Νέα

Προσέγγιση σε διάσημη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παραλιώτης
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 194
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.112
Πόντοι
496
Όταν οι μεγαλομύστες μουνέτων kman & Savvidis ήταν ενεργοί εδώ μέσα, δεν πήρες συμβουλές; :think:
Από εκεί και πέρα είναι θέμα €κκαθαριστικού, σαν τι άλλο θες; :confused:
Και φυσικά να ξεκόψεις από εδώ μέσα, οι διάσημες είναι καλά κορίτσια :confused:
 

Megaman18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2024
Μηνύματα
42
Like
114
Πόντοι
0
Έχω πάρει πάνω από 7 διάσημες και μάλιστα η μια τραγουδίστρια που θα ήθελε το 90 τα εκατό να κάνει κάτι. Το μυστικό είναι ένα κάνεις ότι δεν τις ξέρεις είναι τραγουδίστρια δεν την ξέρεις είναι ηθοποιός δεν βλέπεις τηλεόραση κτλπ Μάλιστα τον δικό της τον έκανα κέρατα και μετά έβλεπα στις τηλεοράσεις για το αν σκέφτονται να παντρευτούν. Ενώ τα έπινε όλα και της είχα κάνει το λωκο τάληρο
 

Ex-Loverman

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2022
Μηνύματα
71
Like
167
Πόντοι
0
Πριν λιγα χρονια.

Προπαραμονη πρωτοχρονιας . Σούπερ διασημο μοντελο που μενει μονιμα Ιταλία.Μενει σε σουιτα με εναν Αραβα.Κατα τις 3 το πρωι,φτανουν απο έξοδο στο ξενοδοχειο.Η κοπελα μπαίνει στο λομπι του ξενοδοχείου και ο Αραβας παει να παρκάρει το αμαξι.(Εκανε κανα δεκάλεπτο)
Μονος εγω με την κοπελα μεχρι να έρθει ο Αραβας.πιανω την κουβεντα με το θεομουνο.Δεν της δειχνω οτι ξερω ποια ειναι.Την εκανα να γελασει πολυ με κατι αστειακια και κατι προσωπικες ιστορίες.Μου ειπε οτι θαβηθελε να ςρθω να δουλεψω μαζι της στην Ιταλία.Μολις ηρθε ο Αραβας,με καληνυχτησε με το ονομα μου.
Το επόμενο βραδυ κατα τις 0100,παιρβει τηλέφωνο στην υποδοχή και ζηταει ονομαστικα απο μενα να της παω ατο δωματιο ένα κλειδί δωματιου επειδη εχασε το δικό της.Λεω ωπα εδω ήμαστε.Ενημςρωμω τον βοηθο κου ότι θα λείψω καμποση ωρα.Ανεβαινω στον 6ο οροφο καυλωμενος και τι βλεπω Η κοπελα καθιστη σε μια πολυθρονα εξω αποντο ασανσέρ και 2 αραβες να την περιμένουν να μπουν στο δωματιο.Της δινω το κλειδί ,με ευχαριστει λεγοντας παλι το ονομα μου και μπαίνουν στο δωματιο.Εφαγα τρελη ξενερα.
Την επομενη μέρα που ηταν και παραμονή Πρωτοχρονιάς,κατα τις 1100 η ωρα την περίμενε μια αμαξαρα εξω για βα παει Κολωνακι για ρεβεγιον.Βγαινει απο το ασανσερ και με αυτα που φοραει την παιζει ολο το ξενοδοχείο.Πριν φτασει ατο αμαξι, σταματάει,γυριζει πισω και λεει μονο σε μενα."Γι@@@@ μου καλη σου χρονια.

Σαν να τη γαμησα.Μεχρι και σήμερα,ολοι θυμονται τη φαση που γύρισε να ευχηθει μονο σε μενα.

Δεν θελω να πω ποια ήταν.Το μονο τιπ που θα δωσω ειναι ότι σε καποιο περιοδικο,αν ξυναμε με κερμα το καλυμμένο μουνι της,θα το βλεπαμε....

Φιλια σε ολους.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
2
Like
5.142
Πόντοι
1.056
Πριν λιγα χρονια.

Προπαραμονη πρωτοχρονιας . Σούπερ διασημο μοντελο που μενει μονιμα Ιταλία.Μενει σε σουιτα με εναν Αραβα.Κατα τις 3 το πρωι,φτανουν απο έξοδο στο ξενοδοχειο.Η κοπελα μπαίνει στο λομπι του ξενοδοχείου και ο Αραβας παει να παρκάρει το αμαξι.(Εκανε κανα δεκάλεπτο)
Μονος εγω με την κοπελα μεχρι να έρθει ο Αραβας.πιανω την κουβεντα με το θεομουνο.Δεν της δειχνω οτι ξερω ποια ειναι.Την εκανα να γελασει πολυ με κατι αστειακια και κατι προσωπικες ιστορίες.Μου ειπε οτι θαβηθελε να ςρθω να δουλεψω μαζι της στην Ιταλία.Μολις ηρθε ο Αραβας,με καληνυχτησε με το ονομα μου.
Το επόμενο βραδυ κατα τις 0100,παιρβει τηλέφωνο στην υποδοχή και ζηταει ονομαστικα απο μενα να της παω ατο δωματιο ένα κλειδί δωματιου επειδη εχασε το δικό της.Λεω ωπα εδω ήμαστε.Ενημςρωμω τον βοηθο κου ότι θα λείψω καμποση ωρα.Ανεβαινω στον 6ο οροφο καυλωμενος και τι βλεπω Η κοπελα καθιστη σε μια πολυθρονα εξω αποντο ασανσέρ και 2 αραβες να την περιμένουν να μπουν στο δωματιο.Της δινω το κλειδί ,με ευχαριστει λεγοντας παλι το ονομα μου και μπαίνουν στο δωματιο.Εφαγα τρελη ξενερα.
Την επομενη μέρα που ηταν και παραμονή Πρωτοχρονιάς,κατα τις 1100 η ωρα την περίμενε μια αμαξαρα εξω για βα παει Κολωνακι για ρεβεγιον.Βγαινει απο το ασανσερ και με αυτα που φοραει την παιζει ολο το ξενοδοχείο.Πριν φτασει ατο αμαξι, σταματάει,γυριζει πισω και λεει μονο σε μενα."Γι@@@@ μου καλη σου χρονια.

Σαν να τη γαμησα.Μεχρι και σήμερα,ολοι θυμονται τη φαση που γύρισε να ευχηθει μονο σε μενα.

Δεν θελω να πω ποια ήταν.Το μονο τιπ που θα δωσω ειναι ότι σε καποιο περιοδικο,αν ξυναμε με κερμα το καλυμμένο μουνι της,θα το βλεπαμε....

Φιλια σε ολους.
Ρία;
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.810
Like
3.629
Πόντοι
456
Εδώ δεν μπορούμε να μας κάτσει η γειτόνισα με τα γυαλάκια που είναι στην κνε και κάνει delivery μόνο αν σταθεροποιηθεί η θερμοκρασία και γείρει το αντιλαϊκό ισοζύγιο ελαφρώς προς τα αριστερά, πήγαμε στις διάσημες. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
Εδώ δεν μπορούμε να μας κάτσει η γειτόνισα με τα γυαλάκια που είναι στην κνε και κάνει delivery μόνο αν σταθεροποιηθεί η θερμοκρασία και γείρει το αντιλαϊκό ισοζύγιο ελαφρώς προς τα αριστερά, πήγαμε στις διάσημες. :confused:
Έχει έφεση προς τα πορνολογοτεχνηματα ο λαός του bou....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Πριν λιγα χρονια.

Προπαραμονη πρωτοχρονιας . Σούπερ διασημο μοντελο που μενει μονιμα Ιταλία.Μενει σε σουιτα με εναν Αραβα.Κατα τις 3 το πρωι,φτανουν απο έξοδο στο ξενοδοχειο.Η κοπελα μπαίνει στο λομπι του ξενοδοχείου και ο Αραβας παει να παρκάρει το αμαξι.(Εκανε κανα δεκάλεπτο)
Μονος εγω με την κοπελα μεχρι να έρθει ο Αραβας.πιανω την κουβεντα με το θεομουνο.Δεν της δειχνω οτι ξερω ποια ειναι.Την εκανα να γελασει πολυ με κατι αστειακια και κατι προσωπικες ιστορίες.Μου ειπε οτι θαβηθελε να ςρθω να δουλεψω μαζι της στην Ιταλία.Μολις ηρθε ο Αραβας,με καληνυχτησε με το ονομα μου.
Το επόμενο βραδυ κατα τις 0100,παιρβει τηλέφωνο στην υποδοχή και ζηταει ονομαστικα απο μενα να της παω ατο δωματιο ένα κλειδί δωματιου επειδη εχασε το δικό της.Λεω ωπα εδω ήμαστε.Ενημςρωμω τον βοηθο κου ότι θα λείψω καμποση ωρα.Ανεβαινω στον 6ο οροφο καυλωμενος και τι βλεπω Η κοπελα καθιστη σε μια πολυθρονα εξω αποντο ασανσέρ και 2 αραβες να την περιμένουν να μπουν στο δωματιο.Της δινω το κλειδί ,με ευχαριστει λεγοντας παλι το ονομα μου και μπαίνουν στο δωματιο.Εφαγα τρελη ξενερα.
Την επομενη μέρα που ηταν και παραμονή Πρωτοχρονιάς,κατα τις 1100 η ωρα την περίμενε μια αμαξαρα εξω για βα παει Κολωνακι για ρεβεγιον.Βγαινει απο το ασανσερ και με αυτα που φοραει την παιζει ολο το ξενοδοχείο.Πριν φτασει ατο αμαξι, σταματάει,γυριζει πισω και λεει μονο σε μενα."Γι@@@@ μου καλη σου χρονια.

Σαν να τη γαμησα.Μεχρι και σήμερα,ολοι θυμονται τη φαση που γύρισε να ευχηθει μονο σε μενα.

Δεν θελω να πω ποια ήταν.Το μονο τιπ που θα δωσω ειναι ότι σε καποιο περιοδικο,αν ξυναμε με κερμα το καλυμμένο μουνι της,θα το βλεπαμε....

Φιλια σε ολους.
φίλε σόρι αλλά θα στο χαλάσω, να μας φωνάζουν με τ όνομα μας οι πουτάνες σε δημόσιο χώρο, δεν μας ανεβάζει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.804
Κριτικές
62
Like
40.185
Πόντοι
8.530
φίλε σόρι αλλά θα στο χαλάσω, να μας φωνάζουν με τ όνομα μας οι πουτάνες σε δημόσιο χώρο, δεν μας ανεβάζει.
Θα ήταν καλύτερα να μας φωνάζουν με την συναγωνιστικη μας προσωνυμία.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Έχω μία εμπειρία με τραγουδίστρια Ελληνίδα, 40+
Την είδα σε ένα μαγαζί μετά από συναυλία που έκανε after party..
Της μίλησα και της είπα πως τη θαυμάζω λόγω της..προσωπικότητάς της και μιλήσαμε κανένα εικοσάλεπτο..
Ανταλλάξαμε τηλέφωνα...Τη πήρα μία φορά για να της ευχηθώ για την ονομαστική της εορτή..Το σήκωσε..Με θυμόταν...Ως εντελώς κότα δεν έκανα απολύτως τίποτα, ούτε καν προσπάθησα να της προτείνω έναν καφέ..
Ήθελα να μείνω με την επιτυχία, πως μου έδωσε το τηλέφωνό της και το σήκωσε όταν την πήρα..Φανταστείτε δεν την ξαναπήρα ποτέ τηλέφωνο ξανά για να μου μείνει η γλυκιά ανάμνηση..
Προφανώς και είναι πλέον η αγαπημένη μου τραγουδίστρια, κάθε φορά που τη βλέπω στην τηλεόραση(όχι τόσο συχνά πια)χαμογελάω...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Y13

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.733
Κριτικές
10
Like
2.088
Πόντοι
3.187
Πριν λιγα χρονια.

Προπαραμονη πρωτοχρονιας . Σούπερ διασημο μοντελο που μενει μονιμα Ιταλία.Μενει σε σουιτα με εναν Αραβα.Κατα τις 3 το πρωι,φτανουν απο έξοδο στο ξενοδοχειο.Η κοπελα μπαίνει στο λομπι του ξενοδοχείου και ο Αραβας παει να παρκάρει το αμαξι.(Εκανε κανα δεκάλεπτο)
Τι είναι ο Άραβας ρε φίλε, ο μπαρμπα Μήτσος που αφήνει την κυρα Κούλα στην είσοδο για να βρει θέση? Οι Αραβες αφήνουν τα κλειδιά στον παρκαδόρο και φεύγουν. Οι πραγματικοί Αραβες οχι οι Αραβες από την Κυψέλη.
 
OP
OP
Παραλιώτης

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Τελικά πιο εύκολα γαμας διάσημη παρά τη γειτόνισσα...
Βέβαια άμα είσαι με το πουλί στο χέρι... Άστα να πάνε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom