Νέα

Πουτάνες στην Αλβανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sirio00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 278
  • Εμφανίσεις 119K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21
ασε ρε φιλε που θα παω αλβανια για να γαμησω..πλακα μας κανεις?

Ρε φίλε, εγώ δεν είπα ποτέ να πας Αλβανία για να γαμήσεις :huh:

Απλώς, από τα λίγα που ξέρω, έγραψα 5 πληροφορίες (κατά την προσωπική μου πάντα άποψη) για αυτούς που έρχονται Αλβανία, ώστε να καταλάβουν κάπως το τι παίζει.

Είναι μεμπτό αυτό? :S
 

aprosperastos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
293
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Ρε φίλε, εγώ δεν είπα ποτέ να πας Αλβανία για να γαμήσεις :huh:

Απλώς, από τα λίγα που ξέρω, έγραψα 5 πληροφορίες (κατά την προσωπική μου πάντα άποψη) για αυτούς που έρχονται Αλβανία, ώστε να καταλάβουν κάπως το τι παίζει.

Είναι μεμπτό αυτό? :S
ok
 
OP
OP
S

Sirio00

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Αξιόπιστες πηγες μου λένε πως, νέα νομοθετική ρύθμιση προβλέπει ποινική δίωξη στα κορίτσια όπως και στους πελάτες τους στην Αλβανία. Προσοχή από δω και πέρα παιδιά.
 

Doctormit

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2010
Μηνύματα
119
Like
230
Πόντοι
21
Αξιόπιστες πηγες μου λένε πως, νέα νομοθετική ρύθμιση προβλέπει ποινική δίωξη στα κορίτσια όπως και στους πελάτες τους στην Αλβανία. Προσοχή από δω και πέρα παιδιά.

Σωστός!

Αλβανία: Αλλαγές στον ποινικό κώδικα σχετικά με την πορνεία


Η αρμόδια επιτροπή της αλβανικής Βουλής ενέκρινε αλλαγές στον ποινικό κώδικα σχετικά με την πορνεία.

Ο νέος ποινικός κώδικας προβλέπει ποινές φυλάκισης έως 3 χρόνια για τους πελάτες και μέχρι 5 χρόνια για τους προαγωγούς.

Ο παλιός ποινικός κώδικας προέβλεπε ποινή φυλάκισης μέχρι 3 χρόνια μόνο για τις γυναίκες-ιερόδουλες. Η πορνεία στην Αλβανία, παρά τις προσπάθειες μη κυβερνητικών οργανώσεων, εξακολουθεί να θεωρείται παράνομη, σύμφωνα με το protothema.gr
 

topkouzoulos84

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2011
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
άσε μας που θα πάμε να τους δώσουμε λεφτά κιόλας! πήγε φίλος για δουλεια εκει, ρωτησε τον σερβιτορο του ξενοδοχειου και πληρωσε 100€ δλδ με βαση το κοστος ζωης εκει 250€ για υπηρεσιες οδου φυλης! ξεπετα, ψυχροτητα άσε που με το που την παρηγγειλε γεμισε το χοτελ με μπραβους που κοιτουσαν περιεργα. μακρια κι αλαργα!!!!
 
OP
OP
S

Sirio00

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
34
Like
4
Πόντοι
0
Στα Τίρανα έχουν άνοιξη δυο στριπτιζάδικα. Επισκέφτηκα το ένα, απέναντι από την Βουλή αλλα εκτος του χορού δεν είδα να παίζεται τίποτα. Μάλλον είναι μια πρωτόγονη ιδέα για το άθλημα αυτό.
 

mixalis mixoy

Μέγας
Εγγρ.
31 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.578
Κριτικές
16
Like
949
Πόντοι
3.925
άσε μας που θα πάμε να τους δώσουμε λεφτά κιόλας! πήγε φίλος για δουλεια εκει, ρωτησε τον σερβιτορο του ξενοδοχειου και πληρωσε 100€ δλδ με βαση το κοστος ζωης εκει 250€ για υπηρεσιες οδου φυλης! ξεπετα, ψυχροτητα άσε που με το που την παρηγγειλε γεμισε το χοτελ με μπραβους που κοιτουσαν περιεργα. μακρια κι αλαργα!!!!
Σ Ω Σ Τ Ο Σ
 
  • Like
Αντιδράσεις: xsxa
Εγγρ.
17 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.434
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Στα Τίρανα έχουν άνοιξη δυο στριπτιζάδικα. Επισκέφτηκα το ένα, απέναντι από την Βουλή αλλα εκτος του χορού δεν είδα να παίζεται τίποτα. Μάλλον είναι μια πρωτόγονη ιδέα για το άθλημα αυτό.

τουλάχιστον ξέρουν να διαλέγουν μέρη για νέεες επιχειρήσεις  :grin:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FAN25

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.628
Κριτικές
61
Like
39.833
Πόντοι
21.555
errico77 καψερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε σε ΖΗΤΑΝΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ :rockon: :rockon:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Περιοχή Φιερι, έχει κάποιος εικόνα τι γίνεται με γυναίκες, επαγγελματιες ή κανονικιές?
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Περιοχή Φιερι, έχει κάποιος εικόνα τι γίνεται με γυναίκες, επαγγελματιες ή κανονικιές?

Στην Αλβανία η πορνεία είναι παράνομη, γι' αυτό πολύ δύσκολα θα βρεις στο ίντερνετ ακόμη και αγγελία call-girl...
Μόνο μέσω γνωστών εκεί και στη ζούλα μπορείς να βρεις επαγγελματία...
Τώρα για κανονικές, όπως βρίσκεις εδώ, βρίσκεις κι εκεί και μάλιστα υπάρχουν αρκετές που μιλάνε ελληνικά...
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
aaa ρε ελληνάρες, αυτό που μια ζωή νομίζετε ότι είστε οι καλύτεροι και οι πρώτοι στο κόσμο με ξεπερνάει. τώρα θα μου πεις, όλοι οι λαοί τα ίδια λένε. τέλος πάντων,
επειδή είμαι από εκεί, και πηγαίνω συχνά πυκνά,
να ξέρετε ότι και nightlife έχει, και "μουναρες" έχει,
καμια σχέση με τις αλβανίδες που βλέπετε εδώ.
εδώ έρχεται όλη η σαβούρα, όσο για το σέρατον και εγώ έχω πάει σε ένα γάμο εκεί και ήταν τίγκα στα μουνιά.
λεφτά να έχεις και είσαι βασιλιάς. πολύ καλύτερα από ελλάδα, με τα μισά λεφτά περνάς πολύ καλύτερα από εδώ.
άσε έχουν ξεφύγει όλοι εκεί πέρα. δεν ξέρω τι σκατά buisness κάνουν, και δεν με ενδιαφέρει. αυτό που ξέρω είναι ότι κάθε 1 λεπτό έβλεπα ferrari και αλλα τέτοια σχετικά. και από μουνί το ξαναλέω πρέπει να πάτε για δείτε μονοι σας και να αλλάξετε γνώμη, έτσι ότι και να σας πω δεν παίζει να με πιστέψετε οποτε σταματώ εδώ...
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
aaa ρε ελληνάρες, αυτό που μια ζωή νομίζετε ότι είστε οι καλύτεροι και οι πρώτοι στο κόσμο με ξεπερνάει. τώρα θα μου πεις, όλοι οι λαοί τα ίδια λένε. τέλος πάντων,
επειδή είμαι από εκεί, και πηγαίνω συχνά πυκνά,
να ξέρετε ότι και nightlife έχει, και "μουναρες" έχει,
καμια σχέση με τις αλβανίδες που βλέπετε εδώ.
εδώ έρχεται όλη η σαβούρα, όσο για το σέρατον και εγώ έχω πάει σε ένα γάμο εκεί και ήταν τίγκα στα μουνιά.
λεφτά να έχεις και είσαι βασιλιάς. πολύ καλύτερα από ελλάδα, με τα μισά λεφτά περνάς πολύ καλύτερα από εδώ.
άσε έχουν ξεφύγει όλοι εκεί πέρα. δεν ξέρω τι σκατά buisness κάνουν, και δεν με ενδιαφέρει. αυτό που ξέρω είναι ότι κάθε 1 λεπτό έβλεπα ferrari και αλλα τέτοια σχετικά. και από μουνί το ξαναλέω πρέπει να πάτε για δείτε μονοι σας και να αλλάξετε γνώμη, έτσι ότι και να σας πω δεν παίζει να με πιστέψετε οποτε σταματώ εδώ...
γνωρισα 2 κοπελεσ με μαυρα μαλακια πανεμορφεσ αλβανιδεσ στην σλοβενια.διακοπεσ με τον πατερα τουσ απο τοτε μου μπηκε η ιδεα.σκεφτωμουνα να το συνδιασω με βελιγραδι τελικα πηγα μονο βελιγραδι
 

tomtum

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2011
Μηνύματα
4
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα στην ομαδα . το σκ θα παω αλβανια για μια δουλεια στο Φιερι συγκεκριμενα . εχουμε καμια πληροφορια πως θα μπορουσα να περασω καλα ?
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
φιλος μου κυπριος πηγε αυγουστο 2 φωρες αλβανια και του αρεσε πολυ στα τιρανα.
φιλοξενος και καλος κοσμος ειπε ,ενθουσιαστηκε
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
απο πουτανες στον δρομο δεν ειδα να παιζει κατι
 

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
169
Like
191
Πόντοι
1
ουτε απο ιτερνετ ηξερε καπειος να μου πει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom