Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (8 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 84 29,5%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 32 11,2%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 110 38,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 23 8,1%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 21 7,4%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 13 4,6%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 20 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    285
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Ρε μαλακα πας καλα και εσυ;Θα κατσεις τωρα να ασχοληθεις με ενα αναρχιδο πουστρακι που δεν ξερεις κιολας σαν πουστρακι που ειναι τι θα κουβαλησει μαζι του οταν βρεθειτε;
Μονο αναρχικος δεν ειμαι ρε καθυστέρα...Το 19' Χ.Α εβαλα!Σου εχουνε κανει τη κωλοτρυπα σαν ορθανοιχτο τουνελ και λες εμενα πουστρακι...Τραβα να τη βρεις με κανενα τραβελο και ασε τις μαγκιες σε εμενα.Εγω μια χαρα ειμαι εδω που ειμαι!
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.523
Like
22.900
Πόντοι
6.256
Μονο αναρχικος δεν ειμαι ρε καθυστέρα...Το 19' Χ.Α εβαλα!Σου εχουνε κανει τη κωλοτρυπα σαν ορθανοιχτο τουνελ και λες εμενα πουστρακι...Τραβα να τη βρεις με κανενα τραβελο και ασε τις μαγκιες σε εμενα.Εγω μια χαρα ειμαι εδω που ειμαι!
Μονο τραβελια ψωνιζεις ή σε γαμανε και Πακιστανοι;
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
8
Like
4.285
Πόντοι
736
έληξεεεεεεέ αμάν :2funny:

κάτι άλλο ....
με τους πατεράδες δεν πρέπει να είμαστε ευαίσθητοι ?
Δεν λέω για το νετ που στα τέτοια μας τα πάντα όλα
Έξω δεν μου έχει τύχει αλλά σκέφτομαι πως για μάνα ίσως είμαι ελαστικός..
για πατέρα όμως ... :hammer:
Για εψες καλα τα λες για το ΓΑΜΩΜΑΝΕΣ!


Αλλα μν το συνεχιζουμε ρε μορτες!!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.927
Κριτικές
2
Like
67.626
Πόντοι
12.056
έληξεεεεεεέ αμάν :2funny:

κάτι άλλο ....
με τους πατεράδες δεν πρέπει να είμαστε ευαίσθητοι ?
Δεν λέω για το νετ που στα τέτοια μας τα πάντα όλα
Έξω δεν μου έχει τύχει αλλά σκέφτομαι πως για μάνα ίσως είμαι ελαστικός..
για πατέρα όμως ... :hammer:
ολα μεσα ειναι
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.523
Like
22.900
Πόντοι
6.256
Η μανα σου ναι,οντως...Καθε φορα που με βλεπει καβλωμενο,στηνει κωλο κατευθειαν...
Πολλα απωθημενα με τις μανες των αλλων εχεις πουστρακι....μαλλον με τη δικια σου ειχες πικρες εμπειριες.:confused:
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Πολλα απωθημενα με τις μανες των αλλων εχεις πουστρακι....μαλλον με τη δικια σου ειχες πικρες εμπειριες.:confused:
Η δικια μου μια χαρα ειναι...Για τα νυχτοπερπατηματα της δικιας σου της μανουλας δε ξερω τραβελοπουστα...Τη τελευταια φορα τη παρτουζωναν 4 πακιστανοι ταυτοχρονα!Ετσι μου ειπανε...Κοιτα να τη μαζεψεις λιγο...
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
8
Like
4.285
Πόντοι
736

Συνημμένα

  • {FAE6BB16-A27F-4022-BDE9-941EA162AA76}.png.jpg
    {FAE6BB16-A27F-4022-BDE9-941EA162AA76}.png.jpg
    275,3 KB · Εμφανίσεις: 7

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.523
Like
22.900
Πόντοι
6.256
Η δικια μου μια χαρα ειναι...Για τα νυχτοπερπατηματα της δικιας σου της μανουλας δε ξερω τραβελοπουστα...Τη τελευταια φορα τη παρτουζωναν 4 πακιστανοι ταυτοχρονα!Ετσι μου ειπανε...Κοιτα να τη μαζεψεις λιγο...
Τελικα σε γαμανε Πακιστανοι μαλλον πουστρακι και μετα μπαινεις εδω μεσα και το παιζεις κοκορακι....απο ποτε ξεκινησες να εκδιδεσαι;
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Τελικα σε γαμανε Πακιστανοι μαλλον πουστρακι και μετα μπαινεις εδω μεσα και το παιζεις κοκορακι....απο ποτε ξεκινησες να εκδιδεσαι;
Καλα καλα...Σε αφηνω στο παραμυθακι σου...Αν το επαναλαβεις αλλη μια φορα ισως και να το πιστεψεις παλιοαδερφαρα!Ξερω ποιος ειμαι και δεν χρειαζονται αποδειξεις!Τα απωθημενα με τα λαθροπακια μαλλον εσυ τα εχεις απ'οτι καταλαβα...
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.523
Like
22.900
Πόντοι
6.256
Καλα καλα...Σε αφηνω στο παραμυθακι σου...Αν το επαναλαβεις αλλη μια φορα ισως και να το πιστεψεις παλιοαδερφαρα!Ξερω ποιος ειμαι και δεν χρειαζονται αποδειξεις!Τα απωθημενα με τα λαθροπακια μαλλον εσυ τα εχεις απ'οτι καταλαβα...
Τυπισσα προφανως και ξερεις οτι εισαι αναρχιδο πουστρακι δεν εχει κανεις αμφιβολια....τελευταια ερωτηση.Στη Θυρα 13 πας οπως εισαι στη φωτογραφια;Προλαβαινεις να ανακουφισεις ολο το πεταλο μεχρι να ληξει το 90λεπτο ή χρειαζεσαι και καθυστερησεις;
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.273
Κριτικές
2
Like
14.296
Πόντοι
3.556
Ο αλλος χτες με την αντιπαραθεση που εχει με τον @ROB. C το πεταξε για Γαμωμανες
δεν πειράζει φίλε ,ούτε θα το ανέφερα
Απλά το είπα για να μην εθελοτυφλούμε , αρκετά με τους Μπριάκους κ τους Παπουτσέληδες που τάχα δεν τα βλέπουν όλα :2funny:
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.164
Like
45.471
Πόντοι
6.256
δεν πειράζει φίλε ,ούτε θα το ανέφερα
Απλά το είπα για να μην εθελοτυφλούμε , αρκετά με τους Μπριάκους κ τους Παπουτσέληδες που τάχα δεν τα βλέπουν όλα :2funny:
Χαρτοπολεμος πρωτη φορα το κανει ....εξεπλαγην σοβαρα τωρα...εντωμεταξυ ρε μπουστη μου ακομα παιζουν τα βρισιδια..
ενα ολιγολεπτο διαλειμμα εκανα και ακομα τα βλεπω
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Τυπισσα προφανως και ξερεις οτι εισαι αναρχιδο πουστρακι δεν εχει κανεις αμφιβολια....τελευταια ερωτηση.Στη Θυρα 13 πας οπως εισαι στη φωτογραφια;Προλαβαινεις να ανακουφισεις ολο το πεταλο μεχρι να ληξει το 90λεπτο ή χρειαζεσαι και καθυστερησεις;
Χρησαυγιτης ειμαι ρε μπασταρδακο...!!!Για τη δικη σου περιπτωση δε ξερω...Με τις μαλακιες που αραδιαζεις εισαι σιγουρα αδέρφη με μανουλα βιζιτου!Να σαι σιγουρος πως η 13 σιγουρα την εχει παρτουζωσει...Αστερι ηταν η μητερα σου απ'οτι εμαθα!Θα τσιμπησεις καλο χαρτζιλικακι...Αιντε και εις ανωτερα...Παντα τετοια!
 

slayer123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2022
Μηνύματα
1.458
Κριτικές
8
Like
4.285
Πόντοι
736
δεν πειράζει φίλε ,ούτε θα το ανέφερα
Απλά το είπα για να μην εθελοτυφλούμε , αρκετά με τους Μπριάκους κ τους Παπουτσέληδες που τάχα δεν τα βλέπουν όλα :2funny:
Σωστα τα λες,γιατι οταν μας φτυνουνε λεμε βρεχει.

Ειπαμε ολων την καμπουρα πρεπει να κοιταμε!!!!
Ερχεται ο καθε ενας και μας βριζει λες και γνωριζομαστε απο χτες!!!!!!
Οχι ρε συ,αν θες και εχεις προσωπικα,τοτε εκει να τα λεει!
Μπαινουν σε ολα τα νηματα και πουτανες εδω,πουτανες εκει.
Στα μεταξυ μας ειναι αλλιως,αλλα στο γενικα και αοριστα και μαλιστα επαννελημενα,ΟΧΙ!
 
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
474
Πόντοι
301
Τι εγινε ρε hellraiser???Δεν στον εχωσαν καλα τα λαθροπακια και ηρθες εδω να βγαλεις το πονο σου λεγοντας ενα καρο ψεματα για τη προσωπικη μου ζωη???Τα τραβελια οι φιλοι σου αραζουν προς Συγγρου μερια...Αιντε στην ευχη του θεου!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.273
Κριτικές
2
Like
14.296
Πόντοι
3.556
Χαρτοπολεμος πρωτη φορα το κανει ....εξεπλαγην σοβαρα τωραεντωμεταξυ ρε μπουστη μου ακομα παιζουν τα βρισιδια..
εμα ολογολεπτο διαλειμμα εκανα και ακομα τα βλεπω
βρε στα @@ μας ο χαροπόλεμος ωλαλά :2funny:
Με τον Πάνο τι να πώ ? δεν ακούει !!!!:confused:

@PanosK13 έληξε γαμώ τον μπειραιά τους ,ΕΛΗΞΕ :angry:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom