Νέα

Πρώτο σπίτι «στη μεγάλη στροφή»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bogard777
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Είναι το πρώτο σπίτι αφού στρίψουμε αριστερά ανεβαίνοντας στον παλιο δρόμο για Κοζάνη στο δεξί σας χέρι.Γνωστο και ως "σκαλάκια" Λίγα μέτρα πιο κάτω ειναι το δεύτερο σπίτι.
IMG_20230807_121835.jpg
IMG_20230807_121746.jpg
Για google maps πλοηγηση
 
Τελευταία τροποποίηση:

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Δώσε κ καμία πληροφορία για τα κορίτσια που εργάζονται εκεί ντε!
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
227
Πόντοι
20
Γεια σας παίδες! Είμαι νέος στο forum και είπα να βοηθήσω κ γω τους συναθλητές! Λοιπόν επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι στον οίκο με τα σκαλάκια. Η κοπέλα είναι milfaki γύρω στα 45 όμορφη και με πολύ ωραίο κορμί. Κοντό μαλλί με φράντζα χρώμα πλατινε.Ρωσιδακι με το όνομα Νικολέτα.Τωρα στα του αγώνα.Πηρα το πρόγραμμα τον 50 ευρώ ακαποτη πίπα.Αφου μου τον έπλυνε πρώτα σχολαστικά στον νιπτήρα μου έριξε και κάνα 10 απολυμαντικά αποφάσισε ότι τώρα πλέον ήταν έτοιμη για να την πάρει στο στόμα. Μέτρια πίπα αφού συχνά σταματούσε για να τον σκουπίσει με μωρομαντηλο. προφανώς και είναι μικροφοβικη και καλά θα ήταν να μην το έβαζε στο πρόγραμμα της . Εννοείται ότι ήδη πήγα πολύ καθαρός και όλα ξυρισμένα . Φιλιά και δάχτυλα δεν άφησε να βάλω. Είναι δυνατό μωρό αλλά girl friend κατάσταση μην περιμένετε. Δεν ξέρω αν έχει αλλά προγράμματα με παραπάνω λεφτά που να βγάζει αλλά γούστα. Την πέτυχα τελευταία μέρα.Μου είπε ότι θα ξανάρθει τον Οκτώβριο.Αυτα παιδιά γράψτε κ εσείς όσο μπορείτε να μην κάνουμε τζάμπα χιλιόμετρα να ξέρουμε τι παίζει.
 

strekmean

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
22
Like
13
Πόντοι
0
Πέρασμα από το πρώτο σπίτι ηταν ανοιχτώ, είχε κόσμο
ξέρουμε ποια δουλεύει ;
 
OP
OP
B

bogard777

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2008
Μηνύματα
49
Like
26
Πόντοι
0
Την προηγούμενη εβδομάδα που πέρασα από την περιοχή ,είχε φώτα αναμμένα, δεν μπήκα να σου πω ποιο κορίτσι δουλεύει.
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Πηγε κανεις προσφατα να μας πει ποια δουλευει;
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Αν περαση κανεις μια ενημερωση παρακαλω
 
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
187
Like
241
Πόντοι
21
Τιραμόλα μας επρηξες, αν θες να μάθεις ύπαγε στον τόπο του εγκλήματος δεν είσαι και κανένας σακάτης επάνω σε καρότσι !
Αλλά επειδή είμαστε καλοί μπουρδελιαρηδες θα σου πω ποια είναι εκεί !
Η Νικολέτα φιλτατε. Αυτή η καινούργια στην Βέροια. Έγραψα μια πρώτη κριτική εγώ και μια ο νίντζα.
Όμως προχθές που ξαναπήγα μου είπε ότι φεύγει και θα έρθει καινούργια κοπέλα την άλλη Τρίτη.
Συνεπώς έχεις να κάνεις δυο γαμισια ένα τώρα με την Νικολέτα και ένα με την καινούργια που πρόκειται να έρθει.
Και φυσικά χρωστάς δύο κριτικές και τρία τσιπούρα !
 

Tiramolas21

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2021
Μηνύματα
249
Like
317
Πόντοι
21
Τιραμόλα μας επρηξες, αν θες να μάθεις ύπαγε στον τόπο του εγκλήματος δεν είσαι και κανένας σακάτης επάνω σε καρότσι !
Αλλά επειδή είμαστε καλοί μπουρδελιαρηδες θα σου πω ποια είναι εκεί !
Η Νικολέτα φιλτατε. Αυτή η καινούργια στην Βέροια. Έγραψα μια πρώτη κριτική εγώ και μια ο νίντζα.
Όμως προχθές που ξαναπήγα μου είπε ότι φεύγει και θα έρθει καινούργια κοπέλα την άλλη Τρίτη.
Συνεπώς έχεις να κάνεις δυο γαμισια ένα τώρα με την Νικολέτα και ένα με την καινούργια που πρόκειται να έρθει.
Και φυσικά χρωστάς δύο κριτικές και τρία τσιπούρα !
Γεια σου ρε προεδρε πετριδη οσα τσιπουρα θες
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Επισκεψη αποψε μηπως υπαρχει κατι φρεσκο. Δυστυχως. Η γνωστη Βαλερια η οποια μου ειπε θα μεινει μεχρι τελος Νοεμβριου. Αυτα παιδες.
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Δευτερα: Μου μπηκε η ιδεα να βολταρω σε ολους τους οικους. Ξεκινωντας απο εδω κ εχοντας στο μυαλο μου οτι θα αλλαξε η.....κοπελα.....!Οντως αλλαξε. Ξανθια κοντο μαλλι καλουτσικο κορμι. Προσωπο;;; Να μην το συζητησουμε. (Παντα προσωπικη γνωμη) Ηλικια; 50+ εκτος αν πεφτω τοσο εξω. Μεταβολη να φυγω. Μου ελεγε ελα μην φευγεις να σου κανω Ουκρανικο τσιμπουκι. Δυο δυο τα σκαλοπατια κ καλο βραδυ.
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Δευτερα: Μου μπηκε η ιδεα να βολταρω σε ολους τους οικους. Ξεκινωντας απο εδω κ εχοντας στο μυαλο μου οτι θα αλλαξε η.....κοπελα.....!Οντως αλλαξε. Ξανθια κοντο μαλλι καλουτσικο κορμι. Προσωπο;;; Να μην το συζητησουμε. (Παντα προσωπικη γνωμη) Ηλικια; 50+ εκτος αν πεφτω τοσο εξω. Μεταβολη να φυγω. Μου ελεγε ελα μην φευγεις να σου κανω Ουκρανικο τσιμπουκι. Δυο δυο τα σκαλοπατια κ καλο βραδυ.
Τρισμέγιστε έπρεπε να μπεις μόνο και μόνο για να μας ενημερώσεις ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ ρωσικού ουκρανικού κ ελληνικού τσιμπουκίου...

Μετά τιμής Γ. Π
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Τρισμέγιστε έπρεπε να μπεις μόνο και μόνο για να μας ενημερώσεις ποιες είναι οι διαφορές μεταξύ ρωσικού ουκρανικού κ ελληνικού τσιμπουκίου...

Μετά τιμής Γ. Π
Ωωω αγαπητε. Κ ελεγα που ειναι ο φιλτατος;
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Ωωω αγαπητε. Κ ελεγα που ειναι ο φιλτατος;
Ο φιλτατος έχασε τον κωδικό του η μάλλον ξέχασε και μάταια προσπαθούσε να τον βρει - θυμηθεί έτσι πήρα ένα άλλο Νικ στην τύχη και επέστρεψα...αυτά προς ωρας
 

strekmean

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2015
Μηνύματα
22
Like
13
Πόντοι
0
Σήμερα τελευταία μερα για την νικολετα ήταν 12 μέρες εδώ θα ξανα έρθει όμως
 

A_tsotsoroglou

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2023
Μηνύματα
35
Like
44
Πόντοι
0
Σήμερα τελευταία μερα για την νικολετα ήταν 12 μέρες εδώ θα ξανα έρθει όμως
Όντως έφυγε...πήγα χθες βράδυ και βρήκα ένα χαρτί στην πόρτα που έγραφε 'ΑΥΡΙΟ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΓΗΝΕΚΑ"
Άρα από σήμερα κάποια άλλη θα πάει, ιδωμεν ...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.442
Κριτικές
12
Like
3.227
Πόντοι
746
Όντως έφυγε...πήγα χθες βράδυ και βρήκα ένα χαρτί στην πόρτα που έγραφε 'ΑΥΡΙΟ ΚΕΝΟΥΡΙΑ ΓΗΝΕΚΑ"
Άρα από σήμερα κάποια άλλη θα πάει, ιδωμεν ...
Συγουρα κενουρια γηνεκα η θα ερθει παλι...παλοια γηνεκα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom