Νέα

Queen Athina (Trans)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SLK200GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 100K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
αυτο πρωτη φορα το ακουω, δηλαδη αν παμε σε καποια και δεν μαρεσει κατι θα δωσω κατι πριν φυγω? τι λετε ρε παιδια
Κι εγώ. Κανονικά κάτι θα έπρεπε να πάρουμε εμεις "για άσκοπη μετάβαση"!  :tickedoff:
 

Trelosss331

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2014
Μηνύματα
48
Κριτικές
2
Like
33
Πόντοι
0
Αυτό το καινούργιο που έβγαλε πάλι με το πρόγραμμα τι φαση;;Πας εκεί σε ξεβρακώνει και αν της αρέσεις σε περνάει στο πρόγραμμα εμφανίσιμος αλλιώς σε διώχνει;;
 

TS_Lover

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2013
Μηνύματα
209
Like
0
Πόντοι
1
Σε περνάει κοντοσούβλι. μήπως ;
Εεεε ήθελα να πω,  :dancing: :dancing: μήπως σε περνάει στο άλλο πρόγραμμα, στο μη εμφανίσιμος ;;
 

makismenios

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
φιλοι και συναγωνιστες καλησπερα. στο αθλημα με τρανς ειμαι σχετικα νεος. 2 φορες με βραζιλιανικα καυλια απο γνωστο σπιτι της αθηνας. επισησ αλλες 2 φορες ακομα με ελληνικα προιοντα,και τα 2  πολυσηζητημενα. το πρωτο εν τελει για μενα ηταν εντελως μουφα και το δευτερο ηταν αρκετα καλυτερο. το θεμα μου ειναι οτι γουσταρω μια καλα καλη εμπειρια με ελληνικο τρανσακι. ετσι ψαχνοντας το λιγο παραπανω σκεφτομαι για QA. ωραιες φωτο, ωραιο βιντεο, κτλ. ομως απο οτι εχω δει απο τις κριτικες δεν υπαρχει κατι στανταρ. η θα την εξυμνουν η θα την ριχνουν στο απολιτο 0, και αυτο με εχει βαλει σε σκεψη γιατι δε μου φαινεται και τοσο φυσιοολογικο. μηπως καποιος μπορει να με κατατοπισει λιγο καλυτερα? να παω η θα την πιω την πορτοκαλαδα? επισης αν αναρωτηθειτε αν θελω να γαμησω η να με γαμησει? ειμαι πιο πολυ ενεργητικος. ισως ομως να μην ελεγα οχι αν ημουν σιγουρος οτι θα ηταν προσεκτικη μαζι μου και χωρις να μου κανει τον κωλο σουρωτηρι. αν μπορει καποιος να βοηθησει θα εκτιμηθει δεοντος. :) 
 

gesta78

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μακισμενιος καλησπερα. απ'οτι εχω καταλαβει απο τις κριτικες ειναι πιο πολυ ενερητικη, οποτε το κωλαρακι σου δεν το γλιτωνεισ. ωστοσο εγω δεν την εχω συναντησει ποτε και δεν μπορω να εκφερω γνωμη. καλυτερα λοιπον να σου απαντησει καποιος αλλος γνωστης της εν λογω κυριας. αντε και καλη τυχη.
 

makismenios

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2013
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
0
φιλε gesta. kalodexoymeno to sxolio soy alla, eilikrina perimenv ki egv apanthsh apo kapoion synagvnisth poy eixe empeiria mazi ths
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
εγω οσες φορες εχω παει εχω περασει καλα
βεβαια παει αρκετος καιρος απο την τελευταια φορα
και ολες τις φορες ημουν παθητικος
σε καμμια περιπτωση δεν εκλαψα τα λεφτα μου, ειδικα τοτε που ηταν και σχετικα πιο ακριβη
 

kostantinos rep

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Δυνατο εργαλειο, απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν εν ελλλαδι...
 

spasucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2014
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Ξερει καποιος τις τιμες για Κύπρο που βρισκεται τωρα?

Ευχαριστω!
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
177
Πόντοι
16
δες το σαιτ της
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Να καταθέσω και εγώ την δική μου εμπειρία από την εν λόγω... Όντας περίεργος, αλλά χωρίς καμία προηγούμενη εμπειρία, πρίν από κάτι μήνες την πήρα τηλέφωνο κι εκλεισα ραντεβού. Μετά από λίγο βρέθηκα να της χτυπάω το κουδούνι με σχετική αγωνία γιατί δεν ήξερα τι να περιμένω. Η πρώτη εντύπωση θετικότατη, καθώς δεν είχε τίποτε "ανδρικό" πάνω της, πλην του τεράστιου μορίου που τεχνηέντως άφηνε να ξεπροβάλει από τα see through, ρούχα που φορούσε. Χώρος  αισθησιακός και καθαρός. Είναι πανέξυπνη, με την κουβέντα με χαλάρωσε διασκέδασε την αμηχανία μου. Μπάνιο και επιστροφή γυμνός στο δωμάτιο όπου και ξάπλωσα στο κρεβάτι. Χωρίς να το καταλάβω βρέθηκε από πάνω μου, έχοντας χώσει το πέος της στο στόμα μου. Ήταν τόσο μεγάλο που μετά βίας χωρούσε η κορυφή του, όμως αυτή την είχε καταβρεί και το έσπρωχνει όλο και πιό βαθιά σε σημείο που μετά βίας ανέπνεα. Παράλληα έπιασε το δικό μου και άρχισε να το ρουφάει όλο μέχρι την βάση του. Δεν άργησα να τελειώσω δυνατά. Μετά άχισε να μου λέει τι ωραίο κωλαράκι που είχα, και προσπάθησε να με πηδήξει. Δεν την άφησα, αλλά είναι φανερό ότι αυτό γουστάρει. Η κοπέλλα είναι καθαρά ενεργητική, και όποιος είναι fun του είδους θα περάσει καλά.
 

xamilontonon

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2006
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
1
Αξίζει η επίσκεψη αλλα ειμαι μακρυά!! δυστυχώς!!!!
 

papageros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2014
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Με το άνω των 26 πού έχει σαν όριο τι παίζει ?
 

Επισκέπτης
παιδες η αθηνα εχει facebook?.αν ξερει καπιος ασ στειλει.
 

sublion

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2014
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
Εχει δικό της site με τηλέφωνα και αναλυτική παράθεση των προγραμμάτων της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom