Νέα

Ρωσίδες vs Ρουμάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προτιμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες πόρνες;

  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 290 52,2%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 161 29,0%
  • Άλλη εθνικότητα

    Ψήφοι: 40 7,2%
  • Πουτάνα να 'ναι κι ό,τι να 'ναι

    Ψήφοι: 65 11,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    556

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Μάλλον δεν βλέπεσαι και σε βαριουνται
Εχω γαμισει παλιά πολλές Ελληνίδες και κατόπιν άπειρες Ρωσίδες Ρουμάνες και μολδαβες, στις χώρες του, κανονικά και σεμι προβφασεις
Το ρωσικό Γαμησι δεν πιάνεται από καμμια φυλή, όταν σε γουστάρει εννοείται η γκόμενα
Ελληνίδες έκτοτε δεν μπορώ να γαμιαω, μου φαίνονται ανοστες κι αναλατες...
Η αλήθεια είναι ότι όπως το λες το ρωσικό γαμησι δεν πιάνεται...Είναι απίστευτες οι ρωσιδες
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Η αλήθεια είναι ότι όπως το λες το ρωσικό γαμησι δεν πιάνεται...Είναι απίστευτες οι ρωσιδες
Κοίτα είναι άλλες κι οι φάτσες
Οι πιπες είναι ανώτερες από τσόντες
Επίσης τα σώματα δέρματα είναι φοβερά
Οι μυρωδιές
Άλλος πλανήτης κατ εμέ
Οι Ελληνίδες μοιάζουν με Ρουμάνες πιο πολύ οι καλές.. Υπερτερούν ΌΤΑΝ γυμναζοντε σε κωλαρες ομως
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.134
Πόντοι
3.786
Στη Ρωσία είναι τρόπος ζωής το να γυμνάζεσαι, οι περισσότερες προσέχουν πολύ την εμφάνισή τους.

Ρωσίδες μέχρι να πεθάνει ο Χαϊλάντερ είτε είναι του επαγγέλματος είτε όχι. Έχω χτυπήσει Ρωσίδες τουρίστριες, έχω κάνει σχέση 2 χρόνια με Ρωσίδα που μένει μόνιμα Ελλάδα ,Ρωσία και σαν εμφάνιση, και σαν σεξουαλικότητα και σαν χαρακτήρας.

Ρουμάνες θα τις έβαζα στο Νο2 έχω πάρει πολλές σεξεργάτριες ,αλλά κατά μέσο όρο δεν ήταν το ίδιο καλές επαγγελματίες. Δεν πρόσεχαν την εμφάνισή τους το ίδιο, σε αντιμετώπιζαν περισσότερο σαν ξεπέτα.

Για τις δε Ελληνίδες - όμορφες, με τίποτα πιο όμορφες από άλλους λαούς, προσέχουν το ντύσιμό τους αλλά όχι τόσο το σώμα τους και από χαρακτήρα.... ιδανικές για να γίνεις μπουρδελιάρης.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.803
Πόντοι
2.846
Κοίτα είναι άλλες κι οι φάτσες
Οι πιπες είναι ανώτερες από τσόντες
Επίσης τα σώματα δέρματα είναι φοβερά
Οι μυρωδιές
Άλλος πλανήτης κατ εμέ
Οι Ελληνίδες μοιάζουν με Ρουμάνες πιο πολύ οι καλές.. Υπερτερούν ΌΤΑΝ γυμναζοντε σε κωλαρες ομως
Δε ξέρω αλλά οι ρωσιδες όπως το λες τι δέρμα τους η μυρωδιά τους...Μήπως η διατροφή από μικρή ηλικία τις κάνει τόσο ξεχωριστές...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.423
Πόντοι
216
Μάλλον δεν βλέπεσαι και σε βαριουνται
Εχω γαμισει παλιά πολλές Ελληνίδες και κατόπιν άπειρες Ρωσίδες Ρουμάνες και μολδαβες, στις χώρες του, κανονικά και σεμι προβφασεις
Το ρωσικό Γαμησι δεν πιάνεται από καμμια φυλή, όταν σε γουστάρει εννοείται η γκόμενα
Ελληνίδες έκτοτε δεν μπορώ να γαμιαω, μου φαίνονται ανοστες κι αναλατες...
Aκριβωs το ιδιο ...συμφωνω με τα χιλια !!! .....και οσοι ζησαμε το 90 και μετα εχουμε κατασταλαξει και δεν αλλαζει αυτο με τιποτα οι συγκρισειs ειναι απλα καταθληπτικεs για τιs εδω κυριεs ....οποτε σε νιωθω ....+10000000000000000000 :grin: :hi: :thumbsup::thumbsup::thumbsup:
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.368
Κριτικές
13
Like
1.892
Πόντοι
3.425
Δεν τοπα να σε υποτιμήσω φιλε
Αλλά αν λες με ρωσσια που γουστάρει δεν την βρίσκεις κάπου υπάρχει θέμα
Αν φαίνεται υποτιμητικό το ανακαλώ
Αν μιλάς για μένα κι Ελληνίδες ήταν προ 25ετιας που με κηνηγαγαν δεν τις κυνηγούσα ιδιαιτερα
Οπότε η μάξιμουμ συμμετοχή τους ήταν δεδομένη
υποτιμητικά έδειξε να το λες ... τες πα.

δεν υποτιμώ τις ρωσίδες, έχω περάσει πολύ καλά με κάποιες από αυτές στο κρεβάτι

αλλά το concept δεν περιλαμβάνει μόνο κρεβάτι και πήδημα

για το κρεβάτι αποκλειστικά αν μιλήσουμε, οι ρωσίδες έχουν κάτι παραπάνω αθροιστικά από τις Ελληνίδες, λόγω σωματότυπου και DNA , εκπέμπουν κάτι διαφορετικό που μας σαγηνεύει.

όμως αν το επεκτείνεις και μετά το γαμήσι, με μια Ελληνίδα μπορείς να μπεις σε ευρύτερους χώρους ηδονής.

τί θέλω να πω, μια Ελληνίδα μπορεί και να μου "γαμήσει" το μυαλό, μια Ρωσίδα νομίζω πως όχι.

ελπίζω να προσέφερα κάτι με την άποψή μου στο θέμα του νήματος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
υποτιμητικά έδειξε να το λες ... τες πα.

δεν υποτιμώ τις ρωσίδες, έχω περάσει πολύ καλά με κάποιες από αυτές στο κρεβάτι

αλλά το concept δεν περιλαμβάνει μόνο κρεβάτι και πήδημα

για το κρεβάτι αποκλειστικά αν μιλήσουμε, οι ρωσίδες έχουν κάτι παραπάνω αθροιστικά από τις Ελληνίδες, λόγω σωματότυπου και DNA , εκπέμπουν κάτι διαφορετικό που μας σαγηνεύει.

όμως αν το επεκτείνεις και μετά το γαμήσι, με μια Ελληνίδα μπορείς να μπεις σε ευρύτερους χώρους ηδονής.

τί θέλω να πω, μια Ελληνίδα μπορεί και να μου "γαμήσει" το μυαλό, μια Ρωσίδα νομίζω πως όχι.

ελπίζω να προσέφερα κάτι με την άποψή μου στο θέμα του νήματος
Μαλάκια μου η έκφραση. Το αποσύρω...
Πάντως επειδή εγώ μίλαγα κ Μολδαβίκα και οι εκεί ρωσιδες Μίλαν κι αυτές, κι έξω μ άρεσε ο χαρακτήρας τους οι κινήσεις τους ή ηρεμία τους. Καμμια σχέση με τις εν Ελλάδι μπαροβιες που είναι από οπουδήποτε κ δηλώνουν ρωσιδες
Σαν δεν ήμουν ήδη παντρεμένος όταν πήγα εκεί μόνο Ρωσίδα θαπαιρνα...
Βεβςια κι η γυναίκα μου μ άρεσε παλιά γιατί τάχει αυτά. Πέραν την εμφάνιση έχει κ τις ωραίες κινήσεις κ την θηληκοτητα των ρωσσιδων
Για μένα είναι ότι καλύτερο το ρωσικό προτζεκτ
Τα ζυγωματικά μαζί με αυτό το ύφος αθώα κ πουτανα μαζί με κάνει τούρμπο,
Σεξιυαλικα ίσως είναι πιο σεξυ οι Ουγγαρέζος, αλλά σαν σύνολο γαμισι στυλ ερωτισμός ηρεμία κλπ. Προτιμώ ρωσιδες με κάποιο έστω ελαφρύ επίπεδο μόρφωσης.
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
691
Κριτικές
31
Like
1.770
Πόντοι
1.590
Σε όποιον αρέσει το πετίτ, σέξι μελαχροινό, οι ρουμάνες είναι καλύτερες.

Αν προτιμά κανείς πιο ψηλά και στεγνά κορμιά με το κλασικό σλαυικό πρόσωπο, οι ρωσίδες είναι η επιλογή του.

Φυσικά όλα αυτά σε μ.ο, δεν αποτελούν πανάκεια.

Οι ελληνίδες είναι μια χαρά καυλιάρες. Πολύ καυλιάρες. Αλλά το συγκεκριμένο ζήτημα έχει να κάνει με την προσωπικότητα της γυναίκας και τη χημεία μεταξύ σας οπότε είναι εντελώς φλου.
Άποψή μου δεν μπορείς ούτε στατιστικά να βγάλεις συμπέρασμα για ολόκληρους λαούς...
Εδω δεν συμφωνουν δυο αντρες για την ιδια κοπελα και θα συμφωνησουμε ολοι για ολοκληρους λαους;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.803
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
Ρουμάνες για ποιότητα υπηρεσιών ,Ρωσίδες για ομορφιά.
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
691
Κριτικές
31
Like
1.770
Πόντοι
1.590
Ρουμάνες για ποιότητα υπηρεσιών ,Ρωσίδες για ομορφιά.
Αν ειναι μιση Ρουμανα και μιση Ρωσιδα θα ειναι επομενως αστερι η καταστροφη αναλογα τι θα παρει απο καθε καταγωγη :wink:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.803
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
Αν ειναι μιση Ρουμανα και μιση Ρωσιδα θα ειναι επομενως αστερι η καταστροφη αναλογα τι θα παρει απο καθε καταγωγη :wink:
Καταστροφή αποκλείεται με τέτοια συστατικά στην καταγωγή....απλά , αναλογα την καταγωγή,υπάρχει ανάλογη προτεραιότητα στα προτερήματα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
Ποιος χαζος έβαλε τέτοιο δίλλημα; Οι ρουμάνες είναι γύφτισσες.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Πρώτα απ' όλα είναι γνωστό ότι ρωσίδες δεν υπάρχουν πια στα μπουρδέλα και όσες δηλώνουν έτσι είναι από διάφορες χώρες του πρώην ανατολικού μπλοκ. Αλλά τέλος πάντων ας απαντήσω στο ερώτημα "Ρωσίδες" vs Ρουμάνες. Μπορεί οι Ρωσίδες να έχουν τη φήμη ότι είναι πιο ψυχρές και άκαβλες, μιας και σαν gold diggers καβλώνουν μόνο με το χρήμα, σε αντιδιαστολή με τις Ρουμάνες που είναι πιο βαλκάνιες, άρα και πιο κοντά στη νοοτροπία του Έλληνα, αλλά η πραγματικότητα με έχει διαψεύσει. Έχω παρατηρήσει στα μπουρδέλα ότι πιο συχνά παίρνω γλωσσόφιλα και γενικά καλές υπηρεσίες από "Ρωσίδες" και τρώω φόλες από Ρουμάνες. Άρα η απάντησή μου είναι δαγκωτό "Ρωσίδες".
 

Kenobi

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
12
Like
48
Πόντοι
0
Δαγκωτο Ρωσιδες.
Αλλο επιπεδο, αλλος πολιτισμος.
Σε ολους τους τομεις.
Μπορεις να την παρεις, να πας τη βολτα σου, να μιλησεις για οποιοδηποτε θεμα, και μετα να κανεις το καλυτερο σεξ.
Οι Ρουμανες ειναι βλαχαρες.
Κυριολεκτικα βλαχαρες....
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
7
Like
3.375
Πόντοι
736
Η Ρωσίδα εκτός απο ομορφιά έχει κάτι που λίγες γυναίκες εχουν πλέον ... etiquette ...!

Οι Ρουμάνες ειναι πιο Λατίνες πιο γήινες ...

Το sex με την Ρουμάνα ειναι πιο παθιασμένο ... με τη Ρωσίδα ειναι πιο σκληροπυρηνικό ...

Αν επρεπε να διαλέξω θα είχα τη Ρωσίδα για γκομενα και τη Ρουμάνα για πουτανακι ...;)
 

RickX5

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
250
Κριτικές
3
Like
74
Πόντοι
1
Absolutely fabulous!
Το sex με την Ρουμάνα ειναι πιο παθιασμένο ... με τη Ρωσίδα ειναι πιο σκληροπυρηνικό ...

Αν επρεπε να διαλέξω θα είχα τη Ρωσίδα για γκομενα και τη Ρουμάνα για πουτανακι ...;)

 

CRETAN1978

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
15
Like
13
Πόντοι
0
Υπαρχουν 2 κυριαρχες εθνικοτητες στον πορνικο χωρο: οι Ρουμανες (που ειναι και οι πολυπληθεστερες) και οι Ρωσιδες. Απο τις εμπειριες μου μεχρι στιγμης μου εχει κανει εντυπωση οτι ενω τα γαμησια μου με Ρουμανες κυμαινονται απο αθλια μεχρι μετρια, με τις Ρωσιδες περναω παντα πολυ καλα. Εχετε κι εσεις αναλογη εμπειρια? Αν ναι, για ποιον λογο πιστευετε πως υπαρχει τετοια μεγαλη διαφορα στη συμπεριφορα και αποδοση μεταξυ των 2 εθνικοτητων?
Βουλγάρες εγω...
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.723
Πόντοι
456
Οι ρουμανες είναι ωραία μούνια. Αλλά ρομα άλλο Ρουμάνα. Οι ρουμανες ειναι συνήθως λευκες και καστανες
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.679
Like
2.723
Πόντοι
456

Συνημμένα

  • 2928289.jpg
    2928289.jpg
    49,3 KB · Εμφανίσεις: 62
  • 51451.jpg
    51451.jpg
    765,5 KB · Εμφανίσεις: 63
  • gorgeous-busty-blonde-vera-dimova-enjoys-nude-suntanning-outdoors-04.jpg
    gorgeous-busty-blonde-vera-dimova-enjoys-nude-suntanning-outdoors-04.jpg
    69,8 KB · Εμφανίσεις: 62

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom