Νέα

Πόσο κορόιδο να σας πιάνει ο κάθε κλώνος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aliki-xania !
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεσποινις αλικη μην ασχολειστε με το ποταπο θεμα των κλωνων,δεν εχετε καμμια σχεση με τετοια πραγματα και το ξερουν αυτο οι εχοντες σωστη σκεψη,την καλησπερα μου,επισης αν μιλησετε με την δεσποινιδα βαλεντινα να τις δωσετε τους χαιρετισμους μου,ευχαριστω
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
αληθεια ο κλωνος γιατι δεν βαζει την βαλεντινα παλι μεσα;αντε να αρχιζει ο χαβαλες,ωραια τα λες ρε κουφαλα λαγουδακη
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
αληθεια ο κλωνος γιατι δεν βαζει την βαλεντινα παλι μεσα;αντε να αρχιζει ο χαβαλες,ωραια τα λες ρε κουφαλα λαγουδακη

βαλεντινα γυρνα πισω!αλικη αλλαξε λογαριασμο και μπες σαν σταρ τρανς! :tooth:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Αυτο το Με κάθε σοβαρότητα ... Με συγκλονισε...
Μπειτε μια μερα και οι 3 μαζι να γινη Τζερτζελες.  Να γελαση ο κοσμακης..
Μια που το ανοιξατε το μπακαλικο ας εχει και ενα οφελος....

Όοοπα!!
Τι λε ρε μπάρμπα!!!
ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΛΛΩΝ....
Φαίνετε λίγο γριά η Δανάη.
πρέπει να τάχει τα χρονάκια της 40 γεμάτα ίσως και...
Να πώ και για τα ακάποτα που λένε πως γουστάρει? Ο άλλος λέει ξενέρωσε μόλις την είδε!
Μόνο ο εθνικός πουστάρ που δεν μπορεί να γαμήσει , παρα μόνο απο πίσω την πάει!!
Κοφτην πλάκα , πραγματικά σε λυπάμαι δεν θέλω να αναφέρω άλλες αναφορές που έχουν γίνει για το ατομό σου εδω μέσα!
Ειναι και αυτοί αλικοβαλάντηδες και κλώνοι??? Κόφτο όσο είναι καιρός....
Και σε σενα Αλίκη μην της κολάς ! Δεν καταλαβαίνεις ότι ουσιαστικά κομπλάρει μαζί σου, που ενώ μιλάει Γερμανικά δεν μπορεί να σταθεί σαν τράνς στη Γερμανία? Ποιο Laufhauss θα τη δεχόταν τα χάλια που έχει? Και απο πιστοποιητικά υγείας μην τη ψάχνεις αν αυτά που ειπώθηκαν είναι αλήθεια. Τι περίμενες να λέει για εσένα? Ολα τα παραπάνω απο την κακία και το κόμλεξ της.
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Οποτε δεν υπαρχει λογος να μπουμε και οι 3 μας .....



Δεν βολευει εεε??? Θα στραμπουλιξετε κανενα χερι....

[youtube=425,350]mxcmft2j-bE&feature=related[/youtube]
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ταλος τι μαθαινω?? Εχουμε βρεθει απο κοντα??
ISO9002 εχουμε βρεθει απο κοντα??
Το μονο ειναι σιγουρο. Ειμαι απο την πρωτη σελιδα μεσα του θρεντ Τραβελια με προσοντα και εχουμε φταση σελιδα 720 και ακομα υπαρχω μηπως ενοχλει καποιους????  Λεω τωρα ρε παιδι μου μηπως τρωω το ψωμι κανενος ξερω εγω?? Και θα συνεχισω να υπαρχω οσο υπαρχουν κωλοπαιδα εδω....... θα υπαρχω και εγω... παρτε το χαμπαρη...
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Ταλος τι μαθαινω?? Εχουμε βρεθει απο κοντα??
ISO9002 εχουμε βρεθει απο κοντα??
Το μονο ειναι σιγουρο. Ειμαι απο την πρωτη σελιδα μεσα του θρεντ Τραβελια με προσοντα και εχουμε φταση σελιδα 720 και ακομα υπαρχω μηπως ενοχλει καποιους????  Λεω τωρα ρε παιδι μου μηπως τρωω το ψωμι κανενος ξερω εγω?? Και θα συνεχισω να υπαρχω οσο υπαρχουν κωλοπαιδα εδω....... θα υπαρχω και εγω... παρτε το χαμπαρη...


Ε και..... και 2000 να φτασει οσο εισαι απλα θα τα ακους....
Εισαι τοσο ασχημουλη που δεν μπορεις να μεινεις ασχολιαστο.....

Ρε δαναητσα θα ηθελα να σε δω : 
Αβαφτη.... τσασμενο ποστις..... με τους κυκλους στα ματακια... εκεινη την ωρα που πας με τις παντοφλες να κανεις εκεινο το ντουζ , μετα απο το φορτε της ημερας........ Εκει θα ηθελα να σε δω.......!!!


    ΑΚΑΠΕΛΩΤΑ.......!!!
 
OP
OP
A

aliki-xania !

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.104
Like
0
Πόντοι
16
Aς δροσιστουμε λιγο!!![youtube=425,350]  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
Ε και..... και 2000 να φτασει οσο εισαι απλα θα τα ακους....
Εισαι τοσο ασχημουλη που δεν μπορεις να μεινεις ασχολιαστο.....

Ρε δαναητσα θα ηθελα να σε δω : 
Αβαφτη.... τσασμενο ποστις..... με τους κυκλους στα ματακια... εκεινη την ωρα που πας με τις παντοφλες να κανεις εκεινο το ντουζ , μετα απο το φορτε της ημερας........ Εκει θα ηθελα να σε δω.......!!!


    ΑΚΑΠΕΛΩΤΑ.......!!!

τουλαχιστον μαλακοπουστρακο αυτη εχει τα κοτσια να βγαλει την φατσα της φορα παρτιδα οπως και η λιλα.συλβια.
εσυ μωρη κομπλεξικια γιατι δεν την δειχνεις και κρυβεσαι πισω απο μαιμου αβαταρ?ανυπαρκτε :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
28
Πόντοι
16
και ασε τις μαλακιες περι σοβα ποια γκομενα  τρωγεται χωρις σοβα εδω διασημες και τις δειχνουν οι παπαρατσι πρωι και δεν βλεπονται.εδω ο αλλος σου εαυτος ο βαλαντης εβαζε δεκα σοβαδες  μπας και βγει λιγο θυληπρεπης και παρολα αυτα πετυχε να ειναι σαν την βασιλειαδου -πουστης!
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
Aς δροσιστουμε λιγο!!![youtube=425,350]  <object width="425" height="344"><param name="movie" value="
"></param><embed src="
" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube]

γιατι δεν κατεβαινεις στη κουμουνδουρου με τα αλλα τα πουστρακια?
 

DANAHTRANS

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.983
Like
6
Πόντοι
66
Ε και..... και 2000 να φτασει οσο εισαι απλα θα τα ακους....
Εισαι τοσο ασχημουλη που δεν μπορεις να μεινεις ασχολιαστο.....

Ρε δαναητσα θα ηθελα να σε δω : 
Αβαφτη.... τσασμενο ποστις..... με τους κυκλους στα ματακια... εκεινη την ωρα που πας με τις παντοφλες να κανεις εκεινο το ντουζ , μετα απο το φορτε της ημερας........ Εκει θα ηθελα να σε δω.......!!!


    ΑΚΑΠΕΛΩΤΑ.......!!!
Εδώ  είμαι οπότε θες έλα να με δεις. Νομίζεις ότι κουβαλάω κόμπλεξ?? Τουλάχιστον Εδώ όσες είμαστε πραγματικές δεν έχουμε πρόβλημα να δείξουμε τον εαυτό μας... Τα άτομα που είναι  τέτοιο στιλ απλά τα απομονώνουν Εδώ και αναγκάζονται να ανοίξουν θρεντ μπας και τα προσέξει κάποιος κατάλαβες αγαπητέ Αλικο?? Διότι εσύ και η παρεουλα σου είστε για το πουτσο Εδώ. Ας προσέχατε λοιπόν....
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δαναη τι λογια ειναι αυτα;ντροπη σου!!!
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ναι ντροπη σου κοτζαμ κοπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom