Νέα

Πόσες είναι οι περισσότερες φορές που έχετε πάει με την ίδια πουτάνα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lustforlife
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 200
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποσες ειναι οι περισσοτερες φορες που εχετε παει με την ιδια πουτανα...?

  • ποτε δευτερη φορα με την ιδια...

    Ψήφοι: 15 5,6%
  • 2-5

    Ψήφοι: 76 28,4%
  • 5-10

    Ψήφοι: 57 21,3%
  • 10-20

    Ψήφοι: 41 15,3%
  • 20-50

    Ψήφοι: 38 14,2%
  • 50+

    Ψήφοι: 41 15,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    268

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
836
Κριτικές
23
Like
7.920
Πόντοι
2.036
...εστω προσεγγιστικα...

ποια ηταν η πουτανα αυτη?

γιατι πηγατε τοσες φορες μαζι της ?

πως εξελιχθηκε το γαμησι καθολη τη διαρκεια των επισκεψεων σας?

ποσα λεφτα σας εφυγαν...?

γιατι τελικα σταματησατε?

...η μηπως την επισκεπτεστε ακομα...?

βαζω και ψηφοφορια...
εγω μεσα σε ενα χρονο πηγα ακριβως 39 φορες με την Ευα απο την Κροατια...Αν και εδω μεσα ειχαν γραψει τα χειροτερα για αυτην εντουτης ειπα να το ρισκαρω να δοκιμασω μια φορα και επαθα πλακα...δεν ηταν ιδιαιτερα ομορφη ηταν και λιγο στρουμπουλουλα δεν μιλουσε καν ελληνικα...παρολα αυτα βγαλαμε τρομερη χημεια στο γαμησι ηταν ενα ευχαριστο σοκ για μενα και η αποδειξη οτι καποιες φορες επειδη οι περισσοτεροι δεν παιρνανε καλα δεν σημαινει οτι δεν θα περασεις καλα και συ...για 9 μηνες σερι πηγαινα καθε Σαββατο μαζι της... 50 ευρω μου επαιρνε....συνολικα μου εφυγαν 39*50 = 1950....... 2 φορες που δεν ειχα αρκετα λεφτα μου εκανε εκπτωση που πηρε 30 ευρω χατιρικα οποτε 1950-40 = 1910 ευρω συνολικα εδωσα σε αυτην την μιλφοπουταναρα....Ολα καλα θα μου πειτε γιατι σταματησα?....μετα το 9μηνο επανασυνδεθηκα με την πρωην κοπελα μου οποτε μου ηταν ολο και πιο δυσκολο να διαθετω 50 ευρω καθε βδομαδα για την Ευα...παρολα αυτα για ενα διμηνο πηγα αλλες 3 φορες μαζι της διοτι το γαμησι μαζι της ηταν σχεδον το ιδιο καλο με της κοπελας μου...το προβλημα ομως με την Ευα ηταν οτι ισως να με θεωρουσε "κτημα" της μετα απο τοσες φορες που πηγα μαζι της και μου εστελνε μηνυματα στο viber με κινδυνο να με ανακαλυψει η δικια μου... επισης μου εκανε και παραπονα που ειχα αραιωσει τοσο πολυ τις επισκεψεις μου......οποτε ενα ωραιο πρωινο την μπλοκαρα στο viber και αυτο ηταν....που και που θυμαμαι τις γαμησαρες που καναμε...ποιος ξερει ισως ξαναπαω καποια στιγμη στο μελλον,,,,,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom