Νέα

Ραπτόπουλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 2arcoudi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 406
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
249
Like
506
Πόντοι
81
Βαρετός πλέον εγινε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Γενικά τυπε Ραπτόπουλος πλέον είναι για καμιά ώρα μάξ ειδικά στις εκπομπές που κάνει στο Ροστόφ φμ με τον payrollακια τον κουμπάρο του τον κουλιανο.Το μόνο που αξίζει είναι καμιά ώρα που τρολαρει κόκκινο και όταν βγάζει ακροατές κλείνουμε τα ραδιόφωνα.Εχει μαυρίλα γενικά εδώ στο νότιο Ροστόφ.

Γενικά είναι πιο καλός όταν κάνει εκπομπές μόνος του,παρά με τον payrollakia.Και με τον Κόκκινο πάλι σαν να κάνει μόνος του είναι,αφού ο άλλος κοιμάται.

Εν τω μεταξύ,τώρα τον έβαλαν να κάνει εκπομπή με μια πιτσιρίκα,και τα λιγούρια ακροατές την έχουν τρελάνει στα κομπλιμέντα :headbang: Πώς να μην ψωνίζονται μετά ρε πούστη μου
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.692
Πόντοι
456
Γενικά είναι πιο καλός όταν κάνει εκπομπές μόνος του,παρά με τον payrollakia.Και με τον Κόκκινο πάλι σαν να κάνει μόνος του είναι,αφού ο άλλος κοιμάται.

Εν τω μεταξύ,τώρα τον έβαλαν να κάνει εκπομπή με μια πιτσιρίκα,και τα λιγούρια ακροατές την έχουν τρελάνει στα κομπλιμέντα :headbang: Πώς να μην ψωνίζονται μετά ρε πούστη μου
ποια εκπομπη κανει με γκομενα?
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Φωτο απο την γκομενα εχουμε;:happy:
τον Κουλιανο γιατι τον λετε πεΗρολακια;
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
490
Like
756
Πόντοι
81
πιστευω τα αθλητικα ραδιο της θεσσαλονικης ειναι τελειωμενα-ενας ΡΑΠ ειναι και ενας Μυρτσος-ολοι οι αλλοι τελειωσαν !!!
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
271
Like
737
Πόντοι
81
Φωτο απο την γκομενα εχουμε;:happy:
τον Κουλιανο γιατι τον λετε πεΗρολακια;
Φωτό της γκόμενας ανέβασε ο ραπ οταν βγήκαν σελφι μετά την εκπομπή...μια πιτσιρίκα ειναι λογικά καμία πρακτικαρια εκεί μέσα.
Οσο για τον γλου γλου κουλιανο, ανθρώπος που όταν ο παοκ ήταν στη φαπα και την ανυπαρξία και χρωστούσε σε όσους μιλούσαν ελληνικά έλεγε ότι εγώ είμαι εθνική Ελλάδος και στοίχημα fc και από τότε που ήρθε ο ολιγαρχης από το Ροστόφ το παίζει παοκαρχης μόνο payrolακιας θα είναι.
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Φωτό της γκόμενας ανέβασε ο ραπ οταν βγήκαν σελφι μετά την εκπομπή...μια πιτσιρίκα ειναι λογικά καμία πρακτικαρια εκεί μέσα.
Οσο για τον γλου γλου κουλιανο, ανθρώπος που όταν ο παοκ ήταν στη φαπα και την ανυπαρξία και χρωστούσε σε όσους μιλούσαν ελληνικά έλεγε ότι εγώ είμαι εθνική Ελλάδος και στοίχημα fc και από τότε που ήρθε ο ολιγαρχης από το Ροστόφ το παίζει παοκαρχης μόνο payrolακιας θα είναι.
Κουλιανος με αυτά που έχει παίξει στο στοίχημα θα ξεχρεωνε η χώρα στο ΔΝΤ .. μιλάμε για μεγάλο ασχετιλα...στο λέω με σιγουριά . Ο μόνος που ξέρει από στοίχημα στο μετροπλολις είναι ο Μίχαλης Βραζιλιάνος... τους γλενταει όλους τα βγάζει όλα οπότε θέλει οι υπόλοιποι είναι για το σκουπιδαριο :2funny:
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
271
Like
737
Πόντοι
81
Κουλιανος με αυτά που έχει παίξει στο στοίχημα θα ξεχρεωνε η χώρα στο ΔΝΤ .. μιλάμε για μεγάλο ασχετιλα...στο λέω με σιγουριά . Ο μόνος που ξέρει από στοίχημα στο μετροπλολις είναι ο Μίχαλης Βραζιλιάνος... τους γλενταει όλους τα βγάζει όλα οπότε θέλει οι υπόλοιποι είναι για το σκουπιδαριο :2funny:
Μιας και είπες Βραζιλιάνος και είμαστε στο θέμα του καραφλου βέλους....

 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Μιας και είπες Βραζιλιάνος και είμαστε στο θέμα του καραφλου βέλους....

Αυτό είναι πολύ παλιό.... εννοείται θα αντιδράσουν έτσι ρε ο Ραπτόπουλος είναι φόλα Αρειανός και ο κόκκινος Ηρακλής δηλωμένος θα συμφωνήσουν με τον Μιχαλαρα.... Απλά το πρόβλημα του Μιχάλη είναι ότι τα βλέπει όλα πολύ αισιόδοξα και βγαίνει σαν να γλύφει την διοίκηση δεν γίνεται αυτό όμως έτσι είναι εκ φύσεως ο Μιχάλης και γενικά στην εκπομπή του αν ακούσεις
 

ledocteur

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
91
Κριτικές
4
Like
354
Πόντοι
280
Δεν παθαίνει τίποτα η πουρόγρια.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
222
Κριτικές
9
Like
966
Πόντοι
301
Ο Ραπτόπουλος είναι αμπαλος και τους πουλάει όλους τρέλα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Ο Ραπτόπουλος είναι αμπαλος και τους πουλάει όλους τρέλα...

Στην πούτσα του τύπε,κονομάει απο παντού,έχει γίνει φίρμα,για τύπο που μέχρι τα 35 ήταν μια γραφική φιγούρα με περούκα σε κάτι περιθωριακά κανάλια,έκανε το απολυτο limit up στα επαγγελματικά του μέσα σε 10-15 χρόνια.

Τον παραδέχομαι όμως γιατί εκμεταλλεύτηκε το ταλέντο του
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Με έναν που κάνει εκπομπή στο youtube και γυρίζει σε εκδηλώσεις πριν μερικούς μήνες έκαναν εξώδικα ο ένας στον άλλο και έριχναν μπινελικια. Πόσο κωλοτουμπας ο καράφλας
 

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
19
Like
5.296
Πόντοι
1.446
Με έναν που κάνει εκπομπή στο youtube και γυρίζει σε εκδηλώσεις πριν μερικούς μήνες έκαναν εξώδικα ο ένας στον άλλο και έριχναν μπινελικια. Πόσο κωλοτουμπας ο καράφλας
Στημενο σκηνικο ηταν για δημοσιοτητα.Απο τετοια αλλο τιποτα ο καραφλας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.074
Like
15.654
Πόντοι
3.656
Με έναν που κάνει εκπομπή στο youtube και γυρίζει σε εκδηλώσεις πριν μερικούς μήνες έκαναν εξώδικα ο ένας στον άλλο και έριχναν μπινελικια. Πόσο κωλοτουμπας ο καράφλας

Όντως,όταν τα είχαν σπ΄άσει έλεγαν χοντρά πράγματα,ότι πηδιέται η γυναίκα του,αυτός έλεγε για το χομπιτ οτι παίρνει ναρκωτικά,και τώρα είναι Κωστή μου και Βασίλη μου.

Αν και πιστεύω ότι απλά εκμεταλλεύεται ο ένας τον άλλο και κονομάνε κι οι δυο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom