Νέα

Πρωινά κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα HONDACRV
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 71
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Αν βάζανε και τίποτα ποικιλίες μπορεί και να ήταν καλύτερα και να κινούσε σε ποιο πολλούς το ενδιαφέρον... Σε μένα δηλαδή  :grin:

Έχουν ποικιλία σε κοπέλες...... δεν είναι αρκετό αυτό αγαπητέ? ;)
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Για το παρκάρισμα θα κανονίσεις τίποτα ?
Η να το ξεχάσουμε?

Ζήτα όταν πας να ξεπαρκάρουν τα μαύρα τσιρόκι, μία μοτό bmw και ένα σκούτερ. Όλο εκεί τα βλέπω. Τι να πω... :think: Λες να είναι παρατημένα;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Κατοικείτε έναντι?

Όχι, εργάζομαι στην Καλλιδρομίου και τον τελευταίο καιρό είμαστε εγώ και πολλοί συνάδελφοι ολιγόλεπτοι επισκέπτες του χώρου. Ενα Xsara οδηγώ και δεν βρίσκω πού να το αφήσω να πάρει! Θα καλέσω να τα μαζέψει ο Δήμος!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Όχι, εργάζομαι στην Καλλιδρομίου και τον τελευταίο καιρό είμαστε εγώ και πολλοί συνάδελφοι ολιγόλεπτοι επισκέπτες του χώρου.

Τότε μπορούμε όλοι μαζί να αναφωνήσωμεν το moto του κ.Κοτομπίφτεκου: Σκαραβαίο Μαγαζάρα!

Ενα Xsara οδηγώ και δεν βρίσκω πού να το αφήσω να πάρει! Θα καλέσω να τα μαζέψει ο Δήμος!

Μα η εποχή του μπόγια, έχει παρέλθει προ πολλού..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Kερατούκλη! όλο και κάτι θα παίρνει το μάτι σου από τις μοντέλες που κατοικούν στο Orion....
:grin:

Μήπως μπερδεύεσαι με τις Δρυάδες; Νομίζω πως ο Ωρίων είναι Μπενάκη και Ανεξαρτησίας. Εγώ παίρνω το xsara με τους συναδέλφους από Καλλιδρομίου ανάμεσα Ιπποκράτους και Μαυρομιχάλη. Είμαστε συχνοί ολιγόλεπτοι επισκέπτες (ειδικά τώρα τελευταία), φορτώνουμε κορασίδες κι έναν ευτραφή που όλο αλλάζει χρώμα στο μαλλί του  και μετά πάμε στα κεντρικά της εταιρείας. Βγαίνουμε στην άνοδο της Αλεξάνδρας και στο απέναντι ρεύμα, στο μεγάλο λευκό κτίριο στρίβουμε αριστερά. Το κακό είναι ότι δεν βρίσκουμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητο στο μαγαζί λόγω των προαναφερθέντων οχημάτων. Και να ήταν και κάνα μεγάλο αμάξι... Να έτσι είναι:  :grin:

 

MyNameIsNobody

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2011
Μηνύματα
150
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Μήπως μπερδεύεσαι με τις Δρυάδες; Νομίζω πως ο Ωρίων είναι Μπενάκη και Ανεξαρτησίας. Εγώ παίρνω το xsara με τους συναδέλφους από Καλλιδρομίου ανάμεσα Ιπποκράτους και Μαυρομιχάλη. Είμαστε συχνοί ολιγόλεπτοι επισκέπτες (ειδικά τώρα τελευταία), φορτώνουμε κορασίδες κι έναν ευτραφή που όλο αλλάζει χρώμα στο μαλλί του  και μετά πάμε στα κεντρικά της εταιρείας. Βγαίνουμε στην άνοδο της Αλεξάνδρας και στο απέναντι ρεύμα, στο μεγάλο λευκό κτίριο στρίβουμε αριστερά. Το κακό είναι ότι δεν βρίσκουμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητο στο μαγαζί λόγω των προαναφερθέντων οχημάτων. Και να ήταν και κάνα μεγάλο αμάξι... Να έτσι είναι:  :grin:
Ωραίο το αμαξάκι σου φίλε!
Λοιπόν όντως το Ορίον, όντως εκεί είναι. Και νομίζω από κοινού με το Δρυάδες στεγάζουν μοντέλα. Κανονικά, για όσους ρωτούν, όχι από τα "άλλα" που έρχονται για "τουρισμό". Λίγο ξερακιανά βέβαια, αλλά ομορφούλια :dancing:
Καλές δουλειές στο μαγαζί σου, αν και δε βλέπω να ξεμένετε από δουλειά!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Ωραίο το αμαξάκι σου φίλε!
Λοιπόν όντως το Ορίον, όντως εκεί είναι. Και νομίζω από κοινού με το Δρυάδες στεγάζουν μοντέλα. Κανονικά, για όσους ρωτούν, όχι από τα "άλλα" που έρχονται για "τουρισμό". Λίγο ξερακιανά βέβαια, αλλά ομορφούλια :dancing:
Καλές δουλειές στο μαγαζί σου, αν και δε βλέπω να ξεμένετε από δουλειά!

Στα σοβαρά μιλώντας ναι το μαγαζί αυτό (με το περιπολικό) δεν θα ξεμείνει από δουλειά. Αδιάφορο μου είναι μιας και προφανώς από αλλού ζω.
Το λοιπό, ο Ωρίων με τις Δρυάδες είναι αδελφομάγαζα και ξέρω κι εγώ το ίδιο, ότι ΔΕΝ είναι "τουρίστριες" οι κοπέλες. Σόρι για το ελαφρούτσικο σπαμ!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Το λοιπό, ο Ωρίων με τις Δρυάδες είναι αδελφομάγαζα και ξέρω κι εγώ το ίδιο, ότι ΔΕΝ είναι "τουρίστριες" οι κοπέλες. Σόρι για το ελαφρούτσικο σπαμ!

Τι κρίμα...... Θα μπορούσαμε να δείξουμε στα κορίτσια τα αρχαία....... :grin: :grin: :grin:
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Τι κρίμα...... Θα μπορούσαμε να δείξουμε στα κορίτσια τα αρχαία....... :grin: :grin: :grin:

Και τα αρχαία και τα σύγχρονα.Να πάρει η ευχή, είχα σκεφτεί μία φοβερή γέφυρα παρελθόντος-παρόντος. ΗΗΗΗ γκομενοπαγίδα. Το θέμα-γέφυρα τιτιλοφορείται: Ο Άδωνις, από το χθες ως το σήμερα! (τώρα το χάσαμε το κορμί...)

Χθες- Σήμερα
 

Συνημμένα

  • imagesCAA01CMX.jpg
    imagesCAA01CMX.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 44
  • imagesCAPC5L2M.jpg
    imagesCAPC5L2M.jpg
    4,8 KB · Εμφανίσεις: 47

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
σακαραβεο μαγαζαρα


σε ολα τα βλακανια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom