Νέα

Πόρνες που πάνε χωρίς προφυλακτικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Teodor 1979
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.419
Πόντοι
5.097
Το 90% των μαύρων είναι ακαποτο δεν χρειάζεται εσένα για υποδείξεις
Τυπε μετά το ακαποτο να μην ξεχάσεις την φαντα. Πιστεύω να πουλάνε και στην Κύπρο αλλιώς είναι όντως επικίνδυνο το σπορ.
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
:wink:
 

Συνημμένα

  • fanta.jpg
    fanta.jpg
    138,6 KB · Εμφανίσεις: 57

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Παιδιά όλες δεχοντε ακαποτο. Μου έτυχαν αρκετές που ρώτησαν μόνες τους. Και ελεύθερες περιοχες, αλλά κατεχόμενα όλες το κάνουν. Φυσικά δεν είναι λάτρεις είναι πολύ επικίνδυνο και δεν θα το συνιστούσα σε κανέναν αν θέλει να μείνει υγιείς. Πήρα 3 διαφορετικές μαύρες ελεύθερες περιοχές της τελευταίες 2 εβδομάδες, όλες προσπάθησαν να αφαιρέσουν το προφυλαχτικο , φυσικά δεν δέχτηκα.
 

ale22

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2022
Μηνύματα
322
Like
631
Πόντοι
81
Ακαποτο από κωλο να χύσουμε
 
OP
OP
T

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
742
Like
562
Πόντοι
86
Παιδιά όλες δεχοντε ακαποτο. Μου έτυχαν αρκετές που ρώτησαν μόνες τους. Και ελεύθερες περιοχες, αλλά κατεχόμενα όλες το κάνουν. Φυσικά δεν είναι λάτρεις είναι πολύ επικίνδυνο και δεν θα το συνιστούσα σε κανέναν αν θέλει να μείνει υγιείς. Πήρα 3 διαφορετικές μαύρες ελεύθερες περιοχές της τελευταίες 2 εβδομάδες, όλες προσπάθησαν να αφαιρέσουν το προφυλαχτικο , φυσικά δεν δέχτηκα.
Μιλάς από δρόμο ή αγγελίες? Οι μαύρες συνήθως το κάνουν χωρίς και είναι επικίνδυνο
 

ourakotangos11

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2014
Μηνύματα
221
Like
154
Πόντοι
1
Μιλάς από δρόμο ή αγγελίες? Οι μαύρες συνήθως το κάνουν χωρίς και είναι επικίνδυνο
Αυτό λέω και εγώ. Όσες μαύρες πηρα, την ώρα της πράξης προσπάθησαν να. Αφαιρέσουν το προφυλαχτικο η μου είπαν εάν θέλω να το αφαιρέσω. Προσωπικά θέλω να μείνω υγιείς και δεν δέχτηκα. Και από τον δρόμο αλλά και από αγγελίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom