Νέα

Πόσο υποτακτικές & χαμηλών απαιτήσεων ειναι οι Πολωνέζες σε μια σχέση;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cool11
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 310
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.859
Like
453
Πόντοι
36
Κοίτα η βασική διαφορά είναι οτι η πλειονότητα των Ρωσίδων μένουν σε μεγάλες πόλεις(άνω των 500000 κατοίκων),ενώ η πλεονότητα των Πολωνέζων(και Ουκρανέζων) σε χωριά(κάτω των 2000 κατοίκων) οπότε αυτό έχει επηρρεάσει αρκετά την ψυχοσύνθεσή τους.
Η Πολωνέζα μοιάζει πάρα πολύ με αυτό που περιγράφουμε στην Ελλάδα σα βλάχα την καλόκαρδη απλοική νταρντάνα χωριάτισσα ενώ η Ρωσίδα είναι η καπάτσα gold digger απο τη μεγάλη πόλη με τα πολλά φώτα.Είναι άλλη φάση αν και τελικά το ίδιο αφού όλες Σλάβες είναι.
Οι Ρωσίδες είναι μαιτρ στο χειρισμό των αντρών ξέρουν να σε κάνουν να αισθανθείς υπεράνδρας εξαιρετικός σου τονώνουν τον εγωισμό για μεγάλα πράγματα.Οι Πολωνέζες πάλι είναι πιο submissive σε ρίχνουν στα κυβικά σου αλλά αποζημιώνουν με αυτό το τρομερό πολωνικό βλάχικο τσιμπούκι.
Οπότε για ζωή ροκ εν ρολ γρήγορη ζωή,πολλά μουνιά,ρίσκα,γρήγορος θάνατος live fast,die hard είναι οι Ρωσίδες.Για λάτρεις του ανεξάντλητου τσιμπουκιού επιστροφή στη φύση συντηρητισμός,γείωση,ρεαλισμός η matka Polka ταιριάζει σαφώς καλύτερα.
Κάπως δηλαδή η Ρωσίδα σου λέει:
-Είσαι πουτσαράς.Βγες έξω γάμα τους όλους και πάρε μου τα χρυσαφικά και τα δώρα που θέλω.
Η Πολωνέζα σου λέει:
-Μέσος όρος είσαι αλλά εγώ συμβιβάζομαι δεν έχω τη μύτη ψηλά όπως οι Ελληνίδες.Ξέρεις όμως δεν είμαι οικονομικά ανεξάρτητη θέλω να με βοηθάς με το βαλάντιο που έχεις.

Επίσης ένα εντυπωσιακό σε αυτές τις χώρες είναι οτι οι γκόμενες υπερηφανεύονται οτι η χώρα τους βγάζει τις κορυφαίες πουτάνες στο μπλοκ.
Π.χ. Ρωσίδα:
-Επί κομμουνισμού όλοι οι ξένοι έρχονταν Μόσχα για κοπέλες.Εχεις ακούσει το τραγούδι American boy?
Τσέχα:
-Επί κομμουνισμού όλοι ήξεραν οτι οι γκόμενες της ΕΣΣΔ ήταν τα φτηνοπουτανάκια με το φουλ μέικ απ και τα τακούνια.Η πραγματικά high class prostitutka ήταν η Τσέχα που καθόταν με το ακριβό φόρεμα μόνη πίνοντας καφέ στο κεντρικό καφέ της Πράγας.Οταν την έβλεπες έλεγες τι σικάτη τι ωραία κοπέλα.Ηταν όμως η αληθινή απαγγελματίας η high class πόρνη που για αυτήν μαζεύονταν οι ξένοι στην Πράγα.
Πολωνέζα:
Θυμάμαι τους ξένους να έρχονται Βαρσοβία και κοπέλες στο δρόμο να σηκώνουν τη φούστα μέχρι πάνω να δείχνουν τη ζαρτιέρα και να ρωτάνε:Excuse me Sir,would you like to see Warsaw by night?
Μια Ουκρανέζα μου πετάει όταν είπα οτι υπάρχουν μπορδέλα Γερμανία με πουτάνες.
-Αδύνατο.Δεν υπάρχουν Γερμανίδες πόρνες.
-Και όμως τις λέω υπάρχουν.
-Μωρό μου λέει αυτό είναι αδύνατον.Η prostitutka πρέπει να προκαλεί καύλα με την εμφάνισή της.Οι Γερμανίδες είναι άσχημες δεν μπορούν να προκαλέσουν καύλες στους άντρες.Μόνο οι Ουκρανές μπορούν να το κάνουν αυτό.Για αυτό και σε όλα τα μπορδέλα βλέπεις Ουκρανές είμαστε οι ομορφότερες γυναίκες.
  πολυ καλη αναλυση, ευγε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
-Γενικά αν ρωτήσεις μια Ανατολική ποια είναι η γνώμη της για τις ξαδέρφες της η απάντηση είναι πάντα η ίδια.
Π.χ. ρωτάς μια Πολωνέζα
-Ποια είναι η γνώμη σου για τις Ουκρανέζες?
-Πουτάνες.
-Για τις Ρωσίδες?
-Πουτάνες.
-Για τις Πολωνέζες?
-Καυλιάρες,εύκολες.
-Οι Τσέχες?
-Θέλουν λεφτά,ακριβό αμάξι.
-Οι Ελληνίδες?
-Πολύ ψηλομύτες.Καλές κοπέλες αλλά έχουν ψηλά τη μύτη.Ο ένας τους ξινίζει ο άλλος τους βρωμάει.Θέλουν να γνωρίσουν άντρα μόνο από παρέα.Δεν είναι όπως εμείς οι Πολωνέζες.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
ΟΙΟΙΟΙΟΙ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Σώσε το λαό σου Μέγα Κμαν!!!!!!!!!!!!

Εγώ το χειμώνα με ....στρεβλές πληροφορίες απο το site έφαγα 10 μέρες στα Ουκρανικά κολοχώρια...Ευτυχώς που δεν τα πλήρωσα ακριβα...Τέλος πάντων τα έχουμε πει και ξαναπει! Οι πληροφορίες Κμαν για Πολωνία είναι ρεαλιστικές!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:
Αλλά μόνο για ανθρώπους με ενέργεια και συνεχή δράση!!! Όχι για νορμάλ άτομα!! Για άτομα που σκεφτονται το μουνί "25" ώρες την μέρα!!! Και να ξέρουν να το χειρίζονται! Δεν είναι για άβγαλτους...Χρειάζεται εκπεδευμένους σεξοκομάντο!!!!!!

Φέτος απο τώρα ξέρω πως θα πάω Ρωσία! Τα αστεία τελειώσαν!! Άλλαξα πλήρως επίπεδο!! Αυτές τις μέρες πήρα μια παντρεμένη Ρωσίδα με την συγκατάθεση του άντρα της! Αυτός έμεινε στο ξενοδοχείο και αυτή δυο βραδια ήρθε μαζί μου! Εντυπωσιακή γυναίκα απο τις πιο ωραίες που έχω δει φέτος!! Επερνε φώτο και βίντεο για τον Αντρα της! Τώρα θέλει να έρθει για Σαββατοκύριακο μόνη της πάλι!!!! :rockon: :rockon: :rockon:
Επίσης ο Αντρας της με πάει και με καλέσαν να πάω να περάσω καλά μαζί τους και με τους φίλους τους..... :rockon: :rockon: :rockon::rockon:

"Δώρο θεού" και δικαίωση για τον αγώνα μου να μάθω Ρώσικα και το κυνήγι μου τόσα χρόνια!!!!

Αυτό είναι ιστορία για ένα θρεντ από μόνο του, και όχι για τσόντα/σφήνα στις Πολωνέζες ρε μύστη...
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αυτό είναι ιστορία για ένα θρεντ από μόνο του, και όχι για τσόντα/σφήνα στις Πολωνέζες ρε μύστη...

Θυμήθηκα άλλον έναν τύπο που ξέρω παντρεμένο με πολωνέζα.
Ο τελευταίος του χωριού του. Ούτε σαύρα ελληνίδα δεν του έλεγε καλημέρα.
Δεν συζητάμε για να του κάτσει! Ούτε ούστ δεν του έλεγαν.

Παντρεύτηκε Πολωνέζα. Μουνάρα.Χαλαρά 8ρι.
Κι αυτός ταϊζει όμως όλο το σόϊ της στο χωριό του.
Τον πεθερό του του πληρώνει 15 μπύρες την ημέρα στα καφενεία του χωριού του
(φθηνές οι μπύρες εκεί βέβαια).

Και έχει κι άλλο ένα μείον.Κουτσομπολιά αυτά , αλλά δεν γίνονται ποτέ χωρίς να έχουν βάση. Αφού κανόνισαν το γάμο κτλ , η πολωνέζα πήγε ένα τελευταίο ταξίδι μόνη της στην πατρίδα της.
Έλειπε 7-8 μήνες. Κι όταν γύρισε, ήταν 4 μηνών έγκυος ...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Θυμήθηκα άλλον έναν τύπο που ξέρω παντρεμένο με πολωνέζα.
Ο τελευταίος του χωριού του. Ούτε σαύρα ελληνίδα δεν του έλεγε καλημέρα.
Δεν συζητάμε για να του κάτσει! Ούτε ούστ δεν του έλεγαν.

Παντρεύτηκε Πολωνέζα. Μουνάρα.Χαλαρά 8ρι.
Κι αυτός ταϊζει όμως όλο το σόϊ της στο χωριό του.
Τον πεθερό του του πληρώνει 15 μπύρες την ημέρα στα καφενεία του χωριού του
(φθηνές οι μπύρες εκεί βέβαια).

Και έχει κι άλλο ένα μείον.Κουτσομπολιά αυτά , αλλά δεν γίνονται ποτέ χωρίς να έχουν βάση. Αφού κανόνισαν το γάμο κτλ , η πολωνέζα πήγε ένα τελευταίο ταξίδι μόνη της στην πατρίδα της.
Έλειπε 7-8 μήνες. Κι όταν γύρισε, ήταν 4 μηνών έγκυος ...

Εννοείς ότι ο ρολογάς ήταν inseminator στην προκειμένη περίπτωση σε όφελος του Ρώσου;

Ομολογώ, δεν το σκέφτηκα.


Η φωτό στην υπογραφή σου χρειάζεται σμίκρυνση τύπε.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Εννοείς ότι ο ρολογάς ήταν inseminator στην προκειμένη περίπτωση σε όφελος του Ρώσου;

Ομολογώ, δεν το σκέφτηκα.


Η φωτό στην υπογραφή σου χρειάζεται σμίκρυνση τύπε.
Έλα Φίλε! Τη μετέφερα τη συζήτηση στο Ρωσοθρέντ...Αλλά εδώ όλοι μια παρέα είμαστε...

Σε αυτό όμως έχετε δίκιο! Το συζήτησα με μια άλλη φίλη Ρωσίδα πρώην και με έκραξε! Μου λέει σε χρησιμοποίησαν για να περάσουν καλά!!
Της απάντησα πως "μου αρέσει να χρησιμοποιούμε έτσι και μάλιστα για Ρώσο!!! :rockon: :rockon: :rockon:"
Το δέχτηκε λέγοντας πως είναι η ζωή μου και ότι θέλω κάνω!!
Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως η γκόμενα η παντρεμένη κάνει τέτοια γαμήσια στον Ρώσο μετά απο αυτό που θα την ξαναστείλει μόνη για Σαββατοκύριακο Ρόδο!! :rockon: :rockon: :rockon:
Αυτά δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουν απο Πολωνούς άντρες! Μόνο όταν την κάνει σκαστά η γκόμενα!!
Όπως και να έχει αγαπάμε Ρωσία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Οσο βλεπουν οτι δεν μπορουν να σ εχουν του χεριου τους, τοσο τσαντιζονται. Ψαχνουν αδυναμους αντρες  να τους βαλουν στο βρακι τους.

Mπραβο φιλε για την οξυδερκεια σου. Ακριβως αυτο ειναι τα ειπες ολα με δυο κουβεντες.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Έλα Φίλε! Τη μετέφερα τη συζήτηση στο Ρωσοθρέντ...Αλλά εδώ όλοι μια παρέα είμαστε...

Σε αυτό όμως έχετε δίκιο! Το συζήτησα με μια άλλη φίλη Ρωσίδα πρώην και με έκραξε! Μου λέει σε χρησιμοποίησαν για να περάσουν καλά!!
Της απάντησα πως "μου αρέσει να χρησιμοποιούμε έτσι και μάλιστα για Ρώσο!!! :rockon: :rockon: :rockon:"
Το δέχτηκε λέγοντας πως είναι η ζωή μου και ότι θέλω κάνω!!
Το ωραίο της υπόθεσης είναι πως η γκόμενα η παντρεμένη κάνει τέτοια γαμήσια στον Ρώσο μετά απο αυτό που θα την ξαναστείλει μόνη για Σαββατοκύριακο Ρόδο!! :rockon: :rockon: :rockon:
Αυτά δεν υπάρχει περίπτωση να γίνουν απο Πολωνούς άντρες! Μόνο όταν την κάνει σκαστά η γκόμενα!!
Όπως και να έχει αγαπάμε Ρωσία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Με τιποτα δε θα συνεβαινε ρε τι λες τωρα. Την βλεπεις τη διαφορα.
Οσο για τα παραληρηματα του κμαν, εκτος αν θελετε να γελασετε με το δυνατο και αμεσο υφος γραφης, του, απλα προσπεραστε τα σαν σπαμαρισμα. Καλο παιδι κατα τα αλλα ο κμαν και με διορατικες αποψεις στα αλλα θεματα.
Οι αποψεις ειναι ολες υποκειμενικες. Εγω Ουκρανια αντιθετα ειδα, απλα κοριτσακια, πιο ευκολα προσεγγισιμα και προσγειωμενα, και με τη μυτη πιο χαμηλα. Οι πολωνες εχουν υφος χιλιων καρδιναλιων και νομιζουν οτι καποιες ειναι ! Την εχουν δει αρκετα, οκ ειναι μουναρες και κανεις δεν αντιλεγει, αλλα περα απο αυτο την εχουν δει δυσαναλογα. Εχουν επισης την εντυπωση και θεωρουν δεδομενο οτι ο καθε ξενος εδω βρισκεται για αυτες και για να τις θαυμαζει και εχουν την απαιτηση να το κανεις αυτο και να ασχολεισαι με αυτες, αλλιως τσαντιζονται. Οχι ομως να γαμηθουν, αλλα μονο και μονο για να παιξουν και να αποδειξουν οτι ειναι γαμω τις γκομενες και μπορουν και απορριπτουν η παιζουν τους αντρες. Μιλαμε για πολυ φορτιο ψυχολογικων συμπλεγματων. Το γαμωτο ειναι οτι αντε να το κανουν αυτο οι μουναρες, αλλα για καποιο λογο εδω τετοια συμπεριφορα εχουν υιοθετησει και κατι αρχιμπαζα ( ναι υπαρχουν και αρκετα), που ειναι η μαπα τους λες και τρακαρε με τρενο ( αν ειναι μουναρες ειναι καραμουναρες, αλλα αν ειναι ασχημες, ειναι τρομακτικες). Γκλοκ μη παρασυρεσαι απο τη δικη σου εμπειρια και γενικευεις την κατασταση. Σου ειπα πως και τι. Εξαλλου αν εισαι ενεργος οπως λες, σε καθε χωρα θα εχεις ενα αποτελεσμα. Αν εισαι ενεργος κλπ κλπ, αυτη τη στιγμη Ελλαδα, θα εχεις πολυ περισσοτερα αποτελεσματα και το εννοω αυτο. 
Στο ψητο, θα ελεγα επισης οτι οι πολωνες θυμιζουν καπως το νευροσπαστο φυτο συμμαθητρια μας που ηταν καπως κακομαθημενη απο το σπιτι και την εσπαγε σε ολη την ταξη.
Αυτες που λεει ο λακης αναφερεται προφανως σε τιποτα ξεχασμενες 50αρες. που ειναι εντελως αλλης εποχης. Τετοιες σημερα ειναι αδυνατο να συναντησεις. Ακομη και οι ιδιας ηλικιας που ειναι εδω, δεν ειναι σα και αυτες.
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
56
Like
6.131
Πόντοι
3.556
Με τιποτα δε θα συνεβαινε ρε τι λες τωρα. Την βλεπεις τη διαφορα.
Οσο για τα παραληρηματα του κμαν, εκτος αν θελετε να γελασετε με το δυνατο και αμεσο υφος γραφης, του, απλα προσπεραστε τα σαν σπαμαρισμα. Καλο παιδι κατα τα αλλα ο κμαν και με διορατικες αποψεις στα αλλα θεματα.
Οι αποψεις ειναι ολες υποκειμενικες. Εγω Ουκρανια αντιθετα ειδα, απλα κοριτσακια, πιο ευκολα προσεγγισιμα και προσγειωμενα, και με τη μυτη πιο χαμηλα. Οι πολωνες εχουν υφος χιλιων καρδιναλιων και νομιζουν οτι καποιες ειναι ! Την εχουν δει αρκετα, οκ ειναι μουναρες και κανεις δεν αντιλεγει, αλλα περα απο αυτο την εχουν δει δυσαναλογα. Εχουν επισης την εντυπωση και θεωρουν δεδομενο οτι ο καθε ξενος εδω βρισκεται για αυτες και για να τις θαυμαζει και εχουν την απαιτηση να το κανεις αυτο και να ασχολεισαι με αυτες, αλλιως τσαντιζονται. Οχι ομως να γαμηθουν, αλλα μονο και μονο για να παιξουν και να αποδειξουν οτι ειναι γαμω τις γκομενες και μπορουν και  απορριπτουν η παιζουν τους αντρες. Μιλαμε για πολυ φορτιο ψυχολογικων συμπλεγματων. Το γαμωτο ειναι οτι αντε να το κανουν αυτο οι μουναρες, αλλα για καποιο λογο εδω τετοια συμπεριφορα εχουν υιοθετησει και κατι αρχιμπαζα ( ναι υπαρχουν και αρκετα), που ειναι η μαπα τους λες και τρακαρε με τρενο ( αν ειναι μουναρες ειναι καραμουναρες, αλλα αν ειναι ασχημες, ειναι τρομακτικες). Γκλοκ μη παρασυρεσαι απο τη δικη σου εμπειρια και γενικευεις την κατασταση. Σου ειπα πως και τι. Εξαλλου αν εισαι ενεργος οπως λες, σε καθε χωρα θα εχεις ενα αποτελεσμα. Αν εισαι ενεργος κλπ κλπ, αυτη τη στιγμη Ελλαδα, θα εχεις πολυ περισσοτερα αποτελεσματα και το εννοω αυτο. 
Στο ψητο, θα ελεγα επισης οτι οι πολωνες θυμιζουν καπως το νευροσπαστο φυτο συμμαθητρια μας που ηταν καπως κακομαθημενη απο το σπιτι και την εσπαγε σε ολη την ταξη.
Αυτες που λεει ο λακης αναφερεται προφανως σε τιποτα ξεχασμενες 50αρες. που ειναι εντελως αλλης εποχης. Τετοιες σημερα ειναι αδυνατο να συναντησεις. Ακομη και οι ιδιας ηλικιας που ειναι εδω, δεν ειναι σα και αυτες.
:hi: :hi: :kneel: :kneel: :kneel:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Με τιποτα δε θα συνεβαινε ρε τι λες τωρα. Την βλεπεις τη διαφορα.
Οσο για τα παραληρηματα του κμαν, εκτος αν θελετε να γελασετε με το δυνατο και αμεσο υφος γραφης, του, απλα προσπεραστε τα σαν σπαμαρισμα. Καλο παιδι κατα τα αλλα ο κμαν και με διορατικες αποψεις στα αλλα θεματα.
Οι αποψεις ειναι ολες υποκειμενικες. Εγω Ουκρανια αντιθετα ειδα, απλα κοριτσακια, πιο ευκολα προσεγγισιμα και προσγειωμενα, και με τη μυτη πιο χαμηλα. Οι πολωνες εχουν υφος χιλιων καρδιναλιων και νομιζουν οτι καποιες ειναι ! Την εχουν δει αρκετα, οκ ειναι μουναρες και κανεις δεν αντιλεγει, αλλα περα απο αυτο την εχουν δει δυσαναλογα. Εχουν επισης την εντυπωση και θεωρουν δεδομενο οτι ο καθε ξενος εδω βρισκεται για αυτες και για να τις θαυμαζει και εχουν την απαιτηση να το κανεις αυτο και να ασχολεισαι με αυτες, αλλιως τσαντιζονται. Οχι ομως να γαμηθουν, αλλα μονο και μονο για να παιξουν και να αποδειξουν οτι ειναι γαμω τις γκομενες και μπορουν και απορριπτουν η παιζουν τους αντρες. Μιλαμε για πολυ φορτιο ψυχολογικων συμπλεγματων. Το γαμωτο ειναι οτι αντε να το κανουν αυτο οι μουναρες, αλλα για καποιο λογο εδω τετοια συμπεριφορα εχουν υιοθετησει και κατι αρχιμπαζα ( ναι υπαρχουν και αρκετα), που ειναι η μαπα τους λες και τρακαρε με τρενο ( αν ειναι μουναρες ειναι καραμουναρες, αλλα αν ειναι ασχημες, ειναι τρομακτικες). Γκλοκ μη παρασυρεσαι απο τη δικη σου εμπειρια και γενικευεις την κατασταση. Σου ειπα πως και τι. Εξαλλου αν εισαι ενεργος οπως λες, σε καθε χωρα θα εχεις ενα αποτελεσμα. Αν εισαι ενεργος κλπ κλπ, αυτη τη στιγμη Ελλαδα, θα εχεις πολυ περισσοτερα αποτελεσματα και το εννοω αυτο. 
Στο ψητο, θα ελεγα επισης οτι οι πολωνες θυμιζουν καπως το νευροσπαστο φυτο συμμαθητρια μας που ηταν καπως κακομαθημενη απο το σπιτι και την εσπαγε σε ολη την ταξη.
Αυτες που λεει ο λακης αναφερεται προφανως σε τιποτα ξεχασμενες 50αρες. που ειναι εντελως αλλης εποχης. Τετοιες σημερα ειναι αδυνατο να συναντησεις. Ακομη και οι ιδιας ηλικιας που ειναι εδω, δεν ειναι σα και αυτες.

Ρώτα τον Γκλοκ ποιες είναι πιο προσεγγίσιμες οι Ουκρανές ή οι Πολωνές.Πότε πήγες Ουκρανία?
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Αυτες που λεει ο λακης αναφερεται προφανως σε τιποτα ξεχασμενες 50αρες. που ειναι εντελως αλλης εποχης. Τετοιες σημερα ειναι αδυνατο να συναντησεις. Ακομη και οι ιδιας ηλικιας που ειναι εδω, δεν ειναι σα και αυτες.

Δεν είναι τόσο με τίποτε.
Μία είναι 32-33.
Οι άλλες γύρω στα 38-40.
Μόνο αυτή που γύρισε γκαστρωμένη από την πολωνία είναι τώρα 42-44.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ρώτα τον Γκλοκ ποιες είναι πιο προσεγγίσιμες οι Ουκρανές ή οι Πολωνές.Πότε πήγες Ουκρανία?

Ρε λεβεντη, εδω μενω και γυρναω σε αυτες τις χωρες, και ξερω τοσο κοσμο και Ουκρανια πηγα και Τσεχια και Σλοβακια, αλλους θα ρωτησω για το πως ειναι? Η Ουκρανια ειναι αλλος εντελως διαφορετικος κοσμος. Δεν εχουν αυτο το χαζοευρωπαικο κουλτουρε φεμινιστικο , αλλος αερας, αλλη ατμοσφαιρα. Εκει ειναι ανατολικη Ευρωπη, σλαβικος κοσμος, σοβιετια.
Περνας τα συνορα και βλεπεις τους κακοτραχαλους δρομους,  τα κυριλικα,οι αστικες συγκοινωνιες διεξαγονται με τις απαξιωμενες μαρσουτκες της δεκαετιας του 60 με το σεμεδακι διπλα στο λεβιε του τιμονιου, που αντι για εισητηριο πληρωνεις κατευθειαν στον οδηγο. Τα σπιτια απορεις αν ζουνε εκει μεσα ανθρωποι η ποντικια. Κατι μισογκρεμισμενα κτηρια, παγκοι στο δρομο να πουλανε λαχανικα και μπιχλιμπιδια κλπ. κατι απαξιωμενοι ταταρομογγολοφατσες ξεδοντιαρηδες να κυκλοφορουν. Πλακα μου κανεις?
Και περνας Πολωνια, ο αυτοκινητοδρομος σα χαλί, αουτομπαν, φωτεινες επιγραφες, τα λεωφορεια υπερσυγχρονα με οθονες για τη διαδρομη, και ραμπα  για τους αναπηρους, οι οδηγοι καλοντυμενοι και υποχρεωμενοι να βοηθανε τους αναπηρους, οι δρομοι πεντακαθαροι, μοντερνα κτηρια και συνεχως ανεγειρονται νεα, ο κοσμος καλοντυμενος και ευγενικος, αλλα ψυχρος ,αμιλητος και αγελαστος. Ενω Ουκρανια, πιο χαρουμενος, και ζωντανος παρολη τη φτωχεια.
Το ενα μερος ειναι Ευρωπη, το αλλο ειναι κατι μεταξυ Ευρωπης και Ασιας. Σοβιετια ας το πουμε. Οι γκομενες επομενως διαφορετικες. Αν και στην Ουκρανια πολυ πιο απλες, αλλα ταυτοχρονα πιο χωριατισες, θα ελεγα εβγαζαν μια βλαχεια και μια μιζερια. Κακοντυμενες, με φτωχικα ρουχα, αυτο που ενοιωσα περισσοτερο εκει, ηταν οικτος και λυπηση παρα καβλα να σας πω την αληθεια ;S Eιδα πραγματα που δε φανταζομουν οτι υπαρχουν στον 21ο αιωνα. Φανταζομαι πως θα ειναι σε κατι Μολδαβιες...
Αντιθετα οι Πολωνες με τη μυτη ψηλα, καλοντυμενες ολες σ την πενα, καμια φορα λες και εισαι σε πρακτορειο μοντελων. Αλλα η Πολωνια ειναι πιο γερμανοποιημενη, τευτονικος κοσμος, οχι σλαβικος. Ρε πλακα κανουμε τωρα ??? Αλλο για τις πουτανες που μιλανε ολοι, εγω μιλαω για τις κανονικες κοπελες Πολωνες και Ουκρανες.
Για πουτανες που ειναι το θεμα μας στο κατω κατω, τα χουμε πει για Πολωνια, για Ουκρανια δε μπορω να εκφερω αποψη. Οποιος θελει κατι πιο συγκεκριμενο, στη διαθεση του.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ρε λεβεντη, εδω μενω και γυρναω σε αυτες τις χωρες, και ξερω τοσο κοσμο και Ουκρανια πηγα και Τσεχια και Σλοβακια, αλλους θα ρωτησω για το πως ειναι? Η Ουκρανια ειναι αλλος εντελως διαφορετικος κοσμος. Δεν εχουν αυτο το χαζοευρωπαικο κουλτουρε φεμινιστικο , αλλος αερας, αλλη ατμοσφαιρα. Εκει ειναι ανατολικη Ευρωπη, σλαβικος κοσμος, σοβιετια.
Περνας τα συνορα και βλεπεις τους κακοτραχαλους δρομους,  τα κυριλικα,οι αστικες συγκοινωνιες διεξαγονται με τις απαξιωμενες μαρσουτκες της δεκαετιας του 60 με το σεμεδακι διπλα στο λεβιε του τιμονιου, που αντι για εισητηριο πληρωνεις κατευθειαν στον οδηγο. Τα σπιτια απορεις αν ζουνε εκει μεσα ανθρωποι η ποντικια. Κατι μισογκρεμισμενα κτηρια, παγκοι στο δρομο να πουλανε λαχανικα και μπιχλιμπιδια κλπ. κατι απαξιωμενοι ταταρομογγολοφατσες ξεδοντιαρηδες να κυκλοφορουν. Πλακα μου κανεις?
Και περνας Πολωνια, ο αυτοκινητοδρομος σα χαλί, αουτομπαν, φωτεινες επιγραφες, τα λεωφορεια υπερσυγχρονα με οθονες για τη διαδρομη, και ραμπα  για τους αναπηρους, οι οδηγοι καλοντυμενοι και υποχρεωμενοι να βοηθανε τους αναπηρους, οι δρομοι πεντακαθαροι, μοντερνα κτηρια και συνεχως ανεγειρονται νεα, ο κοσμος καλοντυμενος και ευγενικος, αλλα ψυχρος ,αμιλητος και αγελαστος. Ενω Ουκρανια, πιο χαρουμενος, και ζωντανος παρολη τη φτωχεια.
Το ενα μερος ειναι Ευρωπη, το αλλο ειναι κατι μεταξυ Ευρωπης και Ασιας. Σοβιετια ας το πουμε. Οι γκομενες επομενως διαφορετικες. Αν και στην Ουκρανια πολυ πιο απλες, αλλα ταυτοχρονα πιο χωριατισες, θα ελεγα εβγαζαν μια βλαχεια και μια μιζερια. Κακοντυμενες, με φτωχικα ρουχα, αυτο που ενοιωσα περισσοτερο εκει, ηταν οικτος και λυπηση παρα καβλα να σας πω την αληθεια ;S Eιδα πραγματα που δε φανταζομουν οτι υπαρχουν στον 21ο αιωνα. Φανταζομαι πως θα ειναι σε κατι Μολδαβιες...
Αντιθετα οι Πολωνες με τη μυτη ψηλα, καλοντυμενες ολες σ την πενα, καμια φορα λες και εισαι σε πρακτορειο μοντελων. Αλλα η Πολωνια ειναι πιο γερμανοποιημενη, τευτονικος κοσμος, οχι σλαβικος. Ρε πλακα κανουμε τωρα ??? Αλλο για τις πουτανες που μιλανε ολοι, εγω μιλαω για τις κανονικες κοπελες Πολωνες και Ουκρανες.
Για πουτανες που ειναι το θεμα μας στο κατω κατω, τα χουμε πει για Πολωνια, για Ουκρανια δε μπορω να εκφερω αποψη. Οποιος θελει κατι πιο συγκεκριμενο, στη διαθεση του.

Τώρα συγκρίνεις τις ψηλομύτες Ουκρανές που βγαίνουν στο Fashion να ποζάρουν το καινούργιο μοντελάκι τους και τα χρυσαφικά δώρο του σπόνσορα και να το παίζουν μη μου άπτου για να γυρίσουν με φίλο ταρίφα στη σοβιετική τρώγλη τους με τις έκτακτες Πολωνές με ζαρτιέρες,βύζους κωλάρες έξω που ψάχνουν εναγωνίως ξένο να πηδηχτούν?
Σου λέω ρώτα τον Γκλοκ τα γνώρισε τα σκηνικά στις δύο πλευρές των συνόρων και φρίκαρε εγώ τον είχα προειδοποιήσει.
Είχα πει η γκλαμουριά που μοστράρουν οι Σλάβες στα high end clubs και το υφάκι δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα του βίου τους.Οι Πολωνέζες είναι πιο γειωμένες σε αυτόν τον τομέα ζητάνε πούτσο με σάρκα και οστά όχι πρίγκηπα από το υπερπέραν όπως οι Ουκρανές.
Αλλά τελικά είναι η ίδια σλαβική κατάσταση.Καλά που υπάρχει σαν όνειρο έστω αυτός ο παράδεισος.
Ευτυχώς δηλαδή οι Σλάβες πάντα με άντρες ασχολούνται θα έλεγα οτι το 90% των σκέψεων,συζητήσεων και απαιτήσεών τους αφορά άντρες.Δεν υπάρχει φεμινισμός και λοιπά σκατά όπως στη Δύση.
Για την εμφάνιση από τις γκόμενες μάλλον αστειεύεσαι.Οι Πολωνέζες φοράνε μπλούζες και φούστες των 10 ευρώ και παπούτσια των 20 ευρώ μιλάμε για επαρχία πάντα.Οι Ουκρανές όταν βγαίνουν το βράδυ είναι στην τρίχα ντυμένες σα να πάνε σε γάμο.
Στο λένε και στη μάπα σου οι Πολωνέζες αγόρασα αυτή τη μπλούζα στη λαική για 3 ευρώ αγοράζω στρινγκ για τη φτωχειά αδερφή μου με το κιλό,με πονάει η μέση μου γιατί κουβάλαγα πατάτες όλη μέρα χτες.Οι Ουκρανές το παίζουν πιο high class διαμαρτύρονται μόνο για τους χαμηλούς μισθούς(μωρό μου κρυώνω δεν έχω λεφτά να αγοράσω ζεστό μπουφάν) αλλά να μου πει Ουκρανή οτι αγόρασε τα παπούτσια της ή τη γούνα της στη λαική για 3 ευρώ δε μου έχει τύχει.

Γενικά πάντως η ίδια νοοτροπία είναι όλες περιγράφουν πώς πεινάνε και ζουν μέσα στις κακουχίες περιμένοντας τον αληθινό πρίγκηπα να τις σώσει.Γενικά όταν μια Σλάβα μιλάει πολύ ή στέλνει πολλά μηνύματα οτι της λείπεις κτλ θέλει λεφτά.
Νομίζω το ανώτερο είδος του Βαλκάνιου τσομπάνη καλύπτει όλες τις απαιτήσεις.
Πάντα στο σλαβικό κόσμο νιώθεις πολύ άντρας όταν η τσέπη και ο κάβαλος είναι φουσκωμένα.Στη Δύση οι άτυχοι Γερμανοειδείς έχουν ευνουχιστεί.Δε συζητάμε τι έχουν υποστεί οι ανατολίτες Ελληνες από τις Ελλεηνίδες.
Ευτυχώς υπάρχει ο παραδεισένιος σλαβικός κόσμος αλλιώς θα ήματσαν για το φούντο όλοι full time wankers.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Τώρα συγκρίνεις τις ψηλομύτες Ουκρανές που βγαίνουν στο Fashion να ποζάρουν το καινούργιο μοντελάκι τους και τα χρυσαφικά δώρο του σπόνσορα και να το παίζουν μη μου άπτου για να γυρίσουν με φίλο ταρίφα στη σοβιετική τρώγλη τους με τις έκτακτες Πολωνές με βύζους κωλάρες έξω που ψάχνουν εναγωνίως ξένο να πηδηχτούν?
Σου λέω ρώτα τον Γκλοκ τα γνώρισε τα σκηνικά στις δύο πλευρές των συνόρων και φρίκαρε εγώ τον είχα προειδοποιήσει.
Είχα πει η γκλαμουριά που μοστράρουν οι Σλάβες στα high end clubs και το υφάκι δεν έχει καμία σχέση με την πραγματικότητα του βίου τους.Οι Πολωνέζες είναι πιο γειωμένες σε αυτόν τον τομέα ζητάνε πούτσο με σάρκα και οστά όχι πρίγκηπα από το υπερπέραν όπως οι Ουκρανές.
Αλλά τελικά είναι η ίδια σλαβική κατάσταση.Καλά που υπάρχει σαν όνειρο έστω αυτός ο παράδεισος.
Ευτυχώς δηλαδή οι Σλάβες πάντα με άντρες ασχολούνται θα έλεγα οτι το 90% των σκέψεων,συζητήσεων και απαιτήσεών τους αφορά άντρες.Δεν υπάρχει φεμινισμός και λοιπά σκατά όπως στη Δύση.
Για την εμφάνιση από τις γκόμενες μάλλον αστειεύεσαι.Οι Πολωνέζες φοράνε μπλούζες και φούστες των 10 ευρώ και παπούτσια των 20 ευρώ μιλάμε για επαρχία πάντα.Οι Ουκρανές όταν βγαίνουν το βράδυ είναι στην τρίχα ντυμένες σα να πάνε σε γάμο.
Στο λένε και στη μάπα σου οι Πολωνέζες αγόρασα αυτή τη μπλούζα στη λαική για 3 ευρώ αγοράζω στρινγκ για τη φτωχειά αδερφή μου με το κιλό,με πονάει η μέση μου γιατί κουβάλαγα πατάτες όλη μέρα χτες.Οι Ουκρανές το παίζουν πιο high class διαμαρτύρονται μόνο για τους χαμηλούς μισθούς(μωρό μου κρυώνω δεν έχω λεφτά να αγοράσω ζεστό μπουφάν) αλλά να μου πει Ουκρανή οτι αγόρασε τα παπούτσια της ή τη γούνα της στη λαική για 3 ευρώ δε μου έχει τύχει.

Γενικά πάντως η ίδια νοοτροπία είναι όλες περιγράφουν πώς πεινάνε και ζουν μέσα στις κακουχίες περιμένοντας τον αληθινό πρίγκηπα να τις σώσει.Γενικά όταν μια Σλάβα μιλάει πολύ ή στέλνει πολλά μηνύματα οτι της λείπεις κτλ θέλει λεφτά.
Νομίζω το ανώτερο είδος του Βαλκάνιου τσομπάνη καλύπτει όλες τις απαιτήσεις.

Αυτες οι Ουκρανες που περιγραφεις ειναι πουτανες . ΠΟΥΤΑΝΕΣ . ΠΟΥ-ΤΑ-ΝΕΣ.
Τα υπολοιπα αποκυηματα φαντασιοπληξιας και παραληρηματος δε τα σχολιαζω καν. Ψαχνουν εναγωνιως (!!!) κιολας πολωνες να πηδηχτουν με ξενους. Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε. Θες να ερθεις εδω περα να δεις μαλλον Ελληνιδες να γουσταρουν Πολωνους και μαλιστα να τους παρακαλανε κιολας  ? Θες να σου δειξω μουναρα ιταλιδα να ειναι με πολωνο και μαλιστα αρκετα κολλημενη? Μη γραφεις μαλακιες στον κοσμο . Ειναι καποιου ειδους περιεργο αστειο? Παμε στα πολιτικα καλυτερα εκει εχει ψωμι τωρα . Τα λες ωραια εκει, οπως και στην ιστορια
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτες οι Ουκρανες που περιγραφεις ειναι πουτανες . ΠΟΥΤΑΝΕΣ . ΠΟΥ-ΤΑ-ΝΕΣ.
Τα υπολοιπα αποκυηματα φαντασιοπληξιας και παραληρηματος δε τα σχολιαζω καν. Ψαχνουν εναγωνιως (!!!) κιολας πολωνες να πηδηχτουν με ξενους. Να δουμε τι αλλο θα ακουσουμε. Θες να ερθεις εδω περα να δεις μαλλον Ελληνιδες να γουσταρουν Πολωνους και μαλιστα να τους παρακαλανε κιολας  ? Θες να σου δειξω μουναρα ιταλιδα να ειναι με πολωνο και μαλιστα αρκετα κολλημενη? Μη γραφεις μαλακιες στον κοσμο . Ειναι καποιου ειδους περιεργο αστειο? Παμε στα πολιτικα καλυτερα εκει εχει ψωμι τωρα . Τα λες ωραια εκει, οπως και στην ιστορια

Ολα σωστά τα λέω.Απλά πρόσεξε αυτοί που λένε οτι τα λέω χάλια στα πολιτικά λένε οτι τα λέω καλά στα γκομενικά και αντιστρόφως.Μήπως τα λέω και στις δύο περιπτώσεις καλά απλά σας φαίνεται λίγο ασυνήθιστο?
Αντε να αναρρώσω λίγο από τα σκατά να πάμε καμιά βόλτα Κατοβίτσε να δούμε το φως το αληθινό γιατί παρατράβηξε το παραμύθι.
Για τις Ουκρανές τι να πω?Απλά ρώτα τις Πολωνές.Θα σου πουν με μια φωνή οτι όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες.Πουτάνες μη πουτάνες έχω πάψει να δίνω σημασία στη διάκριση εδώ και 10 χρόνια.
Οι Σλάβες για τους περισσότερους και περισσότερες είναι απλά πουτάνες.Δεν μπαίνουν σε επιμέρους διακρίσεις όπως εμείς εδώ προς,σεμιπρος,σπονσορέτς,γκόμενες κτλ.

Ελληνίδες να τραβιούνται με Πολωνούς μόνο μπάζα έχω δει.Αν και οι Πολωνοί ξέρουν οτι το στυλ τους ξανθοί,ψηλοί,συχνά μπρατσαράδες έχει περαση στις Βαλκάνιες και συχνά το εκμεταλεύονται δηλώνοντας ψεύτικη εθνικότητα φυσικά.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ολα σωστά τα λέω.Απλά πρόσεξε αυτοί που λένε οτι τα λέω χάλια στα πολιτικά λένε οτι τα λέω καλά στα γκομενικά και αντιστρόφως.Μήπως τα λέω και στις δύο περιπτώσεις καλά απλά σας φαίνεται λίγο ασυνήθιστο?
Αντε να αναρρώσω λίγο από τα σκατά να πάμε καμιά βόλτα Κατοβίτσε να δούμε το φως το αληθινό γιατί παρατράβηξε το παραμύθι.
Για τις Ουκρανές τι να πω?Απλά ρώτα τις Πολωνές.Θα σου πουν με μια φωνή οτι όλες οι Ουκρανές είναι πουτάνες.Πουτάνες μη πουτάνες έχω πάψει να δίνω σημασία στη διάκριση εδώ και 10 χρόνια.
Ελληνίδες να τραβιούνται με Πολωνούς μόνο μπάζα έχω δει.Αν και οι Πολωνοί ξέρουν οτι το στυλ τους ξανθοί,ψηλοί,συχνά μπρατσαράδες έχει περαση στις Βαλκάνιες και συχνά το εκμεταλεύονται δηλώνοντας ψεύτικη εθνικότητα φυσικά.

Oυτε μπαζα, ειναι , ουτε φυσικα λεει κανενας ψεμματα για την εθνικοτητα του. Και οι Ελληνιδες λενε για ολες οτι ειναι πουτανες. Στα αρχιδια μου τι λενε, τι βλεπω λεω, οχι τι λενε οι αλλοι.
Και για να μη λεμε μαλακιες, οι γυναικες παντου ειναι γυναικες. Απο τις συνθηκες διαμορφωνονται, και οι συνθηκες αλλαζουν. Και αναλογα με τις εκαστοτες συνθηκες διαμορφωνονται και οι γυναικες. Δεν εχουν καποιο ιδιαιτερο DNA οι Πολωνες ωστε να ειναι ετσι, η οι Ουκρανες και οι Ελληνιδες να ειναι αλλιως.
Αλλιως η Πολωνη του 90 , αλλιως τωρα. Αλλιως η Ελληνιδα του 80 αλλιως του 2000, αλλιως τωρα. Ετσι παει. Τωρα εδω εχει πεσει χρημα, εχουν σηκωσει τη μυτη ψηλα , εχει γεμισει πυρφορους καθε λογης ο τοπος, με τους ντοπιους να ξεπερνανε κατα πολυ σε πυρφορια τους ξενους, για πιο γαμημενο λογο η πολωνη να ειναι το ιδιο οπως ηταν τη δεκαετια του 90 και να παρακαλαει εναγωνιως τον ξενο για να γαμηθει? Που το χεις δει δηλαδη αυτο και για τι θα επρεπε να υπαρχει στην Πολωνια του 2016?
Η Ελληνιδα ζει σε μια χωρα που σε λιγο καιρο με ξενη βοηθεια απο το εξωτερικο οπως η Σομαλια , το Σουδαν και το Μπαγκλαντες, λογικο να εχει προσγειωθει παρα πολυ απο την αλλη και αυτες ειναι που εχουν αρχισει να γαμιουνται εναγωνιως με ξενους αν θες να μαθεις. Γερμανους, Ολλανδους , Αραπαδες, ,Πολωνους, Τσεχους, οτι σκατα θελεις.
Και δευτερον οτι μαλακιες και να λετε για μυθους με ξενες και πρασινα αλογα, η αληθεια ειναι οτι η εθνικοτητα γυναικας με την οποια κολλας καλυτερα, ειναι η δικη σου εθνικοτητα. Η Ελληνιδα θα δει τον Ελληνα σαν αντρα απλα , ενω καθε αλλη θα δει τον ξενο τον περιεργο, τον ετσι τον αλλιως και μετα ως αντρα σε βλεπει. Η Ελληνιδα τι να πει και να σκεφτει? Τι κανει αυτος στη χωρα μου, ποσο θα μεινει, τι νοοτροπια κουβαλαει κλπ? Δεν απασχολει το μυαλο της με τετοιες μαλακιες.
Μη το ψαχνετε και τζαμπα κουραζεσται με τετοιες χωρες εδω, Πολωνια, Σλοβακια, Τσεχια, Ουγγαρια κλπ. Δε μας ταιριαζει για εμας . Εμας αλλες γυναικες που μας ταιριαζουν ειναι λαοι που ειναι σαν εμας πχ Αλβανιδες, Βουλγαρες ακομη και Τουρκαλες οι οποιες πιστευω θα γουσταρουν πολυ τους Ελληνες και ενας Ελληνας που μετραει θα ειχε αρκετη επιτυχια εκει.Και δευτερευοντως σε τιποτα Σερβες, Ρουμανες, η Λιβανεζες κλπ.
Τωρα αν νομιζεται οτι ο αρκουδογυφτος βαλκανιος ελληναρας θα παει πολωνια και θα τρελαθουν και θα στρωνουν κοκκινα χαλια οι γκομενες μαζι του και θα θελουν εναγωνιως να γαμηθουν, γυριστε πλευρο και συνεχιστε τον υπνο γαληνια.
 

kavlomenos leon

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2015
Μηνύματα
2.148
Like
2
Πόντοι
16
παντως κατι απλυτες ελληνιδες που βλεπω τελευταια κυπρο ανετα της γαμω με 5 ευρο!ο κολλητος μου ελληνας γιατρος κυπρο πηγε πατρα γαμο.λεει ντρεπομουνα να ντυνομαι μαρκες και να βγαλω πανω το αιφοουν.πιστευω στους λιγουσ καλεσμενουσ λεει που ειχε η αδερφη μου κατι φιλες της αν εβγαζα το πορτοφωλι θα τισ γαμουσα μπροστα στον ανδρα τους χαχαχαχ.λεει ο γαμπροσ μου ειναι πολλα λεφτα 20 ευρο τωρα σε γαμο,εγω του εβαλα 500 λεει θα τρελαθηκε χαχαχαχα.η πατρα χαλια λεει παραμελημενη ασχημη πολη,ειναι απο εκει ο τυποσ και σπουδασε αθηνα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
παντως κατι απλυτες ελληνιδες που βλεπω τελευταια κυπρο ανετα της γαμω με 5 ευρο!ο κολλητος μου ελληνας γιατρος κυπρο πηγε πατρα γαμο.λεει ντρεπομουνα να ντυνομαι μαρκες και να βγαλω πανω το αιφοουν.πιστευω στους λιγουσ καλεσμενουσ λεει που ειχε η αδερφη μου κατι φιλες της αν εβγαζα το πορτοφωλι θα τισ γαμουσα μπροστα στον ανδρα τους χαχαχαχ.λεει ο γαμπροσ μου ειναι πολλα λεφτα 20 ευρο τωρα σε γαμο,εγω του εβαλα 500 λεει θα τρελαθηκε χαχαχαχα.η πατρα χαλια λεει παραμελημενη ασχημη πολη,ειναι απο εκει ο τυποσ και σπουδασε αθηνα.

Παλικάρι μου το σχολείο το τελείωσες;Προσπάθησα  να διαβάσω λίγο και δεν τα κατάφερα...Εκτός αν είσαι δυσλεκτικός,οπότε συγγνώμη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom