Νέα

Πολυβιταμίνες και συμπληρώματα διατροφής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greekfeet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Εχει δοκιμασει κανενας παιδια τπτ τετοιο;
Το ερωτημα ειναι αν κανουν δουλεια κ κατα ποσο ειναι υγειηνα.

Η χρηση που με ενδιαφερει ειναι καθαρα για ψυχολογικους λογους. Λογω διαφορων θεματων που δεν ενδιαφερουν το φορουμ, στην τελευταια σχεση μ εχω πολυ αγχος σε οτι αφορα το σεξ. Αρχικα ηταν το αγχος της 1 φορας με νεα κοπελα κλπ αλλα μετα απο μια αποτυχια που ειχα εχω πλεον αγχος καθε φορα. Αλλοτε ολα κανε καλα κι αλλοτε οχι και τοσο. Αντιλαμβανομαι πως ειναι ψυχολογικο κ προσπαθω να το αντιμετωπισω, αλλα ψαχνοντας στο φορουμ για αντιστοιχα σκηνικα επεσα σε τετοια σκευασματα τυπου βιτμινες κ συμπληρωματα διατροφης. Αν εχει καποιος οποιαδηποτε εμπειρια κ θελει να μοιραστει..
Αντιλαμβανομαι οτι το σωστο ειναι να ρωτησω γιατρο/φαρμακοποιο αλλα κακως ντρεπομαι.
Και δεν ειναι ενα μονιμο θεμα, αλλα μοα στο τοσο.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.
 

kavliaris4milfs

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2012
Μηνύματα
76
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε επειδη στο παρελθον προβλημα με την υγεια μου εξαιτιας καποιων συμπληρωματων που επαιρνα (πρωτεινη ορου γαλακτος), σου συνιστω να μην παρεις τιποτα. Ουτε βιταμινες C, ουτε τιποτα. Ενα ντεπον για τον πονοκεφαλο και μια ασπιρινι και πολυ ειναι οσον αφορα τα χαπια και τα σιροπια.


Ολα αυτα που λεει αμα ψαξεις μπορεις να τα βρεις σε φρουτα και λαχανικα.
Κ ακου και μια συμβουλη φιλικα, ξεκινα γυμναστηριο και τρωγε φρουτα και λαχανικα!
Θα δεις διαφορα σε μια εβδομαδα..

ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ.
 

CuriousCouple

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατα διάβασα ότι το ρόφημα τσουκνίδας βοηθάει στη σεξουαλική λειτουργία. Τώρα αν ισχύει... άγνωστο.  :huh:

Πάντως μην κολλάς να ρωτήσεις κάποιον ειδικό, ιδιαίτερα αφού υποστηρίζεις πως είναι ψυχολογικό μπορεί να σε βοηθήσει να το ξεπεράσεις εύκολα και δια παντός. Δεν υπάρχει λόγος να βασανίζεσαι, η δουλειά τους είναι.

Κ ακου και μια συμβουλη φιλικα, ξεκινα γυμναστηριο και τρωγε φρουτα και λαχανικα!
Θα δεις διαφορα σε μια εβδομαδα..

Αυτό μάλλον είναι το καλύτερο. Πιθανότατα και ο γιατρός το ίδιο θα σε συμβουλέψει.

Εύχομαι να το ξεπεράσεις γρήγορα πάντως!  Είναι περιττό συναίσθημα το άγχος όταν πρόκειται για κάτι που θα σε κάνει να περάσεις καλά.  :thumbsup:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Εχει δοκιμασει κανενας παιδια τπτ τετοιο;
Το ερωτημα ειναι αν κανουν δουλεια κ κατα ποσο ειναι υγειηνα.

Η χρηση που με ενδιαφερει ειναι καθαρα για ψυχολογικους λογους. Λογω διαφορων θεματων που δεν ενδιαφερουν το φορουμ, στην τελευταια σχεση μ εχω πολυ αγχος σε οτι αφορα το σεξ. Αρχικα ηταν το αγχος της 1 φορας με νεα κοπελα κλπ αλλα μετα απο μια αποτυχια που ειχα εχω πλεον αγχος καθε φορα. Αλλοτε ολα κανε καλα κι αλλοτε οχι και τοσο. Αντιλαμβανομαι πως ειναι ψυχολογικο κ προσπαθω να το αντιμετωπισω, αλλα ψαχνοντας στο φορουμ για αντιστοιχα σκηνικα επεσα σε τετοια σκευασματα τυπου βιτμινες κ συμπληρωματα διατροφης. Αν εχει καποιος οποιαδηποτε εμπειρια κ θελει να μοιραστει..
Αντιλαμβανομαι οτι το σωστο ειναι να ρωτησω γιατρο/φαρμακοποιο αλλα κακως ντρεπομαι.
Και δεν ειναι ενα μονιμο θεμα, αλλα μοα στο τοσο.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.
Μη μασας ρε ολοι εχουμε προβληματα.εμενα μετα την 6η φορα θελει κανα δεκαλεπτο για να μου ξανασηκωθει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Τι πρόβλημα είχες με τις πρωτείνες;

Για το Μάκα έχω ακούσει ότι βοηθάει πιο πολύ τις γυναίκες παρά τους άνδρες.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Εχει δοκιμασει κανενας παιδια τπτ τετοιο;
Το ερωτημα ειναι αν κανουν δουλεια κ κατα ποσο ειναι υγειηνα.

Η χρηση που με ενδιαφερει ειναι καθαρα για ψυχολογικους λογους. Λογω διαφορων θεματων που δεν ενδιαφερουν το φορουμ, στην τελευταια σχεση μ εχω πολυ αγχος σε οτι αφορα το σεξ. Αρχικα ηταν το αγχος της 1 φορας με νεα κοπελα κλπ αλλα μετα απο μια αποτυχια που ειχα εχω πλεον αγχος καθε φορα. Αλλοτε ολα κανε καλα κι αλλοτε οχι και τοσο. Αντιλαμβανομαι πως ειναι ψυχολογικο κ προσπαθω να το αντιμετωπισω, αλλα ψαχνοντας στο φορουμ για αντιστοιχα σκηνικα επεσα σε τετοια σκευασματα τυπου βιτμινες κ συμπληρωματα διατροφης. Αν εχει καποιος οποιαδηποτε εμπειρια κ θελει να μοιραστει..
Αντιλαμβανομαι οτι το σωστο ειναι να ρωτησω γιατρο/φαρμακοποιο αλλα κακως ντρεπομαι.
Και δεν ειναι ενα μονιμο θεμα, αλλα μοα στο τοσο.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Αν το πρόβλημα είναι καθαρά ψυχολογικό λίγο θα σε βοηθήσει κάτι τέτοιο. Ψάξε μέσα σου τους λόγους που αγχώνεσαι και προσπάθησε να βρεις τρόπους να τους μειώσεις. Επίσης θα πρέπει να αποβάλεις τρίτες σκέψεις και να είσαι συγκεντρωμένος στο να απολαύσεις την στιγμή. Με το να φας γαρίδες π.χ. δεν θα εξαφανιστεί το άγχος σου που σου δημιουργεί πρόβλημα.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Εχει δοκιμασει κανενας παιδια τπτ τετοιο;
Το ερωτημα ειναι αν κανουν δουλεια κ κατα ποσο ειναι υγειηνα.

Η χρηση που με ενδιαφερει ειναι καθαρα για ψυχολογικους λογους. Λογω διαφορων θεματων που δεν ενδιαφερουν το φορουμ, στην τελευταια σχεση μ εχω πολυ αγχος σε οτι αφορα το σεξ. Αρχικα ηταν το αγχος της 1 φορας με νεα κοπελα κλπ αλλα μετα απο μια αποτυχια που ειχα εχω πλεον αγχος καθε φορα. Αλλοτε ολα κανε καλα κι αλλοτε οχι και τοσο. Αντιλαμβανομαι πως ειναι ψυχολογικο κ προσπαθω να το αντιμετωπισω, αλλα ψαχνοντας στο φορουμ για αντιστοιχα σκηνικα επεσα σε τετοια σκευασματα τυπου βιτμινες κ συμπληρωματα διατροφης. Αν εχει καποιος οποιαδηποτε εμπειρια κ θελει να μοιραστει..
Αντιλαμβανομαι οτι το σωστο ειναι να ρωτησω γιατρο/φαρμακοποιο αλλα κακως ντρεπομαι.
Και δεν ειναι ενα μονιμο θεμα, αλλα μοα στο τοσο.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.

H Kαλυτερη πολυβιταμινη/συμπληρωμα διατροφης!

Θελεις λιγακι?

URL]]
 

petrosventouzas

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2011
Μηνύματα
13
Κριτικές
8
Like
3
Πόντοι
0
Ψίτ φίλος... καλύτερα μην τα παίρνεις αυτά... δεν χρειάζονται... τρώγε φρούτα και όσπρια που είναι πλούσια απο  αυτά που αναζητάς και καλό θα ήταν να αναρρωτηθείς λίγο μόνος σου και πήγαινε σ έναν ψυχολόγο καλό θα ήταν. Τα χαπάκια είναι κοροιδίες της πλάκας ....
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
Ψίτ φίλος... καλύτερα μην τα παίρνεις αυτά... δεν χρειάζονται... τρώγε φρούτα και όσπρια που είναι πλούσια απο  αυτά που αναζητάς και καλό θα ήταν να αναρρωτηθείς λίγο μόνος σου και πήγαινε σ έναν ψυχολόγο καλό θα ήταν. Τα χαπάκια είναι κοροιδίες της πλάκας ....
:thumbsup:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Φιλαρακο προσεχε με αυτα διοτι μετα θα σε τρεχουν στο Γεννηματα.... :rockon: :rockon:Καλυτερα ειναι με συνεργασια ιατρου να κανεις ασφαλη χορηγηση τεστοστερονης και αν εχεις της βασεις ενοο χρονια προπονησης..μετα μεσα σε ενα μηνακι 8α γινεις φετες.. :rockon:
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Εφοσον το προβλημα σου ειναι ψυχολογικο το καλυτερο ειναι να παιρνεις βιαγκρα πριν να κανεις κατι και με τον καιρο θα σου φυγει το προβλημα,οσο για τα συμπληρωματα ειναι πολυ κουραστικο να ακους τον καθε αδαη σαβουροφαγο να εκφερει αποψη σε κατι που δεν εχει ασχοληθει ποτε του,για οσους μιλησαν προηγουμενως ισχυει αυτο.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μας προσβαλης στελακο  :S
 

Επισκέπτης
Εχω ενα γνωστο που εχει μουρλια με την υγιεινη διατροφη και τα συμπληρωματα. Σπανια τον βλεπω, αλλα σημερα που τον συναντησα ειχε παρει το Goji Berry. Κατι αποξηραμενοι κοκινοι καρποι. Φουλ στη βιταμινη C μου ελεγε και βοηθαει σε αυτο, το αλλο, κανει για κεινο κτλ.κτλ. Και του λεω : Εγω θα φαω κουνουπιδι απο το περιβολι μου, ελαχιστα βρασμενο ισα να μαλακωσει με περσινο λαδακι και φετινο λεμονι και τηγανιτα συκωτακια απο κοτες.
Συμπερασμα, σε εποχες οικονομικης κρισης, αντι να πετατε λεφτα σε συμπληρωματα που δεν ξερουμε αν κανουν αυτα που υποσχονται, προσεχουμε τη διατροφη μας και τι βαζουμε στο πιατο μας, αθλουμαστε αν δεν κανουμε χειρονακτικη εργασια κι ειμαστε μια χαρα.
 
OP
OP
greekfeet

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις.
τα ειχα σκεφτει οσα λετε, και εχετε δικιο.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τι πρόβλημα είχες με τις πρωτείνες;

Για το Μάκα έχω ακούσει ότι βοηθάει πιο πολύ τις γυναίκες παρά τους άνδρες.
Eπειδή έχω πάρει κιλά από αυτά και γενικώς βοηθάνε σε όλη την λειτουργεία του οργανισμού.....
το maca είναι μόνο γιά αντρες
δεν κάνει τίποτα στις γυναίκες!!!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Φοβερό γιά την λίμπιντο ειδικά γιά άντρες μην ξεχνάτε το πρώτο συστατικό γιά καλύτερο κυκλοφοριακό γενικώς και πρώτο συστατικό κάθε σεξουαλικό βοήθημα που είναι το.............

                    G I N S E N G
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Μεγάλο λάθος αυτό που διάβασα γιά την βιταμίνη C,έχει άπειρα καλά και προπάντων σε σχέση με το παρελθόν που είχαμε λάθος ενδείξεις περί υπερβιταμίνωσης,είναι υδροδιαλυτή και αυτό σημαίνει ότι αν πάρεις περισσότερη,σε τονώνει αλλά μετά την διώχνει ο οργανισμός!
Βοηθάει σε κρυολογήματα,στο έλκος,στην καρδιά,στον εγκέφαλο και γενικώς είναι γιά το άγχος!!!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Γενικώς υπάρχουν πολλά φυτικά συστατικά που βοηθάνε απίστευτα τον οργανισμό να τον δυναμώνουν,να τον τονώνουν,ή να τον σηκώνουν μετά από αρρώστιες χωρίς παρενέργειες σε σχέση με φάρμακα αλλά επειδή ξεφεύγω σταματάω εδώ!!!
Και προπάντων δεν αφήνουν κατάλοιπα στον οργανισμό όπως τα συνθετικά !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom