Νέα

Προτάσεις για ασφαλή site και κατέβασμα ταινιών χωρίς πληρωμή παίδες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikbel2000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Παιδιά τα φώτα σας ....Γράψτε για καμιά ιστοσελίδα που να ειναι ασφαλή και χωρίς πληρωμές και διάφορες άλλες μαλακίες ώστε να κατεβάσουμε καμιά ταινία ξένη (και εύκολος τρόπος με υπότιτλους) να δούμε .....Δεν μπορεσα να βρώ πρόσφατα κάποιο αντίστοιχο θέμα σε αναζήτηση που εκανα στο σάιτ μας ...Σας ευχαριστώ και Υγεία να έχουμε όλοι μας .....Γαμάτε οσο μπορείτε και προπαντός με ασφάλεια....
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Το κατέβασα παιδια και ενω για 2-3 ταινίες ολα πηγαιναν καλα το απεγκατέστησα γιατί κολλούσε  και οταν εβαλα κάποια πρόσφατη εκδοση του μου ζηταγε συνδρομη με κάποια επιλογη VPN ....Μήπως μπορει να μου προτεινεις κάποια εκδοσή του να να μην ζητάει κάτι τέτοιο και 2-3 βασικά πραγματάκια για το πως δουλεύει το popcorn ?
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.633
Κριτικές
32
Like
9.914
Πόντοι
11.746
Ανάλογα τι βολεύει τον καθένα, δλδ εμένα μου αρέσει να κρατάω συλλογή από ταινίες να μπορώ να τις δω όποτε θέλω.
Λοιπόν με το κλασσικό τρόπο τορεντς
και υπότιτλοι  χρησιμοποιώ opera στις ρυθμίσεις έχω βάλει ενεργοποίηση vpn.
Ελπίζω να βοήθησα
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Το κατέβασα παιδια και ενω για 2-3 ταινίες ολα πηγαιναν καλα το απεγκατέστησα γιατί κολλούσε  και οταν εβαλα κάποια πρόσφατη εκδοση του μου ζηταγε συνδρομη με κάποια επιλογη VPN ....Μήπως μπορει να μου προτεινεις κάποια εκδοσή του να να μην ζητάει κάτι τέτοιο και 2-3 βασικά πραγματάκια για το πως δουλεύει το popcorn ?

Κατι μαλακια εκανες τυπε,να ξερεις οτι ο καλυτερος τροπος σε κατεβασμα ταινιας ειναι απο τορεντ και ΟΧΙ απο λαιβστριμ εφαρμογη ασχετα που σου δινουν την δυνατοτητα!

το ειχα ξανα γραψει και εδω ..


Τυποι οσοι βαρεθηκατε το καρασπαμ η το να μετατρεπετε το πσ σας και την συνδεση σας σε πχ μπιτκοιν μαινερ βλεποτας ονλαιν απο γιουαρελ ταινιες ... η λυση ειναι απλη και δοκιμασμενη και για οσους δεν θελουν να μπλεκουν με κοντι  

Μπειτε στα παρακατω σαι κατεβαστε την εφαρμογη τους αναλογα (windows-android-mac) και δειτε ταινιες και σαπουνοπερες(σειρες) διχως αυριο με ελληνικους υποτιτλους αλλα και με εξελληνισμενες τις εφαρμογες για να ξερετε τι σας γινετε (περιπου) η μη αγγλομαθεις ... τα παρακατω τα θεωρω πο ευκολα για καποιον ασχετο

1    

2  

Περαστικα και καλη επελαση της γριπης-κορονοιου  :grin: :grin: :grin:


Τιποτα δεν ειναι θεωρητικα ασφαλες εφοσον ειναι τζαμπα ...

Για τι συσκευη μιλαμε τυπε ?

 

preosd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
103
Κριτικές
2
Like
197
Πόντοι
281
Rarbg.com
Εκτός αν έχω μείνει πίσω
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Παιδια Χρονια Πολλά σε όλους ....Εύχομαι να ληξει το συντομοτερο δυνατον η περιπέτεια αυτη με τον Κορωνοιο χωρις απώλειες ...Σας ευχαριστώ όλους για τις προτασεις σας ...Προς το παρον κατέληξα στο Popcorn-Time 0.3.10 το οποίο με καλύπει αρκετά καλά ......Σε κάποιες ταινίες όμως που δεν έχουν υποτιτλους στα Ελληνικά υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να βρίσκω και να τους ενσωματώνω χωρίς πληρωμή και επικίνδυνα για ιούς προγράμματα ? Επισης μπορώ να μεταφέρω τις ταινίες απο το φακελο που αποθηκευονται του Popcorn-Time σε φλασάκι και να τις βλέπω σε κάποια αλλη tv χωρις να κουβαλάω το laptop ? Yπάρχει αντίστοιχο προγραμμα για smartphone ...?
 

NIGHTRIDER1981

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2008
Μηνύματα
597
Like
12
Πόντοι
6
εγω θελω 4Κ να παίζει τα πάντα να τα βλέπω παντού και να μην δίνω ευρώ
ρε sentonakia ειπαμε μπορει να σε επηρέασε η οικον κριση και ο διαβολικος ιος αλλα το τσαμπε δεν τα εχει ολα και οπως θες

λοιπόν για όσους θέλουν κάτι οικονομικό με πολλές επιλογές
cyberflix ή typhoon σε android tv box
βάζετε να παίζει με mx player ή vlc
και παιρνει υπότιτλους onlinesubtitles κυρίως
αν ομως το βρείτε στο ιντερνετ καποιον που δεν εχει τον προσθετεις απο το mx player που εχει πολλες δυνατοτητες
με 1 donate με διάρκεια κάποιους μήνες στο real debrid μπορείτε να έχετε ακόμα περισσότερες επιλογές & τελευταιες ταινιές σε full hd ή 4Κ ορισμένες
θέλει ρύθμιση από τα settings του cyberflix
χρειάζεται λίγο χρόνο αλλά από αυτό πιστεύω έχουμε οι περισσότεροι άφθονο πλεον ε
μετά όμως είναι σουπερ

* μόνο ελληνικές ταινίες & σειρες δεν έχει
εκει είναι ότι καλύτερο το MAGICO dot 0N3 που έγραψε συναθλητής παραπάνω!
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Παιδια Χρονια Πολλά σε όλους ....Εύχομαι να ληξει το συντομοτερο δυνατον η περιπέτεια αυτη με τον Κορωνοιο χωρις απώλειες ...Σας ευχαριστώ όλους για τις προτασεις σας ...Προς το παρον κατέληξα στο Popcorn-Time 0.3.10 το οποίο με καλύπει αρκετά καλά ......Σε κάποιες ταινίες όμως που δεν έχουν υποτιτλους στα Ελληνικά υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να βρίσκω και να τους ενσωματώνω χωρίς πληρωμή και επικίνδυνα για ιούς προγράμματα ? Επισης μπορώ να μεταφέρω τις ταινίες απο το φακελο που αποθηκευονται του Popcorn-Time σε φλασάκι και να τις βλέπω σε κάποια αλλη tv χωρις να κουβαλάω το laptop ? Yπάρχει αντίστοιχο προγραμμα για smartphone ...?

Οχι δεν μπορεις γιατι απλα δεν υπαρχουν, αν βουν θα τους βγαλει ..τυπε διαβαζεις καθολου το θεμα που εσυ ανοιξες και τις απαντησεις που δινονται ? να υποθεσω οτι εισαι ασχετος και δεν μιλαω με κανα καθυστερημενο :S :S :S
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
εγω θελω 4Κ να παίζει τα πάντα να τα βλέπω παντού και να μην δίνω ευρώ
ρε sentonakia ειπαμε μπορει να σε επηρέασε η οικον κριση και ο διαβολικος ιος αλλα το τσαμπε δεν τα εχει ολα και οπως θες

λοιπόν για όσους θέλουν κάτι οικονομικό με πολλές επιλογές
cyberflix ή typhoon σε android tv box
βάζετε να παίζει με mx player ή vlc
και παιρνει υπότιτλους onlinesubtitles κυρίως
αν ομως το βρείτε στο ιντερνετ καποιον που δεν εχει τον προσθετεις απο το mx player που εχει πολλες δυνατοτητες
με 1 donate με διάρκεια κάποιους μήνες στο real debrid μπορείτε να έχετε ακόμα περισσότερες επιλογές & τελευταιες ταινιές σε full hd ή 4Κ ορισμένες
θέλει ρύθμιση από τα settings του cyberflix
χρειάζεται λίγο χρόνο αλλά από αυτό πιστεύω έχουμε οι περισσότεροι άφθονο πλεον ε
μετά όμως είναι σουπερ

* μόνο ελληνικές ταινίες & σειρες δεν έχει
εκει είναι ότι καλύτερο το MAGICO dot 0N3 που έγραψε συναθλητής παραπάνω!

Αλλος μαλακας απο δω που δεν κατανοει τον τιτλο του νηματος  :jerking:
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Οχι δεν μπορεις γιατι απλα δεν υπαρχουν, αν βουν θα τους βγαλει ..τυπε διαβαζεις καθολου το θεμα που εσυ ανοιξες και τις απαντησεις που δινονται ? να υποθεσω οτι εισαι ασχετος και δεν μιλαω με κανα καθυστερημενο :S :S :S
Ρε Φίλε κάποιες απορίες έχω λόγω άγνοιας του συγκεκριμένου προγράμματος ....Αν γνωρίζεις και θέλεις βοηθάς ...Σε κάθε περίπτωση άσε τους χαρακτηρισμούς γιατί δεν χρειάζονται και δεν εξυπηρετούν σε τίποτα ....Με καλή διάθεση πάντα ....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
      Εγώ πάντως μπαίνω εδώ: τις βλέπω online, έχει και υπότιτλους. Δεν θεωρώ οτι είναι και η καλύτερη επιλογή απο θέμα ποιότητας αλλά είναι εύχρηστο και εύκολο!!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
      Εγώ πάντως μπαίνω εδώ: τις βλέπω online, έχει και υπότιτλους. Δεν θεωρώ οτι είναι και η καλύτερη επιλογή απο θέμα ποιότητας αλλά είναι εύχρηστο και εύκολο!!
το θεμα ειναι πως κατεβαζεις απο ελληνικα streaming sites οπως αυτο που λες αλλα και απο ξενα steaming sites  :S
 

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
Παιδιά τα φώτα σας ....Γράψτε για καμιά ιστοσελίδα που να ειναι ασφαλή και χωρίς πληρωμές και διάφορες άλλες μαλακίες ώστε να κατεβάσουμε καμιά ταινία ξένη (και εύκολος τρόπος με υπότιτλους) να δούμε .....Δεν μπορεσα να βρώ πρόσφατα κάποιο αντίστοιχο θέμα σε αναζήτηση που εκανα στο σάιτ μας ...Σας ευχαριστώ και Υγεία να έχουμε όλοι μας .....Γαμάτε οσο μπορείτε και προπαντός με ασφάλεια....
Τύπε πριν δεις ταινία,αλλάζεις σεντόνια;
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Ρε Φίλε κάποιες απορίες έχω λόγω άγνοιας του συγκεκριμένου προγράμματος ....Αν γνωρίζεις και θέλεις βοηθάς ...Σε κάθε περίπτωση άσε τους χαρακτηρισμούς γιατί δεν χρειάζονται και δεν εξυπηρετούν σε τίποτα ....Με καλή διάθεση πάντα ....

Σε εχω βοηθησει και με το παραπανω φιλε ! για να βοηθηθεις σε ενα φορα με καποιο τεχνικο προβλημα σου θα πρεπει και εσυ να εισαι συνεργασιμος περιγραφοντας το προβλημα που εχεις, κατι που δεν εκανες, αν δεν σου αρερεσουν οι χαρακτιρισμοι τραβα σε κανα ινσομνια, ουτε και εκει απανταν σε μαλακες και καθυστερημενους  :S
εδω εισαι στο μπου ... :uglystupid:

 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Μιας και εχεις "αγνοια" να απαντησω αν ξερω σις οποιες ερωτησεις σου  :jerking:
 
OP
OP
N

nikbel2000

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2011
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
1
Μιας και εχεις "αγνοια" να απαντησω αν ξερω σις οποιες ερωτησεις σου  :jerking:
1...Σε κάποιες ταινίες όμως που δεν έχουν υποτιτλους στα Ελληνικά υπάρχει κάποιος εύκολος τρόπος να βρίσκω και να τους ενσωματώνω χωρίς πληρωμή και επικίνδυνα για ιούς προγράμματα ?
2...Επισης μπορώ να μεταφέρω τις ταινίες απο το φακελο που αποθηκευονται του Popcorn-Time σε φλασάκι και να τις βλέπω σε κάποια αλλη tv χωρις να κουβαλάω το laptop ?
3...Yπάρχει αντίστοιχο προγραμμα για smartphone ...?
Για το 1... ελαβα απάντηση ήδη  ....αν γνωρίζεις για το 2 και το 3
Εξυπνάκια της παρέας....
 

DimitrisOOO(1)

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2018
Μηνύματα
709
Like
99
Πόντοι
6
Για το 1... ελαβα απάντηση ήδη  ....αν γνωρίζεις για το 2 και το 3
Εξυπνάκια της παρέας....
Ωραια... αρα απο κει θα λαβεις και τις απαντησεις για το 2 και 3  :jerking2: που σου απαντηθηκαν παραπανω στο θεμα σου  :jerking:  :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom