Νέα

Ρωσική παλια Σχολή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Spartiatis1976
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spartiatis1976

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2020
Μηνύματα
179
Like
712
Πόντοι
81
Αγαπητοί συνάδελφοι και συναγωνιστές....δεν ξέρω τι λέτε και ποιες προτείνετε.....το περασμένο Σάββατο έκανα Δοκιμή με Ιρίνα από velvet.....ένα μόνο θέλω να πω..... πρόκειται για μια Ρωσίδα ξανθιά διμετρη με ένα πόδι ατέλειωτο και ενα δέρμα που απλά δεν υπάρχει .....

Επίσης το μασάζ είναι πολύ δυναμικό με τα τέλεια απαλά της χέρια....λοιπόν συναγωνιστες μου στα το φραπέ....μιλάμε για ανώτερη εκπαίδευση της παλιάς ρωσικής σχολής.....η κοπέλα δεν υπάρχει....για το έξτρα φραπεδακι ζητάει 30 € αλλά με χαρα τις δίνεις ότι έχεις πάνω σου....

Εντάξει συμφωνώ ,επίσης για Δανάη και για Νεφέλη με μικρές ενστάσεις....είναι μικρή και ατίθαση αλλά εμένα μου αρέσει.

Κάποτε ήμουν φαν της Τέα ποια δεν νομίζω έχει κουράσει ....

Προτείνω Δανάη ανεπιφύλακτα για όλους και βέβαια Ιρίνα για όσους θέλουν να δοκιμάσουν την παλια Ρωσική αυτοκρατορικη Σχολή.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.124
Πόντοι
3.786
ποιο είναι το velvet ρε αλάνι;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.241
Πόντοι
1.076
Ναι βρε παιδιά που είναι αυτό το velvet δώστε καμία πληροφορία.ανεβαστε κάποιο λινκ αν γνωρίζει κάποιος.
 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Velvet massage θα το βρείτε στο διαδίκτυο .....το καλό είναι ότι ανανεώνει συνεχώς τις κοπέλες......οποίος θέλει έξτρα πληροφορίες ας μου στείλει.... deluxe και velvet που τα έχω δοκιμάσει είναι πολύ καλά γραφεία.... σοβαρά γραφεία με πολύ καλό σέρβις....

 

stathis ieremias

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
38
Like
48
Πόντοι
0
Καλήμερα φίλοι μου και συνάδελφοι μου, έχεις ακούσει κανένας για Τερέζα και Κλειώ από βελβετ? Είναι νέες κοπέλες στο χώρο, αν έχει κάποιος γνώμη ας μου στείλει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom