Νέα

Πώς θα ήταν αν υπήρχε live chat στο bou;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sonnylock
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Γνώμη μου πάντα ήταν πως για να γίνει ακόμη καλύτερο το site θα έπρεπε να υπάρχει και ένα live chat για να μιλάμε οι συναγωνιστές.Τι γνώμη έχετε για αυτό;
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Εγώ προτείνω να υπάρχουνε απευθείας τσατ με κατατασομενες κατηγορίες να μην υπάρχουν μπερδέματα πχ 4 ειδικές κατηγορίες
1 Γενικής Συζήτησης θα συζητιούνται γενικά θέματα
2 μια κατηγορία για τα εμάς στρέιτ μέλη
3 μια κατηγορία για γκέι τρανς μια πιο ανώμαλη κατηγορία για τους μερικούς
4 και μια κατηγορία την οποία θα συζητάμε για τα στουντια μας τα μπουρδέλα μας και όλες τις κοπέλες του χώρο είτε ανεξάρτητες είτε μη
 

pnewman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.671
Like
9.979
Πόντοι
2.356
Εγώ προτείνω να υπάρχουνε απευθείας τσατ με κατατασομενες κατηγορίες να μην υπάρχουν μπερδέματα πχ 4 ειδικές κατηγορίες
1 Γενικής Συζήτησης θα συζητιούνται γενικά θέματα
2 μια κατηγορία για τα εμάς στρέιτ μέλη
3 μια κατηγορία για γκέι τρανς μια πιο ανώμαλη κατηγορία για τους μερικούς
4 και μια κατηγορία την οποία θα συζητάμε για τα στουντια μας τα μπουρδέλα μας και όλες τις κοπέλες του χώρο είτε ανεξάρτητες είτε μη
Κατηγορία "Ραντεβού θανάτου" δεν θα χει ? Παραγίναμε καθωσπρεπεικιστές :confused:
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Κατηγορία "Ραντεβού θανάτου" δεν θα χει ? Παραγίναμε καθωσπρεπεικιστές :confused:
Δεν είναι ανάγκη να υπάρχουνε ραντεβού όσοι είναι τόσο χαζοι που μπορούν να μπλέξουνε τόσο εύκολα στο τριπακι ενως ανωμάλου τι να πω μερικούς τους τρώει ο κωλος τους
 

pnewman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
5.671
Like
9.979
Πόντοι
2.356
Δεν είναι ανάγκη να υπάρχουνε ραντεβού όσοι είναι τόσο χαζοι που μπορούν να μπλέξουνε τόσο εύκολα στο τριπακι ενως ανωμάλου τι να πω μερικούς τους τρώει ο κωλος τους
Κάνε το λίγο Fight Club τύπε ... οι μισοί εδώ μέσα βρίζονται, ο κόσμος θέλει να εκτονωθεί
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Κάνε το λίγο Fight Club τύπε ... οι μισοί εδώ μέσα βρίζονται, ο κόσμος θέλει να εκτονωθεί
Τότε να υπάρξει και μια καθώς πρέπει 5η κατηγορία που θα λέγεται
οι τρελοί του σάιτ
Και ας μπουν όλοι οι ανώμαλοι και οι τρελοί να σφαχτούν ?
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Γνώμη μου πάντα ήταν πως για να γίνει ακόμη καλύτερο το site θα έπρεπε να υπάρχει και ένα live chat για να μιλάμε οι συναγωνιστές.Τι γνώμη έχετε για αυτό;
δε χρειαζεται τυπε παλι γαμωμανες θα πεφτανε :confused::confused::confused:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.997
Κριτικές
67
Like
28.991
Πόντοι
10.336
το τσατ δεν θα αποθηκευεται ομως, θα μενει για λιγα λεπτα μεχρι να γραφτουν πολλα και να χαθουν γραπτα.
θα χαθουν μαργαριταρια απο τους επιστημονες του μπου, θα χαθουν ενημερωσεις και σκηνικα απο τις τσαρκες, γενικα, το φορουμ θα χασει την ιδιοτητα "τα γραπτα μενουν" και μετα δεν θα μπορουμε να ξεφτυλισουμε μελη κτλ.
Ασε που θα γινει πανικος απο κλωνους που θα γραφουν στο τσατ οτι μαλακια τους κατεβει ή θα προμοταρον ή θα ριχνουν λασπη κτλ κτλ κτλ.

Δεν πιστευω οτι εχουμε αναγκη τσατ. Τσατ εχουν γινει ολα τα νηματα που εχουν χιλιαδες σελιδες και σπαμαρουμε ανελεητα (παππουληδες μικροτσουτσουνοι, φυλλο μηδεν, πολιτικες εξελιξεις, ενημερωσεις κτλ)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Τότε να υπάρξει και μια καθώς πρέπει 5η κατηγορία που θα λέγεται
οι τρελοί του σάιτ
Και ας μπουν όλοι οι ανώμαλοι και οι τρελοί να σφαχτούν ?
τυπε εγω προσπαθω να ειμαι πολιτισμενος παντως ακομα και αν εχω ακουσει μερικα μερικα προσπαθω να κρατιεμαι...πρωτα απολα ολα γινονται ανωνυμα εδω μεσα αυτο σημαινει πως ναι,μπορει να πεις οτι μαλακια σου κατεβει αφοβα χωρις να ξερουν ποιος εισαι αλλα απο την αλλη και σαν αντρας εγω εχω καποιες αρχες. Δηλ το να μπαινεις εδω και να μπινελικωνεις χωρις καποιο προφιλ ενος συγκεκριμενου ανθρωπου με ονομα πρεπει να εισαι σκουληκι.Τωρα βεβαια θα μ πεις τι σε νοιαζει? και γιατι να το παρεις προσωπικα..ενταξει αυτο ειναι μια αλλη ιστορια..
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
τυπε εγω προσπαθω να ειμαι πολιτισμενος παντως ακομα και αν εχω ακουσει μερικα μερικα προσπαθω να κρατιεμαι...πρωτα απολα ολα γινονται ανωνυμα εδω μεσα αυτο σημαινει πως ναι,μπορει να πεις οτι μαλακια σου κατεβει αφοβα χωρις να ξερουν ποιος εισαι αλλα απο την αλλη και σαν αντρας εγω εχω καποιες αρχες. Δηλ το να μπαινεις εδω και να μπινελικωνεις χωρις καποιο προφιλ ενος συγκεκριμενου ανθρωπου με ονομα πρεπει να εισαι σκουληκι.Τωρα βεβαια θα μ πεις τι σε νοιαζει? και γιατι να το παρεις προσωπικα..ενταξει αυτο ειναι μια αλλη ιστορια..
Εμένα με έχουνε βρίσει εδώ πέρα μου την έχει μπει ο άλλος επειδή εκρινα κάποιες ιδεολογίες του αλλά δεν είμαι κανένας βλάκας να κάτσω να αντιδράσω και να το συνεχίσω εννοείται δεν τον έβρισα πίσω και το εληξα εκεί και του είπα ότι εγώ δεν βρίζω εγώ ότι είναι να λύσω το λύνω με άλλες μεθόδους .... Τελοσπαντων το θέμα είναι ότι έχει χαθεί ο σεβασμός από παντού στην κοινωνία μας δυστυχώς. Και υπάρχουν και αυτοί που το παίζουν ο γαμω και δέρνω μέσα από μια οθόνη ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Εμένα με έχουνε βρίσει εδώ πέρα μου την έχει μπει ο άλλος επειδή εκρινα κάποιες ιδεολογίες του αλλά δεν είμαι κανένας βλάκας να κάτσω να αντιδράσω και να το συνεχίσω εννοείται δεν τον έβρισα πίσω και το εληξα εκεί και του είπα ότι εγώ δεν βρίζω εγώ ότι είναι να λύσω το λύνω με άλλες μεθόδους .... Τελοσπαντων το θέμα είναι ότι έχει χαθεί ο σεβασμός από παντού στην κοινωνία μας δυστυχώς. Και υπάρχουν και αυτοί που το παίζουν ο γαμω και δέρνω μέσα από μια οθόνη ?
οταν μπαινεις σε ενα χωρο που ολα λεγονται ανωνυμα τι τυπους περιμενεις να συναντησεις? εγω θα λεγα τυπους που βγαζουν τον πραγματικο σκοτεινο εαυτο τους...και βαζω και μενα μεσα δε με κρυβω.πχ δε θα ελεγα αλλου οτι γαμαω ακαποτα φαντασου αυτα δεν τα ξερει κανεις που λεω εδω μεσα απο το περιβαλλον μ. Αλλα ακομα και αν το κανω αυτο,το κανω γιατι ξερω πως το μοιραζομαι με ανθρωπους που εχουν και εκεινοι την ιδια σκοτεινη λοξα ας το πουμε ετσι.. ομως οταν απευθυνομαι σε καποιον,το κανω με σεβασμο δηλ οπως μιλαω με καποιον εδω μιλαω και εξω αυτο δεν αλλαζει.Τωρα το να μπει εδω ο αλλος και να αρχιζει να μπινελικωνει,τρεχα γυρευε τι σκατα σκουληκι θα ειναι στη ζωη του :tooth: :tooth: (που δεν ειναι και λιγοι εδω)
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
467
Πόντοι
21
Γεια & χαρά!
Πρόσφατα ανακάλυψα ένα site εν ονόματι zoig.com
Το οποίο έχει άπλετο υλικό απο ερασιτέχνες χρήστες .
Το site αυτό προφανώς είναι από το εξωτερικό κι έχει χρήστες απ' όλο τον κόσμο .αλλά αυτό το οποίο βρήκα είναι πως έχει και video chat με κάμερες και μικρόφωνα .
Προτείνω να το σκεφτούν σοβαρά οι διαχειριστές του bourdela .θεωρώ πως θα έχει ενδιαφέρον και μεγάλη απήχηση...
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
587
Κριτικές
27
Like
1.937
Πόντοι
1.196
θα ημουν αυτος ο σπαστικος που θα εστελνα το ιδιο μυνημα 800.000.000.000 φορες με copy paste σε ολους.
 

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
650
Like
1.302
Πόντοι
206
den νομίζω οτι χρειάζεται τσατ. ετσι κι αλλιώς τα πιο πολλά θέματα γίνονται μπάχαλο σε χρόνο dt. δεν βρίσκω τι παραπάνω θα πρόσφερε ενα τσατ. ταπεινή μου γνώμη.
 

thleizer

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2024
Μηνύματα
110
Like
111
Πόντοι
1
Εγώ θεωρώ ότι θα ήταν πολύ χρήσιμο ένα τσατ. Σίγουρα θα δημιουργούνταν αντιπαραθέσει, ωστόσο θα έσπασγε όλα τα κομπλεξ
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
1.220
Like
1.930
Πόντοι
216
Μπα, προσωπικά δεν με ενδιάφερει. Καλό είναι, τα γραπτά να μένουν. Στο chat θα εξαφανίζονται, κι ο ένας ή ο άλλος θα το τραβάνε άνευ λόγου λίγο παραπάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom