Νέα

Πουτάνες στο Μενίδι..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1972
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

krou44

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
100
Like
140
Πόντοι
1
υπάρχει κάτι καλό στο Μενίδι;
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
786
Like
1.301
Πόντοι
206
Ρε σεις ; Αυτό είναι κάποιου είδους φετίχ ; Κάποιοι εδώ μέσα ψάχνουν στα πιο περίεργα μέρη να βρουν να γαμήσουν. Είναι το thrill της αναζήτησης της πιο περίεργης κρυμμένης πουτάνας που σας εγείρει το μυαλό ;

Επίσης ως κάτοικος περιοχής της δεύτερης μεγαλύτερης πόλης αλλά με επίσης παρα πολλούς ρωσοπόντιους , όντως δεν υπάρχει περίπτωση να παίξεις μπάλα με δικές τους.
 

poutsa.bam

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2020
Μηνύματα
54
Like
99
Πόντοι
0
Το Μενιδι οι κρατιστες θελουν να το αλλαξουν σε Αχαρνες αλλα δεν τους καθεται και ετσι διατηρει το αλβανικο του ονομα ΜΕΝΙΔΙ.
Εγινε τα τελευταια χρονια η μεγαλυτερη πολη της Ανατολικης Αττικης λογω της εγκαταστασης των ρωσων.Παντου ακους ρωσικα,πολλα μαγαζια εχουν ρωσικες ταμπελες μιλαμε για απλα μαγαζια π.χ φουρνοι.Πολλες ισως απο τις τανες μενουν εκει Η ελεγχονται απο εκει.Οπως και στην Καλλιθεα στην περιοχη των ρωσων παλι.
Οργανωμενη επιχειρηση πουτανιας που να λειτουργει φανερα δεν ξερω αλλα για μιλητες καταστασεις εχω ακουσει οτι υπαρχουν.Λογικο ειναι.
 

tasosan7

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2021
Μηνύματα
10
Like
12
Πόντοι
0
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
Για δώσε καμιά πληροφορία για το που είναι οι στάσεις
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.329
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Κοιτα φίλε μου να σου πω για το Μενιδι!!!Στο Μενιδι αν θέλεις να σπρώξεις και να αδειάσεις θα το κάνεις και μέρα μεσημέρι. Εδω ψωνίζει η μισή Αθήνα πρέζα και έχεις επιλογές αν γνωρίζεις τις στάσεις που περιμένουν μπορεί να βρεθείς κερδισμένος. Έχει ότι φαντάζεσαι. Μεγάλη προσοχή αν έχεις , διασκεζεις με 20 ευρω το πολυ και αλλο ενα σε ξενοδοχείο .(οι καβατζες ειναι επικίνδυνες). .Φορτώνεις για πλάκα. Βέβαια παίζεις και κορώνα γράμματα μήπως σου βγει καμία βρωμιαρα.Ποτε δεν ξέρεις. Να μου πεις αλλοι σπρώχνουν τσιγγάνες.Τι νομίζεις αυτές ειναι πιο καθαρές.
Μεγάλο σουπερ-μαρκετ το Μενίδι τύπε :rockon::rockon:, το έχουμε τεράστια ανάγκη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom