Νέα

Πόρνη κρος ψάχνει ..

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Superman_athens
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Superman_athens

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
30
Like
34
Πόντοι
0
Πορνη crossdresser ψάχνει βαρβάτα αρσενικά να βγάλουν την ανωμαλία τους και να την υποτάξουν .. γίνομαι σκλάβα , γλυφω πόδια ,face seating , ξεφτίλα υποταγή deep throat αδειασμα λαρύγγιu γαμησι δυνατό . Δεκτοί και φίλοι να με ξεφτυλισουν παρέα. .
 

Συνημμένα

  • 0E8812C7-3B92-4B0E-8671-F61D36EF575E.jpeg
    0E8812C7-3B92-4B0E-8671-F61D36EF575E.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 353

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Αυτό που όλες οι τελειωμένες βρωμόπουστες ψάχνουν ''βαρβάτα αρσενικά'' με ξεπερνά και με εξοργίζει.

Βρε ''χρυσό μου'', αν ο άλλος ήταν βαρβάτος θα γαμούσε μόνο γυναικεία κωλαράκια και μουνάκια, όχι τη βρωμότρυπα κάθε σιχαμένου, τριχωτού πισωγλέντη.

Αδελφή ψάχνεις λοιπόν, όπως άλλωστε είσαι και εσύ, με τη μόνη διαφορά ότι αναζητάς ενεργητική και όχι παθητική (τον λεγόμενο κολομπαρά).
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Πορνη crossdresser ψάχνει βαρβάτα αρσενικά να βγάλουν την ανωμαλία τους και να την υποτάξουν .. γίνομαι σκλάβα , γλυφω πόδια ,face seating , ξεφτίλα υποταγή deep throat αδειασμα λαρύγγιu γαμησι δυνατό . Δεκτοί και φίλοι να με ξεφτυλισουν παρέα. .
Αν ψάχνετε κάτι τέτοιο τότε βάλτε φωτογραφίες με σώμα όχι τα 10 εκατοστά του καλσόν σας.
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Έλα κοτζαμ Ρομέο γκέι-ελλας καί κάνεσεξ καί εσύ ψαχνεσαι εδώ μέσα
... τί έγινε;;;;... δεν σε παίρνει κανείς;;;;... καί τελειώσανε οι επιλογές σού;;;;;..... επόμενη λύση πλατεία Βάθης ?????
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
2.962
Like
25.524
Πόντοι
4.656
Τη στιγμή που όποιος θέλει το βρίσκει δωρεάν και καλύτερο γιατί να το πληρώσει;επίσης αν θες να πιάσεις εργασία ως εκδιδόμενη πήγαινε σε ντελο για τρανς και ρώτα αν σε δέχονται.Καλη τύχη
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.318
Πόντοι
1.706
Μηπως εισαι ο τυπος που προσφερε δηθεν μασαζ σε αλβανους?
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Δεν πας σε καμία δομή "μεταναστών" θα βρεις αυτό που ζητάς 24/7
 

bilkil2

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Αυτό που όλες οι τελειωμένες βρωμόπουστες ψάχνουν ''βαρβάτα αρσενικά'' με ξεπερνά και με εξοργίζει.

Βρε ''χρυσό μου'', αν ο άλλος ήταν βαρβάτος θα γαμούσε μόνο γυναικεία κωλαράκια και μουνάκια, όχι τη βρωμότρυπα κάθε σιχαμένου, τριχωτού πισωγλέντη.

Αδελφή ψάχνεις λοιπόν, όπως άλλωστε είσαι και εσύ, με τη μόνη διαφορά ότι αναζητάς ενεργητική και όχι παθητική (τον λεγόμενο κολομπαρά).
Πάντως και εσύ για να είσαι εδώ μέσα και να διαβάζεις αυτά τα μηνύματα. Σε κάποια από τις κατηγορίες που όρισες θα ανήκεις.
 

vrwmopousTa

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
23
Like
20
Πόντοι
0
Αυτό που όλες οι τελειωμένες βρωμόπουστες ψάχνουν ''βαρβάτα αρσενικά'' με ξεπερνά και με εξοργίζει.

Βρε ''χρυσό μου'', αν ο άλλος ήταν βαρβάτος θα γαμούσε μόνο γυναικεία κωλαράκια και μουνάκια, όχι τη βρωμότρυπα κάθε σιχαμένου, τριχωτού πισωγλέντη.

Αδελφή ψάχνεις λοιπόν, όπως άλλωστε είσαι και εσύ, με τη μόνη διαφορά ότι αναζητάς ενεργητική και όχι παθητική (τον λεγόμενο κολομπαρά).
Ως βρωμόπουστα που είμαι κι εγώ (το λέει και το username μου) απαντώ: υπάρχει μια ιδιαίτερη δυναμική μεταξύ ενός alpha male που λέμε και μιας πούστρας. Δεν έγκειται μόνο στο γαμήσι φυσικά αλλά και στην υποταγή. Υποτάσσομαι και θα υποτάσσομαι πάντα σε βαρβάτους straight άντρες γιατί είναι ανώτεροί μου.
 

selok1988

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ως βρωμόπουστα που είμαι κι εγώ (το λέει και το username μου) απαντώ: υπάρχει μια ιδιαίτερη δυναμική μεταξύ ενός alpha male που λέμε και μιας πούστρας. Δεν έγκειται μόνο στο γαμήσι φυσικά αλλά και στην υποταγή. Υποτάσσομαι και θα υποτάσσομαι πάντα σε βαρβάτους straight άντρες γιατί είναι ανώτεροί μου.
στείλε μου να κανονίσουμε στο email stefanosvikos5@gmail.com
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom