Νέα

Σας αρέσει να σας γλείφουν τον κώλο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Στο παρελθόν είχα φτιάξει νήμα για το αν σας αρέσει να γλείφετε γυναικείους κώλους. Τώρα φτιάχνω το αντίθετο, σας αρέσει η γυναίκα να σας γλύφει τον κώλο; Πιστεύω πως αμα ξεπεράσουμε τις ντροπές και τον φόβο μην μας αποκαλέσουν γκει, δεν υπάρχει άντρας να μην το απολαμβάνει. Εγώ έχω κάποιες αναστολές ακόμα, γιαυτο πάντα όταν ζητάω να με γλείψουν, το κάνουν ενώ είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα και τον παίζω, εάν κάτσω στα 4, θα νιώσω λες και με υποτάσσει η γυναίκα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Στο παρελθόν είχα φτιάξει νήμα για το αν σας αρέσει να γλείφετε γυναικείους κώλους. Τώρα φτιάχνω το αντίθετο, σας αρέσει η γυναίκα να σας γλύφει τον κώλο; Πιστεύω πως αμα ξεπεράσουμε τις ντροπές και τον φόβο μην μας αποκαλέσουν γκει, δεν υπάρχει άντρας να μην το απολαμβάνει. Εγώ έχω κάποιες αναστολές ακόμα, γιαυτο πάντα όταν ζητάω να με γλείψουν, το κάνουν ενώ είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα και τον παίζω, εάν κάτσω στα 4, θα νιώσω λες και με υποτάσσει η γυναίκα
μονο τον σκυλο μου αφηνω να μου γλυφει τον κωλο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Οχι γιατι νωριτερα θα εγλυφε αλουνου.. οποτε αν γνωριζω οτι το κανει μια κοπελα, δεν θα παω καθολου με αυτην.
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Οχι γιατι νωριτερα θα εγλυφε αλουνου.. οποτε αν γνωριζω οτι το κανει μια κοπελα, δεν θα παω καθολου με αυτην.

Εμένα όσες μου το έχουν κάνει λένε ότι είναι η πρώτη φορά που το κάνουν και ότι δεν το έχει ζητήσει κανεις άλλος
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Εμένα όσες μου το έχουν κάνει λένε ότι είναι η πρώτη φορά που το κάνουν και ότι δεν το έχει ζητήσει κανεις άλλος
Σε ψαρωνε ρε
Οι περισσοτεροι πανε στα μπουρδελα για να φανε στραπον και αλλες ανωμαλιες
Αυτοι που γαμανε "φυσιολογικα" ειναι η μειοψηφια
Μου το χουν πει πουτανες αυτο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Εμένα όσες μου το έχουν κάνει λένε ότι είναι η πρώτη φορά που το κάνουν και ότι δεν το έχει ζητήσει κανεις άλλος
Για επαγγελματιες μιλαω.. εξω γκομενες ουτε καν, αν το ζητησεις θα σε περασουν για φουστη :confused:
 
OP
OP
goustarwnaxunw

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
933
Like
2.979
Πόντοι
446
Σε ψαρωνε ρε
Οι περισσοτεροι πανε στα μπουρδελα για να φανε στραπον και αλλες ανωμαλιες
Αυτοι που γαμανε "φυσιολογικα" ειναι η μειοψηφια
Μου το χουν πει πουτανες αυτο
Για επαγγελματιες μιλαω.. εξω γκομενες ουτε καν, αν το ζητησεις θα σε περασουν για φουστη :confused:

Για "κανονικές" γκόμενες μιλάω κ εγώ, όταν τους το ζητάω τους φαίνεται περίεργο στην αρχή, αλλά μετά ενδίδουν, ίσως γιατί έχω κωλο καλύτερο από αυτές :confused::confused:
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Για "κανονικές" γκόμενες μιλάω κ εγώ, όταν τους το ζητάω τους φαίνεται περίεργο στην αρχή, αλλά μετά ενδίδουν, ίσως γιατί έχω κωλο καλύτερο από αυτές :confused::confused:
Προσεχε τυπε ολοι οι πουστηδες ετσι ξεκινανε
Λιγο γλυψιμο κωλοτρυπιδας, λιγο δαχτυλο στον κωλο, μετα κανενα στραπον, μετα καμια θηλυκη πουτσα απο τραβελο....
Πουστης σε αρνηση εισαι βασικα συγνωμη κιολας
Απο τη στιγμη που εχεις ερωτογενεις ζωνες στην κωλοτρυπιδα θεμα χρονου ειναι...
Μεγαλωνοντας φευγουν οι αναστολες και αφου ηδη τολμας να το ζητας σε γκομενες, σε βλεπω σε λιγο στα τσοντοσινεμα να σε κανουνε bukkake
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.560
Like
6.483
Πόντοι
1.056
Στο παρελθόν είχα φτιάξει νήμα για το αν σας αρέσει να γλείφετε γυναικείους κώλους. Τώρα φτιάχνω το αντίθετο, σας αρέσει η γυναίκα να σας γλύφει τον κώλο; Πιστεύω πως αμα ξεπεράσουμε τις ντροπές και τον φόβο μην μας αποκαλέσουν γκει, δεν υπάρχει άντρας να μην το απολαμβάνει. Εγώ έχω κάποιες αναστολές ακόμα, γιαυτο πάντα όταν ζητάω να με γλείψουν, το κάνουν ενώ είμαι ξαπλωμένος ανάσκελα και τον παίζω, εάν κάτσω στα 4, θα νιώσω λες και με υποτάσσει η γυναίκα
Η καλύτερη στάση από άποψη αισθησης είναι να βάλεις την γυναίκα ξάπλα και να κάτσεις ανάποδα πάνω στο πρόσωπο ακουμπώντας στα γόνατα σου ...θα συμβεί έκρηξη σεροτονίνης στον εγκέφαλο σου
 

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.560
Like
6.483
Πόντοι
1.056
Προσεχε τυπε ολοι οι πουστηδες ετσι ξεκινανε
Λιγο γλυψιμο κωλοτρυπιδας, λιγο δαχτυλο στον κωλο, μετα κανενα στραπον, μετα καμια θηλυκη πουτσα απο τραβελο....
Πουστης σε αρνηση εισαι βασικα συγνωμη κιολας
Απο τη στιγμη που εχεις ερωτογενεις ζωνες στην κωλοτρυπιδα θεμα χρονου ειναι...
Μεγαλωνοντας φευγουν οι αναστολες και αφου ηδη τολμας να το ζητας σε γκομενες, σε βλεπω σε λιγο στα τσοντοσινεμα να σε κανουνε bukkake
Είσαι ομοφικος είσαι και άσχετος ....ο πρωκτός έχει ακριβώς την ίδια ανατομία στον άνδρα και στη γυναίκα με τις ίδιες νευρικές απολήξεις...επομένως αν προκαλεί σεξουαλική διέγερση δεν έχει να κάνει με το φύλο ή τον σεξουαλικό προσανατολισμό δεν πρόκειται για βάλανο πέους ή κλειτορίδα....αλλά που να τα καταλάβεις αυτά με τις κουραδες που έχεις σφηνωμενες στο κεφάλι
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.250
Πόντοι
206
Είσαι ομοφικος είσαι και άσχετος ....ο πρωκτός έχει ακριβώς την ίδια ανατομία στον άνδρα και στη γυναίκα με τις ίδιες νευρικές απολήξεις...επομένως αν προκαλεί σεξουαλική διέγερση δεν έχει να κάνει με το φύλο ή τον σεξουαλικό προσανατολισμό δεν πρόκειται για βάλανο πέους ή κλειτορίδα....αλλά που να τα καταλάβεις αυτά με τις κουραδες που έχεις σφηνωμενες στο κεφάλι
Που να ξερες απο ανατομια αντρα μωρη αδερφω
Εγω δεν εχω στον πρωκτο ερωτογενεις ζωνες γιατι δεν ειμαι λουγκρα
Αυτα τα λετε οι πουστηδες για να δικαιολογησετε την ανωμαλια σας
 

Backpacker

Μέγας
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
688
Κριτικές
15
Like
2.607
Πόντοι
4.115
Σαν την κωλογλειφάδα δεν έχει. Καταρχάς είναι κανόνας...αν γκόμενα γλείφει κώλο σίγουρα κάνει και απίστευτά λυσσασμένη τσιμπουκάρα.
Κελεπούρια τέτοιες καυλιάρες γυναίκες.

ΥΓ Για όσους λενε οτι εχει σχεση με την ομοφυλοφιλια το να τους αρεσει το γλειφοκώλι είναι σαν να λενε οτι εχει σχεση με την ομοφυλοφιλια το να γαμανε γυναικείο κώλο.
Ερωτογενείς ζώνεις εχουμε στον κώλο...καταρχάς ο προστάτης που ειναι η τοπ ερωτογενείς περιοχη ειναι μεσα στον κωλο. Λιγη πιεση στο κομματακι αναμεσα στα αρχιδια και τον κωλο τον πιέζει έμμεσα και μας καυλώνει.
 

The Metalhead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2019
Μηνύματα
87
Κριτικές
5
Like
481
Πόντοι
300
Σαν την κωλογλειφάδα δεν έχει. Καταρχάς είναι κανόνας...αν γκόμενα γλείφει κώλο σίγουρα κάνει και απίστευτά λυσσασμένη τσιμπουκάρα.
Κελεπούρια τέτοιες καυλιάρες γυναίκες.

ΥΓ Για όσους λενε οτι εχει σχεση με την ομοφυλοφιλια το να τους αρεσει το γλειφοκώλι είναι σαν να λενε οτι εχει σχεση με την ομοφυλοφιλια το να γαμανε γυναικείο κώλο.
Ερωτογενείς ζώνεις εχουμε στον κώλο...καταρχάς ο προστάτης που ειναι η τοπ ερωτογενείς περιοχη ειναι μεσα στον κωλο. Λιγη πιεση στο κομματακι αναμεσα στα αρχιδια και τον κωλο τον πιέζει έμμεσα και μας καυλώνει.
Μα ο Τιμωρός λέει ότι δεν έχει ερωτογενείς ζώνες στον πρωκτό και μόνο οι αδερφές έχουν, κάτι θα ξέρει... Πηγή: trust me bro
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Για επαγγελματιες μιλαω.. εξω γκομενες ουτε καν, αν το ζητησεις θα σε περασουν για φουστη :confused:
Τότε εμείς μπορούμε να τις θεωρήσουμε ξενερωτες και κομπλεξαρες του κερατά και να τις προσφέρουμε μόνο αδιαφορία εστιάζοντας ταυτόχρονα σε αυτές που μπορούν να δώσουν κάτι παραπάνω.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.551
Πόντοι
3.346
Για "κανονικές" γκόμενες μιλάω κ εγώ, όταν τους το ζητάω τους φαίνεται περίεργο στην αρχή, αλλά μετά ενδίδουν, ίσως γιατί έχω κωλο καλύτερο από αυτές :confused::confused:
Αλοιφόμαστε και με baby oil και ολοκληρώθηκε το πακέτο!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom