Νέα

Salzburg

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 10728
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zeus

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Νεωτερα απο Salzburg μετα την επιστροφη μου απο το Euro (12 μερες εκατσα εκει και δεν ηταν και η πρωτη μου φορα που παω)

Το Babylon εξαιρετικο, στα γνωστα στανταρντς οπως το θυμομουν την τελευταια φορα
ακριβο μεν, value for money δε
Πηρα Sylvia εκ Σλοβακιας 23 ετων (εμφανιση 8.5, services 9 - OWO, CIM, CIF, COB, deep BJ, πολυ περιποιητικη γενικα και ουτε λεπτο χαμενο...2 ωρες 500 γιουρια, 3 γυροι ο ενας καλυτερος απο τον αλλο, δεν με αφησε σε χλωρο κλαρι και στα διαλειματα για τσιγαρο/ποτο τον ειχε συνεχεια στο στομα της....επικοινωνια καλη στα αγγλικα)

Το Pascha (1η φορα που βρεθηκα εκει μετα απο παροτρυνση φιλου μου Αυστριακου οτι ειναι σαν το babylon αλλα φτηνοτερο), τυπικο decadance μπουρδελο με πολλες μαυρουλες και ουγγαρεζες κυριως, μια ρωσιδα και μια ρουμανα
Κοστος 130 το μισαωρο, 260 η ωρα με τυπικες υπηρεσιες μπουρδελου (+OWO ομως)
Δοκιμασα σε ενα βραδυ εκει:
Nelly 30 ετων Ουγγαρια (εμφ. 7, services 8)
Sissy 19 ετων Ουγγαρια (εμφ. 9 σχεδον model looks, services 8)
για μισαωρα των 130 ευρω ασφαλως και τα 2.

Οσον αφορα το Ρομα....φημες θελουν να εκανε ντου η ασφαλεια προ Euro και να το εκλεισε η τουλαχιστον να του μαζεψε τις καλυτερες γκομενες. Δεν το επιβεβαιωσα μιας και δεν πηγα καθολου απο εκει αφου εμαθα τα νεα την 1η μερα που πατησα Αυστρια.

Αυτα και απο το μετωπο εκει...
Πισω στα εγχωρια και στα citytours τωρα
 

kostas725

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Το Pascha (1η φορα που βρεθηκα εκει μετα απο παροτρυνση φιλου μου Αυστριακου οτι ειναι σαν το babylon αλλα φτηνοτερο), τυπικο decadance μπουρδελο με πολλες μαυρουλες και ουγγαρεζες κυριως, μια ρωσιδα και μια ρουμανα
Κοστος 130 το μισαωρο, 260 η ωρα με τυπικες υπηρεσιες μπουρδελου (+OWO ομως)
Δοκιμασα σε ενα βραδυ εκει:
Nelly 30 ετων Ουγγαρια (εμφ. 7, services 8)
Sissy 19 ετων Ουγγαρια (εμφ. 9 σχεδον model looks, services 8)
για μισαωρα των 130 ευρω ασφαλως και τα 2.
συναθλητη στ μισαωρο κανεις 1 φορα ή 2 αν προλαβαινεις?διοτι ειναι λιγο ακριβα για τα δεδομενα μου.ρωταω για να συγκρινω με εδω καταστασεις.
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Οσον αφορα το Ρομα....φημες θελουν να εκανε ντου η ασφαλεια προ Euro και να το εκλεισε η τουλαχιστον να του μαζεψε τις καλυτερες γκομενες. Δεν το επιβεβαιωσα μιας και δεν πηγα καθολου απο εκει αφου εμαθα τα νεα την 1η μερα που πατησα Αυστρια.

Ευχαριστω συντροφε Zeus.Μαλλον υπαρχη ακομα.Μου εχει αφησει ωραιες αναμνησεις!!
 

Zeus

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
11
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
συναθλητη στ μισαωρο κανεις 1 φορα ή 2 αν προλαβαινεις?διοτι ειναι λιγο ακριβα για τα δεδομενα μου.ρωταω για να συγκρινω με εδω καταστασεις.

Μισαωρο για αυτους νοειται 1 γυρος μονο
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
πόσα τεμάχια να έχει άραγε το μπάμπυλον εδώ?
 

hitto

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2006
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
74
Πόντοι
0
Προσφατη επισκεψη για πρωτη φορα στο Babylon...
Ακολουθωντας τα πρασινα φωτακια οδηγηθηκα στην εισοδο της επαυλης οπου με υποδεχτηκε μια πανεμορφη Σλοβακα.  2 μοντελα ανελαβαν να με ξεναγησουν στον χωρο και τα δωματια και στην συνεχεια καθισα στξ μπαρ να απολαυσω το ποτο μου περικυκλωμενος απο 30 πανεμορφες γυναικες. Γρηγορα καθισαν κοντα μου και περασαμε πολυ ομορφα στο δωματια με 2 απο αυτες.

Συνολο 100€ εισοδο και 900€ στα κοριτσια

Για επιπλεον πληροφοριες p.m.
Γενικα αξιζει μια επισκεψη το μαγαζι.
Προσοχη: free drinks! Μπορει να σας φυγει μια περιουσια εκει μεσα
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
MY LAUFHAUS
Adresse: Grenzwaldweg 6
5071 Wals, Salzburg

Deea, big natural hangers

41773_439200_bild_g.jpg


 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.149
Πόντοι
3.446
Τελικά αυτό το μαγαζί στο κέντρο να υπάρχει?
 

bixterious

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.347
Κριτικές
39
Like
7.149
Πόντοι
3.446
Σάββατο βράδυ και όλοι οι δρόμοι(οι βροχεροί μάλιστα καθότι όλο το σάββατο σχεδόν έριχνε καρέκλες στην Δυτική Αυστρία και Νοτιοανατολική Γερμανία) οδηγούσαν στο κλαμπ Mystic.....μετά από ένα κουραστικό ταξίδι στο innsbruck Χρειαζόμουν ένα πολύ καλό τελείωμα του Σαββατου..........και τί πιο καλό από το κλάμπ Mystic.....το κορυφαίο ΦΚΚ του Σάλτσμπουργκ μαζί με το Babylon που είναι ακριβώς απέναντι επί της εθνικής οδού προς την μεριά της επιστροφής προς σάλτσμπουργκ...καταρρακτωδη βροχή την ώρα που πηγαινα....έβλεπα δεν έβλεπα στον δρόμο....ευτυχώς είναι αδύνατον να χαθείς εκεί.....καθως είναι πάνω στην εθνική οδό καθώς φεύγεις από το σάλτσμπουργκ για ιννσμπρουκ ή μόναχο ή γενικά νότια αυστρία....και ανάμεσα στα αυστρογερμανικά σύνορα.....φτάνω λοιπόν δίδω το αντίτιμο για την είσοδο και μπουκάρω μέσα.....δυστυχώς λόγω βραδινής ώρας και βροχής δεν μπόρεσα να απολαύσω τον εξωτερικό χώρο ατενίζοντας τις άλπεις....και την μέρα φυσικά καθώς είχε δύσει ο ήλιος.....το κλάμπ έκλεινε στις 03:00 οπότε έπρεπε να δράσω γρήγορα....ευτυχώς δεν είχε παρα πολύ κόσμο λόγω και της εποχής αλλά και της βροχής....το μαγαζί υπέροχο και σχετικά φτηνό....καθώς με 5 γαμήσια δε θες πάνω από 600 ευρώ.(αν βρεις και κανα μιλφόνι με 90-100 ευρώ το πολύ το full package είσαι αρχηγόπουλο). Όλα πήγαν μία χαρά και σε αυτό βοήθησε και το υπέροχο μπουφέ που σερβίρεται σε αυτό το κατάστημα καθώς μετα το 3ο μανίκι έπρεπε να γεμίσω μπαταρίες..... πήρα 2 απίστευτες σλοβάκες...νομίζω ίνγκριντ και στέλλα τα ονόματά τους ηλικιακά δεν διέφεραν πολύ...γύρω στα 28-30 τις ξεπάτωσα με το χαμόγελο στα χείλη....και μετά χτύπησα μία ουγγάρα δυναμίτη που αν την έβλεπε ο σαλιέρι θα έσκιζε τα ιμάτιά του.....πολύ δυνατές υπηρεσίες και μάλιστα ξεκίνησε με πιπαρά στον καναπέ που καθόμουνα ενώ μας έβλεπαν όλοι και όλες γύρω μας....φοβερά σκηνικά.....αλλωστε για αυτό είναι must to do ti για κάθε άντρα που ζεί για το πουτανολόι!!!!!!! Λύγισα μετά το 4ο σε τόσο λίγο χρόνο αλλά τα κατάφερα για άλλη μια φορά και με έβγαλα ασπροπρόσωπο...TOO GOOD TO BE TRUE θα πούνε πολλοί.....αλλά προτιμώ να τα φάω εδώ παρά σε καταλύμματα στην Ελλάδα αυγουστιάτικα και να μου πιάνουν τον κώλο!!!!!!!! τουλάχιστον τα έδωσα και τους έπιασα τον κώλο και όχι μόνο αυτό αλλά τους ΓΑΜΗΣΑ και τον .....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.720
Κριτικές
164
Like
81.792
Πόντοι
46.223
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.720
Κριτικές
164
Like
81.792
Πόντοι
46.223
Mystic Salzburg

Mystic.jpg
 

SpiritualPath

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2022
Μηνύματα
9
Like
12
Πόντοι
0
Αυτο το Salzburg βρε παιδια.... Φτανεις πρωι με το τραινο και μεχρι το βραδυ το εχεις βαρεθει.....
Κι αν εχεις προπληρωσει 3 νυχτες απλα κανεις υπομονη.....
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
Ganz schön dicke Titten, die ALina....

 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.563
Like
2.873
Πόντοι
506
LAUFHAUS BRAUNAU
Neue Innbrückenstraße 1
Braunau 5280

60km μακριά από το Salzburg

Anabell

 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.004
Like
3.823
Πόντοι
456
Πόσο ? 2 περιουσίες και άλλη μιά ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom