Νέα

Πόρισμα «φωτιά» της Αρχής για το Ξέπλυμα Χρήματος σε βάρος πασίγνωστου παρουσιαστή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 174
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Απο τα υπερασπιστικα επιχειρηματα, μπορει κανενας να καταλαβει πολλα.
Ευα Καιλη: Εχω παιδι.
Κοκλωνης: Ταΐζω 600 οικογενειες.
Επι της ουσίας, τιποτα. Καταλαβαμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: bloom5

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Συνεχίζεις τις ηλιθιότητες. Όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται. Γιατί υπερασπίζεσαι κάποιον που του έχουν δεσμεύσει την περιουσία επειδή ξέπλενε χρήμα για τη μαφία;

Πιο πριν είπα πως έχω τη δική μου επιχείρηση. Και κοίτα κόψε τη βλακεία για το σύριζα, γιατί η καραμέλα "πας μη νέα δημοκρατία συριζαίος" (ή πιο σωστά να πω "πας μη χρυσή αυγή συριζαίος") είναι πολύ παλιό κόλπο. Ο Σύριζα παίρνει 24% στις δημοσκοπήσεις. Πάει να πει, τρεις στους τέσσερις Έλληνες δεν είναι συριζαίοι. Εσύ όμως είσαι δεξιούλης. Και μάλιστα, είσαι δεξιούλης που δεν τον πειράζει αν κάποιοι κλέβουν τη χώρα. Αυτό δείχνει τι επιπέδου είσαι.

Πιστεύεις οτι θα βγάλεις άκρη με τον ririkonav ?

Ο άνθρωπος δεν ειναι καλά... εδώ την άλλη φορά μας έλεγε οτι οι γυναίκες μετά τα 25-26 ειναι για απόσυρση γιατί έχουν γεράσει :confused:
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.267
Like
691
Πόντοι
96
Ακόμα κι έτσι, ο Άδωνις θα έπρεπε να είναι πολύ πιο προσεκτικός. Δεν ήταν ποτέ άγνωστο ότι ο Κοκλώνης είναι λαμόγιο. Πριν κάμποσα χρόνια είχε στήσει μια αεριτζίδικη εταιρία που πούλαγε αεροπορικά εισιτήρια μισοτιμής, ονόματι airfastickets. 40 εκατομμύρια ευρώ χρέος άφησε. Και τέλος πάντων, μη λέμε ό,τι θέλουμε. Η δική μου επιχείρηση, μπορεί μεν να είναι μικρή, έχει όμως κεφάλαιο πολύ μεγαλύτερο από τα 4000 ευρώ. Αλλά για πες μου, πιστεύεις ότι θα μου έδινε ο Άδωνις ποτέ εμένα, ή οποιονδήποτε κανονικό πολίτη, επιδότηση 9 εκατομμυρίων ευρώ; Και μόνο ότι πήρε την έγκριση είναι σκάνδαλο.

Ο Άδωνις δεν ήξερε, ο άλλος στο Δημόσιας Τάξης δεν ήξερε ότι η ηγεσία της Αστυνομίας είναι υπόδικοι για αρχηγοί μαφίας, ο Μητσοτάκης δεν ήξερε ότι η ΕΥΠ παρακολουθεί τους πάντες. Δεν είναι φυσιολογικό η ηγεσία της χώρας να μην ξέρουν. Ονομάζεται "ανικανότητα". Κανονικά, ο ανίκανος, αν δεν παραιτηθεί, οφείλει ο προϊστάμενος να τον αντικαθιστά.
Εσύ δηλαδή πιστεύεις, ότι μα επένδυσης μπορεί να σταματήσει (από στελέχη του Υπογείου, όχι από τον Υπουργό), , επειδή κάποιος έχει "ακουστεί" για κάτι, χωρίς να υπάρχουν καταδίκες;

Επίσης η επιδότηση, δίνεται αφού έχει ελεγχθεί και το φυσικό και το οικονομικό αντικείμενο και η επιχείρηση έχει δώσει πιστοποιητικό δικαστικής φερεγγυότητας, για όσους ξέρουν τι σημαίνουν αυτά.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Απο τα υπερασπιστικα επιχειρηματα, μπορει κανενας να καταλαβει πολλα.
Ευα Καιλη: Εχω παιδι.
Κοκλωνης: Ταΐζω 600 οικογενειες.
Επι της ουσίας, τιποτα. Καταλαβαμε
αν ηταν αναποδα όμως ??
και ειχε παιδι ο Κοκλωνης και 600 να ταισει η Καιλη ;;
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
Απο τα υπερασπιστικα επιχειρηματα, μπορει κανενας να καταλαβει πολλα.
Ευα Καιλη: Εχω παιδι.
Κοκλωνης: Ταΐζω 600 οικογενειες.
Επι της ουσίας, τιποτα. Καταλαβαμε
Αν ήταν συκοφαντίες και ψέματα, ο Κοκλώνης θα είχε ήδη προχωρήσει σε αγωγή για συκοφαντική δυσφήμιση. Δεν έχει κάνει καμία απολύτως ενέργεια. Αυτό, για όσους ξέρουν τα περί συκοφαντικής δυσφήμισης, δε λέει απλά πολλά, λέει τα πάντα.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Πώς τα πας τύπε; Ολα καλα?
αν βγει ΝΔ η Συριζα ειμαι αψογα .. αν βγει κανας αλλος θα πρεπει να βρω ακρη απο την αρχη , αλλα ευτυχως δεν βλεπω αλλον στον οριζοντα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
αν βγει ΝΔ η Συριζα ειμαι αψογα .. αν βγει κανας αλλος θα πρεπει να βρω ακρη απο την αρχη , αλλα ευτυχως δεν βλεπω αλλον στον οριζοντα
Βολευεσαι με ΝΔ ή Συριζα δηλαδη. Δεν βλεπω και μεγαλο το ρισκο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Τι κριμα που δεν μπορεις να ψηφισεις και τους δυο
αληθεια ειναι αυτο , αλλα δεν πειραζει , εχω πει και στους 2 οτι θα τους ψηφισω οποτε ειμαι κομπλε
Τουλαχιστον για να ειμαι οκ εχω μοιράσει τους ψηφους των δικων μου ανθρωπων στους δυο τους οποτε ειμαι οκ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
αληθεια ειναι αυτο , αλλα δεν πειραζει , εχω πει και στους 2 οτι θα τους ψηφισω οποτε ειμαι κομπλε
Τουλαχιστον για να ειμαι οκ εχω μοιράσει τους ψηφους των δικων μου ανθρωπων στους δυο τους οποτε ειμαι οκ
Τον κουμπαρο μου μου θυμισες τωρα, που εχει μοιρασει τις ψηφους της οικογενειας αναμεσα σε ΝΔ και ΠΑΣΟΚ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.831
Πόντοι
12.756
Τον κουμπαρο μου μου θυμισες τωρα, που εχει μοιρασει τις ψηφους της οικογενειας αναμεσα σε ΝΔ και ΠΑΣΟΚ
η καλυτερη λυση ειναι αυτη να ξερεις ..
Εκανα και καποια δωρα σε κρατικους λειτουργους επειδη αυτοι δεν βγαινουν σε ψηφοφορία ... να μην αισθάνονται άδικα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
η καλυτερη λυση ειναι αυτη να ξερεις ..
Εκανα και καποια δωρα σε κρατικους λειτουργους επειδη αυτοι δεν βγαινουν σε ψηφοφορία ... να μην αισθάνονται άδικα
Σοφη κινηση
 
OP
OP
ririkonav

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.003
Κριτικές
47
Like
6.255
Πόντοι
11.445
Πιστεύεις οτι θα βγάλεις άκρη με τον ririkonav ?

Ο άνθρωπος δεν ειναι καλά... εδώ την άλλη φορά μας έλεγε οτι οι γυναίκες μετά τα 25-26 ειναι για απόσυρση γιατί έχουν γεράσει :confused:
τουρκαλβανε για το σοι σου μιλουσα :2funny::2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Η Α-Κ-Ρ-Ω-Σ επιτυχημένη εκπομπή του πασίγνωστου παρουσιαστή (Just the two of us)
Α ναι. Ενα πανηγυρακι που κραταει καπου 5-6 ωρες καθε φορα; Οποιος αντεχει να το δει ολο, ειναι αξιεπαινος.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.698
Κριτικές
3
Like
4.162
Πόντοι
456
Α ναι. Ενα πανηγυρακι που κραταει καπου 5-6 ωρες καθε φορα; Οποιος αντεχει να το δει ολο, ειναι αξιεπαινος.
Εχε χάρη που κάθονται όλοι οι μαλακες μπας και κερδίσουν δώρα.Και να πω ότι είναι και τσάμπα;τα βγάζει από τις χρεώσεις στα μηνύματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom