Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 128
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.216
Κριτικές
255
Like
10.822
Πόντοι
19.505
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με τη Ροζίτα.
Μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερα και έκλεισα μεσημεριανό ραντεβού για μασάζ μιας ώρας
Δεν αναφέρθηκα από τηλεφώνου σε κάτι άλλο.
Στις 15:00 πήγα στο πατάρι της Δροσοπούλου αφού πέρασα από το μικροσκοπικό ισόγειο όπου 2 Φιλιππινεζάκια έτρωγαν ρύζι και 2 μαυράκια κυνηγιόντουσαν με ένα σκουπόξυλο πάνω σε ένα ξεχαρβαλωμένο κρεββάτι.
Το παταράκι έχει μια ελαφρά διακόσμηση μασαζερί με μασαζοκρέββατο, λαδάκια, και πετσετούλες αλλά και μια καθόλου ελαφρά εσάνς φαγητού ομονοιακού ασιατικού εστιατορίου .
Γδύθηκα και περίμενα τη Ροζίτα να ταϊσει τα παιδιά. Μετά από 20 λεπτά με το που πήγε να ανέβει, ο μικρός ήθελε να χέσει. Τον έβαλε στο μπανάκι με το γκιογκιό και περιμέναμε όλοι υπομονετικά. Κατά τις 15:30 ανέβηκε ζητώντας συγγνώμη. Της είπα ότι 16:10 το αργότερο πρέπει να φύγω, οπότε μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ πλάτης-μέσης. Το μασάζ ήταν πολύ καλό και ανακουφιστικό αλλά κάθε τόσο διακοπτόταν, μία για να ρωτήσει την μικρή αν τρώει το ρύζι, μία για να βάλει χέρι στα μαυράκια που τα είχαν διαλύσει όλα, μία για να χαιρετήσει τη μάνα των μαυρακίων που τα είχε παρατήσει εκεί για παιδοφύλαξη. Αφού τελειώσαμε με την πλάτη με γύρισε μπρούμυτα και μου έκανε μασαζ στον αυχένα το κεφάλι και το στήθος και μετά με πάστωσε με ένα ωραίο αρωματικό λαδάκι που ενώθηκε με την οσμή τηγανιτού ρυζιού. Δεν επιχείρησα κίνηση και λόγω των παιδιών αλλά και λόγω του ότι έπρεπε να φύγω. Μου ζήτησε προς τιμήν της 15 ευρώ. Η φάση είναι εντελώς ερασιτεχνική, σουρεαλιστική, και το μόνο που έχω να μνημονεύσω είναι ότι είναι πολύ καλό το μασάζ αλλά δεν μπορείς να χαλαρώσεις εκεί μέσα. Μόνο για συλλέκτες εμπειριών.
 
Τελευταία τροποποίηση:

MALAPERDONIOS

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2014
Μηνύματα
688
Like
704
Πόντοι
86
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με τη Ροζίτα.
Μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερα και έκλεισα μεσημεριανό ραντεβού για μασάζ μιας ώρας
Δεν αναφέρθηκα από τηλεφώνου σε κάτι άλλο.
Στις 15:00 πήγα στο πατάρι της Δροσοπούλου αφού πέρασα από το μικροσκοπικό ισόγειο όπου 2 Φιλιππινεζάκια έτρωγαν ρύζι και 2 μαυράκια κυνηγιόντουσαν με ένα σκουπόξυλο πάνω σε ένα ξεχαρβαλωμένο κρεββάτι.
Το παταράκι έχει μια ελαφρά διακόσμηση μασαζερί με μασαζοκρέββατο, λαδάκια, και πετσετούλες αλλά και μια καθόλου ελαφρά εσάνς φαγητού ομονοιακού ασιατικού εστιατορίου .
Γδύθηκα και περίμενα τη Ροζίτα να ταϊσει τα παιδιά. Μετά από 20 λεπτά με το που πήγε να ανέβει, ο μικρός ήθελε να χέσει. Τον έβαλε στο μπανάκι με το γκιογκιό και περιμέναμε όλοι υπομονετικά. Κατά τις 15:30 ανέβηκε ζητώντας συγγνώμη. Της είπα ότι 16:10 το αργότερο πρέπει να φύγω, οπότε μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ πλάτης-μέσης. Το μασάζ ήταν πολύ καλό και ανακουφιστικό αλλά κάθε τόσο διακοπτόταν, μία για να ρωτήσει την μικρή αν τρώει το ρύζι, μία για να βάλει χέρι στα μαυράκια που τα είχαν διαλύσει όλα, μία για να χαιρετήσει τη μάνα των μαυρακίων που τα είχε παρατήσει εκεί για παιδοφύλαξη. Αφού τελειώσαμε με την πλάτη με γύρισε μπρούμυτα και μου έκανε μασαζ στον αυχένα το κεφάλι και το στήθος και μετά με πάστωσε με ένα ωραίο αρωματικό λαδάκι που ενώθηκε με την οσμή τηγανιτού ρυζιού. Δεν επιχείρησα κίνηση και λόγω των παιδιών αλλά και λόγω του ότι έπρεπε να φύγω. Μου ζήτησε προς τιμήν της 15 ευρώ. Η φάση είναι εντελώς ερασιτεχνική, σουρεαλιστική, και το μόνο που έχω να μνημονεύσω είναι ότι είναι πολύ καλό το μασάζ αλλά δεν μπορείς να χαλαρώσεις εκεί μέσα. Μόνο για συλλέκτες εμπειριών.




Ακακιε τα μακαρόνια ήτο μισκο?
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
9
Like
1.552
Πόντοι
3.145
Ας γράψω κι εγώ την εμπειρία μου με τη Ροζίτα.
Μετά από αρκετές προσπάθειες κατάφερα και έκλεισα μεσημεριανό ραντεβού για μασάζ μιας ώρας
Δεν αναφέρθηκα από τηλεφώνου σε κάτι άλλο.
Στις 15:00 πήγα στο πατάρι της Δροσοπούλου αφού πέρασα από το μικροσκοπικό ισόγειο όπου 2 Φιλιππινεζάκια έτρωγαν ρύζι και 2 μαυράκια κυνηγιόντουσαν με ένα σκουπόξυλο πάνω σε ένα ξεχαρβαλωμένο κρεββάτι.
Το παταράκι έχει μια ελαφρά διακόσμηση μασαζερί με μασαζοκρέββατο, λαδάκια, και πετσετούλες αλλά και μια καθόλου ελαφρά εσάνς φαγητού ομονοιακού ασιατικού εστιατορίου .
Γδύθηκα και περίμενα τη Ροζίτα να ταϊσει τα παιδιά. Μετά από 20 λεπτά με το που πήγε να ανέβει, ο μικρός ήθελε να χέσει. Τον έβαλε στο μπανάκι με το γκιογκιό και περιμέναμε όλοι υπομονετικά. Κατά τις 15:30 ανέβηκε ζητώντας συγγνώμη. Της είπα ότι 16:10 το αργότερο πρέπει να φύγω, οπότε μου πρότεινε να μου κάνει μασάζ πλάτης-μέσης. Το μασάζ ήταν πολύ καλό και ανακουφιστικό αλλά κάθε τόσο διακοπτόταν, μία για να ρωτήσει την μικρή αν τρώει το ρύζι, μία για να βάλει χέρι στα μαυράκια που τα είχαν διαλύσει όλα, μία για να χαιρετήσει τη μάνα των μαυρακίων που τα είχε παρατήσει εκεί για παιδοφύλαξη. Αφού τελειώσαμε με την πλάτη με γύρισε μπρούμυτα και μου έκανε μασαζ στον αυχένα το κεφάλι και το στήθος και μετά με πάστωσε με ένα ωραίο αρωματικό λαδάκι που ενώθηκε με την οσμή τηγανιτού ρυζιού. Δεν επιχείρησα κίνηση και λόγω των παιδιών αλλά και λόγω του ότι έπρεπε να φύγω. Μου ζήτησε προς τιμήν της 15 ευρώ. Η φάση είναι εντελώς ερασιτεχνική, σουρεαλιστική, και το μόνο που έχω να μνημονεύσω είναι ότι είναι πολύ καλό το μασάζ αλλά δεν μπορείς να χαλαρώσεις εκεί μέσα. Μόνο για συλλέκτες εμπειριών.
ευγε !
 

Akatergastos Outlaw

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
309
Κριτικές
5
Like
715
Πόντοι
81
Εμπειρίες 2 στα 50€ έκαστη πριν κανα 2μηνο τουλάχιστον πριν βάλει την προαναφερθείσα μαυρούλα. Στην 1η μου είχε στείλει μόνη της πως θα παίξει εκτόνωση, ενώ σε προηγουμένη μας συνομιλία μου το είχε αποκλείσει. Το μασαζ και τις 2 φορες ήταν πολυ καλο, ξέρει από μασαζ. Αρνητικά είναι πως δεν παιζει ντουζ, μπορεί να μπει οποίος θέλει στο μαγαζι, αυτή μπορεί να πεταχτει στην τουαλέτα να φτυσει, να βηξει κτλ. Επίσης, χτυπαει το messenger ή το viber που είναι συνδεδεμένο με το ηχείο του μαγαζιου και είναι αστειο εως τρομακτικό θα έλεγα. Μετάβαση δεν είχε ιδιαίτερη στο αισθησιακό κομμάτι. Φραπές μέτριος. Την 2η φορά είχε και ακα καλαμάκι από μεριάς της, ίδια τιμή, μετά από κουβέντα μας. Νομιζω την περιμενα να φαει και τη ζαμπονοτυροπιτα από τον σκλαβενιτη απέναντι. Στο καλαμάκι κατέβασε παντελόνι, σήκωσε μπλουζάκι και ήθελε να τη χαιδευω κιόλας. Το καλαμάκι χλιαρό, ανευρο και δεν έβαζε καθόλου πιεση στα χείλη. Δεν ξαναπήγα, κι ουτε πρόκειται και στέλνει μόνη της οπότε να'ναι. Μπορεί να πηγαινα μόνο για κανα διπλό ή να δοκίμαζα τη μαυρουλα. Ζήτημα αν υφίσταται πλεον το μαγαζί της.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
820
Πόντοι
86
Αρκαδίας 4 de stress spa. Έχει δική του σελίδα. Δε νομίζω ότι είναι δικό της, τουλάχιστον αυτή τη στιγμή. Εκεί κάνει μασάζ μια Ινδονησία από όσο γνωρίζω, νομίζω είναι 35Ε. Δεν έχω εμπειρία, οποίος το έχει επισκεφθεί ας δώσει τα φώτα του

μόνο μασάζ. 35€ .
αρκετά καλό .
καμία νύξη για ο,τιδήποτε παραπάνω.
 

mitsosoft

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
96
Like
142
Πόντοι
0
Ας γράψω και εγώ τις δικιές μου εμπειρίες που συνολικά είναι 4, ξέρω ίσως είναι πολλές αλλά ειχα φάει σκάλωμα καθώς μου αρέσει αυτό το στυλ.

Αρχική επικοινωνία πριν καιρό μέσω ΦΒ όπου είχα ρωτήσει τι μπορούμε να κάνουμε και είχε πει μασάζ με φραπέ, δεν μπόρεσα να κλείσω εκείνη την μέρα τελικά. Μετά από 3-4 μέρες που έστειλα και παλι μου έγραψε μόνο μασάς όποτε της είπα άκυρο.,

Μετά από κάτι μέρες είπα να ξαναστείλω αλλά δεν ρώτησα τίποτα αναφορικά με υπηρεσίες και απλά έκλεισα για μασάζ. Τελικά όταν πήγα, έκανα στον πάνω όροφο-πατάρι όπως θέλετε πείτε το και ήταν ένα πολύ καλό μασάζ και στο τέλος μου κάνει ερώτηση αν θέλω κάτι παραπάνω, λέω ναι και έγινε ο φραπές με καλαμάκι. Επίσης έβγαλε εντελώς μπλούζα, κατέβασε παντελόνι και στρινκ οπότε το ευχαριστήθηκα. Βέβαια κάποια στιγμή έσκασε κάτω κάτι σαν φίλη της αν κατάλαβα καλά μεγάλης ηλικίας καθώς και ένας σε μεγάλη ηλικία άντρας για μασάζ και συζητούσαν περί ανέμων και υδάτων. Όταν έφυγα χαιρετηθήκαμε κιόλας!

Δεύτερη επίσκεψη, όπου το μασάζ έγινε στο κάτω όροφο πίσω από την κουρτίνα. Ότι νάναι φάση σουρεάλ εντελώς με την άλλη κοπέλα την μαυρούλα να σκάει μύτη σε κάποια φάση, να πηγαίνει τουαλέτα και να ξαναβγαίνει. Στο τέλος πάλι μου είπε για φραπέ όπου και είπα ναι αλλά αυτή την φορά δεν έβγαλε καθόλου ρούχα.

Στην τρίτη επίσκεψη επαναλήθηκε το ίδιο σκηνικό με την πρώτη, οπότε πάνω όροφος, ωραίο μασάζ και φραπές. Αυτή την φορά κατέβασε παντελόνι και στρίνγκ οπότε γούσταρα και πάλι. Είχε και τα παιδιά στο κάτω όροφο, οπότε πολύ βαβούρα ώρες ώρες.

Και φτάνουμε στην τελευταία ή οποία ήταν μια Κυριακή ενώ από ότι μου ειχε πει ότι δεν κάνει Κυριακές. Στέλνω Σαββατο και ρωτάω μπορούμε άυριο Κυριακή, μου λέει ναι αλλά νωρίς κατά τις 10 επειδή μετά πάω εκκλησία. Φτάνω λοιπόν 10 παρά 1, κλείιστη η πόρτα και αυτή μέσα. Έρχεται και με ρωτάει τι θέλω? Της λέω έχουμε κανονισει μσσάζ και μου απαντάει δεν γίνεται αυτό αφού ποτέ δεν κλείνω Κυριακές. Εκείνη την στιγμή βγάζω κινητό και της δείχνω τα μηνύματα. Βουβαμάρα... μετά και μου κάνει μισό λεπτό. Πάει πάνω όπου ήταν τα μικρά, περνάει κανά 15 λεπτό, κατεβαίνουν και τα μικρά και μου λέει ανέβα. Μετά από άλλο ένα 15 λεπτο έρχεται και ξεκινάμε το μασάζ. Πάλι ήταν καλό αλλά όταν γύρισα ανάσκελα μου βρώμαγε η φάση ότι δεν θα είχαμε φραπέ επειδή δεν είχαμε πολλά και καλά τυχαία αγκιγματα. Όντως έτσι έγινε και φτάνει και μου λέει τελειώσαμε το μασάζ, της λέω κάτι εξτρά και μου απαντάει όχι δεν κάνω κάτι τέτοιο. Ντύθηκα έδωσα 25 και έφυγα. Φεύγοντας μίλαγε με άλλον έναν που ήταν στο δρόμο και του είπε έλα για μασάζ γρήγορα όσο είμαι ακόμα με τα λάδια, αλλά κατά τα άλλα δεν κάνει Κυριακές.

Δεν ξέρω αν θα ξαναπάω, θα εξαρτηθεί από τις ορέξεις.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.912
Πόντοι
456
Eίναι προφανές ,λόγω Κυριακής δεν κάνει κάτι παραπάνω!!!
 

Trohalos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
30
Like
128
Πόντοι
0
Διαβάζω σχόλια για σουρεάλ σκηνικά και τέτοια και λέω υπερβολές, μάλλον τα παιδιά τα γράφουν λίγο γραφικά. Που να ξερα...
Παραθέτω και γω την πρόσφατη εμπειρία μου.

Στέλνω μνμ το προηγούμενο για ραντεβού την επόμενη μέρα 6μιση το απόγευμα. Μου απαντάει ΟΚ.
Τη μέρα της συνάντησης, μου στέλνει κατα τις 2 μνμ για επιβεβαίωση. Απαντάω καταφατικά.

Φτάνω στο μαγαζί κατα τις 6κ20, βλέπω έναν άλλο συναγωνιστή να φεύγει, και μία θείτσα 65+ με μαλλί ξανθό κομμωτηρίου σε στυλ ''γρια το βράδυ της Ανάστασης στην εκκλησία''.
Με βλέπει η Ροζίτα και μου λέει να περάσω στον πάνω χώρο. Η θείτσα άρχισε να τα χώνει στη Ροζίτα με έντονο ύφος και να της λέει πράγματα του στυλ ότι αυτή είχε κλείσει ραντεβού στις 6 και έπρεπε να κάνει σε αυτή πρώτα μασάζ.
Εγώ ανεβαίνω στον πάνω όροφο και γδύνομαι, ενώ η θείτσα συνεχίζει να φωνάζει ότι είναι απαράδεκτο να κάνουν στον ίδιο χώρο και άντρες και γυναίκες και ότι δεν είναι επαγγελματική συμπεριφορά αυτή να κλείνει έτσι κολλητά τα ραντεβού κλπ. Μετά από κανά λεπτό σηκώνεται και φεύγει και ανεβαίνει η Ροζίτα να μου κάνει μασάζ.

Σε αυτό το σημείο να πω ότι ο όροφος δεν είναι ακριβώς όροφος, αλλά κάτι σαν ένα εσωτερικό μπαλκονάκι που ανεβαίνεις από μια ξύλινη σκάλα και έχει πλήρη επαφή ακουστικά με τον υπόλοπο χώρο του μαγαζιού. Τουλάχιστον έχει κάτι πανιά και από κάτω δεν βλέπεις τι γίνεται πάνω.

Ξεκινάει λοιπόν το μασάζ ενώ παίζει μουσική μασατζίδικου από το κινητό της Ροζίτας, αλλά και ακούγοντας διάφορες μουσικές από το κινητό/τάμπλετ που είχαν τα παιδιά της ακριβώς από κάτω. Σε όλο αυτό προσθέστε και τον ήχο από κόρνες και αυτοκίνητα που περνούσαν απ έξω λόγω της χάλια ηχομόνωσης. Ιδανική ατμόσφαιρα για χαλαρωτικό μασάζ!

Στον αγώνα, η κοπέλα ξέρει κανονικό μασάζ και δεν χαιδευει απλά. Σημειώνεται βέβαια ότι το μασάζ διακοπτόταν ανά 5-10 λεπτά γιατί μία το παδί της δεν έβρισκε το φορτιστή απ το τάμπλετ, άλλη γιατί ήθελε κι άλλο φαι, αλλή γιατί έπρεπε να το μαλώσει η Ροζίτα για να διαβάσει και διάφορα τέτοια.

Περνάει μια ώρα μασάζ και μου λέει finish. Τι finish ?, της κάνω. What about this finish? , της λέω δείχνοντας με νόημα τον πούτσο μου.
Άρχισε να λέει κάτι περίεργα, μισά Αγγλικά μισά Ελληνικά με σπαστή προφορά, ψιθυριστά κίολας για να μην ακούνε τα παιδιά κάτω, δεν κατάλαβα και πολλά. Εν τέλει μου είπε ΟΚ.
Έρχεται δίπλα μου, κατεβάζει το παντελόνι της , βγάζει τη μπλούζα της και ξεκινάει το φραπέ. Ο φραπές ικανοποιητικός, ούτε τελείως μηχανικός ούτε ο καλύτερος εβερ.
Επίσης δέχεται χαιδεμα και δαχτύλιασμα στο μουνί της χωρίς διαμαρτυρία, και έχει και πολύ καλό, σφιχτό σώμα για την ηλικία της (κοντά 35).

Τελειώνω, σκουπίζομαι, ντύνομαι, δίνω το 50αρι, χαιρετώ και φεύγω.

Συμπέρασμα: η κοπέλα ξέρει καλό μασάζ, και άμα ήταν σε κανονικό μασατζίδικο θα ήταν τίμια επιλογή. Αλλά εκεί που είναι, με αυτή την κατάσταση που επικρατεί , είναι πραγματικά μόνο για σουρεάλ καταστάσεις, να μαζεύεις εμπειρίες για να λες ιστορίες.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
421
Κριτικές
3
Like
2.359
Πόντοι
441
Διαβάζω σχόλια για σουρεάλ σκηνικά και τέτοια και λέω υπερβολές, μάλλον τα παιδιά τα γράφουν λίγο γραφικά. Που να ξερα...
Παραθέτω και γω την πρόσφατη εμπειρία μου.

Στέλνω μνμ το προηγούμενο για ραντεβού την επόμενη μέρα 6μιση το απόγευμα. Μου απαντάει ΟΚ.
Τη μέρα της συνάντησης, μου στέλνει κατα τις 2 μνμ για επιβεβαίωση. Απαντάω καταφατικά.

Φτάνω στο μαγαζί κατα τις 6κ20, βλέπω έναν άλλο συναγωνιστή να φεύγει, και μία θείτσα 65+ με μαλλί ξανθό κομμωτηρίου σε στυλ ''γρια το βράδυ της Ανάστασης στην εκκλησία''.
Με βλέπει η Ροζίτα και μου λέει να περάσω στον πάνω χώρο. Η θείτσα άρχισε να τα χώνει στη Ροζίτα με έντονο ύφος και να της λέει πράγματα του στυλ ότι αυτή είχε κλείσει ραντεβού στις 6 και έπρεπε να κάνει σε αυτή πρώτα μασάζ.
Εγώ ανεβαίνω στον πάνω όροφο και γδύνομαι, ενώ η θείτσα συνεχίζει να φωνάζει ότι είναι απαράδεκτο να κάνουν στον ίδιο χώρο και άντρες και γυναίκες και ότι δεν είναι επαγγελματική συμπεριφορά αυτή να κλείνει έτσι κολλητά τα ραντεβού κλπ. Μετά από κανά λεπτό σηκώνεται και φεύγει και ανεβαίνει η Ροζίτα να μου κάνει μασάζ.

Σε αυτό το σημείο να πω ότι ο όροφος δεν είναι ακριβώς όροφος, αλλά κάτι σαν ένα εσωτερικό μπαλκονάκι που ανεβαίνεις από μια ξύλινη σκάλα και έχει πλήρη επαφή ακουστικά με τον υπόλοπο χώρο του μαγαζιού. Τουλάχιστον έχει κάτι πανιά και από κάτω δεν βλέπεις τι γίνεται πάνω.

Ξεκινάει λοιπόν το μασάζ ενώ παίζει μουσική μασατζίδικου από το κινητό της Ροζίτας, αλλά και ακούγοντας διάφορες μουσικές από το κινητό/τάμπλετ που είχαν τα παιδιά της ακριβώς από κάτω. Σε όλο αυτό προσθέστε και τον ήχο από κόρνες και αυτοκίνητα που περνούσαν απ έξω λόγω της χάλια ηχομόνωσης. Ιδανική ατμόσφαιρα για χαλαρωτικό μασάζ!

Στον αγώνα, η κοπέλα ξέρει κανονικό μασάζ και δεν χαιδευει απλά. Σημειώνεται βέβαια ότι το μασάζ διακοπτόταν ανά 5-10 λεπτά γιατί μία το παδί της δεν έβρισκε το φορτιστή απ το τάμπλετ, άλλη γιατί ήθελε κι άλλο φαι, αλλή γιατί έπρεπε να το μαλώσει η Ροζίτα για να διαβάσει και διάφορα τέτοια.

Περνάει μια ώρα μασάζ και μου λέει finish. Τι finish ?, της κάνω. What about this finish? , της λέω δείχνοντας με νόημα τον πούτσο μου.
Άρχισε να λέει κάτι περίεργα, μισά Αγγλικά μισά Ελληνικά με σπαστή προφορά, ψιθυριστά κίολας για να μην ακούνε τα παιδιά κάτω, δεν κατάλαβα και πολλά. Εν τέλει μου είπε ΟΚ.
Έρχεται δίπλα μου, κατεβάζει το παντελόνι της , βγάζει τη μπλούζα της και ξεκινάει το φραπέ. Ο φραπές ικανοποιητικός, ούτε τελείως μηχανικός ούτε ο καλύτερος εβερ.
Επίσης δέχεται χαιδεμα και δαχτύλιασμα στο μουνί της χωρίς διαμαρτυρία, και έχει και πολύ καλό, σφιχτό σώμα για την ηλικία της (κοντά 35).

Τελειώνω, σκουπίζομαι, ντύνομαι, δίνω το 50αρι, χαιρετώ και φεύγω.

Συμπέρασμα: η κοπέλα ξέρει καλό μασάζ, και άμα ήταν σε κανονικό μασατζίδικο θα ήταν τίμια επιλογή. Αλλά εκεί που είναι, με αυτή την κατάσταση που επικρατεί , είναι πραγματικά μόνο για σουρεάλ καταστάσεις, να μαζεύεις εμπειρίες για να λες ιστορίες.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
Τρομερο! Καλά η γρια τελείως βλαμμένη...τι ειναι το μασαζοκρεβατο τουαλετα για να εχει ανδρικες και γυναικεις? κωλογρια..και δεν θα ειχε και εξτρα για φραπε χαχαχαχα ευτυχως πηρε τον πουλο.
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
509
Like
646
Πόντοι
86
Επίσκεψη σε Ροζίτα, προ ημερών. Ανεβαίνω στο πατάρι, ξεντυνομαι και την περιμένω να ταΐσει τα παιδιά της τον αρακά με τις τηγανητές ακρίδες που είχαν για μεσημεριανό. Κάποια στιγμή μετά από κανένα τέταρτο τελικά ανεβαίνει και αρχίζει το μασάζ.
Αν εξαιρέσουμε κάποιες μικροδιακοπες (την μια είχε κρύψει ο Μάνουελ το τάμπλετ της μικρής κι έκλαιγε με λυγμούς, την δεύτερη ήθελε να χέσει αλλά είχε ένα κουνούπι στο μπάνιο και φοβόταν), το μασάζ της είναι σε πολύ καλό επίπεδο.
Κάποια στιγμή μετά από καμία ώρα σκάει μέσα μια γριά και αρχίζει την γκρίνια, γιατί της είχε κλείσει ραντεβού στις 3 και ήταν ήδη 3:15. Λίγο η γκρίνια λοιπόν την γριάς, λίγο κάτι παπαριές της Ροζίτα "πώς θα πάω εκκλησία, είμαι αμαρτωλή, θέλω να αλλάξω επάγγελμα", εν τέλει δεν υπήρξε happy end (παρότι είχε συμφωνηθεί μπουκιτσι), οπότε πήρε 25 και γεια σας. Κατεβαίνοντας τα σκαλιά για να φύγω, μου πετάει η γριά το επικό "αντε 100 ώρες να κατέβεις δεν σέβεσαι τίποτα", άκουσε κάτι πασχαλινές ευχές και αποχώρησα κύριος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom