Νέα

Σ`αναζητώ στη Σαλονίκη...

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thecleverone

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
1
Καλησπερα ανοιγω αυτο το θεμα καθως σε λιγες μερες ανεβαινω για δουλεια Σαλονικα και θελω προτασεις απο συνγαμηστες για καμια καλη επιλογη trans. Οποιος εχει καποια προσφατη εμπειρια απο τρανς Θεσσαλονικη ας γραψει η να στειλει pm.

Ανοιξα καινουριο θεμα γιατι στα υπολοιπα εχουν γεμισει spam απο αργοσχολους. μπαινεις στο "τραβελια με προσοντα" κ αντι να δεις κατι σχετικα με το θεμα βλεπεις 4-5 αγαμητους να μαλωνουν μεταξυ τους....

Οποτε οποιος εχει να πει κατι για το θεμα καλως, αλεφαντοι και λοιποι spamers να μη γαμησουν ΚΑΙ ΑΥΤΟ το topic.

ευχαριστω.
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
Καλησπερα ανοιγω αυτο το θεμα καθως σε λιγες μερες ανεβαινω για δουλεια Σαλονικα και θελω προτασεις απο συνγαμηστες για καμια καλη επιλογη trans. Οποιος εχει καποια προσφατη εμπειρια απο τρανς Θεσσαλονικη ας γραψει η να στειλει pm.

Ανοιξα καινουριο θεμα γιατι στα υπολοιπα εχουν γεμισει spam απο αργοσχολους. μπαινεις στο "τραβελια με προσοντα" κ αντι να δεις κατι σχετικα με το θεμα βλεπεις 4-5 αγαμητους να μαλωνουν μεταξυ τους....

Οποτε οποιος εχει να πει κατι για το θεμα καλως, αλεφαντοι και λοιποι spamers να μη γαμησουν ΚΑΙ ΑΥΤΟ το topic.

ευχαριστω.



:grin:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
τωρα εσυ γιατρε παρε χαρτι και μολυβι και γραφε πληροφοριες δεν θα προλαβαινεις θα πηξης :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Καλησπερα ανοιγω αυτο το θεμα καθως σε λιγες μερες ανεβαινω για δουλεια Σαλονικα και θελω προτασεις απο συνγαμηστες για καμια καλη επιλογη trans. Οποιος εχει καποια προσφατη εμπειρια απο τρανς Θεσσαλονικη ας γραψει η να στειλει pm.

Ανοιξα καινουριο θεμα γιατι στα υπολοιπα εχουν γεμισει spam απο αργοσχολους. μπαινεις στο "τραβελια με προσοντα" κ αντι να δεις κατι σχετικα με το θεμα βλεπεις 4-5 αγαμητους να μαλωνουν μεταξυ τους....

Οποτε οποιος εχει να πει κατι για το θεμα καλως, αλεφαντοι και λοιποι spamers να μη γαμησουν ΚΑΙ ΑΥΤΟ το topic.

ευχαριστω.

Καλησπέρα φιλαράκι ,δεν έχεις και πολυ άδικο για τα σπαμαρισματα και τα ξεκατανιάσματα στα θέματα...
Εγώ από την πλευρά μου έχω γράψει την άποψη μου και όσες φορές έχω πάει τιμάω την Lia

www.bourdela.com/transexual/t-girls/lia-ts-love/]http://www.bourdela.com/transexual/t-girls/lia-ts-love/[/url]
Υπάρχουν και ποιο ειδικοί επί του θέματος στην Σαλονίκη να σου δώσουν και άλλες επιλογές.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom