Νέα

Ροζίτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arturos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ευχαριστώ πολύ, υπάρχει μήπως και τηλέφωνο - viber ή άλλος τρόπος να κλείσω ραντεβού μαζί της;
Πρέπει να σεβαστούμε το ότι η κοπέλα θέλει επικοινωνία μέσω μηνύματος στο kane sex.Ούτως ή άλλως αν δεν έχει το νούμερο σου μέσω της ανταλλαγής μηνυμάτων εκεί,δεν πρόκειται να σου απαντήσει
 

Masshypnosis777

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2022
Μηνύματα
26
Like
36
Πόντοι
0
Πρέπει να σεβαστούμε το ότι η κοπέλα θέλει επικοινωνία μέσω μηνύματος στο kane sex.Ούτως ή άλλως αν δεν έχει το νούμερο σου μέσω της ανταλλαγής μηνυμάτων εκεί,δεν πρόκειται να σου απαντήσει
Έχεις απόλυτο δίκιο απλά δεν απαντά ούτε εκεί όπως σημείωσε και ένας συναγωνιστής νωρίτερα. Ας είναι, ευχαριστώ πολύ πάντως!
 
OP
OP
A

arturos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2007
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
49
Πόντοι
1

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Περασμα με Ροζιτα πριν λιγες μερες, πολυ καλο μασαζ πεους, θα ξαναπερασω σιγουρα. Φοβερο value for money κατα την αποψη μου
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Mόνο που δεν γράφει τηλ, και είναι λίγο δύσκολο να τη βρω και να κανονίσω ραντεβού...
Με ένα μήνυμα που της είχα στείλει,μου έδωσε σύντομα το τηλέφωνο της.Εύκολο και γρήγορο να κάνεις λογαριασμό στο kane sex.Δοκίμασε και θα δεις
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Και σε εμενα ειχε αργησει να απαντησει στο κανεσεξ αλλα τελικα μου εδωσε το τηλεφωνο και συναντηθηκαμε κανονικα. Ισως να επηρεαζει και το προγραμμα της.. Παντως θα προσπαθησω να ξαναπερασω αυτην την εβδομαδα, απο οτι καταλαβα κανει και ισπανικο ? Εχει δοκιμασει κανεις ?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Και σε εμενα ειχε αργησει να απαντησει στο κανεσεξ αλλα τελικα μου εδωσε το τηλεφωνο και συναντηθηκαμε κανονικα. Ισως να επηρεαζει και το προγραμμα της.. Παντως θα προσπαθησω να ξαναπερασω αυτην την εβδομαδα, απο οτι καταλαβα κανει και ισπανικο ? Εχει δοκιμασει κανεις ?
Ναι,μου έχει κάνει ισπανικό μέχρι να τελειώσω,λίγους μήνες πριν.Καλή φάση με τις βυζάρες της.Στο προφίλ της γράφει όλες τις υπηρεσίες της.Έχει πολύ πράμα σε καλές τιμές
 
Τελευταία τροποποίηση:

nsktvd

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
12
Like
6
Πόντοι
0
Αν σας αρεσουν οι χοντρουλες, η ροζιτα ειναι ιδανικη! Ευγενικη, υπομονετικη και προθυμη να σας ικανοποιησει
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Ναι,μου έχει κάνει ισπανικό μέχρι να τελειώσω,λίγους μήνες πριν.Καλή φάση με τις βυζάρες της.Στο προφίλ της γράφει όλες τις υπηρεσίες της.Έχει πολύ πράμα σε καλές τιμές
Ποσο ειχε παει η υπηρεσια ?
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Ποσο ειχε παει η υπηρεσια ?
Το ισπανικό είναι στα 10,αλλά δεν θα πας μόνο για αυτό.Δεν γίνεται να διαρκέσει πολύ,είναι για το τελείωμα.Θα το συνδυάσεις με μασάζ ή με βυζοθεραπεία

 
Τελευταία τροποποίηση:

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Το ισπανικό είναι στα 10,αλλά δεν θα πας μόνο για αυτό.Δεν γίνεται να διαρκέσει πολύ,είναι για το τελείωμα.Θα το συνδυάσεις με μασάζ ή με βυζοθεραπεία

Λογικο, στην βυζοθεραπεια τι κανει ? Μαλλον κατι τετοιο θα κανω
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Λογικο, στην βυζοθεραπεια τι κανει ? Μαλλον κατι τετοιο θα κανω
Σου μοστράρει τις βυζάρες τις και εκτός από το γλείψιμο,σε προτρέπει να τις δαγκώσεις.Σου τις χώνει στο πρόσωπο με καυλιάρικο τρόπο

Ξέρει κανεις αν δέχεται χυσιμο στη μαπα μήπως
Από όσο ξέρω,όχι
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
123
Like
88
Πόντοι
1
Σου μοστράρει τις βυζάρες τις και εκτός από το γλείψιμο,σε προτρέπει να τις δαγκώσεις.Σου τις χώνει στο πρόσωπο με καυλιάρικο τρόπο


Από όσο ξέρω,όχι
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, μολις γινει 2η επισκεψη θα ενημερωσω!
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Σου μοστράρει τις βυζάρες τις και εκτός από το γλείψιμο,σε προτρέπει να τις δαγκώσεις.Σου τις χώνει στο πρόσωπο με καυλιάρικο τρόπο


Από όσο ξέρω,όχι
Πριν κανα δυο χρόνια δεχόταν για αυτό ρώτησα. Οπως και να εχει ευχαριστώ
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Πριν κανα δυο χρόνια δεχόταν για αυτό ρώτησα. Οπως και να εχει ευχαριστώ
Τίποτα.Οπότε ρώτησε την ξανά,γιατί σε αυτό μπορεί να κάνω λάθος,να έχω μπερδευτεί.Στα βυζιά το τελείωμα είναι πιο καυλιάρικο στο ισπανικό,για αυτό δεν επεδίωξα CIM
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
145
Like
392
Πόντοι
21
καλησπέρα και από εμένα! Νέος και εγώ στο σπορ...
Έχω στέιλει μηνυμα, απάντησα σε κάποιες ερωτήσεις της και περιμένω.."έγκριση".
Δυστυχώς δεν απάντησε παραπάνω.
Μόλις έχω εμπειρία θα γραψω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom