Νέα

Rozita Φιλιππινέζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kevinslipknot173
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 167
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τσάρκας4

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.404
Like
683
Πόντοι
96

Σουρεαλ εμπειρία με την Ροζίτα
Κάνω μια δεύτερη προσπάθεια, μπας και την πετύχω σε άλλο φεγγάρι. Της στέλνω την Παρασκευή, μου λέει για μια μαυρουλα που πήρε, με τούτα και με κεινα μου λέει οκ για πίπα μαζί της και με λίγο ακόμη κουβέντα φτάνουμε στο να συμφωνήσω μαζί της με 70 για πίπα.
Της ξαναστέλνω σήμερα να δω μήπως άλλαξε πάλι mood, μου λέει οκ και ξεκινάω για το μαγαζί της. Τρώω καμία αναμονή κανένα 20λεπτο, γιατί υπήρχε άλλος πελάτης μέσα. Δεν μπορώ να είμαι σίγουρος για το εάν έκαναν κάτι το ερωτικό.
Να αναφέρω καταρχάς πως στο ισόγειο είναι ένα γραφείο υποδοχής και ο χώρος του μασάζ δεν απομονώνεται πλήρως με την κουρτίνα που έχει, αλλά υπάρχει ένα άνοιγμα πλάτους 1,5 ανθρώπου, από το οποίο μπαίνεις στον χώρο του μασάζ, αλλά παράλληλα μέσω καθρεφτών, διατηρεί οπτική επαφή με το τι γίνεται στον χώρο της υποδοχής.
Γδυθηκα, ξαπλώνω και αρχίζει το μασάζ σε πλάτη πόδια κτλ. Καλό μασάζ γενικά, όχι σε επαγγελματικό επίπεδο, αλλά πολύ ανώτερο και από τα κοινά μασατζιδικα. Προσπάθησα λίγο μπας και επιταχύνουμε τις διαδικασίες για να πάμε στο ψητό, αλλά ήθελε όλα να πάνε με τον Ρυθμό της. Σε κάποια στιγμή χτυπάει επίμονα το τηλέφωνο της, με αφήνει για να το σηκώσει, κάποια πελάτισσα ήταν που δεν είχε έρθει πιο νωρίς, και ήθελε να δει εάν μπορεί να έρθει πιο μετά ή τώρα. Δεν κατάλαβα τι συνεννοήθηκαν. Η Ροζίτα έχει ακόμη ένα μαγαζί για μασάζ στους Αμπελόκηπους. Μου είπε ότι σκέφτεται να στείλει εκεί την μαυρουλα που έχει γιατί όλο αργεί, όπως και σήμερα, και να φέρει εκεί μια Ινδονησια που έχει στους Αμπελόκηπους. Κάποια στιγμή προς την μέση χρονικά, σκάει μύτη ένα μεσηλικο προς ηλικιωμένο ζευγάρι, στο οποίο πρέπει να δούλευε παλιά η Ροζίτα (μάλλον ως οικιακή βοηθός). Εκεί αρχίζει να απογειώνεται ο σουρεαλισμός, καθώς αρχίζουν να συζητούν ζεύγος και Ροζίτα περί ανέμων και υδάτων (για μια μετακόμιση που έχει το ζεύγος και εάν μπορούν να της αφήσουν κάποιες κούτες, αλλά να προσέχει να μην τις ανοίξει κανείς, για τον πρώην σύζυγο της Ροζιτας, για τους μύκητες που έχει ανάμεσα στα δάκτυλα του ποδιού ο άνδρας και για το ότι αναγκάζονται να σιδερωνουν και τις κάλτσες του) κάποια στιγμή να πηγαίνει ο ανδρας να μπει προς τον χώρο που είμαι, να του λέει ότι έχει πελάτη, κάποια στιγμή να θέλει τουαλέτα η γυναίκα, οπότε να της λέει να περάσει στον χώρο που είμαι κι εγώ, να μου ρίχνει ένα σεντόνι πάνω μου (αφού είχα γυρίσει προς τα πάνω για να περάσουμε στο παρασύνθημα) , να χαιρετιεμαι μαζί της και να κατουράει και να της δίνει μετά η Ροζίτα και έναν φορτιστή που ήθελε για το κινητό της. Μέσα σε αυτή την ερωτική ατμόσφαιρα, όπου το ζεύγος να συζητά μεταξύ του, κατεβάζει το παντελόνι της και το εσώρουχο η Ροζίτα για να χουφτωσω, κι εγώ να αναρωτιέμαι τελικά τι θα κάνουμε με όλη αυτήν την αναστάτωση. Με τούτα και με 'κεινα, τελείωσα με το χεράκι της, την πλήρωσα 50€ (αντί για 70 που είχαμε πει για την πίπα αρχικά) χαιρετηθηκα και με τον άνδρα του ζεύγους και έφυγα.
Μέσα σε αυτό το εντελώς καλτ/σουρεαλ σκηνικό, να πω ότι το όλο πανηγύρι κράτησε λίγο πάνω από ώρα. Γενικά η Ροζίτα φαίνεται σαν να θέλει και να μην θέλει το όλο ερωτικό κομμάτι.
Γενικά εάν θέλει κάποιος μόνο το μασάζ, είναι συμπαθητική, εάν θέλει απαραίτητα και το κάτι έξτρα (άγνωστο τι κάθε φορά) να ξέρει πως είναι λίγο ρουλέτα (δείτε σχετικά και προηγούμενη ανάρτηση μου) και πως η ησυχία δεν είναι δεδομένη και γενικότερα υπάρχει ένας ερασιτεχνισμός.
Αυτά από εμένα, ξέρω ότι η ανάρτηση φλέρταρε με κυριακάτικο ποστ, αλλά είναι όλο αληθινό 100%. Στο εάν θα την πρότεινα σε κάποιον, μάλλον πάω προς το όχι, καθώς δεν ξέρεις τι θα πάρεις σε υπηρεσίες.
Μπράβο συναγωνιστή πολύ καλή αντικειμενική αναφορά. Μάλλον και αυτή ,την ευεργέτησε η οικονομική ανάπτυξη της της πουστοτουρκοκούλας και πάει σιγά σιγά προς τον πεπατημένο δρόμο της μπριζόλας! Πολλοί ξένοι που βγάλαν κάποια λεφτά σε καλύτερες εποχές τώρα την πάτησαν , στην χώρα τους δεν μπορούν να γυρίσουν , αλλού δεν μπορούν να πάνε. Παγιδεύτηκαν εδώ και ακολουθούν το πρότυπο της ανάπτυξης της Αγελλάδας, πορνεία , ναρκωτικά , μαφίες κτλπ.
Στο ΤΙΚ ΤΟΚ έχει και βιντεάκι με την μικρή της κόρη !
:embarrased:
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
871
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
Μπράβο συναγωνιστή πολύ καλή αντικειμενική αναφορά. Μάλλον και αυτή ,την ευεργέτησε η οικονομική ανάπτυξη της της πουστοτουρκοκούλας και πάει σιγά σιγά προς τον πεπατημένο δρόμο της μπριζόλας! Πολλοί ξένοι που βγάλαν κάποια λεφτά σε καλύτερες εποχές τώρα την πάτησαν , στην χώρα τους δεν μπορούν να γυρίσουν , αλλού δεν μπορούν να πάνε. Παγιδεύτηκαν εδώ και ακολουθούν το πρότυπο της ανάπτυξης της Αγελλάδας, πορνεία , ναρκωτικά , μαφίες κτλπ.
Στο ΤΙΚ ΤΟΚ έχει και βιντεάκι με την μικρή της κόρη !
:embarrased:
Μου φαίνεται ειλικρινά πολύ μπερδεμένη γυναίκα. Δεν την θεωρώ κακή και εκμεταλλευτρια. Απλώς ψάχνει μια ισορροπία μεταξύ του "κάνω το μασάζ μου επαγγελματικά όμορφα και ωραία", του "με λίγες σεξουαλικού τύπου υπηρεσίες παίρνω πολλαπλάσια έσοδα " και του "θέλω να είμαι καλή χριστιανή ". Εκ των πραγμάτων και τα 3 μαζί δεν συνδυάζονται όμως.

Γενικά είναι λίγο της Μιρελλας από το Κωνσταντίνου και Ελένης. Και θέλει να κάνει μόνο την τέχνη της (το μασάζ) αλλά και θέλει και το εύκολο χρήμα.

 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
3
Like
2.425
Πόντοι
441

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Τα παράτησε δηλαδής η Ροζίτα και άφησε την μαυρούλα να βγάλει τα κάστανα από τη φωτιά;
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Πέρασμα προ ολίγου, ώρα 12:00/ Το μαγαζί κλειστόν
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
871
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
και τα δυο.

ένα πραγματικά παράξενο μέρος. αλλά βρίσκω τη Ροζίτα πολύ συμπαθητική. Είναι πραγματικά τρελή, αλλά με την καλή έννοια :D:
Ηλικιακά που την έκοψες την μαυρουλα; Έλεγε τίποτα εμφανισιακά αλλά και ως συνολική εμπειρία;
 

thanos530

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
98
Like
61
Πόντοι
0
Και η γνωστη Λιλλι, σε αρκετα μασατζιδικα, καθε Κυριακη πηγαινε την εκκλησια
 

adakos

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.663
Κριτικές
9
Like
1.566
Πόντοι
3.145
Είμαστε ενήλικες κ καίμε τα χρήματα μας όπως κρίνει ο καθένας μας. Όλοι κάπου τα καίμε.
πολύ σωστά...ενα μασσάζ με μια καλή πίπα η και μπριζόλα βρίσκεις εύκολα η δύσκολα...
το σκηνικό που εζησε ο τύπος ..με την θεία να περνάει για κατούρημα..
είναι μοναδικό...χαλάλι το 50αρι...
 

kavlalex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
871
Κριτικές
5
Like
4.870
Πόντοι
726
πολύ σωστά...ενα μασσάζ με μια καλή πίπα η και μπριζόλα βρίσκεις εύκολα η δύσκολα...
το σκηνικό που εζησε ο τύπος ..με την θεία να περνάει για κατούρημα..
είναι μοναδικό...χαλάλι το 50αρι...
Μεταμοντέρνα performance! Γαμω την πρωτοπορεία μου! :2funny:
 

p133

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2015
Μηνύματα
57
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Προσθέτω και εγώ και προσαυξάνω για την σουρεάλ εμπειρία! Εμένα με περιποιήθηκε η μαυρούλα στο κάτω διάζωμα (ισόγειο) ενώ η Ροζίτα αφού ανεβοκατέβηκε 38 φορές και πέρασε και ανέβασε στο πάνω διάζωμα έναν συναγωνιστή από δίπλα μου , μου φάνηκε λίγο ξινή και βλαμμένη. Η μαυρούλα συμπαθητική με πολύ καλή πίπα
 

gash573

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Προσθέτω και εγώ και προσαυξάνω για την σουρεάλ εμπειρία! Εμένα με περιποιήθηκε η μαυρούλα στο κάτω διάζωμα (ισόγειο) ενώ η Ροζίτα αφού ανεβοκατέβηκε 38 φορές και πέρασε και ανέβασε στο πάνω διάζωμα έναν συναγωνιστή από δίπλα μου , μου φάνηκε λίγο ξινή και βλαμμένη. Η μαυρούλα συμπαθητική με πολύ καλή πίπα
Ποσο το μαλι? Με σκουφο η χωρις? προχοραει παρακατω?
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Σουρεαλισμού συνέχεια: πέρασα σήμερα κατά τις 12:00, στην πόρτα είχε κρεμασμένο χαρτάκι open, αλλά τα φώτα ήταν σβηστά, είχε αναμμένα κάτι κεράκια. Λέω δεν μπαίνω να δοκιμάσω την τύχη μου; Μπηκα μέσα καλημέρισα, φώναξα, τίποτα. Περίμενα κάνα 10 λεπτο, εν τω μεταξύ απ' έξω έπαιζαν τα παιδιά της, δυο μικρά Φιλιππινεζάκια, έτρεχαν έφταναν ως την πόρτα, την έπσρωχναν, ξανάφευγαν,, κηνυγιόντουσαν, έμπαιναν στα δίπλα μαγαζιά. Βαρέθηκα και σηκώθηκα να φύγω, όπως πέρναγα απέναντι την είδα να βγαίνει από το Σκλαβενίτη με ψώνια. Σαμιαμίδι ασιάτισα, δεν την λες όμορφη ούτε άσχημη. Για μασαζάκι μια χαρά πάντως μου φάνηκε, έστω και χωρίς εξτραδάκια θα τη δοκίμαζα μόνο και μόνο για την καλτιά. Λέω άστην να ετοιμαστεί και ξαναγυρνάω. Μετά από κάνα δεκάλεπτο ξαναγυρνάω, είχε βάλει ταμπέλα Close και καθόταν δίπλα στα σκαλάκια του σύνδεσμου του Ολυμπιακού και μιλούσε στο τηλέφωνο. Ξαναπέρασα άλλες δυο τρεις φορές πιο μετά, κατά τις 13:40 λέω ας την πάρω τηλέφωνο, διότι τώρα είχε βάλει μια πλαστική καρέκλα και καθόταν στην πιλοτή, έξω από το μαγαζί που παρέμενε κλειστό. Μου απάντησε και τη ρώτησα αν είναι ανοιχτά και αν μπορώ να περάσω. Μου είπε ότι είναι ανοιχτά αλλά περίμ,ενε πελάτη στις 14:00 και αν ήθελα να ποάω στις 16:00. Αυτό δεν γινόταν οπότε της είπα ότι θα ξαναπάρω άλλη μέρα. Συμπερασματικά, συμπαθητικούλα Φιλιππινέζα, θα πήγαινα έστω για μασάζ αφού λένε ότι κάνει σχετικά καλό, και ό,τι προκύψει αν προκύψει. Κατά τα άλλα όπς περιγράφηκαν από τους προηγούμενους. Καλτ κατάσταση ό, τι νά ναι. Για βλαμμένους σαν κι εμένα, περίεργους και συλλέκτες εμπειρών μόνο!
 

gash573

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2020
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καμια αλλη φιλιπινεζα γνωριζει κανεις; Κανω πολυ κεφι ασιατισες..... καθε προταση καλοδεχουμενη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom