Νέα

Ψάχνω σοβαρό άντρα να ψήσουμε τη γυναίκα μου για παρτούζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Erwtimatias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

celebre

Μέγας
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16.853
Like
18.121
Πόντοι
3.656

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
264
Κριτικές
1
Like
1.047
Πόντοι
81
Ψάχνουμε σοβαρούς μύστες να ανταλλάξουμε απόψεις εδώ μέσα δα γιαφάσεις εμπειρίες συνευρέσεις και ότι άλλο μπορεί να προκύψει σ αυτό το site διότι αυτό μας αρέσει κ αυτό κάνουμε Χρόνια τώρα...
Κ κανένας σοβαρός εδώ μέσα δεν θα ανέβαζε δημοσίευση σαν τηνδική σας, κύριε σοβαρε και εχεμυθε.
Αυτό που γράφεις είναι εκφυλισμός της νοημοσύνης μας προς μία γυναίκα που έχει σοβαρή σχέση
( τρομάρα σου ) κ κανείς δεν θα παραδεχόταν να ενδιαφερθεί να σε βοηθήσει ούτε για αστείο, εκτός αν η συγκεκριμένη κυρία είναι βιτσιοζα. Διότι αν ήταν, θα την είχε βρει την άκρη μόνη της.
Επίσης εδώ μέσα δεν εξυπηρετούμε κ@βλες άλλων παρά μόνο τις δικές μας. Κ ούτε καν μας ενδγισφερει κ να επινοήσουμε μόνο ότι πηδηξαμε κάποια επειδή θ αρέσει στον άντρα της ή τον γκόμενο της.
Κ ο μόνος τρόπος για συμβεί κάτι τέτοιο θα γινόταν μόνο αφού κάποιος θα γουστάρει να την πηδήξει από μόνος του, με ή άνευ πληρωμής....
Διότι έτσι γουστάρει !
Κ διότι κάτι τέτοιο θα άρεσε κ στην συγκεκριμένη....
Εσύ.....
Είσαι μία ουτοπία, κύριε σοβαρε....
Κ να θυμάσαι ότι εδώ μέσα επικοινωνείς με άτομα που έχουν χαλάσει ολόκληρες περιουσίες , για να κάνουν χαβαλέ και να προσφέρουν έρωτα κ αγάπη και χαρά σε εκδιδόμενες απ όλη τον κόσμο.....
Άδειασε μας το thread με τις μικροσκοπικές σου κ@βλες και φαντασιώσεις διότι εμείς καθημερινά βγάζουμε βίτσια κ απωθημένα δικά μας κ άλλων μίας ζωής κ το έχουμε στο τσεπάκι μας αυτό που εσύ προσπαθείς να αποκαλείς " σοβαρό κύριο " εδώ μέσα....
Κ περαστικά σε σένα και σε όποιον ασχολείται μαζί σου !
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνω ένα σοβαρό και έμπειρο άντρα να συζητάμε για τη γυναίκα μου στη προσπάθεια μου να την ψήσω για παρτούζα.
Στείλτε μήνυμα και τα λέμε μέσω skype ή viber για πιο άμεσα.
Ξέρω θα ξεκινήσετε τα τρολλ κλπ οπότε θα απαντήσω μόνο στους "σοβαρούς".
Φίλε στείλε μου φωτογραφία της γυναίκας σου, το τηλέφωνο της και που συχνάζει, που εργάζεται, γενικώς που μπορώ να την βρω.
Θα την ψήσω εγώ, θα γαμηθουμε και θα χάσει την μπάλα με το γαμισι που θα της κάνω, και για να μην με χάσει, θα την πω να κάνουμε παρτουζα.
Άρα το όνειρο σου θα γίνει πραγματικότητα!!!
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.182
Κριτικές
5
Like
59.407
Πόντοι
12.056
Το τζαμπα μουνι εχει πεθανει εδω και παρα πολλα χρονια
Νηματα για να γεμιζει η πρωτη σελιδα απλα :coffee:
 

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
Το τζαμπα μουνι εχει πεθανει εδω και παρα πολλα χρονια
Νηματα για να γεμιζει η πρωτη σελιδα απλα :coffee:
Το μουνί το πληρώνεις πάντα με κάποιο τρόπο. Τζάμπα δεν υπήρξε ποτέ
 

Intruder80

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2020
Μηνύματα
946
Κριτικές
2
Like
3.224
Πόντοι
446
Καταλαβαίνω τι περνάς φίλε...κι εγω ψάχνω σοβαρή γυναίκα,σεμνή,μετρημένη,χαμηλοβλεπού(τ)σα με σκοπό τον γάμο να την πάρω παρτούζα με την φίλη της...με αποτερο σκοπο να τσεκάρω την μελλοντική κουμπαριά βεβαιως βεβαιως!!!!Δεν ειναι απλα πράγματα αυτα...εχει κοπο,αιμα,δάκρυα και ιδρώτα αυτο το σπορ....καλη μας δύναμη ρει....!!!!!
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνω ένα σοβαρό και έμπειρο άντρα να συζητάμε για τη γυναίκα μου στη προσπάθεια μου να την ψήσω για παρτούζα.
Στείλτε μήνυμα και τα λέμε μέσω skype ή viber για πιο άμεσα.
Ξέρω θα ξεκινήσετε τα τρολλ κλπ οπότε θα απαντήσω μόνο στους "σοβαρούς".
Εσύ προσπαθείς να ψήσεις τη γυναίκα σού εγώ προσπαθώ από το πρωί να ψήσω ένα κοντοσούβλι ο μαλακας ο χασάπης το έκοψε χοντρό
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Φιλε νηματοθετη στείλε πμ στον έμπειρο μυστη @paixnidi_30 . Θα βρει άμεσα λύση στο πρόβλημα σου. Εχει πείσει κι αυτός τη γυναίκα του.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.385
Πόντοι
2.646
Στην καρέκλα θα είσαι εσύ τυπε νηματοθετη και θα τον παίζεις, ή θα θες να γλειψεις και τα χυσια στο τέλος?
 

xamenos xamenos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
118
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνω ένα σοβαρό και έμπειρο άντρα να συζητάμε για τη γυναίκα μου στη προσπάθεια μου να την ψήσω για παρτούζα.
Στείλτε μήνυμα και τα λέμε μέσω skype ή viber για πιο άμεσα.
Ξέρω θα ξεκινήσετε τα τρολλ κλπ οπότε θα απαντήσω μόνο στους "σοβαρούς".
Καλά τα λες αλλά γιατί κάποιος σοβαρός και όχι ένα οποιοδήποτε ναυάγιο να ασχοληθεί αν δεν έχει πρώτα μία εικόνα για το ποιοι είστε, το πώς είστε, το πόσο είστε και την σχέση σας με την υγιεινή; Πολύ φλου, μάλλον εσύ θα πρέπει να αρχίσεις να στέλνεις στα σοβαρά άτομα για να ασχοληθούν με την περίπτωσή σου.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.598
Πόντοι
3.656
Καλησπέρα σε όλους!
Ψάχνω ένα σοβαρό και έμπειρο άντρα να συζητάμε για τη γυναίκα μου στη προσπάθεια μου να την ψήσω για παρτούζα.
Στείλτε μήνυμα και τα λέμε μέσω skype ή viber για πιο άμεσα.
Ξέρω θα ξεκινήσετε τα τρολλ κλπ οπότε θα απαντήσω μόνο στους "σοβαρούς".

τυπε μην ασχολεισαι με τους χυστες,μονο εγω ειμαι σοβαρος στο μπου :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.624
Like
14.598
Πόντοι
3.656
τυποι εχουμε φωτο μουνοτρυπιδι/κωλοτρυπιδι τηλεφωνο της γυναικας του τυπου; :think::confused::confused::confused:
 

mourganarxis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2023
Μηνύματα
132
Like
118
Πόντοι
1
Εσύ προσπαθείς να ψήσεις τη γυναίκα σού εγώ προσπαθώ από το πρωί να ψήσω ένα κοντοσούβλι ο μαλακας ο χασάπης το έκοψε χοντρό
Ε ας ζηταγες βοήθεια από το πρωι, πριντο ξεκινησεις να βοηθήσουμε!
Τουλάχιστον έγινε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom