Νέα

Ψαχνω να βρω 1 Τιγρε Strapon

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει εαν ξερει και γνωριζει που μπορω να βρω 1 Τιγρε Strapon σε ποιο καταστημα η σε ποια ιστοσελιδα σε Ελλαδα και ακομη σε ολο τον Κοσμο για να το αγορασω και για να πραγματοποιησω τις ανωμαλες φαντασιωσεις μου. Το χρωμα Τιγρε ειναι ενα απο τα μεγαλα φετιχ μου και χρωμα που με υποδουλωνει και με σκλαβωνει . Εχω πολυ μεγαλη λαγνεια με το Τιγρε . Σας δινω 2 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω

1)

2)

Επισης μου αρεσουν και τα γυναικεια εσωρουχα Τιγρε ( σουτιεν , βρακακι, κοιλοτες , ρουχα ακομη και γυναικεια παπουτσια. Ωραιο πραγμα το χρωμα της Σαβανας απο την Αφρικη
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

Ρωτα την παρολιγο γυναικα μου Vilma.
Ειναι η wikipedia του strap on.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Ξερεις πως μπορω να ερθω σε επαφη μαζι της.

Αναψε τον προβολεα με σημα το strap on,
οπως κανανε στο Gotham City οταν θελαν να καλεσουν τον Batman.
Θα σου'ρθει πηδωντας απο ταρατσα σε ταρατσα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει εαν ξερει και γνωριζει που μπορω να βρω 1 Τιγρε Strapon σε ποιο καταστημα η σε ποια ιστοσελιδα σε Ελλαδα και ακομη σε ολο τον Κοσμο για να το αγορασω και για να πραγματοποιησω τις ανωμαλες φαντασιωσεις μου. Το χρωμα Τιγρε ειναι ενα απο τα μεγαλα φετιχ μου και χρωμα που με υποδουλωνει και με σκλαβωνει . Εχω πολυ μεγαλη λαγνεια με το Τιγρε . Σας δινω 2 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω

1)

2)

Επισης μου αρεσουν και τα γυναικεια εσωρουχα Τιγρε ( σουτιεν , βρακακι, κοιλοτες , ρουχα ακομη και γυναικεια παπουτσια. Ωραιο πραγμα το χρωμα της Σαβανας απο την Αφρικη
τυπε αν θελεις καμια τιγρε πουστικη κιθαρα στειλε στον αβραμοτριαντη :grin:
URL]]
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τυπε αν θελεις καμια τιγρε πουστικη κιθαρα στειλε στον αβραμοτριαντη :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.synergyguitars.com/ESP-Guitars/ESP-Guitar-Images/ESP-Sunburst-Tiger-Guitar-2.jpg[/img[/URL]]
[/quote]
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


τυπε οντως πηγαινει στα παρκα ο αβραμοτριαντης κ καθεται πανω στα ποτιστικα να πλενει τον κωλο του?ειναι οντως ο επιτιμος κηπαρχης?ακουγεται σε πολλα φορουμ αυτο μου το εστειλαν σε πμ εμενα

 

Επισκέπτης
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει εαν ξερει και γνωριζει που μπορω να βρω 1 Τιγρε Strapon σε ποιο καταστημα η σε ποια ιστοσελιδα σε Ελλαδα και ακομη σε ολο τον Κοσμο για να το αγορασω και για να πραγματοποιησω τις ανωμαλες φαντασιωσεις μου. Το χρωμα Τιγρε ειναι ενα απο τα μεγαλα φετιχ μου και χρωμα που με υποδουλωνει και με σκλαβωνει . Εχω πολυ μεγαλη λαγνεια με το Τιγρε . Σας δινω 2 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω

1)

2)

Επισης μου αρεσουν και τα γυναικεια εσωρουχα Τιγρε ( σουτιεν , βρακακι, κοιλοτες , ρουχα ακομη και γυναικεια παπουτσια. Ωραιο πραγμα το χρωμα της Σαβανας απο την Αφρικη
ιστορια βρεσ τον λιλα θα σε καλυψει σιγουρα εχει μεγαλη γκαμα.εσυ κανε του δωρο ενα μπουκαλι και θα τα βρειτε ολα.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


τυπε οντως πηγαινει στα παρκα ο αβραμοτριαντης κ καθεται πανω στα ποτιστικα να πλενει τον κωλο του?ειναι οντως ο επιτιμος κηπαρχης?ακουγεται σε πολλα φορουμ αυτο μου το εστειλαν σε πμ εμενα
σχεδον καθε νυχτα τυπε
κανει βιολογικο πλυσιμο στο ποπουδακι του
και μετα τον ποτιζουν  :2on1:
:2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε αν θελεις καμια τιγρε πουστικη κιθαρα στειλε στον αβραμοτριαντη :grin:
http://[URL unfurl="true"]www.synergyguitars.com/ESP-Guitars/ESP-Guitar-Images/ESP-Sunburst-Tiger-Guitar-2.jpg[/img[/URL]]
[/quote]χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Θα μπορουσε καποιος να με βοηθησει εαν ξερει και γνωριζει που μπορω να βρω 1 Τιγρε Strapon σε ποιο καταστημα η σε ποια ιστοσελιδα σε Ελλαδα και ακομη σε ολο τον Κοσμο για να το αγορασω και για να πραγματοποιησω τις ανωμαλες φαντασιωσεις μου. Το χρωμα Τιγρε ειναι ενα απο τα μεγαλα φετιχ μου και χρωμα που με υποδουλωνει και με σκλαβωνει . Εχω πολυ μεγαλη λαγνεια με το Τιγρε . Σας δινω 2 βιντεο για να δειτε τη ψαχνω

1)

2)

Επισης μου αρεσουν και τα γυναικεια εσωρουχα Τιγρε ( σουτιεν , βρακακι, κοιλοτες , ρουχα ακομη και γυναικεια παπουτσια. Ωραιο πραγμα το χρωμα της Σαβανας απο την Αφρικη
αβραμη εσυ εισαι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom