Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 22K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Αφού δεν είπε κανείς τπτα... Επιστροφή κατσαρίδας λοιπόν. Γιαννιτσων με Χαλκιδος. 22.30
Την είδα χθες τα ξημερώματα φίλε.
Ήταν μετά το σελ στο σημείο της Αλβανιδας 20 ευρώ λέει αλλά πολύ χάλι.
Τζάνκι και αυτή .
Να σου πω την αλήθεια μόνο λόγο ότι είναι από τις παλιές έτοιμος ήμουν να φορτώσω αλλά έχει χαλάσει πολύ .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Χθες αφού είχα πιεί τα ξίδια μου , ξημερώματα είπα να δώσω δικαιώματα στη Γιαννιτσών.
Το περίεργο ήταν ότι είχε κοπέλες .
Οι μαύρες ήταν όλες στα πόστα τους .
Η Ιουλία στις λαμαρίνες.
Η Μαρία στιλο απέναντι.
Η Φιόνα τρανς στο πόστο της .
Και μια ξανθιά τρανς στην κτηνιατρική.
Μετά το σελ ήταν η κατσαρίδα όπως προαναφέρθηκε σταμάτησα ,κοντοσταθηκα λίγο μου λέει 20 ευρώ,λέω θα κάνω καμία γύρα και θα ξανά περάσω . εννοείται ότι φορτώθηκε και ξανά φορτώθηκε και δεν την ξανά πρόλαβα .δεν καιγομουν βέβαια ήθελα να δώσω ένα τσιμπούκι για τα χοντρά .
Στην διχάλα ήταν μια πρεζου και μια ακόμα προς ΚΤΕΛ ,σταματάω την λέω για πίπα και κλείνουμε στο 10ρικο ,Βαλεντίνα πιτσιρικα πρεζου την είχε αναφέρει νομίζω ότι την φόρτωσε και ο @adonis4 .
Μπαίνει στο αμάξι και μου δείχνει την άλλη πρεζου και μου λέει απορώ αυτή ποιος την φορτώνει ,λέω ποια είναι αυτή ,μου λέει η Γεωργία έχει ειτς .την λέω εσύ εξετάζεσαι;
Και μου λέει βέβαια κάθε Πέμπτη, κανονικά με λεπτομέρειες που πάει και κάνει εξετάσεις δωρεάν είναι πρόγραμμα λέει για χρήστες .
Διαφήμιζε πολύ ότι κάνει φοβερή πίπα και όντως έπαθα πλάκα ,έκανε ένα πολύ καλό τσιμπούκι και με τελείωσε και κανονικά ενώ ήμουν πιωνενος.
Σε αυτό το σημείο και πάλι θα διευκρινίσω τι μαλακιες κάνετε πολλοί στην πιάτσα .
Πριν έγραψα αυτό που είπε για την άλλη ότι είναι άρρωστη στο καπάκι μόλις την βγάζω έξω με ρωτάει με προφυλακτικό θες ή χωρίς .
Της λεω με προφυλακτικό φυσικά γιατί δεν έχεις ;φυσικά και έχω απαντάει και μου το δίνει να το φορέσω εγώ μόνος μου ..ξαφνιάστηκε και μου λέει μπράβο και για μένα είναι καλύτερα ,όλοι οι πελάτες έρχονται και θέλουν μόνο χωρίς προφυλακτικό.
Πάτε καλά ρε σεις ;
Επίσης γαμιεται στα 20 ευρώ και την ρώτησα δίνει κώλο με 30.
Ευτυχώς λόγο πιωνατος δεν έκανα καμία μαλακία γιατί αποφεύγω να χώσω πρεζου ,μια μαλακια να γίνει θα πάθουμε κανένα έμφραγμα στην καβατζα .
Πάρτε το χαμπάρι μαλακες δίνεις ακαποτο σε πρεζόνι ,μετά πας σε μια Βουλγάρα ή στούντιο ή Κολ γκερλ τέλος πάντων και όλα γίνονται κύκλος . κόψτε τα επικίνδυνα μην ακούτε τον κάθε βλαμμένο εδώ που μιλάει για μικρόβιοφοβικους και μαλακίες .
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Αφού δεν είπε κανείς τπτα... Επιστροφή κατσαρίδας λοιπόν. Γιαννιτσων με Χαλκιδος. 22.30
Διαβαζω γνωστη πιατσοβια..λες να ειναι η κατσαριδα σκεφτομαι;Και να που ειναι!Προχθες ειδα προς το κεντρο καποια που της εμοιαζε,χωρις τατουαζ
 

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
ξερει κανεις ποτε βγαινει αυτh η πιτσιρικα ελληνιδα, μαρια νομιζω την λενε μια κοκκινο μαλλα στην γιαννιτσων;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Αντε μόλις είπα κατσαρίδα πήρατε μπρος.. Ουτε η Μοσαντ να ήμουνα και η NASA με δορυφορους.
Κι όμως την είδα, απόρησα και παράλληλα με πιάσε ενας γλυκός, ρομαντικος ενθουσιασμός και έτρεξα σούμπιτος να ενημερώσω και μετά είδα το σχόλιο σου!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Τζάμπα ντόρος θα γίνει και με την κατσαρίδα αφού δεν έχει καμία σχέση με την παλιά .
Πέρασαν τα χρονακια ,σαβουρεψε και της έχει μείνει μόνο η φήμη .
Προχθές που σταμάτησα και της μίλησα για να σιγουρευτώ δεν είχα κανένα ενθουσιασμό και καμία όρεξη να την πάρω .
Σίγουρα κάποια στιγμή ίσως να τιμηθεί για να δω σε τι στάδιο βρίσκεται και αυτό γιατί δεν υπάρχουν πολλές επιλογές αυτή την στιγμή.
Αν έρθουν 4-5 καλά το λεβελ θα ανέβει πάλι .
Η συγκεκριμένη έκανε μεγάλη παύση από την πιάτσα δοκιμάζοντας την τύχη της σε περιοδείες όπου ήταν Κολ γκερλ αλλά έχει επιστρέψει χάλια ξανά για το 20ρικο όπως όλες .
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Ναι ρε μαλακες αυτή ήταν
Εγώ αυτήν φόρτωσα χθες
Αρχικά μπηκα σε πειρασμό με την τρανς ΕΜΥ η οποία παίρνει μ ορμόνες και χθες ήταν καβλα με τις μπουταρες όξω
Αλλά έχει υφος κ ζητάει 30 όποτε fuck no dude!
Νωρίτερα είχα δει το ανναπερουκο που το τελευταίο έτος δεν είχε τιμηθεί λόγω κοντής κόμης χωρίς περου, άθλιων στυλιστικων επιλογών τύπου τζιν κτλ ενώ έχει μποδαρες και γκορμαρα γενικά, αλλά ψες ενέδωσα

30 παίρνω να ξες, μου είπε
Καλά καλά Ελα της είπα και προφανώς τα βρήκαμε στα 20

Απλά δεν είναι να ανοίγεις κουβέντα μαζί της ρε μπουσδη

Όλο ερωτικές απογοητεύσεις, παράπονα για φίλους κ διαφορα αλλά θέματα κοινωνικά / ταξικά που σου σπάει τα αρχιδια μέχρι να ανοίξει την πόρτα. Θέματα που απ ότι ρχω καταλαβει τόσα χρόνια την επηρεάζουν να μην κατεβαίνει περιποιημένη, εν αντιθέσει με χθες, που όπως δηλωσε ήταν καλά. Άλλωστε έβγαινε προς τα έξω με το υπέρ καυτό σύνολο της με τις μποδαρες έξω. Καβλα στα 48 της
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Την είδα χθες τα ξημερώματα φίλε.
Ήταν μετά το σελ στο σημείο της Αλβανιδας 20 ευρώ λέει αλλά πολύ χάλι.
Τζάνκι και αυτή .
Να σου πω την αλήθεια μόνο λόγο ότι είναι από τις παλιές έτοιμος ήμουν να φορτώσω αλλά έχει χαλάσει πολύ .
Πάντα τζάνκι ήταν αλλά κάπως το έλεγχε. Φαινόταν από την ομιλία και το γενικότερο στήσιμο.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
268
Like
1.040
Πόντοι
201
Χθες αφού είχα πιεί τα ξίδια μου , ξημερώματα είπα να δώσω δικαιώματα στη Γιαννιτσών.
Το περίεργο ήταν ότι είχε κοπέλες .
Οι μαύρες ήταν όλες στα πόστα τους .
Η Ιουλία στις λαμαρίνες.
Η Μαρία στιλο απέναντι.
Η Φιόνα τρανς στο πόστο της .
Και μια ξανθιά τρανς στην κτηνιατρική.
Μετά το σελ ήταν η κατσαρίδα όπως προαναφέρθηκε σταμάτησα ,κοντοσταθηκα λίγο μου λέει 20 ευρώ,λέω θα κάνω καμία γύρα και θα ξανά περάσω . εννοείται ότι φορτώθηκε και ξανά φορτώθηκε και δεν την ξανά πρόλαβα .δεν καιγομουν βέβαια ήθελα να δώσω ένα τσιμπούκι για τα χοντρά .
Στην διχάλα ήταν μια πρεζου και μια ακόμα προς ΚΤΕΛ ,σταματάω την λέω για πίπα και κλείνουμε στο 10ρικο ,Βαλεντίνα πιτσιρικα πρεζου την είχε αναφέρει νομίζω ότι την φόρτωσε και ο @adonis4 .
Μπαίνει στο αμάξι και μου δείχνει την άλλη πρεζου και μου λέει απορώ αυτή ποιος την φορτώνει ,λέω ποια είναι αυτή ,μου λέει η Γεωργία έχει ειτς .την λέω εσύ εξετάζεσαι;
Και μου λέει βέβαια κάθε Πέμπτη, κανονικά με λεπτομέρειες που πάει και κάνει εξετάσεις δωρεάν είναι πρόγραμμα λέει για χρήστες .
Διαφήμιζε πολύ ότι κάνει φοβερή πίπα και όντως έπαθα πλάκα ,έκανε ένα πολύ καλό τσιμπούκι και με τελείωσε και κανονικά ενώ ήμουν πιωνενος.
Σε αυτό το σημείο και πάλι θα διευκρινίσω τι μαλακιες κάνετε πολλοί στην πιάτσα .
Πριν έγραψα αυτό που είπε για την άλλη ότι είναι άρρωστη στο καπάκι μόλις την βγάζω έξω με ρωτάει με προφυλακτικό θες ή χωρίς .
Της λεω με προφυλακτικό φυσικά γιατί δεν έχεις ;φυσικά και έχω απαντάει και μου το δίνει να το φορέσω εγώ μόνος μου ..ξαφνιάστηκε και μου λέει μπράβο και για μένα είναι καλύτερα ,όλοι οι πελάτες έρχονται και θέλουν μόνο χωρίς προφυλακτικό.
Πάτε καλά ρε σεις ;
Επίσης γαμιεται στα 20 ευρώ και την ρώτησα δίνει κώλο με 30.
Ευτυχώς λόγο πιωνατος δεν έκανα καμία μαλακία γιατί αποφεύγω να χώσω πρεζου ,μια μαλακια να γίνει θα πάθουμε κανένα έμφραγμα στην καβατζα .
Πάρτε το χαμπάρι μαλακες δίνεις ακαποτο σε πρεζόνι ,μετά πας σε μια Βουλγάρα ή στούντιο ή Κολ γκερλ τέλος πάντων και όλα γίνονται κύκλος . κόψτε τα επικίνδυνα μην ακούτε τον κάθε βλαμμένο εδώ που μιλάει για μικρόβιοφοβικους και μαλακίες .
Σωστά, εγώ την είχα πάρει και μου είχε κάνει τσιμπουκάρα. Τότε μου είχε πει μόνο τσιμπούκι, βέβαια κι εγώ δεν ψηνόμουν για γαμήσι. Όμορφο κορίτσι, μικρό. Κρίμα..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Ναι ρε μαλακες αυτή ήταν
Εγώ αυτήν φόρτωσα χθες
Αρχικά μπηκα σε πειρασμό με την τρανς ΕΜΥ η οποία παίρνει μ ορμόνες και χθες ήταν καβλα με τις μπουταρες όξω
Αλλά έχει υφος κ ζητάει 30 όποτε fuck no dude!
Νωρίτερα είχα δει το ανναπερουκο που το τελευταίο έτος δεν είχε τιμηθεί λόγω κοντής κόμης χωρίς περου, άθλιων στυλιστικων επιλογών τύπου τζιν κτλ ενώ έχει μποδαρες και γκορμαρα γενικά, αλλά ψες ενέδωσα

30 παίρνω να ξες, μου είπε
Καλά καλά Ελα της είπα και προφανώς τα βρήκαμε στα 20

Απλά δεν είναι να ανοίγεις κουβέντα μαζί της ρε μπουσδη

Όλο ερωτικές απογοητεύσεις, παράπονα για φίλους κ διαφορα αλλά θέματα κοινωνικά / ταξικά που σου σπάει τα αρχιδια μέχρι να ανοίξει την πόρτα. Θέματα που απ ότι ρχω καταλαβει τόσα χρόνια την επηρεάζουν να μην κατεβαίνει περιποιημένη, εν αντιθέσει με χθες, που όπως δηλωσε ήταν καλά. Άλλωστε έβγαινε προς τα έξω με το υπέρ καυτό σύνολο της με τις μποδαρες έξω. Καβλα στα 48 της
Επίσης βγάζει βρομες για πελάτες κ κορίτσια ότι έχουν aids και κάνουν ακαποτα. Επισης όλους μαλακες τους λέει στον επόμενο πελάτη.... Κακια πουτανα σκατοχαρακτηρας
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Επίσης βγάζει βρομες για πελάτες κ κορίτσια ότι έχουν aids και κάνουν ακαποτα. Επισης όλους μαλακες τους λέει στον επόμενο πελάτη.... Κακια πουτανα σκατοχαρακτηρας
Η Άννα περούκα ;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Ναι. Πολυ παλιά που την έπαιρνα. Συνέχεια έλεγε κ έλεγε. Επισης παράπονα γτ δεν την περνω και περνω τις άλλες. Θυμάμαι ένα απο τα λεγόμενα της ήταν ότι η συμπεθέρα Ελενα κάνει ακαποτα και έχει aids. Το ιδιο για την αλβανίδα ότι πάει με 10 ευρώ γιαυτο έχει δουλειά. Επισης το χερι της καλά ξέρει να το βάζει όταν την παίρνεις στα 4......πόσοι εχουν γαμησει χούφτα μόνο να ήξεραν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.039
Κριτικές
11
Like
17.263
Πόντοι
3.796
Ναι. Πολυ παλιά που την έπαιρνα. Συνέχεια έλεγε κ έλεγε. Επισης παράπονα γτ δεν την περνω και περνω τις άλλες. Θυμάμαι ένα απο τα λεγόμενα της ήταν ότι η συμπεθέρα Ελενα κάνει ακαποτα και έχει aids. Το ιδιο για την αλβανίδα ότι πάει με 10 ευρώ γιαυτο έχει δουλειά. Επισης το χερι της καλά ξέρει να το βάζει όταν την παίρνεις στα 4......πόσοι εχουν γαμησει χούφτα μόνο να ήξεραν
Από τις πολλές φαπες που τρώει κάθε μέρα για να βγει στην πιάτσα έχει κουνηθεί ο εγκέφαλος της .
Είναι γνωστό ότι έτρωγε μαπες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom