Νέα

Πουτάνες SSBBW

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 8t9k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giannisp99

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ Γιάννης Γ., όλα αυτά που γράφεις είναι απόλυτα σωστά και πολλούς μας ενδιαφέρουν. Μπράβο σου που ανεκίνησες το θέμα. Να σου πώ μόνο ότι τόσον εγώ όσον καί άλλοι φίλοι που προσπαθήσαμε να μπούμε στο λινκ που γράφεις , στάθηκε αδύνατο. Όπως επίσης καί αυτό που γράφει ο φίλος ο SAMSUNG. Νάσαι καλά, SERAPIS.

Χαίρομαι που σας ενδιαφέρουν και εσας. Δεν ξέρω τι έγινε τελικά με το λινκ για αυτό ανέβασα τις φωτο 2 post πιο πάνω.
 
OP
OP
8

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Λάτρης και εγώ των BBW γυναικών.
Λοιπόν είχα βρει πριν 8 μήνες περίπου την Βίβιαν, θεική BBW.

Δεν κατάφερα να πάω τελικά και τώρα δεν την βρίσκω άλλο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει νομίζω πως αξίζει giwrgos66tk
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
735
Πόντοι
4.530
συναδελφοι βρηκα κατι απο αγγελια και μου εστειλε αυτο το μνμ στο e-mail μου:

ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.. ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΕΡΓΗ Κ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΦΑΣΗ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΩ ΤΟ ΤΕΡΠΝΟ ΜΕ ΤΟ ΩΦΕΛΙΜΟ, ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.. ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ..
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΘΕΛΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΕΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.
ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΕΞ, ΕΙΝΑΙ ΟΘΩΜΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ.. ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΕΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΣ ΣΕ ΧΟΤΕΛ Η ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ..
ΕΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ, ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ 70 ΕΥΡΩ, ΠΡΙΝ... ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ... ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.. ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ, ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ (ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,70 Κ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ), Κ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΩ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ  ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΦΥΣΙΚΑ, ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ, ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ.... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 38 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ   
εστειλε και φωτο ειναι bbw αλλα δεν ξερω αν θα πρεπει να κανω το κασκαντεριλικι, μιας και δεν δινει τηλ. κ.λ.π ξερει καποιος κατι για αυτην? 

 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
735
Πόντοι
4.530
επισης καποια Μαγια "φοιτητρια" την εχει παρει κανεις? Κατσαρο ξανθο μακρυ μαλλι, γλυκο προσωπακι, μικρη γενικα, ειχε και μια φιλη μαυρουλα που ειχαν κοινο τηλ. & e-mail. Μου ειχε δωσει ραντεβου να "γνωριστουμε" αλλα δεν εχει κατσει να βρεθουμε, ακομη!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
συναδελφοι βρηκα κατι απο αγγελια και μου εστειλε αυτο το μνμ στο e-mail μου:

ΘΑ ΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΩ ΚΑΤΙ, ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ.. ΕΙΜΑΙ ΑΠΛΑ ΑΝΕΡΓΗ Κ ΣΕ ΑΣΧΗΜΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΦΑΣΗ, ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΝΔΥΑΣΩ ΤΟ ΤΕΡΠΝΟ ΜΕ ΤΟ ΩΦΕΛΙΜΟ, ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ.. ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ..
ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ, ΘΕΛΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΛΑ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΝΕΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ.
ΕΠΙΣΗΣ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΤΟ ΣΕΞ, ΕΙΝΑΙ ΟΘΩΜΑΝΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ.. ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΘΕΜΑ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ, ΕΑΝ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΜΕ ΠΑΣ ΣΕ ΧΟΤΕΛ Η ΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ..
ΕΑΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ, ΘΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΩ 70 ΕΥΡΩ, ΠΡΙΝ... ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΚΑΛΑ... ΓΙΑ ΟΣΗ ΩΡΑ ΘΕΣ ΦΥΣΙΚΑ.. ΠΕΣ ΜΟΥ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ, ΔΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ (ΤΟ ΥΨΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 1,70 Κ ΕΙΜΑΙ ΞΑΝΘΙΑ ΜΕ ΜΠΛΕ ΜΑΤΙΑ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ), Κ ΑΝ ΣΟΥ ΑΡΕΣΩ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ  ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΩ ΦΥΣΙΚΑ, ΜΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΩ, ΘΑ ΣΟΥ ΔΙΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΙΝΗΤΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ.... ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ, ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 38 ΧΡΟΝΩΝ. ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ     
εστειλε και φωτο ειναι bbw αλλα δεν ξερω αν θα πρεπει να κανω το κασκαντεριλικι, μιας και δεν δινει τηλ. κ.λ.π ξερει καποιος κατι για αυτην?   

φίλε κα΄τι μου θυμίζει αυτή η απάντηση αλλά δεν μπορώ να εντοπίσω..στείλε με πμ καμμιά παραπάνω πληροφορία για να μπορεσω να ψάξω στα κιτάπια μου...
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
433
Like
656
Πόντοι
81
Ριξτε καμια ιδεα πού μπορουμε να βρουμε μπουρδελο με πολυ χοντρες...το νημα το ανεσυρα απο τα βαθη των αιωνων..
 

Paldim

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
466
Like
700
Πόντοι
81
συναγωνιστεσ ανοιγω ενα θεμα που δεν υπαρχει για οσουσ ενδιαφερονται για γυναικεσ ssbbw γιατι οι περισσοτεροι απαξιουν να μιλουν για αυτεσ και τισ περνανε απλα χωρισ κριτικη υπαρχουν νομιζω πολλοι που θα τουσ ενδιεφερε το θεμα αυτο
καλημερα μαν.αν μπορεις,στειλε μου πμ.ευχαριστω
 

Shadow6

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
Ριξτε καμια ιδεα πού μπορουμε να βρουμε μπουρδελο με πολυ χοντρες...το νημα το ανεσυρα απο τα βαθη των αιωνων..
Πήγαινε Κολοκυνθούς 38Α (στον όροφο) ειναι 2 SSBBW και 38Β (ισόγειο) BBW, όλες πρωινή βάρδια!!
 

xaris98864

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
Καλησπερα θα με ενδιεφερε να μου στειλεις το τηλεφωνο
 

Shadow6

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
19
Like
16
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
Αν μπορείς φίλε συναγωνιστή στείλε το και σε εμένα. Ευχαριστώ
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
4
Like
1.601
Πόντοι
266
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
Καλημερα φιλε, αν μπορεις το τηλ κ σε μενα
Ευχαριστω
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
527
Πόντοι
81
φιλε και σε μενα το τηλεφωνο αν μπορεις...
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
265
Like
152
Πόντοι
1
και απο εδω παιδια, εαν υπαρχει τηλεφωνο για κωλαρα στειλτε
 

Mpaxalakias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια, αν μπορείτε και σε μενα το τηλεφωνο, ενδιαφέρομαι!
 

Nikos529

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2022
Μηνύματα
29
Like
22
Πόντοι
0
ΦΙΛΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΛΙΛΙΑΝ ΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΝΟΜΙΖΩ 92 ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΕΧΕΙ ΧΑΘΕΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΔΩΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΤΗΛ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΘΑ ΤΟ ΨΑΞΩ.ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΛΛΗΝΙΔΑ ΒΒW ΤΡΟΜΕΡΗ ΜΕ ΕΚΦΥΛΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΒΥΖΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΕΤΑΧΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΗ ΚΩΛΑΡΑ.ΠΑΙΡΝΕΙ 50 ΕΥΡΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ.ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΓΑΜΙΣΗ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΛΟ.ΘΕΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΛΟΓΩ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΠΑΡΤΟΥΖΑ ΜΕ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΟΥ.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΑΙ ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΩ ΕΓΚΡΙΣΗ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΠΜ ΝΑ ΔΩΣΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ
Καλησπέρα φίλος και σε εμάς αν μπορείς
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
488
Πόντοι
21
Εκτός από τος προαναφερθέντες υπάρχει τίποτα καινούριο αυτές της μέρες ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom