Νέα

Ραπτόπουλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 2arcoudi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 406
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Όντως,όταν τα είχαν σπ΄άσει έλεγαν χοντρά πράγματα,ότι πηδιέται η γυναίκα του,αυτός έλεγε για το χομπιτ οτι παίρνει ναρκωτικά,και τώρα είναι Κωστή μου και Βασίλη μου.

Αν και πιστεύω ότι απλά εκμεταλλεύεται ο ένας τον άλλο και κονομάνε κι οι δυο
Και ο Μύρτσος τον έλεγε κερατά ότι πηδιεται η γυναίκα του και είχαν πέσει μπουνιδια μεταξύ τους
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Κουλιανος με αυτά που έχει παίξει στο στοίχημα θα ξεχρεωνε η χώρα στο ΔΝΤ .. μιλάμε για μεγάλο ασχετιλα...στο λέω με σιγουριά . Ο μόνος που ξέρει από στοίχημα στο μετροπλολις είναι ο Μίχαλης Βραζιλιάνος... τους γλενταει όλους τα βγάζει όλα οπότε θέλει οι υπόλοιποι είναι για το σκουπιδαριο :2funny:
Κουλιανος το παίζει και tipster τώρα με συνδρομητικό site για προγνωστικά στοιχήματος
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.081
Like
15.659
Πόντοι
3.656
Και ο Μύρτσος τον έλεγε κερατά ότι πηδιεται η γυναίκα του και είχαν πέσει μπουνιδια μεταξύ τους

Μπουνίδια δε νομίζω να πέσανε,βριζόντουσαν μόνο απο τις εκπομπές τους

Αν και μάλλον θα τις έτρωγε ο καράφλας αν βρισκόντουσαν
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
681
Like
1.628
Πόντοι
206
Τα κατάφερε. Αλλά είναι τελείως γλίτσας . Τον είχα γνωρίσει πριν 25 χρόνια με την περούκα τότε, ερχόταν στο φροντιστήριο που πήγαινα αγγλικά . Τον ρωτάω - Κώστα τι κάνεις εδώ? Μου λέει τον Βέγγο! Πολύ πιο σεμνός απότι εξελίχθηκε σήμερα. Έκανε εκπομπή στο Δίας tv, με είχε καλέσει να πάμε μαζί στην Κατερίνη, αλλά δε πήγα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom