Νέα

Ψάχνω μασατζίδικο που να..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vyzolover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
1. Προσφέρει ένα σχετικά ικανοποιητικό μασαζ (καταλαβαίνω ότι δε μπορώ να περιμένω ένα απόλυτα επαγγελματικό μασαζ) με φραπέ στο τέλος, για εκτόνωση.

2. Να είναι ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΩΡΟΣ. Μεγάλη σημασία στην καθαριότητα παιδιά, μην πάθουμε και τίποτα από τη βρόμα..

3. Η θεραπεύτρια να είναι σχετικά τούμπανο, και όχι κανένα μπάζο.

ΥΓ Δε θέλω να γαμήσω, μέχρι φραπέ θέλω να φτάσω. Χωρίς καλαμάκι. Έχετε κάτι να μου προτείνετε? Διάβασα τα threads και καταλήγω στο μαγαζί της Μιχαλακοπούλου 171..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ωραια τα που τα λες ρε τυπε :2funny: :2funny: :2funny:μηπος θελεις και τα νουμερα του τζοκερ???? :headbang: :headbang: :headbang:
 
OP
OP
V

Vyzolover

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
158
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ήμουν σίγουρος πως η πρώτη απάντηση θα ήταν τέτοιου τύπου!!! χαχαχαχαχαχαχα
Ντάξ, ρε παιδιά, κάτι που έστω να είναι καθαρό ας πούμε..
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ήμουν σίγουρος πως η πρώτη απάντηση θα ήταν τέτοιου τύπου!!! χαχαχαχαχαχαχα
Ντάξ, ρε παιδιά, κάτι που έστω να είναι καθαρό ας πούμε..
Μην περιμενεις ρε φιλε σοβαρη απαντιση...υπαρχουν χιλιαδες κριτικες που δηλονουν ακριβως αυτο που ψαχνεις.
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Δεριγνυ 14
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
1. Προσφέρει ένα σχετικά ικανοποιητικό μασαζ (καταλαβαίνω ότι δε μπορώ να περιμένω ένα απόλυτα επαγγελματικό μασαζ) με φραπέ στο τέλος, για εκτόνωση.

2. Να είναι ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΩΡΟΣ. Μεγάλη σημασία στην καθαριότητα παιδιά, μην πάθουμε και τίποτα από τη βρόμα..

3. Η θεραπεύτρια να είναι σχετικά τούμπανο, και όχι κανένα μπάζο.

ΥΓ Δε θέλω να γαμήσω, μέχρι φραπέ θέλω να φτάσω. Χωρίς καλαμάκι. Έχετε κάτι να μου προτείνετε? Διάβασα τα threads και καταλήγω στο μαγαζί της Μιχαλακοπούλου 171..

Μιχαλακοπούλου 171 Vs Δεριγνυ 14 : σημειωσατε 2
 

trooper

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
33
Like
26
Πόντοι
0
Επειδη κι εγω ειμαι φιλος του καλου μασαζ, θα καταθεσω την ταπεινη μου αποψη...

1.Δεριγνυ 14. Πολυ καθαρος χωρος, πολυ καλο μασαζ (για τα δεδομενα του χωρου) μεγαλη ποικιλια απο θεραπευτριες και φραπεδακι με 80€. Υπαρχουν και καποιες που δεν κανουν φραπε αλλα το μασαζ τους ειναι επαγγελματικο (πχ Νιοβη). Βεβαια τα 80 ειναι στανταρ και στις 2 περιπτωσεις.

2.Σολωμου 33. Ο χωρος οχι τοσο καλος, ουτε τοσο μεγαλη ποικιλια απο κοπελλες (Δουλευουν στανταρ 2 ανα βαρδια) αλλα μασαζ ιδιου επιπεδου (οχι με της Νιοβης) και φραπεδακι με 60€.

3. Ιλιαδα εχω παει πολυ παλια, ο χωρος καταπληκτικος αλλα οταν το φραπεδακι δεν ειναι σιγουρο δεν ρισκαρω τα 80€ μου.

4. Στα αλλα μαγαζια του χωρου μπορει να πετυχεις καλο μασαζ με φραπεδακι αλλα οι χωροι τους δεν ειναι του επιπεδου Δεριγνυ και Ιλιαδας και υπαρχει περιπτωση να πεσεις σε φλοτσα.

Προσωπικα εχω σχεδον κοψει το αθλημα λογω περικοπων ΔΝΤ κι εκτος κι αν ακουσω πως εχουν ριξει τις τιμες τους τα καταστηματα που προσφερουν καλο μασαζ, θα αργησω να ξαναπαω...

Αν καποιος συναγωνιστης εχει ανακαλυψει κατι αλλο με αυτες τις παραμετρους τον παρακαλω να το δημοσιοποιησει διοτι δεν με ενδιαφερει σχεδον καθολου η μπριζολα οποτε αυτο που περιεγραψε ο Προοδευτικος ειναι αυτο που με καλυπτει απολυτα.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
+10000000000000...
Ακριβεστατη περιγραφη/συμφωνω απολυτα
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785
Στουρνάρη 29 !!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Και Μπουμπουλίνας 4.
Χώρος πολύ καλός και καθαρός και κατά καιρούς έχει καλές θεραπεύτριες!
Σίγουρες "προσφορές" εξυπαρχής!


Σε κάθε περίπτωση, εννοώ για τα μαγαζιά του είδους που προσφέρουν πολλαπλές υπηρεσίες, κάνεις τη συμφωνία σου (πχ για μασάζ κλπ), γιατί υπάρχουν περιπτώσεις που μετά τις πρώτες φορές, δηλαδή αφού παγιωθεί η "πελατειακή" σχέση, μεταπίπτουν αποκλειστικά σε ... χασαποταβέρνες!
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Παιδιά sorry αλλά μπορείτε να πείτε σε ποιά απο αυτά είναι standard ο φραπές? Μην πάνε χαμένα τα φράγκα...
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785
Παιδιά sorry αλλά μπορείτε να πείτε σε ποιά απο αυτά είναι standard ο φραπές? Μην πάνε χαμένα τα φράγκα...

Στουρνάρη 29....... Μπουμπουλίνας 4....... Δεριγνυ 14 !!!!!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
οκ ρε παιδιά καθαρά ήταν. Απλά με τις λεπτομέρειες μπερδεύτηκα.... πχ. στην Δεριγνυ 14 γράφει οτι υπάρχουν κάποιες που κάνουν και κάποιες όχι. Αυτά προσπαθώ να αποφύγω με την ερώτηση μου....
:))))
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
οκ ρε παιδιά καθαρά ήταν. Απλά με τις λεπτομέρειες μπερδεύτηκα.... πχ. στην Δεριγνυ 14 γράφει οτι υπάρχουν κάποιες που κάνουν και κάποιες όχι. Αυτά προσπαθώ να αποφύγω με την ερώτηση μου....
:))))

Ο.Κ. σύντροφε! :grouphug:
Ρίξε καμιά ματια και στο ανάλογο thread (Δεριγνύ) για πληρέστερη ενημέρωση! :coffee: Και καμιά άλλη "ματιά" :cool2:(δυναμικές καταστάσεις => προσωπική εμπειρία :woldman:)!
Πάντως, Στουρνάρη και Μπουμπουλίνας ... "in"! ;)
Καλό βόλι!!! :grin:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.654
Κριτικές
61
Like
39.961
Πόντοι
22.785
οκ ρε παιδιά καθαρά ήταν. Απλά με τις λεπτομέρειες μπερδεύτηκα.... πχ. στην Δεριγνυ 14 γράφει οτι υπάρχουν κάποιες που κάνουν και κάποιες όχι. Αυτά προσπαθώ να αποφύγω με την ερώτηση μου....
:))))

Λοιπόν , πάρε τόν agiana άπο τό χέρι καί βούρ , θά ξεναγηθής άπαιχτα
καθ ότιν μέτρ τού είδους !!!!!!!!!
 

sotomoto64

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.335
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
16
1. Προσφέρει ένα σχετικά ικανοποιητικό μασαζ (καταλαβαίνω ότι δε μπορώ να περιμένω ένα απόλυτα επαγγελματικό μασαζ) με φραπέ στο τέλος, για εκτόνωση.

2. Να είναι ΚΑΘΑΡΟΣ ΧΩΡΟΣ. Μεγάλη σημασία στην καθαριότητα παιδιά, μην πάθουμε και τίποτα από τη βρόμα..

3. Η θεραπεύτρια να είναι σχετικά τούμπανο, και όχι κανένα μπάζο.

ΥΓ Δε θέλω να γαμήσω, μέχρι φραπέ θέλω να φτάσω. Χωρίς καλαμάκι. Έχετε κάτι να μου προτείνετε? Διάβασα τα threads και καταλήγω στο μαγαζί της Μιχαλακοπούλου 171..

και Ομήρου μια χαρά είναι για αυτό που ζητάς :sunglasses:
 

dvd

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2006
Μηνύματα
236
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
thanks παιδιά είστε πολύ μπροστά....Θα σας πω εμπειρίες συντομα...πιστεύω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom