Νέα

Ψαχνω να βρω Strapon που χυνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
φιλε τον πουτσο πως τον καβλωνεις? τον φουσκωνεις?

και για ποτε το βλεπεις να το παραλαμβανεις να μας γραψεις εντυπωσεις
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
20 Εκατοστα ειναι το πεος χωρις τα αρχιδια  διαβασα αναλυτικα τις οδηγιες. Δεν βλεπεις στην φωτογραφια τη μεγαλο παλαμαρι ειναι, μονο που κοιματε βλεπεις ποσο μεγαλο ειναι.
Το λες και μελωνεις......Παλι σε επιασε η "αρρωστια"? :grin:
 

Επισκέπτης
φιλε τον πουτσο πως τον καβλωνεις? τον φουσκωνεις?

και για ποτε το βλεπεις να το παραλαμβανεις να μας γραψεις εντυπωσεις

Δεν το εχω αγορασει ακομη. Αλλα οταν θα το αγορασω θα παρω μαζι και ενα αλλο, συνολο 2 θα αγορασω. Και θα σου το στειλω 1 ως δωρο και να μου περεγραψεις πως περασες το βραδυ μαζι του . Πριν το δοκιμασω επειδη ειναι μεγαλο, θελω και την δικη σου αποψη.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Δεν το εχω αγορασει ακομη. Αλλα οταν θα το αγορασω θα παρω μαζι και ενα αλλο, συνολο 2 θα αγορασω. Και θα σου το στειλω 1 ως δωρο και να μου περεγραψεις πως περασες το βραδυ μαζι του . Πριν το δοκιμασω επειδη ειναι μεγαλο, θελω και την δικη σου αποψη.
αυτο τωρα ηταν εξυπναδα?

πουστη.
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Ναι φιλε μου παλι με επιασε αυτη η αρρωστεια. Μαλλον θα φταινε οι φασεις της Σεληνης. Δεν εξηγητε αλλιως
Η Σεληνη λες να ειναι?  Γιατι δεν το παιρνεις αποφαση να μην βασανιζεσαι αδικα.Η ομοφυλοφιλια δεν φευγει με ασπιρινη ουτε με αντιβιωση  :grin:
 

Επισκέπτης

Αληθεια αγαπητε φιλε μου ξερεις που μπορω να βρω τετοια strapon που χυνουν και δεν εχουν ζωνη. Μαλλον πρεπει να κολλανε με βεντουζα πανω στην γυναικα.

Θελω και εγω να αγορασω ενα τετοιο ολοιδιο για να με γαμαει η φιλη μου.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Αμα εχουν βεντουζα μπορεις και να το κολας και σε μια πορτα και να την ανοιγοκλεινεις
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.200
Πόντοι
5.006
αυτο τωρα ηταν εξυπναδα?

πουστη.
gavalas-lakis-moda--660.jpg
 [/URL] :2funny: :2funny: :2funny:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Αληθεια αγαπητε φιλε μου ξερεις που μπορω να βρω τετοια strapon που χυνουν και δεν εχουν ζωνη. Μαλλον πρεπει να κολλανε με βεντουζα πανω στην γυναικα.

Θελω και εγω να αγορασω ενα τετοιο ολοιδιο για να με γαμαει η φιλη μου.

Βασικά σε κάτι τσόντες το είδα και μου κίνησε την περιέργεια να δω τι είναι. Όταν άνοιξες το θρεντ το θυμήθηκα.... Τώρα που και πως δεν ξέρω  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom