Νέα

ροσιδοφιλοι fan club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 98K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ναι θα μου πεις την δεκαετια 80 παιρναμε κατι μπαζοελεινιδες ποτ το παιζανε και γκομενες,στην Μπαρμπορα θα κολλησουμε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Έτσι ακριβώς... άσε που όσο παχαίνει η Μπάρμπορα, στρώνουν και οι βυζάρες της ;)
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.074
Κριτικές
83
Like
899
Πόντοι
2.687
Με διωρη τσαρκα καθημερινα θα σε επαναφερω στην φορμα σου,μην φοβασαι εχω δη κατι παλαιστες στο μεταξι και κατι μπαζακια στην φυλης,μια χαρα θα ειναι η μπαρπορα :2funny: :2funny: :2funny:

Σου ειπα να πας να τσεκαρεις με την ζυγαρια.....αλλα εσυ τιποτα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
πρόεδρε το εγκατέλειψες το θρεντ :grin:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
πρόεδρε το εγκατέλειψες το θρεντ :grin:

Privet Μακης  :rockon:

Η Ρωσία είναι μια υπέροχη χώρα rasiya zamichatel naya strana

Καλά Χριστούγεννα s razhdеstvom   С Рождеством
Ευτυχισμένο το νέο έτος   s novim godom   С Новым годом
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Privet Μακης  :rockon:

Η Ρωσία είναι μια υπέροχη χώρα rasiya zamichatel naya strana

Καλά Χριστούγεννα s razhdеstvom   С Рождеством
Ευτυχισμένο το νέο έτος   s novim godom   С Новым годом

kouklakis ακόμα δεν έχω μάθει τίποτα στα ρωσσικά  :grin: και όταν χρειαστεί συννενοούμαι στα αγγλικά ;)
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
kouklakis ακόμα δεν έχω μάθει τίποτα στα ρωσσικά  :grin: και όταν χρειαστεί συννενοούμαι στα αγγλικά ;)
Μακη μαθε εστω λιγα σιγα σιγα δυσκολη γλωσσα κι γω στραβαδι ειμαι λιγα ξερω τα μαθαινω σιγα σιγα  :grin:


Υ.Γ. Δες στο θρεντ Αννα-Μαρια την εγραψα 2 ωραια ποιηματακια !
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μακη μαθε εστω λιγα σιγα σιγα δυσκολη γλωσσα κι γω στραβαδι ειμαι λιγα ξερω τα μαθαινω σιγα σιγα  :grin:


Υ.Γ. Δες στο θρεντ Αννα-Μαρια την εγραψα 2 ωραια ποιηματακια !

καλησπέρα!!!

χρόνια πολλά και καλά χριστούγεννα με υγεία,χαρά,ευτυχία και λέφτα σε όλους ειδικά στον πρόεδρο και φυσικά σε όλα τα εκλεκτά μέλη  :rockon: :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
καλησπέρα!!!

χρόνια πολλά και καλά χριστούγεννα με υγεία,χαρά,ευτυχία και λέφτα σε όλους ειδικά στον πρόεδρο και φυσικά σε όλα τα εκλεκτά μέλη  :rockon: :rockon:
Ρωσσιδοφιλοι φαν κλαμπ,χρονια πολλα(С Днем Рождения)καλα χριστουγεννα(РОЖДЕСТВОМ)υγεια(здоровье)!Πρεπη να σε ενημερωσω οτι προβιβαστηκα σε επιτημο προεδρο,λογω της πολυχρονης προσφορας μου στους ρωσσιδοφιλους.Πιθανως υποψηφιος προεδρος ο αγαπητος κος γκανγκστα!1
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Ρωσσιδοφιλοι φαν κλαμπ,χρονια πολλα(С Днем Рождения)καλα χριστουγεννα(РОЖДЕСТВОМ)υγεια(здоровье)!Πρεπη να σε ενημερωσω οτι προβιβαστηκα σε επιτημο προεδρο,λογω της πολυχρονης προσφορας μου στους ρωσσιδοφιλους.Πιθανως υποψηφιος προεδρος ο αγαπητος κος γκανγκστα!1

επίσης πρόεδρε και εσείς ότι ποθείται :rockon: :rockon:

σοβαρά ο γκάνγκστα είναι αρκετά νέος για να επομιστεί το βάρος της προεδρείας,άλλωστε είναι μεγάλη η κληρονομιά που αφήνεις πίσω σου :sunglasses:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
επίσης πρόεδρε και εσείς ότι ποθείται :rockon: :rockon:

σοβαρά ο γκάνγκστα είναι αρκετά νέος για να επομιστεί το βάρος της προεδρείας,άλλωστε είναι μεγάλη η κληρονομιά που αφήνεις πίσω σου :sunglasses:
Το ιδιο μου ειπε και αυτος,αλλα τα ταξιδια του εξω τα ρωσσικα που μιλαη το καθιστουν τον πρωτο επιλαχοντα!Το ξερω μακη ειναι δυσκολο να βρεθη,και για αυτο παραμενω στο ποστο μου.Μην ξεχνας οτι η αποστολη μου ολοκληρωθηκε καθοσον το 90% των μελων,τακτοποιηθηκαν με ρωσσιδια,μονο εσυ εμεινες,αλλα εισαι επιτημος γραμματεας :grin:μκαθοσον εγω θεωρουμε τελειωμενος :2funny:.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Το ιδιο μου ειπε και αυτος,αλλα τα ταξιδια του εξω τα ρωσσικα που μιλαη το καθιστουν τον πρωτο επιλαχοντα!Το ξερω μακη ειναι δυσκολο να βρεθη,και για αυτο παραμενω στο ποστο μου.Μην ξεχνας οτι η αποστολη μου ολοκληρωθηκε καθοσον το 90% των μελων,τακτοποιηθηκαν με ρωσσιδια,μονο εσυ εμεινες,αλλα εισαι επιτημος γραμματεας :grin:μκαθοσον εγω θεωρουμε τελειωμενος :2funny:.

πρόεδρε του λείπουν κάποιες πορνοεμπειρίες ακόμα για να ολοκληρωθεί και να αναλάβει την προεδρία :sunglasses:

όντως τακτοποιήθηκαν τα παιδιά αλλά εγώ είμαι πολύ νέος ακόμα και όπως θυμάσαι το πείραμα δεν είχε επιτυχία(ίσως καλύτερα να είναι έτσι γιατί είμαι ταγμένος αλλού  :grin:)
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
πρόεδρε του λείπουν κάποιες πορνοεμπειρίες ακόμα για να ολοκληρωθεί και να αναλάβει την προεδρία :sunglasses:

όντως τακτοποιήθηκαν τα παιδιά αλλά εγώ είμαι πολύ νέος ακόμα και όπως θυμάσαι το πείραμα δεν είχε επιτυχία(ίσως καλύτερα να είναι έτσι γιατί είμαι ταγμένος αλλού  :grin:)
Μακη εδω καναμε τοσα πειραματα,σιγα σιγα θα γινουν ολα,με μια φορα δεν γινετε τιποτα,σε χαιρετω γιατι καποιος ολυμπιος θεος με περιμενη :grin: :grin: :grin:.
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μακη εδω καναμε τοσα πειραματα,σιγα σιγα θα γινουν ολα,με μια φορα δεν γινετε τιποτα,σε χαιρετω γιατι καποιος ολυμπιος θεος με περιμενη :grin: :grin: :grin:.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πάλι κατεβασιά θα κάνετε????έχετε λιώσει τις σόλες των παπουτσιών σας κάντε και λίγο κράτη :2funny: :2funny: :2funny:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

πάλι κατεβασιά θα κάνετε????έχετε λιώσει τις σόλες των παπουτσιών σας κάντε και λίγο κράτη :2funny: :2funny: :2funny:
Μακη ρεβεγιον σαν προεδρος θα εκανα με μια ρωσσιδα :grin:.Καλα χριστουγενα απο την χιονισμενη Ρωσσια.......
 

Συνημμένα

  • show_image_in_imgtag.png
    show_image_in_imgtag.png
    107,6 KB · Εμφανίσεις: 76

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Xρόνια πολλά στο κλαμπ και τα μέλη του. Και να εκπληρώσουν το σκοπό τους  :rockon:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
7
Πόντοι
1.396
Εχης δικιο αγαπητε φιντελ,οταν ηταν να παρουν τα σουχοι,που ειναι και τα μοναδικα αεροπλανα που ριχνουν πυραυλους προς τα πισω,οι δικοι μας πηραν τα γερασμενα F-16,Ο ΝΟΩΝ ΝΟΗΤΩ :grin:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom