Νέα

Πορδομετανάστης θύμα απαγωγής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis52
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.891
Μετά την απαγωγή ενός Έλληνα πολίτη και του ανιψιού του, μέλη της εγκληματικής ομάδας ζήτησαν χρήματα και τίτλους ιδιοκτησίας ακινήτων. Μετά από δύο μήνες παράνομης φυλάκισης, βασανιστηρίων, απειλών θανάτου και ψυχολογικής πίεσης στα θύματα, οι ύποπτοι απέσπασαν 600.000 ευρώ και έξι διαμερίσματα σε ελίτ περιοχές της Οδησσού. Σήμερα, 13 Απριλίου, η αστυνομία απελευθέρωσε τους όμηρους και συνέλαβε δύο εμπλεκόμενα άτομα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα διαμερισματα πως ακριβως τα απεσπασαν? αφου δεν ειναι κατι που μπορεις να το παρεις και να το κρυψεις οπως τα λεφτα. αφου οι προηγουμενοι ιδιοκτητες ηταν θυματα, οι επομενοι αμεσως ενοχοποιουνται ειτε ως αμεσα εμπλεκομενοι ειτε ως κλεπταποδοχοι, συμβολαιογραφικες πραξεις με ανωνυμους δεν γινονται.

μηπως εννοει οτι τα πουλησαν για να πληρωσουν τα λιτρα?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.703
Κριτικές
15
Like
11.331
Πόντοι
3.846
Πού κολλάει ο πορνομεταναστης;
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
Ρε στο 0:30 λεει this and this(δειχνοντας τους απαγωγεις)και στα καπακια γκρετσια fuck me.Λετε να τους γρασσαραν τα γκροβερακια τους?
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Δηλαδή αυτός είχε 6 διαμερίσματα στην Οδησσό και δεν ήξερε Ρώσικα;

Νταξ, καταλάβαμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abdala

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Δηλαδή αυτός είχε 6 διαμερίσματα στην Οδησσό και δεν ήξερε Ρώσικα;

Νταξ, καταλάβαμε.
oxi,δεν τον γνωριζω τονκυριο αλλα σημερα που πηρα τον θειο μου ηταν μαζι και δεν μπορουσαμε να μιλησουμε.
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
ο χάρης δεν είχε θείο στην οδησσό? :confused:
δεν τον ξερω τον τυπο αλλα αλλοι των γνωρισαν οπως και ο θειος μου.
διαβασα οτι η γυναικα του την εστηε μια 35 ετων.
αυτη ειπε στους εγκληματιες αυτους απο νικολαεβ να τον ληστεψουν
να παρουν την περιουσια και τα σπιτια του και να τα παρει αυτη.
δυστυχος φενωντε εντελως θυματα και οι δυο,μηδεν ρωσικα,χωρις να ξερουν την
νοοτροπια και τι παιζει εκει
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
αν δεν γνωριζα ρωσικα θα παθαινα και εγω τα ιδια,πολλες φωρες την γλιτωσα την απαγωγη.
αν θυμαστε εγραφα που μου τν επεσαν αζεροι μπραβοι και ηθελαν να με βαλουν σε αμαξι.
ολη την μερα με παρακολουθουσε ενας γοριλας που πηρα ειδηση και μαλιστα ειδα να με
φωτωγραφιζει.6 μηνες μετα που με ληστεψαν ουκρανοι ισως εχει χερι και ενας απο τους αζερους
εκεινη την μερα πρωην φιλος και ανιψιος του κολητου μου.εκεινο το βραδι 20 λεπτα πριν
του εδωσα 500 γριβνα για να μην με ενοχλα και λυσαμε την παρεξηγηση που μου την επεσαν οι φιλοι του
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
αν δεν γνωριζα ρωσικα θα παθαινα και εγω τα ιδια,πολλες φωρες την γλιτωσα την απαγωγη.
αν θυμαστε εγραφα που μου τν επεσαν αζεροι μπραβοι και ηθελαν να με βαλουν σε αμαξι.
ολη την μερα με παρακολουθουσε ενας γοριλας που πηρα ειδηση και μαλιστα ειδα να με
φωτωγραφιζει.6 μηνες μετα που με ληστεψαν ουκρανοι ισως εχει χερι και ενας απο τους αζερους
εκεινη την μερα πρωην φιλος και ανιψιος του κολητου μου.εκεινο το βραδι 20 λεπτα πριν
του εδωσα 500 γριβνα για να μην με ενοχλα και λυσαμε την παρεξηγηση που μου την επεσαν οι φιλοι του
θα σου κλαίγανε τα καρύδια εσένα
1ον διότι δεν έχεις ούτε ένα διαμοίρασμα
2ον εσύ είσαι εκπαιδευμένος θα τους είχες γαμησεισ το ξύλο
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
oxi,δεν τον γνωριζω τονκυριο αλλα σημερα που πηρα τον θειο μου ηταν μαζι και δεν μπορουσαμε να μιλησουμε.
Πού κολλάει ο πορνομεταναστης;
λέγει η παροιμία από "μικρό και από αρχηγό πολιτικού κόμματος μαθαίνεις την αλήθεια..."
Είχε δίκαιον ο κ.πρόεδρος που σε επείραζε αγαπητέ. Πορδομετανάστης στην αλλοδαπή ήτο το θύμα όχι νυχτοφύλακας. Επαγγελματίας επενδυτής είναι ο άνθρωπος δε εφυτοζωούσε.
Αυτά για να βλέπουν οι υποψήφιοι πορδομετανάσται ότι η πορδομετανάστευσις στο εξωτερικό δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
αν δεν γνωριζα ρωσικα θα παθαινα και εγω τα ιδια,πολλες φωρες την γλιτωσα την απαγωγη.
αν θυμαστε εγραφα που μου τν επεσαν αζεροι μπραβοι και ηθελαν να με βαλουν σε αμαξι.
ολη την μερα με παρακολουθουσε ενας γοριλας που πηρα ειδηση και μαλιστα ειδα να με
φωτωγραφιζει.6 μηνες μετα που με ληστεψαν ουκρανοι ισως εχει χερι και ενας απο τους αζερους
εκεινη την μερα πρωην φιλος και ανιψιος του κολητου μου.εκεινο το βραδι 20 λεπτα πριν
του εδωσα 500 γριβνα για να μην με ενοχλα και λυσαμε την παρεξηγηση που μου την επεσαν οι φιλοι του
Τα' λέγες, τα ' λεγες Χάρη μου αλλά εγώ σκληρός και άδικος, ενόμιζα ότι σε είχε κτυπήσει η μαλακεία στο κεφάλι.
Καλά ρε παιδάκι μου κι εσύ, αφού είναι τόσο επικίνδυνα, δεν επήγαινες να περάσεις τας διακοπάς σου σ' ένα πιο ήσυχο μέρος όπως στο Καράκας ή στην Δαμασκό της Συρίας ?
 

Theoharis(2)

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
374
Like
533
Πόντοι
21
Μετά την απαγωγή ενός Έλληνα πολίτη και του ανιψιού του, μέλη της εγκληματικής ομάδας ζήτησαν χρήματα και τίτλους ιδιοκτησίας ακινήτων. Μετά από δύο μήνες παράνομης φυλάκισης, βασανιστηρίων, απειλών θανάτου και ψυχολογικής πίεσης στα θύματα, οι ύποπτοι απέσπασαν 600.000 ευρώ και έξι διαμερίσματα σε ελίτ περιοχές της Οδησσού. Σήμερα, 13 Απριλίου, η αστυνομία απελευθέρωσε τους όμηρους και συνέλαβε δύο εμπλεκόμενα άτομα.
πολλοι υποωιαστηκαν εμενα και τον θειο μου.εμεις εχουμε 30 σπιτιαοχι
Τα' λέγες, τα ' λεγες Χάρη μου αλλά εγώ σκληρός και άδικος, ενόμιζα ότι σε είχε κτυπήσει η μαλακεία στο κεφάλι.
Καλά ρε παιδάκι μου κι εσύ, αφού είναι τόσο επικίνδυνα, δεν επήγαινες να περάσεις τας διακοπάς σου σ' ένα πιο ήσυχο μέρος όπως στο Καράκας ή στην Δαμασκό της Συρίας ?
δαμασκο πηγαινε για δουλειες γνωστη μου τον καιρο του πολεμου
και ελεγε εκει δεν εχει μαχες ουτε επικινδυνα.παντως ειναι καλα αυτη την στιγμη.
πας απο βυρητο με λεωφορειο,πηγαν ρωσοι εκει τουριστες
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
αν δεν γνωριζα ρωσικα θα παθαινα και εγω τα ιδια,πολλες φωρες την γλιτωσα την απαγωγη.
αν θυμαστε εγραφα που μου τν επεσαν αζεροι μπραβοι και ηθελαν να με βαλουν σε αμαξι.
ολη την μερα με παρακολουθουσε ενας γοριλας που πηρα ειδηση και μαλιστα ειδα να με
φωτωγραφιζει.6 μηνες μετα που με ληστεψαν ουκρανοι ισως εχει χερι και ενας απο τους αζερους
εκεινη την μερα πρωην φιλος και ανιψιος του κολητου μου.εκεινο το βραδι 20 λεπτα πριν
του εδωσα 500 γριβνα για να μην με ενοχλα και λυσαμε την παρεξηγηση που μου την επεσαν οι φιλοι του
επαληθεύτηκες με τον πιο τραγικό τρόπο.
όταν έδινες το ρεπορτάζ δαρμένος κάποια ζώα γελάγανε
κάποια ζώα δεν σε πιστεύανε
τώρα θα σε πιστέψουνε ευτυχώς και τα ζώα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
λέγει η παροιμία από "μικρό και από αρχηγό πολιτικού κόμματος μαθαίνεις την αλήθεια..."
Είχε δίκαιον ο κ.πρόεδρος που σε επείραζε αγαπητέ. Πορδομετανάστης στην αλλοδαπή ήτο το θύμα όχι νυχτοφύλακας. Επαγγελματίας επενδυτής είναι ο άνθρωπος δε εφυτοζωούσε.
Αυτά για να βλέπουν οι υποψήφιοι πορδομετανάσται ότι η πορδομετανάστευσις στο εξωτερικό δεν είναι στρωμένη με ροδοπέταλα.
δάσκαλε θα σε παρακαλούσα να κάνεις μίνι ανάλυση της συμπεριφοράς των θυμάτων. Είναι φυσιολογική αντίδραση τους ή πρόκειται για άτομα χαμηλής νοητικής ικανότητας
 
OP
OP
makis52

makis52

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2009
Μηνύματα
559
Like
1.180
Πόντοι
206
δάσκαλε θα σε παρακαλούσα να κάνεις μίνι ανάλυση της συμπεριφοράς των θυμάτων. Είναι φυσιολογική αντίδραση τους ή πρόκειται για άτομα χαμηλής νοητικής ικανότητας
αν είναι φυσιολογική η αντιδρασίς τους, ότι εφωνάζανε όταν τους δέρνανε ? ε μάλλον φυσιολογικό είναι αυτό.
Εκείνο που προβληματίζομαι εάν είναι φυσιολογικό, η εμμονή του Χάρη να πηγαίνει εκεί. Άμα θέλει να κάνει διακοπές ας πήγαινε σε κάνα πιο ασφαλές μέρος που δεν κινδυνεύει από αγροίκους και απαγωγείς πχ Τιχουάνα στο Μεξικό ή Μογκαντίσου στην Σομαλία που' χει και θάλασσα και παραλίες που του αρέσει
Προσέξτε ότι στο ντου επήγε η міграційна служба , το αλλοδαπών, δηλαδή ο τύπος ή/και ο ανιψιός του σα τουρίστας ήταν εκεί. Πού πας ρε Γιάνναρε κι αγοράζεις 6 διαμερίσματα, τι είναι γαριδάκια και τα δίνουν με την σέσουλα στην Οδησσό? Και σικάτο διαμέρισμα εάν προσέξατε. Εγώ δεν τον γνωρίζω τον κύριο, όλοι αυτοί είναι νέα θύματα και εις την Οδησσό δεν είχα ποτέ καμία σχέσιν, αλλά με τα χρήματα που ακούω πρέπει να επρόκειτο περί σοβαρού αιμοδότου της περιοχής.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: yrret

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom