Νέα

Πρόβλημα με pm

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα MALAPERDONIOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 180
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Ακόμα οταν υπαρχει η δυνατότητα αφού μπωρεις να στείλεις κ το παραλαμβάνει ο άλλος να του λες να σου απάντηση οχι απο την προσωπική επιφάνεια σου που λέει στείλτε προσωπικό μυνημα σε αυτό το μέλος αλλα μέσω του μυνηματος σου που παρέλαβε στην επιλογη απάντηση,αυτό παρατηρηςα τουλάχιστον σε εμένα βοηθάει για να ξεμπλοκαρει το σύστημα..
Στείλε σε εμένα ενα προσωπικό μηνυμα να δοκιμάσω να σου απαντησω..
Σου έστειλα pm, ελπίζω να έχεις δίκιο και να καταφερεις να μου απαντήσεις μπας και λυθεί το πρόβλημα που έχω.
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Παιζει να εχω και εγω το ιδιο προβλημα, να μην μπορουν δηλαδη να μου στειλουν μηνυμα, αν καιποιος θελει ας μπει σον κοπο να δοκιμασει να μου στειλει να δουμε..
Δοκίμασα να σου στείλω pm τώρα και δεν μπορώ, έχεις και εσύ το ίδιο πρόβλημα με μένα, μου έλεγε ότι το μέλος 'Profilaktika' δεν βρέθηκε.  :S
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Δοκίμασα να σου στείλω pm τώρα και δεν μπορώ, έχεις και εσύ το ίδιο πρόβλημα με μένα, μου έλεγε ότι το μέλος 'Profilaktika' δεν βρέθηκε.  :S
μου το ειχαν πει και αλλοι παλια οτι εχω αυτο το θεμα  :(
οπως και να χει σε ευχαριστω για την βοηθεια, ελπιζω καποιος mod να το λυσει
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.894
Πόντοι
3.506
μου το ειχαν πει και αλλοι παλια οτι εχω αυτο το θεμα  :(
οπως και να χει σε ευχαριστω για την βοηθεια, ελπιζω καποιος mod να το λυσει
Το ίδιο μου έγραψε και σε εμένα.Προσπαθησα να σου στείλω pm και μου λεει ότι δεν σε βρίσκει
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
Συγνώμη που άργησα να απαντήσω στο τέλος κάθε της σελίδας κατω χαμηλά με κύληση υπαρχει επικοινωνήστε μαζι μας,
μπαίνεις εκει κ τους αναφέρεις γραπτός το αίτημα σου,
για να κανουν έλεγχο του συστήματος παίρνει κάποιες ημέρες επειδή κ αυτοί έχουν αρκετη δουλειά..τόσες κατηγορίες σινεμά ανεξάρτητες στούντιο..
Το έκανα αυτό που λες, περιέγραψα το πρόβλημά μου εκεί στο 'Επικοινωνήστε Μαζί Μας' όπως είπες, ακόμα τίποτα όμως. Εσένα σου απάντησε κάποιος μετά από λίγες μέρες όταν το έκανες αυτό ή λύθηκε το πρόβλημα χωρίς κάποια επικοινωνία;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Το έκανα αυτό που λες, περιέγραψα το πρόβλημά μου εκεί στο 'Επικοινωνήστε Μαζί Μας' όπως είπες, ακόμα τίποτα όμως. Εσένα σου απάντησε κάποιος μετά από λίγες μέρες όταν το έκανες αυτό ή λύθηκε το πρόβλημα χωρίς κάποια επικοινωνία;
δοκιμαςα να σου στείλω λέει οτι το μέλος δεν βρέθηκε,
Οταν τους έστειλα δεν μου απάντησαν ποτε..κ λύθηκε το προβλημα οχι άμεσα αλλα μετα απο αρκετό χρονικό διάστημα περίπου 3 μήνες..
 

El Duderino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.658
Κριτικές
2
Like
2.673
Πόντοι
456
δοκιμαςα να σου στείλω λέει οτι το μέλος δεν βρέθηκε,
Οταν τους έστειλα δεν μου απάντησαν ποτε..κ λύθηκε το προβλημα οχι άμεσα αλλα μετα απο αρκετό χρονικό διάστημα περίπου 3 μήνες..
Κατάλαβα αν είναι η ίδια διαδικασία τότε σε 250-280 μερούλες θα είμαι κομπλέ!  :2funny:
 

max1199

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
66
Like
81
Πόντοι
0
Γιατι  ενω  εχω  γραψει  πανω απο 10  post  που  εχουν  εγκριθει  ,  τα  ΠΜ  μου  ειναι  μπλοκαρισμενα ?
 

time2time

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2018
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
50
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους συναγωνιστές! Τελικά για τα pm έχει ανέβει το όριο στα 10 posts?
 

Georgeflover

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά!ξέρει κανείς γιατί ενώ έχω 13 τελευταία μηνυματα, στο πάνω μέρος του προφιλ γράφει 5;;;
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
για καποιο  λογο  δε μπορουν αλλα μελη να  μου στειλουν πμ....
 

my 3 cents

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2019
Μηνύματα
285
Like
0
Πόντοι
1
Εγώ πάλι ένα πολύ κουφό πράγμα, από την πρώτη στιγμή που έγινα μέλος δεν γίνεται να λάβω pm, να στείλω με αφήνει κανονικά εντωμεταξύ και το έχω επιβεβαιώσει ότι τα λαμβάνει κανονικά ο άλλος τα μηνύματα που στέλνω.  :S
Έχω στείλει και στον Αντισθενη και σε άλλους moderators το πρόβλημά μου αλλά δεν έχω λάβει ποτέ απάντηση, προφανώς και εκείνοι δεν μπορούν να μου στείλουν. Μου έχουν πει 2-3 άτομα μέσω απάντησης στο φόρουμ ότι τους εμφανίζεται μήνυμα που λέει ότι ο χρήστης δεν εντοπίστηκε κάτι τέτοιο.  :S
μια απο τα  ιδια .......
 

Giannisfv

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Ποστ στο φόρουμ ή κριτική πρέπει να κάνουμε?
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Παρατηρώ ότι οι προσωπικές συνομιλίες μου είναι ανακατεμένες.
Έχουν συγχωνευτεί συνομιλίες με διαφορετικά μέλη, έχουν σπάσει συνομιλίες με το ίδιο μέλος και διάφορα άλλα τέτοια.

Επίσης, υπάρχει πιθανότητα να λείπουν κάποιες.

Επιπλέον, βλέπω τον κώδικα, με αποτέλεσμα να μην διαβάζονται εύκολα.
Π.χ. [quote author=user link=action=profile;u=000 date=1564428142] <br /> Καλησπέρα σας. <br /> … [size=8pt] xagnostos2006 [/size].

Είναι δυνατόν να διορθωθεί αυτό;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965
Παρατηρώ ότι οι προσωπικές συνομιλίες μου είναι ανακατεμένες.
Έχουν συγχωνευτεί συνομιλίες με διαφορετικά μέλη, έχουν σπάσει συνομιλίες με το ίδιο μέλος και διάφορα άλλα τέτοια.

Επίσης, υπάρχει πιθανότητα να λείπουν κάποιες.

Επιπλέον, βλέπω τον κώδικα, με αποτέλεσμα να μην διαβάζονται εύκολα.
Π.χ. [quote author=user link=action=profile;u=000 date=1564428142] <br /> Καλησπέρα σας. <br /> … [size=8pt] xagnostos2006 [/size].

Είναι δυνατόν να διορθωθεί αυτό;

Υπάρχει κάποια ενημέρωση για αυτό το θέμα;
 

Pedro Alonso

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
3
Κριτικές
6
Like
90
Πόντοι
0
Διάβασα όλες τις σελίδες του θέματος αλλά δεν βγάζω άκρη. Για pm που σημαίνει στέλνω μήνυμα τι ακριβώς χρειάζεται;
 

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
984
Κριτικές
12
Like
1.585
Πόντοι
5.965

Anisia

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2022
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Βοήθεια τα ΠΜ μου ειναι μπλοκαρισμενα ?
 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Καλησπέρα! Γιατί ενώ σε κάποια μέλη μπορώ να στείλω μνμ σε άλλα δεν μου το έχει ως επιλογή?
Ακόμα και αν βάλω το όνομα τους στη λίστα με τους παραλήπτες μου βγάζει αυτό το μνμ
"Γαμήθηκε ο σέρβερ! Δοκίμασε αργότερα ναυάγιο!
Δε μπορείς να ξεκινήσεις συζήτηση με τους ακόλουθους παραλήπτες: ********** "
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom