Νέα

Ράδιο-αρβύλα !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaomanoules
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 496
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Καλό είναι να ελπίζει κάποιος αλλά δυστυχώς τα ζωύφια αυτά είναι ταμένα να τελούν εν υπνώσει.
Δεν είμαι αντίθετος στις εκπομπές αυτές,απλά με χαλάει λιγάκι όταν ο χαρακτήρας του παρουσιαστή-διασκεδαστή συνήθως δεν έχει καμία σχέση με αυτά που πρεσβεύει μπροστά στο φακό.
Τους τύπους αυτούς τους παρακολουθούσα από την εποχή της ΕΤ3 (κομφούζιο) με το μακαρίτη τον Παραρά και ήσαν πραγματικά απίθανοι.
τώρα πλέον μου κάνει πολύ fake αυτό που βλέπω όπως επίσης και στην περίπτωση του Λαζόπουλου (ο οποίος είναι εντελώς fake) και δε μιλάω για τον τρόπο ζωής του (γούστο του και καπέλο του) αλλά το πως πραγματικά φέρεται όταν είναι μακριά απ'το φακό..
Κι αυτό είναι το κακό με αυτές τις εκπομπές που έχουν παρουσιαστή.
Γι' αυτό προσωπικά πιστεύω πως απ' αυτές τις εκπομπές καλύτερη είναι η ελληνοφρένεια
 

Επισκέπτης
στο σταρ δεν ηταν το κομφουζιο? :think:

Πριν από το star ήταν στην ΕΤ3 (το καλό κομφούζιο). Στο star μία μαλακία και μισή.
Πολύ καλύτερος τότε ο Βακάρος (για όσους θυμούνται) που έμεινε στην ΕΤ3 με το Στάθη Παναγιωτόπουλο κι έκαναν την πρώτη εκπομπή με ταξίδια (Βακάρος στους 5 δρόμους αν θυμάμαι καλά).
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Πριν από το star ήταν στην ΕΤ3 (το καλό κομφούζιο). Στο star μία μαλακία και μισή.
Πολύ καλύτερος τότε ο Βακάρος (για όσους θυμούνται) που έμεινε στην ΕΤ3 με το Στάθη Παναγιωτόπουλο κι έκαναν την πρώτη εκπομπή με ταξίδια (Βακάρος στους 5 δρόμους αν θυμάμαι καλά).

ο Σταθης ηταν στο κομφουζιο?  :o
ναι κατι αποσπασματα απ το σταρ που χω δει μαλακια μου φανηκαν κι εμενα  :-
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Είδες που δεν τα ξέρεις καλά!!! :cheesy:

Για τον Κανάκη μόνο είσαι παντογνώστρια!!! :2funny: :2funny: :2funny:

ε τι να κανω δεν διαβαζω και το 7μερες τι-βι  :P
και με το αρβυλα την εχω πατησει, περιμενα να δω και τσακ! ποδοσφαιρο!  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16
Ρε τι μαλακιες λεει ο Κανακης σημερα λες και ειναι ο χαρδαβελλας... Βγαλε τιποτα ρωσιδες ρε οπως ειχε κανει το Μυλωνι
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
12
Like
347
Πόντοι
2.297
ποιο ειναι αυτο το site που αναφερει??? κατι σαν giant guys ακούγεται
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
αααχ..παιδια....(με υφος αναπολησης) :2funny: :2funny: :2funny:

οχι ρε συ νταξει στο ΑΜΑΝ ημουν σε ηλικια που θυμαμαι τον εαυτο μου τουλαχιστον, οχι οπως με το κομφουζιο που δεν ειχα αντιληφθει καν την υπαρξη του!  :P
το ΑΜΑΝ νομιζω κρατησε μεχρι και 2005???  :think:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
οχι ρε συ νταξει στο ΑΜΑΝ ημουν σε ηλικια που θυμαμαι τον εαυτο μου τουλαχιστον, οχι οπως με το κομφουζιο που δεν ειχα αντιληφθει καν την υπαρξη του!  :P
το ΑΜΑΝ νομιζω κρατησε μεχρι και 2005???  :think:
θα σε γελασω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom