Νέα

Ψάχνω μασατζίδικο που να..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785
thanks παιδιά είστε πολύ μπροστά....Θα σας πω εμπειρίες συντομα...πιστεύω

Ένα καμπαναριό εκκλησίας με αλεξικέραυνο στην κορυφή δείχνει έλλειψη αυτοπεποίθησης!!!!!!

SORRY Ε??????? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Ένα καμπαναριό εκκλησίας με αλεξικέραυνο στην κορυφή δείχνει έλλειψη αυτοπεποίθησης!!!!!!

SORRY Ε??????? :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
thanks παιδιά είστε πολύ μπροστά....Θα σας πω εμπειρίες συντομα...πιστεύω

Βουρ δεν είπαμε...!!! :o Μην κωλώνεις!!! :rockon:
Για το ... thread ρε γαμώτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οχι ρε... παρεξηγήθηκα... Επειδή έχω δουλειές και τέτοια εννοώ ότι δεν ξέρω αν θα πάω σύντομα..:))
Αν και αυτό με την εκκλησία και τον αλεξικέραυνο μ'αρεσε. Η αλήθεια είναι ότι σε μασατζίδικο δεν έχω πάει αλλά όλα τα άλλα ιδρύματα τα έχω χρυσοπληρώσει...
 

stevestar

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2006
Μηνύματα
451
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
οποιος ψαχνει μονο για καλο μασαζ ας παει στα spa των μεγαλων ξενοδοχειων (π.χ. King George) oπου θα βρει οτι καλυτερο και απο επαγγελματιες ασιατες. Ολα τα υπολοιπα ειναι του κωλου και ειναι καλα μονο για ξεφλοκιασμα και μπριζολιασμα.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
ψαχνω μασατζιδικο-σουβλατζιδικο/κεμπαμπτζιδικο-προποτζιδικο-στριπατζιδικο που να:

1. εχει αλάδωτες τις πιτες.

2. τα τεμαχια να ειναι ''πρωτη'' παραλαβη.

3. τα κρεατα να ειναι διαλεχτα και φρεσκα.

4. να παιζει στα τεμαχια μεγαλη ποικιλια για ουζο-μπυρα.

5. οι τυλιχτές να ειναι ευπαρουσίαστοι αλλα αξυριστοι (βλεπε παθοβάσος)

6. τα τεμαχια να φορανε μονο αρωμα.


ΥΓ Δε θέλω να γαμήσω, μέχρι φραπέ θέλω να φτάσω. Χωρίς καλαμάκι. Έχετε κάτι να μου προτείνετε? Διάβασα τα threads και καταλήγω στο μαγαζί του καβουρα στα εξαρχεια..
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Επειδη κι εγω ειμαι φιλος του καλου μασαζ, θα καταθεσω την ταπεινη μου αποψη...

1.Δεριγνυ 14. Πολυ καθαρος χωρος, πολυ καλο μασαζ (για τα δεδομενα του χωρου) μεγαλη ποικιλια απο θεραπευτριες και φραπεδακι με 80€. Υπαρχουν και καποιες που δεν κανουν φραπε αλλα το μασαζ τους ειναι επαγγελματικο (πχ Νιοβη). Βεβαια τα 80 ειναι στανταρ και στις 2 περιπτωσεις.

2.Σολωμου 33. Ο χωρος οχι τοσο καλος, ουτε τοσο μεγαλη ποικιλια απο κοπελλες (Δουλευουν στανταρ 2 ανα βαρδια) αλλα μασαζ ιδιου επιπεδου (οχι με της Νιοβης) και φραπεδακι με 60€.

3. Ιλιαδα εχω παει πολυ παλια, ο χωρος καταπληκτικος αλλα οταν το φραπεδακι δεν ειναι σιγουρο δεν ρισκαρω τα 80€ μου.

4. Στα αλλα μαγαζια του χωρου μπορει να πετυχεις καλο μασαζ με φραπεδακι αλλα οι χωροι τους δεν ειναι του επιπεδου Δεριγνυ και Ιλιαδας και υπαρχει περιπτωση να πεσεις σε φλοτσα.

Προσωπικα εχω σχεδον κοψει το αθλημα λογω περικοπων ΔΝΤ κι εκτος κι αν ακουσω πως εχουν ριξει τις τιμες τους τα καταστηματα που προσφερουν καλο μασαζ, θα αργησω να ξαναπαω...

Αν καποιος συναγωνιστης εχει ανακαλυψει κατι αλλο με αυτες τις παραμετρους τον παρακαλω να το δημοσιοποιησει διοτι δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου η μπριζολα οποτε αυτο που περιεγραψε ο Προοδευτικος ειναι αυτο που με καλυπτει απολυτα.

Στην Ιλιάδα να ετοιμάζεις 100ρικο.
Συνήθως στο τελος σου λέει 80 το μαγαζί και εμένα το δωράκι μου !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom