Νέα

Rania23ath

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tony-Montana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 117
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
βατραχε ακου.οπως εχεις εσυ εμπειρια εχω και εγω .οπως ξερεις στην καθε τρανσ-ανθρωπο παιζει ρολο και αν σε συμπαθησει κλπ.γιατι μπορει να πληρωνεις αλλα δεν εχουν εδω στην ελλαδα τη νοοτροπια πληρωνω θελω αυτο εκεινο το αλλο.σε πειθω η οχι κρατα τη γνωμη σου για τον εαυτο σου.η κοπελα-τρ δεν ειναι ξεπετα.αυτο ειδα αυτο λεω στα παιδια.και κοψε επιτελους αυτο το υφος του μαστερ στα τρανς εχεις κουρασει.τελος .πρωτα πηγαινε και μετα ελα εδω να μας πεις αν ειναι ξεπετα.αρκετα πια με το θαψιμο του χωρις να εχω παει κλπ.
μουτρο την εχω παρει τ Ρανια κ οπως σ ειπα κ εχω αναφερει κ παλιοτερα δεν ξαναπαω ...τωρο π τ εκανε κ 70 καλα που μας τ πες ...ουτε που τ σκεφτομαι !!!!!ψυχρη και χωρις παθος ...δυο στοιχεια της που θημαμαι....
κατυ ακομα δεν αναφερομαι σε ατομα που δεν εχω βρεθει μαζι τους ποτε ....
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Χωρίς παζάρι, ζήτησε 70 για παθητική. (Με άνεση χρόνου 1,5-2 ώρες έκατσα)
Πέρασα ωραία, προφυλακτικό στα πάντα, καθαρή και άτριχη.

7/10 για μένα, τώρα τα υψηλά IQ κλπ που λέει ο φίλος, είναι ... too much info, τίνει λίγο να τα... φουσκώνει.
Θέλει κοινωνικό μπλα μπλα μέχρι ένα σημείο, όταν της λες για δουλειά / άλλες trans etc, ξινίζει λιγάαακι, να είμαστε δίκαιοι, πρέπει να δίνεις και στον άλλον τροφή για φαντασία.
ποσες εκτονοσεις ?????
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
818
Κριτικές
1
Like
1.692
Πόντοι
206

Εχω πάει και εγω με την Ρανια και ομολογώ οτι ηταν η χειρότερη μου εμπειρία με τρανς στη ζωή μου. Η συμπεριφορά της ηταν κάκιστη και γεμάτη ειρωνίες. Αν δεν μπορεί να συμπεριφέρεται σαν επαγγελματίας τότε καλο θα ειναι να αλλάξει επάγγελμα. Τα περί χημείας καί τέτοια είναι μπούρδες. Η σχεση είναι πελατειακή και επαγγελματική και οχι ερωτική ανάμεσα σε 2 ζευγάρια που πρέπει να υπάρξει χημεία.
[/quote]
Σωστός οταν αμείβεται είναι πλέον επαγγελματική σχέση και όχι σχέση  μεταξύ ζευγαριού.Και θα κρίνονται για να μη τρώμε φόλες
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
ζητω συγνωμη απο το βατραχο.εκανα λαθος εκτιμηση.οσα ειπε το παιδι πιο πισω οτι ειναι κακια και ειρωνικη ειναι αληθεια.εγω εστιαστηκα σε ονορφια και στυση.τα αλλα δυστηχως ειναι αληθεια και σε εμενα εκανε ενα ειδος ψυχολογικου πολεμου χωρις να ξερω το γιατι.παραδειγμα ενω εκανε πιπα κλπ μετα λεει ξαφνικα και με νευρα τι πας να κανεις?δεν μου ειπες οτι θες να με γ..σεις ειπες οτι θες μονο πιπα με τον τροπο μου δηλαδη γιατι αυτη αντι να κανουμε κατι συνεχως ολο μιλαγε κλπ δεν ξερω γιατι αλλα εβγαζε προς εμας που την ταιζουμε στην ουσια μια πολυ μεγαλη εχθρα και μισος και επισης ηθελε πρωτα να σε περασει στο σαλονι απο δικη και μετα σε αφηνε να περνας μεσα και αν ελεγες κατι που δεν της αρεσε σε απειλουσε να σε διωξει.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
μουτρο οπως κ ν χει εγω δεν ηθελα ν σ προσβαλω και ν πω οτι λες ανακρίβειες ...σορυ αν σ στεναχώρησα αλλα καποια πραγματα πρεπει ν τ λεμε οπως εχουν ..παντος τ μωρο απο εμφανιση ειναι καλη μέχρι που τ σκεφτομαι κ γω να ξανα παω ...ελπιζω σ βελτιωση της .
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
μουτρο οπως κ ν χει εγω δεν ηθελα ν σ προσβαλω και ν πω οτι λες ανακρίβειες ...σορυ αν σ στεναχώρησα αλλα καποια πραγματα πρεπει ν τ λεμε οπως εχουν ..παντος τ μωρο απο εμφανιση ειναι καλη μέχρι που τ σκεφτομαι κ γω να ξανα παω ...ελπιζω σ βελτιωση της .

Κοίτα, βασική ερώτηση:
Θα ξαναπήγαινα;
Είπα της βάζω 7/10, συμμετοχή, εμφάνιση, τρόποι.
Εγώ που ήθελα GFE το έλαβα, μπορεί να είναι καλή προς αυτό και όχι στους πιο περπατημένους που θέλουν να μπουν να ξεσκίσουν επί πολύ ώρα κλπ.
Το μόνο σίγουρο είναι πως είτε αρκετά καλά πράγματα ακούγονται είτε πολύ κακά για αυτήν, ως προς συμπεριφορά.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Κοίτα, βασική ερώτηση:
Θα ξαναπήγαινα;
Είπα της βάζω 7/10, συμμετοχή, εμφάνιση, τρόποι.
Εγώ που ήθελα GFE το έλαβα, μπορεί να είναι καλή προς αυτό και όχι στους πιο περπατημένους που θέλουν να μπουν να ξεσκίσουν επί πολύ ώρα κλπ.
Το μόνο σίγουρο είναι πως είτε αρκετά καλά πράγματα ακούγονται είτε πολύ κακά για αυτήν, ως προς συμπεριφορά.
οπως κ να χει ..υπαρχει βελτιωση και ειναι εμαφανες αυτο ...οποτε συγουρα πολυ θα περναν καλα μ τ μωρο ...κ μην ξεχναμε οτυ ολα τ γουστα δεν ειναι υδια
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
παιδια καλημερα θα παω οτι ακριβως εχω διαπιστωσει στο ραντεβου που πηγα δεν υπαρχει καμια βελτιωση ισα ισα  ακουστε την συνεχεια και το ολο ραντεβου
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
λοιπον επειδη εγω ειχα δει τη ρανια ολα αυτα τα χρονια στις φωτο πως εχει βελτιωθει σε εμφανιση απο ενα απλο κροσσ σε μια κουκλα τρανς με πειραγμα στα βυζια σιλικονη μεσαιο μεγεθος .την ειχα παρει πριν 8 μηνες τηλ και την παρακαλεσα με ωραιο τροπο να δωσει ακαποτη πιπα αυτη αρνηθηκε και μου ειπε αντε γαμησου μαλακα και το εκλεισε.αφου το αφησα το θεμα για αλους 4 μηνες αποφασισα να ρισκαρω να παω κατω στην πανορμου ειχαμε ραντεβου 6 το απογευμα και αυτη ενω ειχα φτασει 6 με ειχε για 1 ωρα στημενο στην πλατεια απεναντι απο το σκλαβενιτη με αερα 7 μποφορ που ηταν πριν 1 μηνα και τελικα ανεβηκα πανω 7 ειχα πολυ υπομονη.αφου ανεβαινω εκει που ειπε λεει απλα σορυ ρε ειχα πανω την καθαριστρια κλπ.εγω δεν ηθελα να θυμωσω γιατι εμφανισιακα τη γουσταρα πολυ.αφου λοιπον με καθισε στο σκαμνι-καναπε ξεκινησε ευγενικα και καλα αν θα πιω τιποτα εγω ειπα κοφτα οχι παρακαλω γιατι ηξερα οτι ηθελε να πιω κατι για να με πιασει κουβεντα να φυγει ενα μισαωρο και βαλε.αυτη ομως απτοητη επινε καφε εκανε τηλεφωνα κλπ και ερχοταν παλι στον καναπε με επιασε απτοητα στην κουβεντα εγω προσπαθησα να αποφυγω τα πολλα πολλα γιατι εκει δεν πας για συνεντευξη αλλα για σεξ.αφου ειδε οτι το πηγαινα στο σεξ υμωνε και ελεγε επρεπε να σε διωξω κλπ εψαχνε μια λαθος απαντηση σου για να σε διωξει και καλα αλλα ο σκοποςτης ηταν να σου φαει χρονο και να σε προσβαλει.προσεξτε τωρα την παρακαλεσα παρα πολυ ευγενικα για ακαποτη πιπα απο εμενα αυτη αρχισε να φωναζει και να λεει μου βαζεις ορο?κλπ κλπ νευριασε και εκανα 10 λεπτα να την ηρεμησω με 10 συγνωμες ενω δεν εφταιγα.αφου λοιπον ηρεμησε αρχισε παλι τις ερωτησεις κλπ ειχαμε φαει ηδη 25 λεπτα αφου λοιπον καταφερα με πολυ κοπο να παμε στο δωματιο μετα απο 40 λεπτα αυτη ειχε νευριασει παλι.στο δωματιο λοιπον πηγα να τη φιλησω καποια στιγμη και με γειωσε λεγοντας οτι αυτο το διαστημα εχει σοβαρη σχεση και δεν κανει πολλα πολλα.εγω τι να κανω σα μαλακας το δεχτηκα ενω παντα βαζω λιστερινε και ειμαι νεος και οχι κανενας κοιλαρας 60 χρονων συγνωμη κιολας απλυτος.στη συνεχεια προσπαθησα να κανω στοματικο καποια στιγμη με τα απο 5 λεπτα με κοβει αποτομα και αρχιζει να φωναζει τι ειπαμε?ειπαμε να κανεις μονο πιπα?οχι σεξ ετσι?και της λεω εγω αυτα ερχονται μονα.αυτη με επιθετικο υφος φωναζε και ειπε επρεπε να μου το πεις απο την αρχη οτι θες και σεξ.και με εκοψε.λεω ρε καλη μου θελω απο οτι ειχαμε πει στο τηλ επ και τελειωμα της.στη συνεχεια με μηχανικες κινησεις αυτη αφου με ειχε κοψει 5 φορες μου λεει φτανει τωρα πιπα ενω δε με αφησε πανω απο 5 λεπτα βαζει μια καποτα και γαμησε 2 λεπτα και μετα εχυσε στην καποτα.μετα της λεω να την παρω κι εγω και ακουστε παρακαλω οσοι πατε προσοχη ειναι τρελη λεει οχι φιλε και αρχισε να φωναζει οτι δεν της το ειπα απο την αρχη ενω τα ειχαμε πει στο τηλεφωνο για επ και τελειωμα και οι δυο.μετα για να μη τη μαυρισω λεει αντε χυσε στην καποτα.αφου λοιπον εχυσα σε 3 λεπτα γιατι αυτη απλα με κοιταζε και μου απαγορευσε να την αγγιξω γιατι λεει πλεον ειχε χυσει τελειωσα μονος.αυτη πιπα αρνηθηκε να μου κανει και καθε φορα διεκοπτε επιτηδες ςλα απο εδω δε μου κανει η σταση κλπ με σκοπο να με ξενερωσει.το συμπερασμα ειναι οτι εγω εδωσα τσαμπα 100 ευρω και στην ουσια κερδισα μια επιθεση απο μερος της σαν να μισει εμας που παμε εκει και μας κανει χαρη και καλα και γενικα ειναι υπουλη και προσπαθει να παρει τσαμπα λεφτα.οσοι εχουν βγει και λενε καλα λογια ειναι φιλοι της γιατι το εχω τσεκαρει απο το λογαριασμο της στο φασεμπουκ.το πραγματικο της ονομα ειναι εμανουηλιδου.facebook rania emm.ολα αυτα τα ειπα γιατι ενιωσα πολυ αδικημενος και η αδικια με κανει να πνιγομαι.τα πραγματα εγινας επακριβως ετσι και δεν εγραψα ολα αυτα για να της κανω κακο με τη δουλεια της αλλα για να γλιτωσει κανενας απο ολο αυτο που κανει αυτος ο κακος ανθρωπος.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
λοιπον επειδη εγω ειχα δει τη ρανια ολα αυτα τα χρονια στις φωτο πως εχει βελτιωθει σε εμφανιση απο ενα απλο κροσσ σε μια κουκλα τρανς με πειραγμα στα βυζια σιλικονη μεσαιο μεγεθος .την ειχα παρει πριν 8 μηνες τηλ και την παρακαλεσα με ωραιο τροπο να δωσει ακαποτη πιπα αυτη αρνηθηκε και μου ειπε αντε γαμησου μαλακα και το εκλεισε.αφου το αφησα το θεμα για αλους 4 μηνες αποφασισα να ρισκαρω να παω κατω στην πανορμου ειχαμε ραντεβου 6 το απογευμα και αυτη ενω ειχα φτασει 6 με ειχε για 1 ωρα στημενο στην πλατεια απεναντι απο το σκλαβενιτη με αερα 7 μποφορ που ηταν πριν 1 μηνα και τελικα ανεβηκα πανω 7 ειχα πολυ υπομονη.αφου ανεβαινω εκει που ειπε λεει απλα σορυ ρε ειχα πανω την καθαριστρια κλπ.εγω δεν ηθελα να θυμωσω γιατι εμφανισιακα τη γουσταρα πολυ.αφου λοιπον με καθισε στο σκαμνι-καναπε ξεκινησε ευγενικα και καλα αν θα πιω τιποτα εγω ειπα κοφτα οχι παρακαλω γιατι ηξερα οτι ηθελε να πιω κατι για να με πιασει κουβεντα να φυγει ενα μισαωρο και βαλε.αυτη ομως απτοητη επινε καφε εκανε τηλεφωνα κλπ και ερχοταν παλι στον καναπε με επιασε απτοητα στην κουβεντα εγω προσπαθησα να αποφυγω τα πολλα πολλα γιατι εκει δεν πας για συνεντευξη αλλα για σεξ.αφου ειδε οτι το πηγαινα στο σεξ υμωνε και ελεγε επρεπε να σε διωξω κλπ εψαχνε μια λαθος απαντηση σου για να σε διωξει και καλα αλλα ο σκοποςτης ηταν να σου φαει χρονο και να σε προσβαλει.προσεξτε τωρα την παρακαλεσα παρα πολυ ευγενικα για ακαποτη πιπα απο εμενα αυτη αρχισε να φωναζει και να λεει μου βαζεις ορο?κλπ κλπ νευριασε και εκανα 10 λεπτα να την ηρεμησω με 10 συγνωμες ενω δεν εφταιγα.αφου λοιπον ηρεμησε αρχισε παλι τις ερωτησεις κλπ ειχαμε φαει ηδη 25 λεπτα αφου λοιπον καταφερα με πολυ κοπο να παμε στο δωματιο μετα απο 40 λεπτα αυτη ειχε νευριασει παλι.στο δωματιο λοιπον πηγα να τη φιλησω καποια στιγμη και με γειωσε λεγοντας οτι αυτο το διαστημα εχει σοβαρη σχεση και δεν κανει πολλα πολλα.εγω τι να κανω σα μαλακας το δεχτηκα ενω παντα βαζω λιστερινε και ειμαι νεος και οχι κανενας κοιλαρας 60 χρονων συγνωμη κιολας απλυτος.στη συνεχεια προσπαθησα να κανω στοματικο καποια στιγμη με τα απο 5 λεπτα με κοβει αποτομα και αρχιζει να φωναζει τι ειπαμε?ειπαμε να κανεις μονο πιπα?οχι σεξ ετσι?και της λεω εγω αυτα ερχονται μονα.αυτη με επιθετικο υφος φωναζε και ειπε επρεπε να μου το πεις απο την αρχη οτι θες και σεξ.και με εκοψε.λεω ρε καλη μου θελω απο οτι ειχαμε πει στο τηλ επ και τελειωμα της.στη συνεχεια με μηχανικες κινησεις αυτη αφου με ειχε κοψει 5 φορες μου λεει φτανει τωρα πιπα ενω δε με αφησε πανω απο 5 λεπτα βαζει μια καποτα και γαμησε 2 λεπτα και μετα εχυσε στην καποτα.μετα της λεω να την παρω κι εγω και ακουστε παρακαλω οσοι πατε προσοχη ειναι τρελη λεει οχι φιλε και αρχισε να φωναζει οτι δεν της το ειπα απο την αρχη ενω τα ειχαμε πει στο τηλεφωνο για επ και τελειωμα και οι δυο.μετα για να μη τη μαυρισω λεει αντε χυσε στην καποτα.αφου λοιπον εχυσα σε 3 λεπτα γιατι αυτη απλα με κοιταζε και μου απαγορευσε να την αγγιξω γιατι λεει πλεον ειχε χυσει τελειωσα μονος.αυτη πιπα αρνηθηκε να μου κανει και καθε φορα διεκοπτε επιτηδες ςλα απο εδω δε μου κανει η σταση κλπ με σκοπο να με ξενερωσει.το συμπερασμα ειναι οτι εγω εδωσα τσαμπα 100 ευρω και στην ουσια κερδισα μια επιθεση απο μερος της σαν να μισει εμας που παμε εκει και μας κανει χαρη και καλα και γενικα ειναι υπουλη και προσπαθει να παρει τσαμπα λεφτα.οσοι εχουν βγει και λενε καλα λογια ειναι φιλοι της γιατι το εχω τσεκαρει απο το λογαριασμο της στο φασεμπουκ.το πραγματικο της ονομα ειναι εμανουηλιδου.facebook rania emm.ολα αυτα τα ειπα γιατι ενιωσα πολυ αδικημενος και η αδικια με κανει να πνιγομαι.τα πραγματα εγινας επακριβως ετσι και δεν εγραψα ολα αυτα για να της κανω κακο με τη δουλεια της αλλα για να γλιτωσει κανενας απο ολο αυτο που κανει αυτος ο κακος ανθρωπος.
εισαι υπερβολικος αλλα οκ !!!καλο λυπον θ ειναι να εισαι ποιο ξεκαθαρος στα γραφομενα σου οπως τωρα ...
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
λοιπον επειδη εγω ειχα δει τη ρανια ολα αυτα τα χρονια στις φωτο πως εχει βελτιωθει σε εμφανιση απο ενα απλο κροσσ σε μια κουκλα τρανς με πειραγμα στα βυζια σιλικονη μεσαιο μεγεθος .την ειχα παρει πριν 8 μηνες τηλ και την παρακαλεσα με ωραιο τροπο να δωσει ακαποτη πιπα αυτη αρνηθηκε και μου ειπε αντε γαμησου μαλακα και το εκλεισε.αφου το αφησα το θεμα για αλους 4 μηνες αποφασισα να ρισκαρω να παω κατω στην πανορμου ειχαμε ραντεβου 6 το απογευμα και αυτη ενω ειχα φτασει 6 με ειχε για 1 ωρα στημενο στην πλατεια απεναντι απο το σκλαβενιτη με αερα 7 μποφορ που ηταν πριν 1 μηνα και τελικα ανεβηκα πανω 7 ειχα πολυ υπομονη.αφου ανεβαινω εκει που ειπε λεει απλα σορυ ρε ειχα πανω την καθαριστρια κλπ.εγω δεν ηθελα να θυμωσω γιατι εμφανισιακα τη γουσταρα πολυ.αφου λοιπον με καθισε στο σκαμνι-καναπε ξεκινησε ευγενικα και καλα αν θα πιω τιποτα εγω ειπα κοφτα οχι παρακαλω γιατι ηξερα οτι ηθελε να πιω κατι για να με πιασει κουβεντα να φυγει ενα μισαωρο και βαλε.αυτη ομως απτοητη επινε καφε εκανε τηλεφωνα κλπ και ερχοταν παλι στον καναπε με επιασε απτοητα στην κουβεντα εγω προσπαθησα να αποφυγω τα πολλα πολλα γιατι εκει δεν πας για συνεντευξη αλλα για σεξ.αφου ειδε οτι το πηγαινα στο σεξ υμωνε και ελεγε επρεπε να σε διωξω κλπ εψαχνε μια λαθος απαντηση σου για να σε διωξει και καλα αλλα ο σκοποςτης ηταν να σου φαει χρονο και να σε προσβαλει.προσεξτε τωρα την παρακαλεσα παρα πολυ ευγενικα για ακαποτη πιπα απο εμενα αυτη αρχισε να φωναζει και να λεει μου βαζεις ορο?κλπ κλπ νευριασε και εκανα 10 λεπτα να την ηρεμησω με 10 συγνωμες ενω δεν εφταιγα.αφου λοιπον ηρεμησε αρχισε παλι τις ερωτησεις κλπ ειχαμε φαει ηδη 25 λεπτα αφου λοιπον καταφερα με πολυ κοπο να παμε στο δωματιο μετα απο 40 λεπτα αυτη ειχε νευριασει παλι.στο δωματιο λοιπον πηγα να τη φιλησω καποια στιγμη και με γειωσε λεγοντας οτι αυτο το διαστημα εχει σοβαρη σχεση και δεν κανει πολλα πολλα.εγω τι να κανω σα μαλακας το δεχτηκα ενω παντα βαζω λιστερινε και ειμαι νεος και οχι κανενας κοιλαρας 60 χρονων συγνωμη κιολας απλυτος.στη συνεχεια προσπαθησα να κανω στοματικο καποια στιγμη με τα απο 5 λεπτα με κοβει αποτομα και αρχιζει να φωναζει τι ειπαμε?ειπαμε να κανεις μονο πιπα?οχι σεξ ετσι?και της λεω εγω αυτα ερχονται μονα.αυτη με επιθετικο υφος φωναζε και ειπε επρεπε να μου το πεις απο την αρχη οτι θες και σεξ.και με εκοψε.λεω ρε καλη μου θελω απο οτι ειχαμε πει στο τηλ επ και τελειωμα της.στη συνεχεια με μηχανικες κινησεις αυτη αφου με ειχε κοψει 5 φορες μου λεει φτανει τωρα πιπα ενω δε με αφησε πανω απο 5 λεπτα βαζει μια καποτα και γαμησε 2 λεπτα και μετα εχυσε στην καποτα.μετα της λεω να την παρω κι εγω και ακουστε παρακαλω οσοι πατε προσοχη ειναι τρελη λεει οχι φιλε και αρχισε να φωναζει οτι δεν της το ειπα απο την αρχη ενω τα ειχαμε πει στο τηλεφωνο για επ και τελειωμα και οι δυο.μετα για να μη τη μαυρισω λεει αντε χυσε στην καποτα.αφου λοιπον εχυσα σε 3 λεπτα γιατι αυτη απλα με κοιταζε και μου απαγορευσε να την αγγιξω γιατι λεει πλεον ειχε χυσει τελειωσα μονος.αυτη πιπα αρνηθηκε να μου κανει και καθε φορα διεκοπτε επιτηδες ςλα απο εδω δε μου κανει η σταση κλπ με σκοπο να με ξενερωσει.το συμπερασμα ειναι οτι εγω εδωσα τσαμπα 100 ευρω και στην ουσια κερδισα μια επιθεση απο μερος της σαν να μισει εμας που παμε εκει και μας κανει χαρη και καλα και γενικα ειναι υπουλη και προσπαθει να παρει τσαμπα λεφτα.οσοι εχουν βγει και λενε καλα λογια ειναι φιλοι της γιατι το εχω τσεκαρει απο το λογαριασμο της στο φασεμπουκ.το πραγματικο της ονομα ειναι εμανουηλιδου.facebook rania emm.ολα αυτα τα ειπα γιατι ενιωσα πολυ αδικημενος και η αδικια με κανει να πνιγομαι.τα πραγματα εγινας επακριβως ετσι και δεν εγραψα ολα αυτα για να της κανω κακο με τη δουλεια της αλλα για να γλιτωσει κανενας απο ολο αυτο που κανει αυτος ο κακος ανθρωπος.

Συμφώνησες 2ώρες 100 ευρώ;
 
OP
OP
T

Tony-Montana

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2016
Μηνύματα
46
Κριτικές
1
Like
65
Πόντοι
0
Παιδιά σε όλους τα ίδια κάνει
Ετσι είναι ο χαρακτήρας της
Όλοι εμείς που την πατήσαμε έχουμε καθήκον να ενημρωσουμε τους υπόλοιπους για το τι ξεπέτα είναι ώστε να μην την πατήσουνε και οι υπόλοιποι
Από τις εμπειρίες τις δικές μου την κατατάσσω σαν Νούμερο 1 ξεπέτα

 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
παιδια η ολη φαση ηταν 45 λεπτα ψυχολογικος πολεμος και προσπαθεια να φαει τη μια ωρα πολυ εριστικη σα να με μισουσε και εβγαζε πανω μου μια εχθρα οχι στο σεξ που ηταν μονο 15 λεπτα αλλα συνεχως με διεκοπτε και αν ακουγε κατι που δεν της αρεσε σε εβαζε στον τοιχο ασε που φωναζε συνεχεια και προσπαθουσε να κανει τον αινσταιν.παρολα αυτα τα μονα θετικα της το ξαναλεω ειναι η στυση της και η εμφανιση αλλα ειναι κριμα γιατι αυτα τα 100 ευρω βγαινουν με αιμα.
 

johny7744

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2019
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
βατραχε δεν ειμαι υπερβολικος περιεγραψα ολο το ραντεβου επακριβως οπως ηταν χωρις ιχνος να την αδικησω η να πω ψεματα.δεν εχω λογο.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
εγω θα τ γαμησω ξανα παντος κ θ επανερθω!!!!!!!!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Βάτραχε, βάλε να ηχογραφείς σαν το Βαρουφάκη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom