Νέα

Πρώτη φορά στον πληρωμένο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα iuakoya
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 91
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Η πρώτη σας φορά ήταν

  • Σε μπουρδέλο

    Ψήφοι: 61 50,8%
  • Σε στούντιο

    Ψήφοι: 16 13,3%
  • Σε μασατζίδικο

    Ψήφοι: 2 1,7%
  • Σε ξενοδοχείο με call girl

    Ψήφοι: 17 14,2%
  • Σε σπίτι με call girl

    Ψήφοι: 12 10,0%
  • Σε αμάξι

    Ψήφοι: 5 4,2%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 7 5,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

jik

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
233
Κριτικές
28
Like
2.223
Πόντοι
2.411
Καπου 1997-98 δε θυμαμαι καλα,γυμνασιο ημουν,απλα μια κυριακη πηρα το λεωφορειο κ κατεβηκα μεταξουργειο,περιοχη που γνωριζα αλλωστε λογω συχνων διελευσεων.Μπηκα σε ενα μπουρδελο,εδωσα 2 χιλιαρικα,περιμενα σε καταμεστο σαλονι τερμα αγχωμενος,σαλοναρισε η πουτανα,ειπε το ποιηματακι,και αφου εδιωξε τους μαυριδερους,με πηρε μεσα.Περασμα καποτας αε πεσμενη πουτσα,δεν μου σηκωθηκε καλα ποτε λογω αγχους κ ξενερας,μου τον εβαλε πισωκολλητο,και μετα απο δυο τρια λεπτα,σηκωθηκε κι εφυγε ζητωντας μου συγγνωμη αλλα δεν γινοταν να κατσει αλλο ειπε επειδη ειχε πολυ κοσμο απ εξω.Ελληνιδα,μετριας εμφανισης,τριχωτο μουνι,κακιστες υπηρεσιες ειδικα σε παρθενο,κατι που δηλωσα.Την επομενη που πηγα σε μπουρδελο,τον επαιζα να μ σηκωθει πριν ερθει η πουτανα,κ εκανα συσταση για σωστο περασμα καποτας.Να σημειωθει οτι ειχα χαμουρεψει κοριτσακια στην ηλικια μ,δεν ημουν τελειως αμαθος απο γυναικα,αλλα προφανως τοτε το γαμησι ηταν εξαιρετικα δυσκολο να συμβει με γυμνασιοκοριτσα
 

dario86

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
19
Like
1
Πόντοι
0
καλησπέρα στην ομαδα. Εμένα η πρώτη μου φορα ηταν γυρω στα 15, 1999 με 2000 εποχη, 16 νοεμβρίου. Κοπάνα απο την γιορτή και με εναν φίλο πήγαμε σε στούντιο. Θυμάμαι την κοπέλα ακόμα και τώρα γιατί κατάλαβε ότι ήταν η πρώτη μου φορα και ήταν πολύ κομπλέ μαζί μου. Για κάποιο περίεργο λόγω δεν ήμουν αγχωμένος ενω όλες τις άλλες φορες σαν έφηβος ήμουν. Ήταν τέλεια πρώτη εμπειρια και για καποιο περίεργο λόγω δεν τελείωσα κατευθειαν.
 

David 1975

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2019
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
70
Πόντοι
0
Εμένα η πρώτη μου φορά ήταν άσχημη εμπειρία  σε μπουρδελο  σε ένα πάνω στη φυλής ημι υπόγειο που είχε ένα μικρό σαλόνι δεν ξέρω αν λειτουργεί ακόμα .τρεις φίλοι 16 χρονών Κυριακή απόγευμα   είχαμε πάει για τσάρκα να πάρουμε μάτι για να πάρουμε δουλειά για το σπίτι, αφού βολταραμε αρκετή ώρα στα μπουρδελα ,είχε πολυ κόσμο εκεί την μέρα στην φυλής,  μπαίνουμε στο ημι υπόγειο και η τσατσά μας παρουσιάζει μια θεά, μοντέλο τέτοια γυναίκα δεν είχα ξαναδεί πάθαμε πλάκα και η τρεις, τους λέω εγώ θα περάσω, ήμουν παρθένος και είχα αρκετό άγχος πληρώνω 3000 δρχ αν θυμάμαι καλά και περνάω σε ένα δωμάτιο που η πόρτα είναι φάτσα στο σαλονακι ,έρχεται η γκομενα και αρχίζουμε το παιχνίδι ,αφού γαμουσα για κάνα δεκάλεπτο γέμισε το σαλόνι από κόσμο και ένας ακουμπαγε στη πόρτα του δωματίου και ανοίγει η πόρτα αφού δεν είχε ούτε χερούλι και γυρνάω και βλέπω να με περνούν μάτι καμιά εικοσαριά άτομα, τους αρχίζει στα γαμοσταυριδια η τσατσά και κλείνει την πόρτα άκουγα την τσατσά να τσακώνεται έξω και να γίνεται μεγάλη φασαρία μετά από όλα αυτά  ξεκαυλοσα και μου λέει η γκομενα, σου έπεσε, της λέω τι ήθελες να μου κάνει; εδώ μόνο που δεν μπήκαν μέσα να με γαμησουν και την έδιωξα  .Ξενέρωσα πολύ εκείνη την μέρα έκανα να ξαναπατήσω σε μπουρδελο πολύ καιρό .
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Φυλής 54 πάνω. Late '80s. 2000 δρχ. το εισιτήριο. Τζένη, 35άρα, μελαχροινή. Μπήκε μέσα κι εγώ την περίμενα ντυμένος κανονικότατα, ούτε το μπουφάν δεν είχα βγάλει!!! :2funny: Η γκόμενα όταν με είδε έτσι έμεινε λίγο μαλάκας!!! Κατάλαβε μονομιάς ότι ήμουν πρωτάρης και μου φέρθηκε ανάλογα!

Καλό γαμήσι, πρέπει να κράτησε κάνα 5λεπτο max όντας πιτσιρικάς!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Φυλής 54 πάνω. Late '80s. 2000 δρχ. το εισιτήριο.


Καπου 1997-98 δε θυμαμαι καλα,γυμνασιο ημουν,απλα μια κυριακη πηρα το λεωφορειο κ κατεβηκα μεταξουργειο,περιοχη που γνωριζα αλλωστε λογω συχνων διελευσεων.Μπηκα σε ενα μπουρδελο,εδωσα 2 χιλιαρικα

88-98 πληθωρισμος 0% :S :S :S

 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Τελη 90s και γω 3χιλιαρο θυμαμαι.

Εντωμεταξυ το αβαταρ σου με εχει σκαλωσει και καθομαι το χαζευω καμμια φορα :2funny:
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6
Πριν απο δεν θυμαμαι και εγω ποσα χρονια,Πλατεια Ναυαρινου στο στενο κατεβαινοντας αριστερα.Ντροπη τοτε μη τυχον και με δει καποιο ματι.Καλες εποχες με πολυ γελιο στις τσαρκες μας,μεγαλη  παρεα που πηγεναμε μονο για χαβαλε αν ηθελα παραπανω παντα μονος με τη παρεα μονο γελιο.Εκεινη την εποχη με 1,5 ευρω (500 δρχ.) εισουν αρχοντας.
 

o_grego_bruxo

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
35
Κριτικές
1
Like
21
Πόντοι
0
Ήταν ή στην Κεραμεικού ή στην Λεωνίδου, είχαμε κατέβει πρώτη φορά για τσάρκα πριν 18-20 χρόνια τρεις φίλοι παρθένοι και οι τρεις, είχαμε φύγει από ένα παρτυ και ήταν πρώτες πρωϊνές ώρες, ούτε ξέραμε που βρίσκονταν τα μπουρδέλα και τα βρήκαμε κατα τύχη. Αφού τα γυρίσαμε όλα για σωστή έρευνα αγοράς και χαβαλέ, πέρασα με μία που έμοιαζε τρομερά με την Παπαρίζου και πρεπει να ήταν αλβανή ή ρουμάνα. Τα κατάφερα μια χαρά, αλλά ήμουν παράλληλα και τόσο αγχωμένος που πήρα τις κάλτσες στο χέρι και τις φόρεσα μετά στο αυτοκίνητο. :2funny:
 

godar23

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2011
Μηνύματα
45
Like
1
Πόντοι
0
Αν δεν απατωμαι το εχω ξανα γραψει εδω..Μεσα τις δεκαετιας του 80 σε ενα απο τα μπουρδελλα του Ρεθυμνου,χειριστες υπηρεσιες και μπορω να πω οτι μου αφησε τραυματικο βιωμα η ολη κατασταση.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Τα '90s στην σαλονικα το ειχαν διχιλιαρο τα πιο πολλα.Εξου και το συνθημα των παοκτσηδων..με κανα δυο με κανα δυο χιλιαρικα.. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom