Νέα

Που είναι ο νιπλής;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που είναι ο νιπλής;

  • Εδώ

  • Στον Κορυδαλλό

  • Έχει Κατάθλιψη

  • Dubai κ δεν πιάνει το κινητό του

  • Έχει γυρίσματα στο Dragon’s Den

  • Δεν άντεξε τον τίτλο του Mr. Malaka και αποχώρησε κρατώντας την παράδοση

  • ΜΟΥΝΟΠΑΝΑ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ δεν μπορείτε να ψηφίσετε

  • Αχχχ Μαρία Μπακοδήμου.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Τυπάρα ... μελέτησε τη λίγα αγνόησής μου ... θα σου πρότεινα να την αντιγράψεις ....
Αυτά τα πτύελα, της λίστας, θέλουν να σου σπάνε τα @@ ... δεν έχουν ζωή ... έχουν άπειρο χρόνο ...
Όσο τους απαντάς, παίρνουν αέρα. Αν δεν τους απαντάς .... χάνει το νόημα η "ζωή τους" ....
Ρε αδερφέ μου αυτός ο υπουργαρας μου τα έχει πριξει με τα κιλά μου λες και τρώω το φαι του κάνει γαμω τη πουτανα μου δηλαδή τα έχω πάρει μου λέει για τα κιλά μου εδώ και 2-3 μήνες τώρα γαμω το σπίτι του δηλαδή του γελοίου.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216
Βρε άι στο διάολο σκουπίδι ανανδρο που έχω κρεμασμένα βυζιά και κοιλιά εγκύου έχεις δει τα χάλια σου ρε βρωμογερε?45 χρόνων μαλακας θα κρίνει εμένα που είμαι 25?Άντε γιατί αρκετά με τα κιλά μου θα φας αναφορά μαλακα.Ουτε το φαγητό σου να έτρωγα ρε καραγκιόζη δε θα έκανες έτσι.
Σαν γκόμενα σε περίοδο γράφεις ρε Μιμίκο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε αδερφέ μου αυτός ο υπουργαρας μου τα έχει πριξει με τα κιλά μου λες και τρώω το φαι του κάνει γαμω τη πουτανα μου δηλαδή τα έχω πάρει μου λέει για τα κιλά μου εδώ και 2-3 μήνες τώρα γαμω το σπίτι του δηλαδή του γελοίου.
Μετά τη μάνα μου,και το σπίτι μου.
Συνέχισε Τζιμάκο,καλά το πας.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Ρε αδερφέ μου αυτός ο υπουργαρας
Τύπε, τα άτομα είναι στη λίστα μου. Δες τη λίστα μου και αγνόησέ τους κι εσύ.
Εκτός αν θες να ασχολείσαι με σκατά.
Αν δαπανάς χρόνο μαζί τους όμως, δεν φταίνε αυτοί . Φταις μόνο εσύ. _
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Σαν γκόμενα σε περίοδο γράφεις ρε Μιμίκο
Μαλακά δε είναι όλα αστείο κάθεσαι και προσβάλεις για τα κιλά του έναν άνθρωπο που δε τον ξέρεις κάνω υπομονή 1 2 αλλά φτάνει μαλακα ενοχλείς κάνεις μπουλινγκ σε έναν άνθρωπο που δε σε πείραξε αυτό που είπα για τη μάνα σου σε πείραξε εσύ νομίζεις ότι είσαι άνθρωπος της προκοπής με αυτό που κάνεις σκατοψυχε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τύπε, τα άτομα είναι στη λίστα μου. Δες τη λίστα μου και αγνόησέ τους κι εσύ.
Εκτός αν θες να ασχολείσαι με σκατά.
Αν δαπανάς χρόνο μαζί τους όμως, δεν φταίνε αυτοί . Φταις μόνο εσύ. _
Έχεις δίκιο δε ξαναμιλαω σε αυτό το μαλακά τον υπουργαρα και τον Βλαδίμηρο μεγάλοι παπάρες και οι 2
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
2
Like
65.109
Πόντοι
12.056
ρε @Νίπλης εμφανισου σου ανοιξαν μεχρι και νημα :wink: η επομενη κινηση ειναι να σου στησουν ανδριαντα :grin: αλλιως καποιοι θα αυτοκτονησουν :headbaning1::headbaning2:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216
Μαλακά δε είναι όλα αστείο κάθεσαι και προσβάλεις για τα κιλά του έναν άνθρωπο που δε τον ξέρεις κάνω υπομονή 1 2 αλλά φτάνει μαλακα ενοχλείς κάνεις μπουλινγκ σε έναν άνθρωπο που δε σε πείραξε αυτό που είπα για τη μάνα σου σε πείραξε εσύ νομίζεις ότι είσαι άνθρωπος της προκοπής με αυτό που κάνεις σκατοψυχε?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Εσύ που εύχεσαι καρκίνους κλπ είσαι καλόψυχος Μιμίκο;
Έχεις δίκιο δε ξαναμιλαω σε αυτό το μαλακά τον υπουργαρα και τον Βλαδίμηρο μεγάλοι παπάρες και οι 2
Στον @Glyfomounix θα ξαναμιλήσεις;

@nikolas81 Έλα εδώ ρε μαν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216
Τύπε, τα άτομα είναι στη λίστα μου. Δες τη λίστα μου και αγνόησέ τους κι εσύ.
Εκτός αν θες να ασχολείσαι με σκατά.
Αν δαπανάς χρόνο μαζί τους όμως, δεν φταίνε αυτοί . Φταις μόνο εσύ. _
Well,τυχαίο ταγκ @barock
Τι λέει αυτός εδώ;
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.258
Πόντοι
11.956
@Νίπλης ....άρχοντα όλοι σε ψάχνουν....σφαίρα πάει το νήμα.....που να έγραφες κιολας.....ποιον παίχτη θα φερεις?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Βάλτους ignore και σταμάτα να ασχολείσαι με τα σκατά.
να σαι καλα αδερφε μου ο θεος να σε εχει καλα για τις συμβουλες βλαδιμηρος και υπουργαρα εχουν φαει αγνοηση,με λενε χοντρο εδω και 3 μηνες τωρα καθημερινο μπουλινγκ σιχαματα και οι 2 τους ντροπη τους χωρις να τους εχω πειραξει ρε μαν
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.232
Like
21.194
Πόντοι
5.506
να σαι καλα αδερφε μου ο θεος να σε εχει καλα για τις συμβουλες βλαδιμηρος και υπουργαρα εχουν φαει αγνοηση,με λενε χοντρο εδω και 3 μηνες τωρα καθημερινο μπουλινγκ σιχαματα και οι 2 τους ντροπη τους χωρις να τους εχω πειραξει ρε μαν
Τυπαρα μου, πως αισθάνεσαι που σε έχει πάρει υπό την προστασία του ο βλαμμένος @tellystalone6969 ή αλλιώς @lakis33 ή αλλιώς @zeljiko ή αλλιώς @fylobios30 ή αλλιώς...... ή αλλιώς...... και δε συμμαζεύεται;;;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
να σαι καλα αδερφε μου ο θεος να σε εχει καλα για τις συμβουλες βλαδιμηρος και υπουργαρα εχουν φαει αγνοηση,με λενε χοντρο εδω και 3 μηνες τωρα καθημερινο μπουλινγκ σιχαματα και οι 2 τους ντροπη τους χωρις να τους εχω πειραξει ρε μαν
Εσυ εχεις καποια ευθυνη γι αυτο? Αν θελεις σκεψου το
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Στα 66.666 μηνυματα αποχωρησε ο νίπλης;
Αντε, λεω κι εγω να αποχωρησω στα 666.666
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216
Εσυ εχεις καποια ευθυνη γι αυτο? Αν θελεις σκεψου το
Ρε εσύ,σε εμένα σχολίασε τη μάνα μου και το σπίτι μου (ενώ θα μπορούσε να βρίσει εμένα,να πει π.χ. "Υπουργαρα άντε γαμησου παλιό μαλάκα" και τα συναφή)
Σε άλλους ευχήθηκε ψόφο,καρκίνο κλπ ενώ έχει τσουβαλιάσει πολύ κόσμο ελέω των κόμπλεξ του.

Οπότε μην το ψάχνεις.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Ρε εσύ,σε εμένα σχολίασε τη μάνα μου και το σπίτι μου (ενώ θα μπορούσε να βρίσει εμένα,να πει π.χ. "Υπουργαρα άντε γαμησου παλιό μαλάκα" και τα συναφή)
Σε άλλους ευχήθηκε ψόφο,καρκίνο κλπ ενώ έχει τσουβαλιάσει πολύ κόσμο ελέω των κόμπλεξ του.

Οπότε μην το ψάχνεις.
Kοίτα, υπαρχουν καποια ατομα, τα οποια ακομη κι αν σου βρισουν τη μανα, δεν μπορεις να παρεξηγηθεις, γιατι βλεπεις οτι εχουν καποιο θεμα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.644
Like
1.536
Πόντοι
216
Kοίτα, υπαρχουν καποια ατομα, τα οποια ακομη κι αν σου βρισουν τη μανα, δεν μπορεις να παρεξηγηθεις, γιατι βλεπεις οτι εχουν καποιο θεμα.
Προσωπικά δεν σηκώνω κουβέντα για μάνα,πατέρα κλπ.

Παρεξήγηση δεν θα δείξω αν έχει επιβεβιαωμενα κάποιο θέμα.

Αν είναι μαλάκας,θα περάσει ζάχαρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom