Νέα

Ρωσική ψυχολογία και προσέγγιση μέσω internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 837
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Μην τον κουρντίζεις γιατί θα αρχίσει σε λίγο,

οι Πολωνές αρκούνται με Σάμσουνγκ ενώ οι Ουκρανές θέλουν Αιφον
οι Πολωνές τρώνε σασίμι ενώ οι Ουκρανές σούσι
οι Πολωνές ακούνε βιολιά ενώ οι Ουκρανές βιολοντσέλα κλπ κλπ


H θυληκη πλευρα του κμαν : πιάνει τις λεπτές αποχρώσεις :cheesy:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν υπαρχει η εννοια που λες "ανατολικο μπλοκ". Η Πολωνια ειναι πολυ διαφορετικη απο την Ρωσσια, και οι δυο αυτες πολυ διαφορετικες απο τη Ρουμανια, οι 3 τους πολυ διαφορερικες απο την Αλβανια και παει λεγοντας.

Ολες οι Σλάβες είναι πάνω κάτω το ίδιο.Πρόκειται για ένα λαό που έχει χωριστεί λόγω ιστορικών συνθηκών.Το μπλοκ είναι ένας ενιαίος χώρος.
Εδώ ο αρχαίος μύθος των Σλάβων.Πώς χώρισαν οι τρεις αδερφοί Λεχ,Τσεχ και Ρους και σχηματίστηκαν οι Πολωνοί,οι Τσέχοι και οι Ρώσοι αντίστοιχα.


 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητα μελη.ευχομαι σε ολους σας καλη Χρονια,ευτυχισμενο το νεο ετος με περισσοτερα μουνια στο καβλι σας!  :knockinb: Εαν δεν γνωριζεται αυτο το site ριξτε του μια ματια,ειναι πολυ ενδιαφερον! Εχει ολα τα νεα της αγαπημενης μας Ρωσιας στα Ελληνικα...  ;) Και για οσους ενδιαφερονται ριξτε και μια ματια στο world party episode russia
Ειναι η παρεα απο τον alpha που ταξιδευει σε διαφορα κρατη και επισκευτηκαν και την Ρωσια! Με εκτιμηση, konpap :rockon:
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Eκανά μια βόλτα σε 2-3 ρωσικά site τύπου 24open.ru και κατάλαβα πως αν δεν ξερεις Ρώσικα εισαι απο χέρι τελειωμένος. Μετάφραση σε αγγλικά δεν έχουν..;;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Σχετικά με την ψυχολογία των τελειωμένων  γυναικών και γυναικων που δεν εχουν στον ηλιο μοιρα....οι Πιρφόροι βρίσκουν τέτοιες και προσπαθουν να της πάρουν στην Ελλάδα,υοθετούν τα μούλικα τους και το παίζουν σωτήρες και λένε η γυναίκα μου και παινεύονται οτι εχουν γυναικα διπλα τους  :jerking: :2funny:.Ενω εχουνε μια που εδω την εχουν φτυσμένοι οι ντόπιοι  :2funny:.
  Εμένα δεν μου πολυάρεσε γιατί φενόταν οτι μπορεί να βγάλει κακίες και ζήλιες....απο εμφάνιση δε ηταν απερηποιητη.Μου εγραφε συνεχεια οταν ημουν Ελλάδα.....γύρισα Ρωσσία και συνέχισα να της γραφω οτι ειμαι ακόμα Ελλάδα στις φωτογραφίες εχω για σας το διάλογο μαζι της για να δειτε τη συμπεριφορα μια απελπισμένης,πως παρακαλάει!Βεβαια αυτη αν δει οτι τη θέλετε η συμπεριφορά της θα αλλάξει 180 μοίρες! :rockon:
  Μου είχε γράψει ότι στο τηλεφωνο της ειχε σπασει το γυαλί και γραφω πόσο περιπου κάνει...μου απαντάει ετσι κ'αλλιώς δεν εχω λεφτά να το αλλάξω (οπως καταλαβαινετε ψαχνει τον Πιρφόρο που θα την σώσει.Αυτο δεν σημαινει οτι θα τον ευγνωμονει,το αντιθετο θα του βγαλει κακία).....
 

Συνημμένα

  • 12463583_1149106211768734_1807139624_n.jpg
    12463583_1149106211768734_1807139624_n.jpg
    74,8 KB · Εμφανίσεις: 63
  • 12467881_1149106235102065_109671982_n.jpg
    12467881_1149106235102065_109671982_n.jpg
    71,3 KB · Εμφανίσεις: 65

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
....ειναι μια βαρετη συνομηλια που καθε μερα με ρωταει πότε θα έρθω στην Αγία Πετρούπολη?και αν αγωρασα εισητηριο.Εγω την αποφευγα της έλεγα οχι ακομα και οτι θελω να τη συναντησω αλλα ειμαι στην Ελλάδα ακόμα.....
 

Συνημμένα

  • 12498899_1154142307931791_918862224_n.jpg
    12498899_1154142307931791_918862224_n.jpg
    74,3 KB · Εμφανίσεις: 65
  • 12511679_1154142194598469_837870696_n.jpg
    12511679_1154142194598469_837870696_n.jpg
    74,2 KB · Εμφανίσεις: 70

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
.....Σε μια προσπαθεια να με κανει να ενδιαφερθώ μου εστειλε και αυτη τη φωτογραφια της.Μου γραφει πως βλεπεις τη συναντηση μας....θα παμε στο κρεβάτι?Πότε θα ερθεις?μεχρι το νέο έτος?Σου άρεσε η φωτογραφία?Ηθελα να σε αποπλανίσω.
  Σας την βάζω και φωτογραφία για να την δείτε,δεν ειναι ασχημη ουτε ομως και θεά.....
 
 

Συνημμένα

  • 12540284_1154142354598453_2141651015_n.jpg
    12540284_1154142354598453_2141651015_n.jpg
    68,2 KB · Εμφανίσεις: 70
  • x_7b041025.jpg
    x_7b041025.jpg
    59,3 KB · Εμφανίσεις: 88

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
.....Θα μου πείτε γιατι καθόμουν και της απαντουσα? :2funny:γιατί ήθελα να παίξει στο ρόλο της γάτας βιντεάκι που θέλω να φτιάξω :2funny: Της έγραψα θα εισαι η γκρι γάτα μου και θα παίξεις χωρίς λουράκι  :2funny: Δεν το δέχτηκε!Και παρεξηγηθηκε  :huh:!Πολλοι θα λέγατε οτι αυτη η κοπελα θα τα δεχτεί όλα  :2funny: αλλά οπως βλέπετε δεν είναι έτσι....μια κοπέλα που δεν εχει στον ηλιο μόίρα δεν σημαινει οτι θα κάτσει να κανει τα πάντα το αντιθετο θα έλεγα αν της δειξετε καλοσυνη θα σας κάνει τη ζωη μαρτηριο :rockon:.Και σκεφτομαι αν την εβρισκε αυτη την κοπελα καποιος αγαμητος φουκαράς σαν τον ψευτη της Μολδαβίας θα ετρεχε σαν το σκυλάκι απο πισω της και θα εγραφε εδω οτι πηδηξε μια γκομενάρα  :2funny:.
  Τι δε μου άρεσε σ'αυτη την κοπέλα:οτι ειναι εντελως απερηποιητη και το κυριοτερο θα βγάλει κακία αν την πηδηξεις δεν φευγει μετα! :headbang: μαλιστα φοβομουν οτι αν την φερω σπιτι και γυρισω το βιντεακι θα ηθελε μετα να την πηδήξω  :knockinb: .Εγω της εγραφα πρωτο ραντεβου δεν θελω σεξ πρεπει να ξερω τον ανθρωπο και τετοια  :2funny:....Εμενα μου αρεσουν οι γκόμενες που ειναι περηποιημένες δεν εχουν πρόβλημα επιβίωσης αν ειναι τετοιου στυλ της αποφευγω γιατι δεν θελω προβληματα! :headbang:
  Ειλικρινά δεν περίμενα να αρνηθει να παίξει στο βιντεάκι μου το ρόλο της γάτας  :think: νομιζα οτι στην απελπησία της μπας και καταφέρει να με έχει θα δεχόταν να παίξει τη γάτα στο βιντεάκι μου.
  Αυτή η μικρη ανάλυση σχετικά με την ψυχολογία των χρεωκοπημένων και προβληματικών Ρωσσίδων.Ειναι μια κοπέλα 23 ετων με ενα παιδι 2 ετων και γκαστρωμένη στο δευτερο μήνα πολυ αγαθη και ηλίθια.Εχει δε μια κακιά ηλιθιότητα και πρέπει να κάνει ζήλιες γ'αυτό και την έστειλε στο διάολο ο γκομενος της  :)οι Ρωσσοι σας εχω πει ειναι σοφοί δεν ειναι μαλακες σαν τους Ελληνες Πιρφόρους .
  Το οτι ειναι γκαστρωμένη ειναι οτι χρειάζομαι γιατι ηθελα στο βιντεάκι μετα απο λιγο καιρο να γυρισω μια σκηνη με την γκαστρωμένη γάτουλα του κτηνοβάτη που θα γεννησει γατόπαιδα  :2funny: και θελω να κανω μαζι της συμφωνιτικό διαβίωσης  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • x_8dde785e.jpg
    x_8dde785e.jpg
    128,6 KB · Εμφανίσεις: 110
  • serajia kosetska.png
    serajia kosetska.png
    226,9 KB · Εμφανίσεις: 85

kudni

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
437
Like
2
Πόντοι
1
.....Θα μου πείτε γιατι καθόμουν και της απαντουσα? :2funny:γιατί ήθελα να παίξει στο ρόλο της γάτας βιντεάκι που θέλω να φτιάξω :2funny: Της έγραψα θα εισαι η γκρι γάτα μου και θα παίξεις χωρίς λουράκι  :2funny: Δεν το δέχτηκε!Και παρεξηγηθηκε  :huh:!Πολλοι θα λέγατε οτι αυτη η κοπελα θα τα δεχτεί όλα  :2funny: αλλά οπως βλέπετε δεν είναι έτσι....μια κοπέλα που δεν εχει στον ηλιο μόίρα δεν σημαινει οτι θα κάτσει να κανει τα πάντα το αντιθετο θα έλεγα αν της δειξετε καλοσυνη θα σας κάνει τη ζωη μαρτηριο :rockon:.Και σκεφτομαι αν την εβρισκε αυτη την κοπελα καποιος αγαμητος φουκαράς σαν τον ψευτη της Μολδαβίας θα ετρεχε σαν το σκυλάκι απο πισω της και θα εγραφε εδω οτι πηδηξε μια γκομενάρα  :2funny:.
  Τι δε μου άρεσε σ'αυτη την κοπέλα:οτι ειναι εντελως απερηποιητη και το κυριοτερο θα βγάλει κακία αν την πηδηξεις δεν φευγει μετα! :headbang: μαλιστα φοβομουν οτι αν την φερω σπιτι και γυρισω το βιντεακι θα ηθελε μετα να την πηδήξω  :knockinb: .Εγω της εγραφα πρωτο ραντεβου δεν θελω σεξ πρεπει να ξερω τον ανθρωπο και τετοια  :2funny:....Εμενα μου αρεσουν οι γκόμενες που ειναι περηποιημένες δεν εχουν πρόβλημα επιβίωσης αν ειναι τετοιου στυλ της αποφευγω γιατι δεν θελω προβληματα! :headbang:
   Ειλικρινά δεν περίμενα να αρνηθει να παίξει στο βιντεάκι μου το ρόλο της γάτας  :think: νομιζα οτι στην απελπησία της μπας και καταφέρει να με έχει θα δεχόταν να παίξει τη γάτα στο βιντεάκι μου.
  Αυτή η μικρη ανάλυση σχετικά με την ψυχολογία των χρεωκοπημένων και προβληματικών Ρωσσίδων.Ειναι μια κοπέλα 23 ετων με ενα παιδι 2 ετων και γκαστρωμένη στο δευτερο μήνα πολυ αγαθη και ηλίθια.Εχει δε μια κακιά ηλιθιότητα και πρέπει να κάνει ζήλιες γ'αυτό και την έστειλε στο διάολο ο γκομενος της  :)οι Ρωσσοι σας εχω πει ειναι σοφοί δεν ειναι μαλακες σαν τους Ελληνες Πιρφόρους .
   Το οτι ειναι γκαστρωμένη ειναι οτι χρειάζομαι γιατι ηθελα στο βιντεάκι μετα απο λιγο καιρο να γυρισω μια σκηνη με την γκαστρωμένη γάτουλα του κτηνοβάτη που θα γεννησει γατόπαιδα  :2funny: και θελω να κανω μαζι της συμφωνιτικό διαβίωσης  :2funny: :2funny: :2funny:

Παρτης το φορεμα που ζητησε και ισως δεχτει.
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
.....Θα μου πείτε γιατι καθόμουν και της απαντουσα? :2funny:γιατί ήθελα να παίξει στο ρόλο της γάτας βιντεάκι που θέλω να φτιάξω :2funny: Της έγραψα θα εισαι η γκρι γάτα μου και θα παίξεις χωρίς λουράκι  :2funny: Δεν το δέχτηκε!Και παρεξηγηθηκε  :huh:!Πολλοι θα λέγατε οτι αυτη η κοπελα θα τα δεχτεί όλα  :2funny: αλλά οπως βλέπετε δεν είναι έτσι....μια κοπέλα που δεν εχει στον ηλιο μόίρα δεν σημαινει οτι θα κάτσει να κανει τα πάντα το αντιθετο θα έλεγα αν της δειξετε καλοσυνη θα σας κάνει τη ζωη μαρτηριο :rockon:.Και σκεφτομαι αν την εβρισκε αυτη την κοπελα καποιος αγαμητος φουκαράς σαν τον ψευτη της Μολδαβίας θα ετρεχε σαν το σκυλάκι απο πισω της και θα εγραφε εδω οτι πηδηξε μια γκομενάρα  :2funny:.
  Τι δε μου άρεσε σ'αυτη την κοπέλα:οτι ειναι εντελως απερηποιητη και το κυριοτερο θα βγάλει κακία αν την πηδηξεις δεν φευγει μετα! :headbang: μαλιστα φοβομουν οτι αν την φερω σπιτι και γυρισω το βιντεακι θα ηθελε μετα να την πηδήξω  :knockinb: .Εγω της εγραφα πρωτο ραντεβου δεν θελω σεξ πρεπει να ξερω τον ανθρωπο και τετοια  :2funny:....Εμενα μου αρεσουν οι γκόμενες που ειναι περηποιημένες δεν εχουν πρόβλημα επιβίωσης αν ειναι τετοιου στυλ της αποφευγω γιατι δεν θελω προβληματα! :headbang:
   Ειλικρινά δεν περίμενα να αρνηθει να παίξει στο βιντεάκι μου το ρόλο της γάτας  :think: νομιζα οτι στην απελπησία της μπας και καταφέρει να με έχει θα δεχόταν να παίξει τη γάτα στο βιντεάκι μου.
  Αυτή η μικρη ανάλυση σχετικά με την ψυχολογία των χρεωκοπημένων και προβληματικών Ρωσσίδων.Ειναι μια κοπέλα 23 ετων με ενα παιδι 2 ετων και γκαστρωμένη στο δευτερο μήνα πολυ αγαθη και ηλίθια.Εχει δε μια κακιά ηλιθιότητα και πρέπει να κάνει ζήλιες γ'αυτό και την έστειλε στο διάολο ο γκομενος της  :)οι Ρωσσοι σας εχω πει ειναι σοφοί δεν ειναι μαλακες σαν τους Ελληνες Πιρφόρους .
   Το οτι ειναι γκαστρωμένη ειναι οτι χρειάζομαι γιατι ηθελα στο βιντεάκι μετα απο λιγο καιρο να γυρισω μια σκηνη με την γκαστρωμένη γάτουλα του κτηνοβάτη που θα γεννησει γατόπαιδα  :2funny: και θελω να κανω μαζι της συμφωνιτικό διαβίωσης  :2funny: :2funny: :2funny:
  :kneel: :kneel: :kneel:  :hi:
 

ypostratigos

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2015
Μηνύματα
342
Like
0
Πόντοι
1
Πες τα μητσαρα μια τετοια κανας Ελληνας θα την ειχε κανει θεα.Εχω γκομενα θα ελεγε  :2funny:  :2funny:
 
OP
OP
C

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.796
Like
1.246
Πόντοι
216
.....Θα μου πείτε γιατι καθόμουν και της απαντουσα? :2funny:γιατί ήθελα να παίξει στο ρόλο της γάτας βιντεάκι που θέλω να φτιάξω :2funny: Της έγραψα θα εισαι η γκρι γάτα μου και θα παίξεις χωρίς λουράκι  :2funny: Δεν το δέχτηκε!Και παρεξηγηθηκε  :huh:!Πολλοι θα λέγατε οτι αυτη η κοπελα θα τα δεχτεί όλα  :2funny: αλλά οπως βλέπετε δεν είναι έτσι....μια κοπέλα που δεν εχει στον ηλιο μόίρα δεν σημαινει οτι θα κάτσει να κανει τα πάντα το αντιθετο θα έλεγα αν της δειξετε καλοσυνη θα σας κάνει τη ζωη μαρτηριο :rockon:.Και σκεφτομαι αν την εβρισκε αυτη την κοπελα καποιος αγαμητος φουκαράς σαν τον ψευτη της Μολδαβίας θα ετρεχε σαν το σκυλάκι απο πισω της και θα εγραφε εδω οτι πηδηξε μια γκομενάρα  :2funny:.
 Τι δε μου άρεσε σ'αυτη την κοπέλα:οτι ειναι εντελως απερηποιητη και το κυριοτερο θα βγάλει κακία αν την πηδηξεις δεν φευγει μετα! :headbang: μαλιστα φοβομουν οτι αν την φερω σπιτι και γυρισω το βιντεακι θα ηθελε μετα να την πηδήξω  :knockinb: .Εγω της εγραφα πρωτο ραντεβου δεν θελω σεξ πρεπει να ξερω τον ανθρωπο και τετοια  :2funny:....Εμενα μου αρεσουν οι γκόμενες που ειναι περηποιημένες δεν εχουν πρόβλημα επιβίωσης αν ειναι τετοιου στυλ της αποφευγω γιατι δεν θελω προβληματα! :headbang:
  Ειλικρινά δεν περίμενα να αρνηθει να παίξει στο βιντεάκι μου το ρόλο της γάτας  :think: νομιζα οτι στην απελπησία της μπας και καταφέρει να με έχει θα δεχόταν να παίξει τη γάτα στο βιντεάκι μου.
 Αυτή η μικρη ανάλυση σχετικά με την ψυχολογία των χρεωκοπημένων και προβληματικών Ρωσσίδων.Ειναι μια κοπέλα 23 ετων με ενα παιδι 2 ετων και γκαστρωμένη στο δευτερο μήνα πολυ αγαθη και ηλίθια.Εχει δε μια κακιά ηλιθιότητα και πρέπει να κάνει ζήλιες γ'αυτό και την έστειλε στο διάολο ο γκομενος της  :)οι Ρωσσοι σας εχω πει ειναι σοφοί δεν ειναι μαλακες σαν τους Ελληνες Πιρφόρους .
  Το οτι ειναι γκαστρωμένη ειναι οτι χρειάζομαι γιατι ηθελα στο βιντεάκι μετα απο λιγο καιρο να γυρισω μια σκηνη με την γκαστρωμένη γάτουλα του κτηνοβάτη που θα γεννησει γατόπαιδα  :2funny: και θελω να κανω μαζι της συμφωνιτικό διαβίωσης  :2funny: :2funny: :2funny:

Tην χωρισε ο γκομενος;
Και εχει ηδη 1 παιδι, και ειναι εγκυος στο 2ο? Την παρατησε ο αλλος κι ας ηταν κι εγκυος;
Και εχει και απαιτησεις ε????
 

kudni

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2016
Μηνύματα
437
Like
2
Πόντοι
1
.....Σε μια προσπαθεια να με κανει να ενδιαφερθώ μου εστειλε και αυτη τη φωτογραφια της.Μου γραφει πως βλεπεις τη συναντηση μας....θα παμε στο κρεβάτι?Πότε θα ερθεις?μεχρι το νέο έτος?Σου άρεσε η φωτογραφία?Ηθελα να σε αποπλανίσω.
   Σας την βάζω και φωτογραφία για να την δείτε,δεν ειναι ασχημη ουτε ομως και θεά.....
 
εκει που σου δειξε τα βυζακια τι απαντησες;χαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom