Νέα

Post Rock Collection!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimy.m.
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 83
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Από τις αγαπημένες μου μπάντες σε αυτό το είδος, τους έχω δει 2 φορές live και εντυπωσιάστικα από την σκηνική τους παρουσία :rockon::rockon::rockon:
εμενα ειναι απτις αγαπημενες μου μπαντες γενικα, τους εμαθα σε μια ζορικη κατασταση της ζωης μου και τα κομματια τους ειναι χαραγμενα στο πετσι μου.

στο fuzz πριν λιγα χρονια ειχα παει ολομοναχος και επινα μπυρες ακουγοντας τους. Δεν ειναι οτι δεν ειχα παρεα, αλλα η μουσικη τους για μενα ηταν κατι που δεν ηθελα να μοιραστω, και κυριως ...δεν ηθελα κανενας να μου μιλαει οσο τους ακουω. Ηπια αρκετα και φχαριστηθηκε η ψυχη μου και καλη μουσικη και ωραιο σοου με το φωτισμο.

Φευγοντας πηγα για μπουρδελοτσαρκα στο μεταξι πριν κατευθυνθω στο κεντρο για ποτα με φιλους
οριστε και η κριτικη που εγραψα απο την μεθυσμενη τσαρκα μου :rockon: 1η οκτωβριου 2016
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Vibing White Cat GIF
 

zamboniaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2022
Μηνύματα
7
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
280
εμενα ειναι απτις αγαπημενες μου μπαντες γενικα, τους εμαθα σε μια ζορικη κατασταση της ζωης μου και τα κομματια τους ειναι χαραγμενα στο πετσι μου.

στο fuzz πριν λιγα χρονια ειχα παει ολομοναχος και επινα μπυρες ακουγοντας τους. Δεν ειναι οτι δεν ειχα παρεα, αλλα η μουσικη τους για μενα ηταν κατι που δεν ηθελα να μοιραστω, και κυριως ...δεν ηθελα κανενας να μου μιλαει οσο τους ακουω. Ηπια αρκετα και φχαριστηθηκε η ψυχη μου και καλη μουσικη και ωραιο σοου με το φωτισμο.

Φευγοντας πηγα για μπουρδελοτσαρκα στο μεταξι πριν κατευθυνθω στο κεντρο για ποτα με φιλους
οριστε και η κριτικη που εγραψα απο την μεθυσμενη τσαρκα μου :rockon: 1η οκτωβριου 2016
Δύστυχος δεν τους πρόλαβα, την τελευταία φορά που ήρθαν έγινε ένα σκηνικό με την μπάντα που έκανε την εισαγωγή και τσακώθηκαν. Δεν έχω ιδέα πότε θα ξαναέρθουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom