Νέα

Πορδομετανάστης θύμα απαγωγής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
εντωμεταξύ τους berkut χρυσαετούς εγώ τους είχα για μάχιμη ομάδα, δεν ήξερα ότι τριγυρίζουνε με το χέρι απλωμένο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
καλα ρε δασκαλε με εχεις καπειον που λεει ψεματα?με πηραν με τσιπ σε ενα δασακι.
ξερεις θα σου ελεγα μαλακιες?εξω απο την πρεσβεια της κυπρου,δεν εχει μετρο εκει.
με σταματησε αστυνομια και με ρωτησε αν θελω ταξι!του εδωσα 50 γριβνα και με πηρε χρισατικ
δε λέω ότι λες ψέματα, λέγω ότι αυτό είναι αρχαίο δε γίνεται πια. Τον τελευταίο τύπο που συνέλλαβε η αστυνομία ασκόπως, ήταν ο Ιταλός πριν δέκα χρόνια, για παράνομο κάπνισμα στον υπόγειο της Χρετσάτικ
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
ρε θεοχάρη εσύ πιο πολύ έχεις το χέρι στην τσέπη να δίνεις λεφτά παρά στο πουλί. Να γαμήσουμε πάμε, όχι να μοιράζουμε προνοιακά επιδόματα στο κίεβο
ολα εχουν συνδεση.αυτο το εκανα απο την μοσχα.
οι γκομενες εφερναν φιλες να παρουν προμηθεια ετσι και
εγω ολους αυτους που μου εκαναν κονε κερνουσα.
οταν πηγαινα κλαμπ εδινα 200 γριβνα στον φιλο μου πορτιερη.
πας σε χοτελ κιεβ σου λενε δεν μπορεις να φερνεις γκομενες.
ο τυπος εκει σε ρωτα θες γκομενες?εχω εγω.
σου φερνει μια 100 δολαρια και τα μοιραζουν.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
δε λέω ότι λες ψέματα, λέγω ότι αυτό είναι αρχαίο δε γίνεται πια. Τον τελευταίο τύπο που συνέλλαβε η αστυνομία ασκόπως, ήταν ο Ιταλός πριν δέκα χρόνια, για παράνομο κάπνισμα στον υπόγειο της Χρετσάτικ
κάτσε γιατί είπε κάπου ότι έχει να πατήσει από το 11 εκεί ο χάρης. Άρα δεν είναι update τι παίζει σήμερα
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
εντωμεταξύ τους berkut χρυσαετούς εγώ τους είχα για μάχιμη ομάδα, δεν ήξερα ότι τριγυρίζουνε με το χέρι απλωμένο
μα δεν υπάρχουν αυτοί , εδιέλυσαν το σώμα το 2014 ή άντε αρχες του 2015
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
εντωμεταξύ τους berkut χρυσαετούς εγώ τους είχα για μάχιμη ομάδα, δεν ήξερα ότι τριγυρίζουνε με το χέρι απλωμένο
ειναι φοβεροι,ελιτ!τους εδινα απο 200 γριβνα και καθαριζαν.
μια μερα ομως εκανα λαθος και εσπασαν λαθος κεφαλια.
με ρωτανε σιγουρα αυτοι σε εκλεψαν?δες τους?ανοιχαμε με το ροπαλο
το κεφαλι και δεν εχουν ιδεα.τους λυπηθηκα αυτους και τους εδωσα λεφτα
για συγνωμη.μετα απο 3 μερες τον ειδα τον ενα με δεμενο κεφαλι επαθε διασειση.
του ειπα συγνωμη απλα οι μαλακες εκλεψαν με τα λεφτα και το πασπορτ
και σε 3 μερες παντρευετε η αδερφη μου στην κυπρο!
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
μα δεν υπάρχουν αυτοί , εδιέλυσαν το σώμα το 2014 ή άντε αρχες του 2015
καλα σε λεω κομπλεξα χαχαχαχα.ρε δεν ειπαμε απο το 2012 εχω να παω κιεβ?
εισαι εντελος γκαου
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
τωρα κιεβ σε σταματα η οχι η αστυνομια?
απο τοτε που μου εκλεψαν το πασπορτ δεν το εχω πανο μου.
σκεφτηκα τι χαζος ημουν αφου ετσι και αλλιος
παλι θα τους δωσεις λεφτα τι να κινδινευω να το χασω.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
χρειαζόμαστε σημερινές πληροφορίες για την περιοχή.

Χάρη, μόνο η γιαγιά μου δεν σου έχει φάει λεφτά. Αν ήμουνα ο θείος σου θα σου κατέστρεφα το διαβατήριο να μην ταξιδεύεις, είσαι πολύ αφελής με τα λεφτά.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
τωρα κιεβ σε σταματα η οχι η αστυνομια?
απο τοτε που μου εκλεψαν το πασπορτ δεν το εχω πανο μου.
σκεφτηκα τι χαζος ημουν αφου ετσι και αλλιος
παλι θα τους δωσεις λεφτα τι να κινδινευω να το χασω.
ρε γκάου αυτό προσπαθώ να εξηγήσω
Δεν κάνουν οι μπάτσοι πια το παλιο τρυκ "εξακρίβωσις στοιχείων" δώ' μου παρά. Διότι αυτό δεν ήτο εξακρίβωσις στοιχείων αλλά εκβιασμος ήτο στους ξένους. Άσε που εδώ και 10 χρόνια δεν εχει πεζή αστυνομία στους δρόμους όπως παλιά. Τώρα είναι όπως στην ελλάδα, κυκλοφορούν με περιπολικά και άμα γίνει κάτι υποτίθεται ότι παίρνεις τελέφωνο κι έρχονται να επέμβουν. Φέξε μου και γλύστρισα
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
ρε θεοχάρη εσύ πιο πολύ έχεις το χέρι στην τσέπη να δίνεις λεφτά παρά στο πουλί. Να γαμήσουμε πάμε, όχι να μοιράζουμε προνοιακά επιδόματα στο κίεβο
να γαμησεις τι στο κιεβ.τραβα βιετναμ και ταιλανδη?ολες εφυγαν ντουπαι η παντρευτηκαν τουρκους,
μαλτεζους ,ιταλους.ολες οι γνωστες θειες που εκαναν βιζιτες τις βλεπω εκει τωρα.
τα ψηλαγγουρα κμαν που νομιζουν ειναι μοντελα ντουπαι και τουρκια,ευρωπη
ενω οι ομορφες καλοσπονσαρισμενες απο ντοπιους.
υπαρχουν και νεαροτερης ηλικιας κουκλιτσες,παλι για τους ντοπιους νεαρους.
αν θελεις τετειο επιπεδο οπως κρατανε και βρισκουν οι αλλοι ελληνες εκει τι να σου πω.
εμεις πηγαιναμε εκει να γαμησουμε πριν 20-25 χρονια.μονο οσοι δεν εχουν ιδεα
και ασχετοι ειναι απο ουκρανια πανε εκει για να βρουν να γαμησουν.
αντε μην ανοιξω το στομα μου και πω τι γαμανε η τι βρισκουν και γινομε κακος χαχαχα
αφου με τα ματια μου τους βλεπω.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
να γαμησεις τι στο κιεβ.τραβα βιετναμ και ταιλανδη?ολες εφυγαν ντουπαι η παντρευτηκαν τουρκους,
μαλτεζους ,ιταλους.ολες οι γνωστες θειες που εκαναν βιζιτες τις βλεπω εκει τωρα.
τα ψηλαγγουρα κμαν που νομιζουν ειναι μοντελα ντουπαι και τουρκια,ευρωπη
ενω οι ομορφες καλοσπονσαρισμενες απο ντοπιους.
υπαρχουν και νεαροτερης ηλικιας κουκλιτσες,παλι για τους ντοπιους νεαρους.
αν θελεις τετειο επιπεδο οπως κρατανε και βρισκουν οι αλλοι ελληνες εκει τι να σου πω.
εμεις πηγαιναμε εκει να γαμησουμε πριν 20-25 χρονια.μονο οσοι δεν εχουν ιδεα
και ασχετοι ειναι απο ουκρανια πανε εκει για να βρουν να γαμησουν.
αντε μην ανοιξω το στομα μου και πω τι γαμανε η τι βρισκουν και γινομε κακος χαχαχα
αφου με τα ματια μου τους βλεπω.
σκοπός είναι να ψωνίσουμε χονδρική όπως ο Άρχοντας, όχι να ψωνίζουμε λιανική τιμή στα ντουμπάι και λονδίνα. Αυτός είναι και ο μόνος λόγος να πάμε κίεβο, τι να πάμε να δούμε το κοινοβούλιο?
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
σκοπός είναι να ψωνίσουμε χονδρική όπως ο Άρχοντας, όχι να ψωνίζουμε λιανική τιμή στα ντουμπάι και λονδίνα. Αυτός είναι και ο μόνος λόγος να πάμε κίεβο, τι να πάμε να δούμε το κοινοβούλιο?
περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις
Αν και καθήμενος ορθώς γράφει ο κ. Χάρης για τις γκόμενες. Εγώ και σπίτι έχω, και δουλειες έχω και χώρα μου είναι και προσπαθώ να μην πάω. Εκτός εάν σου αρέσουν τα μπαζάκια. Ο κ. Άρχων έχει φοβερη πλάκα αλλά είναι και σοβαρός υποψήφιος δια το φρενοκομείον (προηγείται παρασάγγας βεβαίως ο κ. Πρόεδρος)
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις
Αν και καθήμενος ορθώς γράφει ο κ. Χάρης για τις γκόμενες. Εγώ και σπίτι έχω, και δουλειες έχω και χώρα μου είναι και προσπαθώ να μην πάω. Εκτός εάν σου αρέσουν τα μπαζάκια. Ο κ. Άρχων έχει φοβερη πλάκα αλλά είναι και σοβαρός υποψήφιος δια το φρενοκομείον (προηγείται παρασάγγας βεβαίως ο κ. Πρόεδρος)
Δάσκαλε η γνώμη σου έχει ειδικό βάρος αλλά εγώ δεν κρίνω τον άρχοντα μόνο από τα λεγόμενα, οι φωτογραφίες είναι αδιάψευστος μάρτυρας. Και εγώ μοντελολάγνος είμαι, αν μπορώ να ψωνίσω τα μωρά της φωτογραφίας χωρίς να πληρώσω δασμούς, γιατί όχι?
εκτός και εννοείς ότι οι φωτογραφίες του άρχοντα είναι fake :confused:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
σκοπός είναι να ψωνίσουμε χονδρική όπως ο Άρχοντας, όχι να ψωνίζουμε λιανική τιμή στα ντουμπάι και λονδίνα. Αυτός είναι και ο μόνος λόγος να πάμε κίεβο, τι να πάμε να δούμε το κοινοβούλιο?
Και το Κίεβο δεν έχει σχέση με το Κίεβο προ πενταετίας.Τότε ήταν πραγματικά κλοπή αυτό που έκανες.Τέτοιες γκόμενες σε τέτοιες τιμές.Τώρα αξίζει αν είσαι πολύ ματσωμένος ή πολύ έμπειρος έχεις δηλαδή κοννέ από τις καλές εποχές.Βέβαια αυτά αλλάζουν μπορεί να δούμε πουτινοεπίθεση και να μπει ξανά η Ουκρανία στο σοβιετικό μαντρί οπότε η κατάσταση να βελτιωθεί ραγδαίως.
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
Δάσκαλε η γνώμη σου έχει ειδικό βάρος αλλά εγώ δεν κρίνω τον άρχοντα μόνο από τα λεγόμενα, οι φωτογραφίες είναι αδιάψευστος μάρτυρας. Και εγώ μοντελολάγνος είμαι, αν μπορώ να ψωνίσω τα μωρά της φωτογραφίας χωρίς να πληρώσω δασμούς, γιατί όχι?
εκτός και εννοείς ότι οι φωτογραφίες του άρχοντα είναι fake :confused:
ίσα-ίσα που του γράφανε μαλακείες "τι αγγούρια είναι αυτές", "στα μπουρδέλα τις γαμάς με ένα δεκάρικο" κλπ και φυσικά έγραψον ότι γράφουν ανοησίας. Αλλού είναι το θέμα : ότι για τέτοια ταλαιπωρία και παρά δεν δεν αξίζει. Να είσαι σίγουρος ότι για κάθε γκόμενα που βάζει υπάρχουν άλλες τρεις που του καναν καζούρα, επήραν τα λεφτά και δεν γάμησε και καλά φιλαράκια ή επήραν λεφτά και ποιός είδε τον Παναή κλπ Φυσικά τα περί καμακιού υπάρχουν μόνο στο θoλvμένο μυαλό του άρχοντος . Είναι αποκλειστικώς πουτανό-πελάτης
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οντως είναι πολύ κουραστικό,δαπανηρό και χρονοβόρο άθλημα.Για αυτό οι περισσότεροι κωλύονται να το ασκήσουν.Οι πιο πολλοί θέλουν τα εύκολα αλλά τα αγαθά κόποις κτώνται.Αν ήταν εύκολο,όλοι θα γαμούσαν μουνάρες.
Εγώ εξηγήσει αναλυτικά τι χρειάζεται να κάνει κανείς και δεν τα κάνει κανένας.Μόνο ο Β.Π. πλησίασε μερικώς.
Ο άλλος θέλει ιδανικά πράγματα όπως ήταν δεκαετία του 90 ή το 2015.Αυτά δεν παίζουν.Πρέπει να προσαρμόζεσαι στις εξελίξεις.Εγώ είμαι 20 χρόνια μάχιμος σε όλο το μέτωπο λίγοι έχουν την εμπειρία μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom