Νέα

Ρουμάνες - Γιατί αυτό μου άξιζε

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nokia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 205
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δεν βγήκα καθόλου ρε φίλε γιατί είμουνα πτώμα. Ένα πορνίδιο έφερα στο δωμάτιο, το έσκισα και μετά κοιμήθηκα....
για πε...για πε?

τι λέει η λίμνη? το casa di david? cuanto και bamboo ανοιχτά?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Δεν βγήκα καθόλου ρε φίλε γιατί είμουνα πτώμα. Ένα πορνίδιο έφερα στο δωμάτιο, το έσκισα και μετά κοιμήθηκα....

Αφού την έδιωξες πρώτα φαντάζομαι...γιατί εκτός από πορνίδια, έχουν και άλλες διαχρονικές ιδιότητες!
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
εσύ τι λές ρε Yorgos να κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα και να ξύπναγα το πρωί στην μπανιέρα μέσα σε παγάκια, χωρίς νεφρό, χωρίς λεφτά και με το κινητό μου δίπλα......
Αφού την έδιωξες πρώτα φαντάζομαι...γιατί εκτός από πορνίδια, έχουν και άλλες διαχρονικές ιδιότητες!
 

Carlos78

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Like
0
Πόντοι
1
εσύ τι λές ρε Yorgos να κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα και να ξύπναγα το πρωί στην μπανιέρα μέσα σε παγάκια, χωρίς νεφρό, χωρίς λεφτά και με το κινητό μου δίπλα......
το κινητό γιατί δίπλα??? :)
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
εσύ τι λές ρε Yorgos να κοιμηθήκαμε αγκαλίτσα και να ξύπναγα το πρωί στην μπανιέρα μέσα σε παγάκια, χωρίς νεφρό, χωρίς λεφτά και με το κινητό μου δίπλα......
xa xa xa xa xa

urban legends λέμεεεεεεεε!

(εξαιρείται το πορτοφόλι βέβαια!)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Παμε και λιγο απο εδω..

Ποιες ειναι οι τελευταιες εισαγωγες απο Ρουμανια ?

Κατι ακουσα για κατι νεες πατσαβουροκαταστασεις απο Λολιτα και Μουσσες μερια..

Ισχυουν ?

στις μουσσες πηγε η ελενα η ρουμανα απο το ανατολη και η μονικα η ρουμανοουγγαρεζα απο πρωην ανατολη,λιντο κλπ...η σχιστοματα...η σαρα η πολωνεζα και κανα 2 αλλα καινουρια...ρουμανακια....οχι τιποτα ιδιαιτερο...οσο για το λολιτα θα σας πω...
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.494
Κριτικές
22
Like
361
Πόντοι
5.795
ολα τα στριπτιτζιδικα καί τα ξενοδοχεια στο κεντρο ..έχουν γεμίσει από ρουμανες β διαλογής οι περοσσότερες..οι καλές έχουν πάει σέ αλλες χώρες πχ ισπανία ιταλία κλπ..ποιο καλά χρήματα...  λογω εισόδου της ρουμανίας στην εοκ ..έρχοντε πλέον εύκολα στήν δύση..
προσοχή οί περισσότερες είναι τσιγκανορουμάνες θα το καταλαβετε εύκολα εάν τις παρατηρησετε..ειναι ποιο μελαμψες από τις υπόλοιπες καί εχουν βλάχικη συμπεριφορα οι περισσότερες στυλ επαρχιοτισας πού δουλεύει σε κολομπαρο στήν επαρχια..η γνώμη  μου είναι μακριά...λένε όλο ψέματα και κάνουν κατά κανόνα άσχημο γαμήσι...υπάρχουν φυσικα και εξαιρέσεις..
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Εγώ πάντως είδα χτες στο αεροπλάνο από βουκουρέστι δύο σούπερ σκυλιά. ένα μαυριδερό με τατουάζ διάφορα και ένα άλλο πιο ασπρουλιάρικο. ψάχνω να τις δω στα tour αλλά δεν τις βρήκα. μπορεί να είναι στριπτιζούδες....
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Ελα το βρηκα Redpeainz..

Χωσε οτι γουσταρεις εδω..Χωσεεεεεεεεεεεε ..!!!

Αυτα..
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Τελικα επαθα αυτο που μου αξιζε.

.. με Ρουμανες..δηλαδη οτι ποιο απαραδεχτο, υπουλο, υποχθονιο, βρωμερο και τρισαθλιο δειγμα γυναικας εχει να επιδειξει η Ευρωπη σημερα..

Redpeainz..Tα παραπανω τα εγραψα 27 / 12 / 2007..

ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ..( φυσικα πολλοι με εγραψαν στα αρχιδια τους, αλλα δεν βαριεσαι..)

Αυτα..

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Redpeainz..Tα παραπανω τα εγραψα 27 / 12 / 2007..

ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΙΝ..( φυσικα πολλοι με εγραψαν στα αρχιδια τους, αλλα δεν βαριεσαι..)

Αυτα..

Φιλε Nokia, θα μου επιτρεψεις να σου πω πως δεν εχει να κανει με την προελευση αλλα με το επαγγελμα. Δεν νομιζω να υπαρχουν κοπελες του χορου που δεν λενε παραμυθια. Και μην ξεχνας οτι τα λενε γιατι καποιοι θελουν να τα ακουσουν. Αν πανε για αγαπες κλπ τι περιμενουν να ακουσουν? Οταν ολοι με το πρωτο ποτακι ζητανε τηλεφωνο γιατι νομιζουν οτι αυτοι ειναι οι μεγαλοι γαμιαδες και η κακομοιρα και φτωχη στριπτιζου εκανε την τυχη της με την παρτη τους. Αφου τα θελουν τα παραμυθια. Ταχουμε ξαναπει φιλε.......
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Και να μην ξεχναμε οτι τα κοριτσια βγαζουν απο 150 μεχρι 300 και βαλε ευρω νυχτοκαματο που σημαινει πανω απο 5000 το μηνα. Ε εδω ο μεσος Ελληνας τραβαει πολυ χειροτερα στην "τιμια" δουλεια του και λεει περισσοτερα ψεματα για να επιζησει και το κανει για πολυ λιγοτερα χρηματα. Σωσταααααα?
 
OP
OP
N

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Φιλε Nokia, θα μου επιτρεψεις να σου πω πως δεν εχει να κανει με την προελευση αλλα με το επαγγελμα. Δεν νομιζω να υπαρχουν κοπελες του χορου που δεν λενε παραμυθια. Και μην ξεχνας οτι τα λενε γιατι καποιοι θελουν να τα ακουσουν. Αν πανε για αγαπες κλπ τι περιμενουν να ακουσουν? Οταν ολοι με το πρωτο ποτακι ζητανε τηλεφωνο γιατι νομιζουν οτι αυτοι ειναι οι μεγαλοι γαμιαδες και η κακομοιρα και φτωχη στριπτιζου εκανε την τυχη της με την παρτη τους. Αφου τα θελουν τα παραμυθια. Ταχουμε ξαναπει φιλε.......

Δεν εχει να κανει μονο με την δουλεια τους..Εχει να κανει και με τον χαρακτηρα τους..

Οι Ρουμανες ειναι το χειροτερο ειδος.Δεν θα βρεις καμμια αλλη γυναικα με ποιο μαυρη ψυχη..!! Εχουν την πουστια και το ψεμα μεσα τους.

Οτι και να σου λενε, εσυ να πιστευεις το αντιθετο...Εαν την εμπιστευεσαι πολυ, τοτε να πιστευεις μονο το 10-20 %, απο οσα σου λεει.

Αυτα..

ΥΓ - Μανο, αυτα τα "περι τηλεφωνου" κλπ, ισχυουν για ολες..Αλλιως πως θα γινει το κονε, για να πατε ξεν/χειο ? Οι 9 στις 10 ειναι πουτανες.
 

Iblis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2008
Μηνύματα
14.890
Κριτικές
28
Like
12
Πόντοι
766
εγω για γαμμησι τις θελω οχι για να ανοιξω μπαρ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom