Νέα

Πόσα χλμ. έχει γράψει η δικιά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
445
Πόντοι
21
συμφωνοι....ενας τετοιος χαρακτηρας δεν εχει και τις περισσοτερες πιθανότητες να κερατώσει?
Δεν είναι απαραίτητο. Άλλωστε το κεράτωμα δεν έχει να κάνει μόνο με την γυναίκα. Έχει να κάνει και με τον άντρα της και αντίστροφα.
 

Joker4U

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2023
Μηνύματα
221
Like
445
Πόντοι
21
Πώς σας φαίνεται που η γυναίκα σας -γκομενα σας έχει ξεκωλες στριγκαρες,διχτυωτα, ζαρτιερες όταν την γνωρίσατε? Φαντάζεστε ότι την έχουν γαμησει πολλοί με αυτά και έχει γράψει χλμ πουτσας?
Να σου πω την αλήθεια η εμπειρία με έχει διδάξει να προσέχω στα σιγανά ποταμάκια. Όχι ότι οι χείμαρροι δεν θέλουν προσοχή, αλλά εκεί το ψιλο-περιμένεις ή τουλάχιστον έχεις τις κεραίες τεντωμένος. Αλλά στα σιγανά το φοράς το τάρανδο-κέφαλο και χαμογελάς….

Επίσης και στο θέμα των επιδόσεων φαίνεται να ισχύει το ίδιο.
Εγώ τα πιο δυνατά γαμησια τα έχω κάνει με πολύ μα παρά πολύ σοβαρές κοπέλες.
Οι υπόλοιπες συνήθως κάνουν θόρυβο αλλά στο δια ταύτα κούκου….σαν το άδειο τενεκέ ένα πράγμα… θόρυβος θόρυβος αλλά από ουσία άντε γεια
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.991
Κριτικές
4
Like
7.406
Πόντοι
2.306
Πώς σας φαίνεται που η γυναίκα σας -γκομενα σας έχει ξεκωλες στριγκαρες,διχτυωτα, ζαρτιερες όταν την γνωρίσατε? Φαντάζεστε ότι την έχουν γαμησει πολλοί με αυτά και έχει γράψει χλμ πουτσας?
Τυπε προσωπικά δεν έχω γνωρίζει κάποια στην έκταση που το περιγράφεις, αλλά δεν θα είχα πρόβλημα πιστεύω.
Προϋπόθεση να μην ήταν βουκινο φάση και δημοσίως.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
Δεν είναι απαραίτητο. Άλλωστε το κεράτωμα δεν έχει να κάνει μόνο με την γυναίκα. Έχει να κάνει και με τον άντρα της και αντίστροφα.
Στα ζωα παντως μονο τα αρσενικα εχουν κερατα :upsidedown:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.953
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Μου είπε κάποιος ότι για να βρεις τα χιλιόμετρα πρέπει να την βάλεις α κάτσει όρθια με τους αστραγάλους να απέχουν μεταξύ των
60cm.
Λοιπόν βλέπεις αν κρεμονται τα μουνόχειλα παιρνεις μετρό και μετράς..
Κάθε κρεμασμένος Πόντος είναι και 10.000 χιλιόμετρα..
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.653
Κριτικές
61
Like
39.953
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark:
Εάν δεν έγινα σαφής..
Ανατρέξτε στις Ικέτιδες του Αισχύλου..
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
:kiss-mark::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Μου είπε κάποιος ότι για να βρεις τα χιλιόμετρα πρέπει να την βάλεις α κάτσει όρθια με τους αστραγάλους να απέχουν μεταξύ των
60cm.
Λοιπόν βλέπεις αν κρεμονται τα μουνόχειλα παιρνεις μετρό και μετράς..
Κάθε κρεμασμένος Πόντος είναι και 10.000 χιλιόμετρα..
Χάχα καλο
 
OP
OP
K

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
30αρα εχει παει με 7 κ εχει πιπωσει αλλους 5 λεει..εμενα παντος μου τον στραγκισε
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.757
Κριτικές
8
Like
2.512
Πόντοι
506
Να σου πω την αλήθεια η εμπειρία με έχει διδάξει να προσέχω στα σιγανά ποταμάκια. Όχι ότι οι χείμαρροι δεν θέλουν προσοχή, αλλά εκεί το ψιλο-περιμένεις ή τουλάχιστον έχεις τις κεραίες τεντωμένος. Αλλά στα σιγανά το φοράς το τάρανδο-κέφαλο και χαμογελάς….

Επίσης και στο θέμα των επιδόσεων φαίνεται να ισχύει το ίδιο.
Εγώ τα πιο δυνατά γαμησια τα έχω κάνει με πολύ μα παρά πολύ σοβαρές κοπέλες.
Οι υπόλοιπες συνήθως κάνουν θόρυβο αλλά στο δια ταύτα κούκου….σαν το άδειο τενεκέ ένα πράγμα… θόρυβος θόρυβος αλλά από ουσία άντε γεια
Νομίζω αυτό είναι άκρως καυλωτικό. Να κάνεις τρελό γαμήσι με κοπέλα που φαίνεται σοβαρή και δεν περιμένεις τέτοιες αποδόσεις
 

Gamikoulas99

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2023
Μηνύματα
90
Like
144
Πόντοι
0
Εγώ πάντως τέτοιες ερωτήσεις δεν κάνω. Βέβαια κάτι μπορώ να υποψιαστώ από την τέχνη. Αν το καλοσκεφτείτε οι προηγούμενοι ίδρωσαν για να τις εκπαιδεύσουν να κάνουν καλές πίπες και στησίματα σε εμάς. Όποτε μου αρκεί να είμαι ο επόμενος και όχι ο προηγούμενος….
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.735
Like
2.784
Πόντοι
456
Λίγοι σου φαίνονται ? ισως αν είχες καλό βαθμό στο σχολείο να σε πίστευα .....
7 γαμιαδες στα 30,μονο αν είναι καμιά χοντρή σαν τη Δανάη Μπάρκα.. Αμα είναι καλό γκομενάκι, 2 σχέσει το χρόνο να είχε στη ξεφτιλα, από τα 15 χρόνων.. , συν 5 ξεπετες το χρόνο σε διακοπές.. Μας κάνει το σύνολο άνετα 105 γαμιαδες..
 

Giorgos43006

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2019
Μηνύματα
54
Like
725
Πόντοι
80
Με 5 μου εχει πει.... αλλα τοτε ηταν 21 χρονον....
 

Mihalis600

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Εμενα μεχρι που την γνωρισα την δευτερη μου γυναικα κοντα στα late 30s της, ειχε παει με αρκετούς. Δεν ειναι Ελληνίδα επισης. One night stands για την πλακα της. Πρωκτικο δεν εκανε και την πιστευω γιατι ειναι πιο σφιχτη και απο προυπολογισμο Ελλαδας. Απο τα 30 της μεχρι και 38 της ηταν με ενα σταθερο αλλα χωρισαν γιατι αυτός ηταν κατεστραμμενος. Απο συζητήσεις καταλαβα πως στα 20 της εγλυφε, περιστασιακά χυσια στόμα και πανω στο κορμι της. Τουλάχιστον τωρα που ημαστε 40+ δεν εχει τρελα απωθημενα. Αλλα η προηγούμενη σχεση την γαμησε και στο μυαλο οποτε οταν μου μιλαει για το παρελθόν της ειναι σαν να μου περιγραφει αλλο ατομο. Ευτυχώς απο φιλους της καταφερα να διασταυρωσω καποια πράγματα και ισχυουν.
 

nibba15

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2023
Μηνύματα
5
Like
1
Πόντοι
0
Πρέπει να βρω μουσουλμάνα λογικα θα εχει λιγοτερα Χλμ.
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
7 γαμιαδες στα 30, μονο αν είναι καμιά χοντρή σαν τη Δανάη Μπάρκα..
να ξες μαν, ότι οι χοντρές και αν έχουν σουξέ ..

Μην ανοίξουμε αυτό το θέμα .. Και αν έχω περιπτώσεις και περιπτώσεις ..
Πρώην συνάδελφος είχε λίστα αναμονής κ διάλεγε .. 45άρα 95 με 100kgr κ τους 25ρηδες τους είχε για προάριστο ..

Και η είδηση είναι ότι της την πέφτανε οι πιτσιρίκοι (για την εμπειρία λέγανε όλοι .. )
Μου έδειχνε τα μνμ στο κινητό της κ δεν το πίστευα .. 2-3 το μήνα για πλάκα τους είχε (αυτούς έπερνα χαμπάρι εγώ που είμασταν στο ίδιο χώρο)

(Κάπου υπάρχει κ ένα βίντεο με τον ναυτικό που έλεγε ότι δεν είχε δει:
1. κομμουνιστή χωρίς λεφτά
2. χοντρή χωρίς γκομενο
3. γύφτο με γυαλιά μυωπίας)
 
Τελευταία τροποποίηση:

rsotos7

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
19
Like
5.309
Πόντοι
1.446
Είναι σαν ταξι έχει πολλά χιλιόμετρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom