες να κάνεις σεξ αλλά να μη μπορείς.

Επίσης για λόγους ασφαλείας και διατήρησης της ψυχικής ισορροπίας δε το λες ούτε σε """ άντρες """ φεμινιστές οι οποίοι θυσίασαν οτιδήποτε θα μπορούσε να θυμίζει αρσενικό πάνω τους για να γαμήσουν.

*Εξαίρεση είναι η ψυχολόγος μου για προφανείς λόγους.
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Ωραιο θεμα.
Εναν φιλο μου τον επιασε να βγαίνει απο το μπουρδελο επαρχεια μια φιλη της κοπελας του,αυτη ηταν σε απόσταση 50 μετρων και γυρισε τα μουτρα της οτι ταχα δεν τον ειδε.
Σε 5 λεπτα τον παίρνει η κοπελα του τηλεφώνο και τον εκανε σκουπίδια, του ελεγε πας με τις βρωμιαρες και θα με κολλησεις ειτζ συφιλη κλπ και θα τρεχω να κανει εξετασεις τωρα κλπ,τονειπε στους γονεις της και τον πηρε μετα ο πατερας της κοπέλας και του ελεγε αν η κορη εχει σμν θα του κανει μύνηση,τελοε παντων κανει εξετάσεις η κοπελα ολα καλα και του λεει χωρίζουμε,απο τοτε δεν την ξαναειδε.
Αυτος ειχε παει για ενα ξεμπουκωμα μια φορα ο δυσμοιρος και το πλήρωσε.
δεν μπορούσε να πει κανένα ψεματάκι να τα μπαλώσει? Εδώ χωράνε τα ψέματα. Ας έλεγε οτι τον είχαν φωνάξει να τους αλλάξει την λάμπα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
όποτε είχα σχέση ελάττωνα τις επισκέψεις και φυσικά πάντα ήξερα πως να καλύπτω τα ίχνη μου.
Θες να πούμε πόσοι παντρεμένοι είνια μπουρδελιάρηδες;
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
ισχύει ότι στην αρχαία Σπάρτη ..
Μπορούσε ένα παιδί στην Αγωγή και πεινούσε απο τις δύσκολες συνθήκες να κλέψει να φάει , αρκεί να μην τον έπιαναν γιατί τότε τον μαστίγωναν οι είρενες .
Σήμερα αν είσαι "πεινασμένος" για σεξ πας αλλά αν σε πιάσουν .. έχασες ...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
ειναι σιγουρο οτι σε ζηλευουν ολοι οι παντρεμένοι που έχεις γυναίκα που δέχεται να την κερατώνεις αρκεί να είσαι εντάξει στα οικονομικά.
απορώ πως το δέχεται κ το παίρνει τόσο χαλαρά εκεινη, μπράβο της
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
Δε σε χωρίζει επειδή έχει μαζί σου οικονομική άνεση που δεν θα την είχε μόνη της ή για να μην τραυματιστούν ψυχολογικά τα παιδιά;Λογικά πάντως και αυτή θα σε κερατώνει
 
OP
OP
prokopis_proikismenos

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
ειναι σιγουρο οτι σε ζηλευουν ολοι οι παντρεμένοι που έχεις γυναίκα που δέχεται να την κερατώνεις αρκεί να είσαι εντάξει στα οικονομικά.
απορώ πως το δέχεται κ το παίρνει τόσο χαλαρά εκεινη, μπράβο της
Δεν μπορει πλεον η γυναικα μου .

Ειμαστε οχι πια σεξ μόνο φίλοι. Εχει Προβλημα υγείας, ορμονικο και εχει βαλει πολλα κιλα και της εχει φυγει το sex drive!

Δηλαδη είμαι παντρεμενος χωρις να εχω γυναικα. Ετσι δειχνει κατανόηση αρκει και εγω να είμαι κυριος!
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555
Δε σε χωρίζει επειδή έχει μαζί σου οικονομική άνεση που δεν θα την είχε μόνη της ή για να μην τραυματιστούν ψυχολογικά τα παιδιά;Λογικά πάντως και αυτή θα σε κερατώνει
Και τα δυο ! Εχει θεμα υγείας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγώ δεν μπορώ να το κάνω γιατί η δικιά μου παίζει ακόμη μπάλα ενώ η δικιά σου πολύ φοβάμαι οτι είναι στην εξέδρα
Στην εξεδρα εδω και χρόνια.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Είμαι με την ίδια γυναικα 18 χρόνια. Με εχει πιασει αρκετες φορες.

Μαλιστα με παντρευτηκε , μου εκανε 2 παιδια και τώρα πλεον εχω ελευθερας αρκει να είμαι σωστος στις υποχρεώσεις μου .
κοίτα άμα της πεις όσα δίνω στις πουτάνες άλλα τόσα σε σένα, καθάρισες..
 
  • Like
Αντιδράσεις: srek7

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.598
Κριτικές
57
Like
16.318
Πόντοι
16.555

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
231
Κριτικές
45
Like
3.320
Πόντοι
1.431
Ούτε μία φορά στην καριέρα μου δεν έχω συλληφθεί "κλέπτων οπώρας" !
είτε στον (πρώην) έγγαμο βίο είτε στις κλασικές σχέσεις.
Πάντα με προσοχή και σωστή κάλυψη χρόνια τώρα!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Ωραιο θεμα.
Εναν φιλο μου τον επιασε να βγαίνει απο το μπουρδελο επαρχεια μια φιλη της κοπελας του,αυτη ηταν σε απόσταση 50 μετρων και γυρισε τα μουτρα της οτι ταχα δεν τον ειδε.
Σε 5 λεπτα τον παίρνει η κοπελα του τηλεφώνο και τον εκανε σκουπίδια, του ελεγε πας με τις βρωμιαρες και θα με κολλησεις ειτζ συφιλη κλπ και θα τρεχω να κανει εξετασεις τωρα κλπ,τονειπε στους γονεις της και τον πηρε μετα ο πατερας της κοπέλας και του ελεγε αν η κορη εχει σμν θα του κανει μύνηση,τελοε παντων κανει εξετάσεις η κοπελα ολα καλα και του λεει χωρίζουμε,απο τοτε δεν την ξαναειδε.
Αυτος ειχε παει για ενα ξεμπουκωμα μια φορα ο δυσμοιρος και το πλήρωσε.
Καριόλες....

Η φίλη μετά λογικά θα πέρασε παρασύνθημα....
Cement GIF by JC Property Professionals


:confused::confused:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.826
Πόντοι
206
Τώρα τις ξέρετε τις γυναίκες..... με το που θα αφήσετε το κινητό πάνω στο τραπέζι θα πάνε να το ψάξουν να δουν τι και πως και γιατί. Ανακαλύπτουν το τηλ της Αντριάννας της Μπέλας, της Αννούλας, της Μαρίνας, της Κατερίνας κλπ.... κλπ και η λίστα δεν έχει τελειωμό. Αγάπη μου πάς με πουτάνες.... σε ρωτάει!! Χωρίζουμε τώρα.... Το έχει πει ή το κατάπιε και κάνει την κότα?
Άμα η γυναίκα σου ψάχνει το κινητό και την έχεις ακόμα… ή δεν της έχεις σπάσει το κεφάλι
κάτι δεν πάει καλά !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom